Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

zdenka35
21. říj 2013

Tak dneska jsem 27 DC,KET jsem měla 17 DC,jsem 10 den po KET,je tu někdo podobně jako já? 🙂 🙂

petra54
21. říj 2013

po jake dobe se muze jit na dalsi IVF?

margotecka
21. říj 2013

@petra54 Je mi to líto ☹ Na další IVF podle mě můžeš jít za tři měsíce, pokud nemáš zamraženo.

margotecka
21. říj 2013

@zdenka35 Ahojky, už sis dělala TT?

zdenka35
21. říj 2013

Nedělala,tentokrát vydržím do 14 dne 🙂

radka78
21. říj 2013

@petra54 moc mě to mrzí...moc ti přeju sílu do dalšího očekávání...
@margotecka Tobě moc držím palečky a třeba se to přirozeně chytne,to je to,co ti závidím,já vím,že jinak než na oplodnění nemohu☹ a hlavně už docházejí finance...
@zdenka35 Výdrž holka,výdrž🙂ještě máš čas: 😉 do TT

zdenka35
21. říj 2013

@radka78 Ju ještě 4 dni času,nic mě není,zatím ani puberta nevylezla,jen mě občas pobolívají prsa a v podbřišku 🙂 dneska jsem málem vyhodila oběd,ale žaludek to ustál 🙂 ale spíš to přikládám mastnějšímu zvolení oběda 🙂 jinak mám pořád pocit plnosti žaludku jako z přejedení...moc nechci hledat příznaky,to jsem dělala i u 2 předchozích pokusech a nic z toho nebylo ☹

radka78
21. říj 2013

ahojky holky,tak dr.mi na ultrazvuku řekl,že je tam dutinka,ale zatím nebude dělat žádné závěry,je v děloze🙂,krvácení pořád mám,dostala jsem injekci...odebrali mi krev,ale výsledek budu vědět až zítra ráno,jelikož to bylo ne v Caru,ale u gynekologa...snad ani nedospím,ale dělala jsem si znova test,jestli čárka neslábne,je viditelná krásně,ale zdá se mi,že je slabší☹ než z předchozích testů☹

radka78
21. říj 2013

@zdenka35 jj to znám no...jsem si to občas i jako vsugerovávala,ale hezky jako🙂

margotecka
21. říj 2013

@radka78 Děkuji Raduško, nevím, jak na tom jsem. Na spermiogramu z Repromedy bylo, že šance na otěhotnění přirozenou cestou jsou 0%, ale doktorka na Obilňáku nám řekla, že ta šance tam pořád je, takže to zkusíme a uvidíme 😉

margotecka
21. říj 2013

@zdenka35 Neboj věřím že to dopadne dobře, musí!!!!! Budu moc držet palečky 😉 Pak dej vědět, jak ti dopadl TT!

margotecka
21. říj 2013

@radka78 Raduško, moc držím palečky, aby to dobře dopadlo!!!!!!!!Dobře to dopadne, věřím v to 😉

zdenka35
21. říj 2013

@radka78 Věřím že to bude v pořádku,věř tomu,bud klidnější že jsi byla u lékaře a že testík je pořád pozitivní 🙂 uvidím jak na tom budu já,mám v sobě 2 embryjka 🙂 Moc ti držím pěstičky štěstí...snad už se tu brzo nebudem žádná trápit a budem už jen pozitivně naladěni 🙂

zdenka35
21. říj 2013

@margotecka Děkuju,ani se ale na to testování netěším,spíš bojím a pokud nedorazí MS budu to oddalovat 🙂

radka78
21. říj 2013

je to hrozný,co si musíme prožívat holky,co?.... ☹
pořád jsem měla tak nějak tolik optimismu a najednou se vytrácí.....musím vždycky počkat na manžela,aby mě rozveselil,ten to prožívá ještě hůř než já🙂

eva118
21. říj 2013

@margotecka No tak když je dcerka přirozeně, proč by nemohlo i druhé mimčo, že? Jestli máš problém s ovulací, tak na to je super Nosifol, kámoška s ním otěhotněla po sedmi letech marného snažení. Určitě budete mít druhé, uvidíš 😉 .
Jo a ten Nosifol zlepšuje kvalitu vajíček- co jsem tak četla na internetu, takže se doporučuje i před ivf pokusy.

eva118
21. říj 2013

@radka78 Hlavně že je tam dutinka, to je dobré znamení. Možná fakt odešla ta, co se neujala, nebo se chytla, ale neudržela, proto ti mohl zeslabit i ten test, protože je tam jedno, takže hcg o něco kleslo. Moc držím palce.

eva118
21. říj 2013

@zdenka35 Hodně štěstí za ty čtyři dny, ať jsou tam ty dvě čárky.

margotecka
21. říj 2013

@eva118 Aha, děkuju za drahocenu radu 😉 A koupím ho i bez receptu a kolik tak stojí???

radka78
21. říj 2013

@eva118 ahojky Evi,no to mě nenapadlo vid...s tím,že to HCG může být nižší,když by bylo jedno...🙂 tak zítra budu vědět z krve,jestli stoupá...
já tu tečku viděla na tom ultrz.úplně jsem mu tu fotku chtěla vytrhnout z ruky,at mi jí dá🙂

eva118
21. říj 2013

@margotecka Jo je volně prodejný, stojí asi 400, je tam 20 sáčků, pije se jeden sáček denně a má se to pít tři měsíce, vychází to na pět balení. Jsou to vitamíny a inositol, co jsem tak četla, tak nějak vyživuje vaječníky, jsou s tím dobré zkušenosti. Já ho taky pila, hodně se mi zpravidelnila ms, vlastně na den přesně, stejně jsme šli na ket potom, snažili jsme se tak 4 měsíce a já se pak na utz v car dověděla, že ovulku jsem měla tak 10. den, takže jsme ji s manžou většinou propásli. Kdoví, kdyby jsem to věděla, možná by se zadařilo i přirozeně. Bavili jsme se, jestli koupit ovu tety, nebo jít rovnou ne ket, tak jsme se domluvili, že zkusíme ten ket, když už tam máme mrazáčky, a když to nevyjde, tak ovu testy a budeme zkoušet.

margotecka
21. říj 2013

@eva118 Super, hned si ho půjdu koupit a uvidíme, co to udělá 🙂 A kdy ho mám začít pít? Nebo to mi řeknou v lékárně? Dnes mi totiž došla mrcha ☹ Škoda, že jsem to nevěděla už dříve, mohlo být třeba všechno jinak ☹

eva118
21. říj 2013

@margotecka Začíná se pít kdykoliv, je jedno, který den cyklu jsi.

zdenka35
21. říj 2013

@eva118 Děkuju 🙂

anzet
21. říj 2013

@zdenka35 Taky jsem 10. den po ET. Trošku stále špiním, ale jinak mi nic není. Stále doufám.

zdenka35
21. říj 2013

@anzet Vidíš a co všude čtu tak skoro u každého dobré znamení zahnizďování,já nešpinila nikdy,ani minule po nepovedených pokusech,ted taky ani tuk,tak uvidíme obě jak nám to nakonec dopadne 🙂 🙂 🙂 musíme věřit.

margotecka
21. říj 2013

@eva118 Manžel má špatnou pohyblivost a taky morfologii!!! A já nepravidelnou ovulaci!!!

anzet
21. říj 2013

@zdenka35 Někdo prý nešpiní vůbec. Někdo jo a může to být znak uhnizďování a nebo marného pokusu. Je to různé. Takže nemyslet na zlé věci a doufat a věřit. Musí se to přeci podařit. Každé!!

petra54
21. říj 2013

@radka78 uvidim,jeste pockam jestli se rozjedou MS,vysadim ten utrouš a treba to nebude tak spatny... 😒

eva118
21. říj 2013

@margotecka Ty spermie, s tím nic nenaděláš, ale aspoň to můžete zkoušet, než půjdete do dalšího ivf, vždyť holčička se taky povedla přirozeně, třeba bude zase překvápko 😉 .