Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

margotecka
21. říj 2013

@eva118 To je pravda, třeba to vyjde, byla bych přešťastná 😀

anzet
21. říj 2013

Holky, jsem další odpadlík. Začala jsem špinit růžově, takže mám dojem, že MS dorazila ☹

anzet
21. říj 2013

Ale břicho mě zatím nebolí.

radka78
21. říj 2013

@anzet růžová nevadí,pokud není krev🙂

anzet
21. říj 2013

@radka78 Já už fakt nevím. Je to takové divné - zatím se MS nerozjela, ta u mě vypadá jinak a hlavně mě u ní bolí břicho. Břicho mě ale nebolí, ale to špinění mi přijde už spíše jako krev :( Snažím se být stále ještě v klidu, ale samozřejmě jsem to obrečela. Bojim.

petra54
21. říj 2013

@anzet to nejsi sama,taky jsem to obulela,ale stale jeste mala sancicka se ve me schovava,co kdyby to jeste nebylo tak hrozny..... 😢 😒 😒

anzet
21. říj 2013

@petra54 Kdy budeš vědět více?

petra54
21. říj 2013

@anzet no ted musim pockat jestli se mi rozjedou MS a pak jdu na kontrolu na UZ,cca pristi tyden.....

eva118
21. říj 2013

@petra54 Já to nechápu. Dr ti řekl, že máš vysadit utrouš a na uz jdeš příští týden? Divím se, že ti neudělají krevní testy, u nás se dělají ať už krvácíš nebo ne a utrouš se musí brát do těch krevních testů. Ten utrouš je hormon žlutého tělíska, bez kterého se těhotenství neudrží.

petra54
21. říj 2013

@eva118 já taky nevím,proč mi neudělají krevní test.asi když nebyli testy pozitivní tak si myslí že už tam nic není....

eva118
21. říj 2013

@petra54 Některé holky si nechají udělat hcg test jako samoplátci, stojí to kolem 200, ale to je na tobě, jestli na to půjdeš. A ty jsi na krev neměla přijít do car?

petra54
22. říj 2013

@eva118 o krvi mi právě nic neřekla,zřejmě když byl můj test negativní tak to hned vzali že se neudrželo ani jedno embryo.

zdenka35
22. říj 2013

@petra54 Vložím se vám do diskuze.V mém centru taky mě naposled neudělali krev když jsem po ET dostala měsíčky,rovnou řekli vysadit léky a pak byla jen kontrola ultrazvuková.A přitom je případů,když žena má měsíčky a přesto je těhotná že.Takže já pokud ted ko KET dostanu měsíčky a budu tam volat,tak se na vše zeptám s tou krví a i léky a já osobně si chci dojít koncem týdne i jako samoplátce na krev,pokud to teda nedostanu ještě do konce týdne,kdy mám 🙂

radka78
22. říj 2013

@petra54 ahojky no já se taky divím s tou krví...je to prostě divný,hned vysadit léky☹

radka78
22. říj 2013

@zdenka35 jj děláš dobře,kdyžtak si tu krev klidně zaplat no... 😉

eva118
22. říj 2013

@petra54 No já nevím, asi bych někde ještě zašla na tu krev. Oni ani neví, co jsi měla za test, jakou citlivost. Ten krevní test asi bude negativní, když vyšel negativní test z moči, ale já bych chtěla mít stoprocentní jistotu. Já už tady několikrát psala, že kamarádka špinila, testy negativní a až po týdnu se ukázala druhá čárka. Má holčičku. Ty pořád jenom špiníš? Kdyby jsi krvácela, tak bych to chápala, že máš vysadit, ale i tak by měli ten krevní test provést, přece jenom těch nervů a i peněz co do toho člověk investuje, tak ten jeden krevní test by měl být povinně po ivf.

eva118
22. říj 2013

@radka78 Na tebe taky pořád myslím, moc držím palce.

eva118
22. říj 2013

@petra54
@zdenka35 Moje kolegyně asi čtyři měsíce v těhotenství krvácela, myslela, že má ms, krvácení přišlo na čas jak mělo a jiné potíže neměla. Na těhotenství se přišlo až v pátém měsíci. Ta kolegyně říkala, že nějak přibírá, no jo, stěhování skončilo, mám se dobře tak tučním. A pak byla v tom pátém. Tak myslím, že by fakt měla jít každá na krevní testy.

radka78
22. říj 2013

@eva118 Evičkoooo....tak hcg mám 850!!!!!!!!!!

pejejak
22. říj 2013

@radka78 Ahoj Rady, tak to moooc gratuluju!!!! Bezvadná zpráva! Pošlu ti soukromou zprávu.

pejejak
22. říj 2013

@eva118 Ahoj Evi, poslala jsem ti zprávu.

radka78
22. říj 2013

@pejejak děkuju Vladenko,jj pošli🙂

zdenka35
22. říj 2013

@eva118 Já také znám hodně holek v okolí co to zjistili skoro v šestém měsící a normálně měli pravidelnou a stejnou menstruaci a přesto těhotné. 🙂 já léky vysazovat nebudu když začnu špinit či tak a dojdu si na krev i kdyby ta MS přišla 🙂

zdenka35
22. říj 2013

@radka78 Já už chci takyyyyyy 🙂 🙂 🙂 gratuluji,je dobře že je vše v pořádku po těch stresech co jsi prožila.Krásná zpráva povzbuzující pro všechny 🙂

eva118
22. říj 2013

@radka78 Hurá hurá hurá!!!

radka78
22. říj 2013

děkuju holky a moc Vám přeju stejný pocit(snažilkám)....ikdyž pořád samozřejmě myslím i na to,že ty první měsíce se muže stát cokoliv...
@zdenka35 přesně Zdeni,vydrž brát utrouš a všechny léky,dokud nebude potvrzená krev,opravdu....znám jednu,je to sice jako kdybych si to vymejěšlela,ale ta to nevěděla až do porodu jako...ikdyž mi to hlava nebere🙂

radka78
22. říj 2013

Hlavně,byla strašně moc obézní,MS měla až do devátého měsíce,myslela si,že jen tloustne,žádné příznaky,hlavně ztloustla jen asi o dvě kila,když kopalo,tak si myslela,že má jen bolesti břicha...na gyndu vůbec nechodila,zanedbávala to,takže...až když jí volala její maminka,se kterou žila sanitku,že má hrozné bolesti,tak jí po telefonu řekli,že jí mohla možná prasknout nějaká cysta,nebo už nevím,jak to bylo,abych nekecala....a z nemocnice volali její mamince,tak jste babička a máte krásnou vnučku,tak se sesypala🙂
já jí viděla asi po dvou měsících a říkám jí:komu vozíš?a vona,to je moje....a vyprávěla mi to,je to už teda asi deset let....ale pokaždé si na to vzpomenu,když jí vidím a neudržím se smíchy🙂

zdenka35
22. říj 2013

@radka78 No to mě taky hlava nebere 🙂 ale slyšela jsem o takových případech 🙂 já mám ted břicho nafouklé a přijdu si jak ve 3 měsící a to ještě zda jsem těhotná nevím 🙂 a věřím že bych to věděla do porodu,už kvůli pohybům 🙂 Dneska je to 11 den jsem ráda že nemám chut testovat,naopak já se budu bát testovat i ten 14 den,každou chvíli co jdu na wc se bojím abych neviděla krev ☹ manžel je pracovně pryč a vždy se ptá co mimíška v bříšku,tak kéž by 🙂

zdenka35
22. říj 2013

@radka78 Já bych teda pohyby miminka v pokročilejším těhotenství nepřikládala bolesti břicha či plynatosti a věřím že mě by se to ani nestalo,protože i když jsem nechodila do CAR tak jsem vždy na pravidelných kontrolách na gynekologii a prostě si myslím že bych to poznala,ale těžko a ani nechci nikoho soudit,to nedělám,jen píši můj názor 🙂 🙂 🙂

radka78
22. říj 2013

@zdenka35 jo to strachování pokaždé,když jdeš na záchod je děsný fakt...