Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

petra54
18. říj 2013

@eva118 aha,tak neni to moc velke spineni,jen svetla krev,hodne svetla.

radka78
18. říj 2013

@petra54 jo utrouš určitě brát,to je jasný,já jsem třeba vůbec nezaváděla,jen polykám...

petra54
18. říj 2013

@radka78 no ja prave nekdy polknu ale vetsinou jsem zavadela....podle predpisu Dr.

radka78
18. říj 2013

@petra54 jj to máme taky každá asi jinak,já se ptala z předchozích ivf,jestli mám zavádět,tak mi říkal dr.,že nemusím,má to prý naprosto stejný účinek a co si budeme povídat🙂 je to pohodlnější,aspon mi to nejde ven z těla🙂

petra54
18. říj 2013

@radka78 no to je prave to,ze z tebe pak jde ten sajrajt bilej..🙂
nu nic,jdu si na chvilku lehnout,boli me hlava,tak at se trochu prospim,zatim moc dekuju za rady...mejte se papapa.🙂

crime
18. říj 2013

@petra54 já bych ho teda určitě brala, dokud nebudeš mít negativní test, respektive potvrzení z krve, že je to negativní, tak bych ho určitě brala... a pokud bude pozitivní 🙂 tak ho budeš brát taky 😀

pejejak
18. říj 2013

@petra54 Mě říkali v CARu, že utrouš se má přednostně zavádět (při polykání má nižší účinky). Mě udělal mykózu a myslela jsem, že mám i zánět močáku 😠 😠 Když jsem špinila, tak jsem se na to ptala a měla jsem stále zavádět. Jen pokud bylo krvácení silnější, tak pak polykat. Já jsem včera zkoušela utrouš polykat (4-0-4) a děs, připadala jsem si jako něčím sjetá 😀 Musela jsem si lehnout a vyspat se z toho. V 15h to už bylo lepší. Proto mě dali injekce Agolutinu místo utrouše. Akorát je to olej, takže silnější jehla a musí se to píchat do svalu (do zadku)

margotecka
18. říj 2013

Holky,strašně mě bolí levý vaječník,nekrvacím,nešpinim,nevíte,co by to mohlo být?Mám se bát?

pejejak
18. říj 2013

@margotecka Mě bolel pravý a myslela jsem, že je to při mé smůle slepák 😀

margotecka
18. říj 2013

@pejejak No,ale mě to bolí tak,že nemůžu ani chodit!Hrozně se bojím!

pejejak
18. říj 2013

@margotecka Tak to nevím ☹ Tak si lehni a nechoď a zítra budeš chytřejší. Možná to jsou i nervy.... 😉

margotecka
18. říj 2013

Ahoj holky,tak me manžel musel odvést do nemocnice a nechali si mě tady.Test z moči negativní ,ale jeste čekám na krev,prý je děloha vyšší,tak uvidíme a na levém vaječníku mi našli dvě cysty ,nevim,co teď se mnou bude!

eva118
18. říj 2013

@margotecka Držím palce, ať všechno dobře dopadne.

radka78
19. říj 2013

@margotecka ahojky,držím moc palce!dej vědět🙂

zdenka35
19. říj 2013

@margotecka At ti vse dobre dopadne a je vse ok 🙂

pejejak
19. říj 2013

@margotecka Moc na tebe celý den myslím a doufám, že vše dobře dopadne 🙂

margotecka
19. říj 2013

Ahoj holky moje,tak mi praskla cysta na levém vaječníku,nechali si mě v nemocnici a těhotenství bohužel nevyšlo ☹ Všem snažilkám držím palce a samozřejmě i vám těhulkám!Ještě se ozvu!Papa

pejejak
19. říj 2013

@margotecka To mě moc mrzí ☹ Hlavně, abys byla co nejdřív v pohodě. Příště to určitě vyjde! Drž se!!

radka78
20. říj 2013

@margotecka ahojky,moc mě to mrzí,ale hlavně,aby jsi byla pro další oplodnění v pohodě🙂Drž se,vím,že je to moc těžký☹

radka78
20. říj 2013

@pejejak ahojky ☹začala jsem dneska trošičku špinit,není to krev,jen prostě světle hnědé špinění,ale hned poté jsem si udělala znova test,byl pozitivní úplně silně,ale já mám takový strach...Jsem dnes vlastně 18cvtý den,ale ty jsi písala,že jsi měla něco podobného vid...ted něvím,zda mám jít zítra k doktorovi,pokud to bude stejné nebo jak☹

radka78
20. říj 2013

@pejejak ted jsem koukala zpětně na zprávičky,co jsi písala a byla jsi přesně také 18ctý den po transferu,když si začala špinit a 5 dní?já se zblázním,jsou to strašný nervy☹(( bolesti v podbřišku jako před MS☹

pejejak
20. říj 2013

@radka78 Ahoj Raduško, to bude dobrý!!Hnědá je úplně v pohodě!! To znamená, že je to STARÁ KREV, která se vyplavuje. Zřejmě jsi měla po KETu taky hematom. Má to strašná spousta holek co zjišťuju. Moc dobře vím, jak se teď cítíš, ale pokud je to hnědé a jen spíš na toaleťáku, tak je to vážně O.K. Snaž se odpočívat, nežehli, nevysávej, nevytírej a to přestane. Může se to za pár dní stát zase, ale zase to přestane. Já mám bolesti jako při MS hodně často. Roztahuje se děloha. Jo kup si na to špinění v lékárně Ascorutin 3xdenně 1 a hořčík (ten je dobrý na ty bolesti). Hlavně nepanikař! Kdybys začala hodně krvácet (čemuž nevěřím), tak musíš na pohotovost. Ale věřím, že to bude dobré 🙂 Drž se!! Myslím na tebe 😉

radka78
20. říj 2013

@pejejak Vladenko,děkuji moc za uklidnění🙂 ted jsem pročítala snad všechno,co se týče toho špinění,je to fakt malinko,jen na toaletaku...uff..a vlastně bych měla mít v tuto dobu MS tak nějak.Podle 28dnů jsem jí měla mít tedy 14ctého,ale od svých 15cti ji mám pořád nepravidelnou,spíše až po 35,tak by to asi vycházelo.Počkám do zítra a kdyžtak zavolám,pokud by se to nějak zhoršilo...prý to může být i celé tři měsíce třeba,někdo to má celé těhotenství no...prý pokud není krev,tak by to mělo snad být v pohodě...a nebo prý mohou odcházet ty,co se neuchytili...to bych byla také radši,protože když mi Dr. řekl,že pak se ta redukce dělá tak,že se vpíchne embryjku už přímo do srdíčka injekce umrtvující,tak mi bylo špatně...(nebo už je to snad plod,ted nevím)děkuji ještě jednou,potřebovala jsem nějak uklidnit... 🙂

pejejak
20. říj 2013

@radka78 Nemáš zač! Jsem ráda, jestli jsem ti nějak pomohla. Ale vidíš, že já to měla taky a ve stejnou dobu jako ty 😉 Ta redukce, to je strašný!! Doufám, že bys na to nešla!
Já měl ataky krušný ráno: při odstraňování bublinek ze stříkačky mě 1/4vystříkla na stůl . Hrozně jsem se lekla, všechno mastné (je to olej), stříkačka klouzala.. 😠 Po vpichu jsem aspirovala (zkoušíš, jestli ses nestrefila do cévy) a dobrý, tak začínám aplikovat a jak to bylo celý mastný, zajelo to mnohem hloub, než jsem zkoušela ☹ Při vytažení jehly z toho začala téct krev (víc než obvykle). Tak jsem se vyděsila, jestli jsem si to neaplikovala do nějaké cévky (to by se mohlo dostat do srdce nebo do mozku a to by pak byl průser!). No, ale zatím žiju, tak to třeba bude dobrý. Ale už budu mít příště strach 😠

radka78
20. říj 2013

@pejejak no s těma injekcema se ti ani nedivím...já bych se taky bála a asi i bolí vid... 😢
ale určo to bude dobrý... 🙂 za nějaký čas se tomu zasmějeme,vid🙂

pejejak
20. říj 2013

@radka78 Překvapím tě, ale vůbec to nebolí!! Když mě píchá někdo jiný, bolí to, člověk se soustředí na tu bolest. Tady se soustředíš, ať se trefíš a vůbec nic necítíš! Nejhorší je fakt odstranit ty debilní bublinky, to už začíná téct ven olej, ale bubliny jsou tam pořád 😠 Ale když to porovnám s utroušem, tak injekce stále vedou v mé oblíbenosti. Já si teď vychutnávám, že ze mě utrouš neleze. To mě taky pořád strašilo - něco ze mě leze - je to krev nebo utrouš? A pořád jsem se pozorovala 😀
Raduš, kdy jdeš na UZ? Jsi na neschopence nebo vlastně chodíš do práce??

radka78
20. říj 2013

@pejejak jj asi máš pravdu,já jsem si taky vše píchala sama a nebolelo to🙂
na ultr.jdu až 25.10. a jsem na neschopence no🙂

radka78
20. říj 2013

@eva118
@pejejak Holky,už mám i křeče jak před MS a výtok je silnější,jako tmavě hnědý...mám strašný strach...psala jsem dr.ale zatím žádná odpověd....

eva118
20. říj 2013

@radka78 Asi odchází embryjko, co se neuchytilo. Kdyby se ty křeče stupňovaly, tak bych jela na pohotovost, ať se na tebe kouknou. Hnědý výtok je v pořádku, horší by bylo krvácení. I když já jeden den minule krvácela a zůstalo jedno mimčo, to druhé takto šlo ven, ale měla jsem to ještě před krevními testy. Dr ti ještě nenapsal? Jak to vypadá teď, po té hodině? Držím palečky.

radka78
20. říj 2013

@eva118 no krvácím i jako se sraženinama,bolesti i křeče a co semnou budou na pohotovosti dělat?když to není gynekologie?☹