Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

eva118
30. zář 2013

@pejejak To je zvláštní, když jdeš v pondělí na krev, že předtím děláš ještě testy doma.

pejejak
30. zář 2013

@eva118 Evi, já na krev vůbec nemusím. Já tam ale půjdu tak jako tak. Minulé IVF bylo neúspěšné a přesto jsem šla na krev, aby se to potvrdilo. Kdyby zase byl test pozitivní, tak chci mít jistotu z krve. Tak proto 😉

eva118
30. zář 2013

@pejejak To je zvláštní, že v car neudělají krevní test. Je dobře, že jdeš na krev sama za sebe. Kamarádce vyšel test několikrát negativní a to už měla zpoždění. Já nevím, ale představ si, že by některé holčině vyšel test negativní, i když by byla těhotná a přestala by brát utrouše a tím pádem by byl konec. Nejspolehlivější je krevní test.

eva118
30. zář 2013

Michalko, tobě zítra tfuj tfuj tfuj hodně štěstíčka.

pejejak
30. zář 2013

@eva118 No já si to myslím taky a proto půjdu na krev určitě. I kdybych si test měla zaplatit.

pejejak
30. zář 2013

@m.michalka Přidávám se k Evičce, zítra na tebe budu myslet a držet pěstičky 🙂

m.michalka
1. říj 2013

Dobre ráno holky moc moc děkuju, teď vás teprve dočítám to je mazec pejejak tedy takové túry děláte s manželem, ale priznaky máš nádherné. Věř určo tehu už jsi jako tady holky🙂 Držím palecky i tobě na testu budou ty dvě čárky na tebe čučet jako ty na ně 😀 už se těším jak napíšeš tu radostnou zpravicku😀😀Holky ještě nevíme jestli se rozmrazily a vyvíjí se v pořádku.Jsem napnuta jak struna.
Taky mi v Caru minulé řekli pokud je test pozitivní na krev nemusite tak jsem šla jako samoplatce u nás než jet přes hodinu kvůli krvi a jen jsem jim zavolala výsledek.
Evicko chudatko už je ti bleee zlee, ale není nic přeci krásnějšího než u sebe nosit vymodlene dítě myslím na tebe:-*
PREJI VAM DNES KRASNY SLUNECNY DEN <3

m.michalka
1. říj 2013

@andrimil ahojky je úžasně, jak rychle jsi zvládla češtinu. Klobouk dolů pac dnešní době se chce málo lidí ucit tleskam🙂🙂 a přeji krásné tehulhovani. A HLAVNE HLAVU VZHŮRU VŠE BUDE PROBIHAT A VYVÍJET SE, JAK MÁ😉

pejejak
1. říj 2013

Holky, tak mám potvrzené těhu z CARu!!!!!!!!! Večer mi bylo na zvracení, vzala jsem si Omeprazol, celou noc hrůza, ráno další Omeprazol a volala jsem do Reprofitu, zda ho můžu. Ségra ho teda normálně brala, když byla těhu. Řekli mi, že se musí poradit s doktorem a že mi zavolají. Za chvíli telefon, že mám přijet dnes na krev na HCG. Říkala jsem, že je to dnes teprve 8.den po KETu, ale prý to nevadí. No vzali mi krev a HCG z krve 67,4! Na dnešní den prý pozitivní bylo i hodnota 10. Holky, já tomu vůbec nemůžu uvěřit. To se stal opravdu zázrak!

pejejak
1. říj 2013

@m.michalka Moc držím palečky a přeji, abys měla brzy takovou radost, jako mám teď já 🙂

eva118
1. říj 2013

@pejejak Moc gratuluju!!! Super zpráva. Na 8. den máš to hcg pěkné. Tak další těhulka tady, za chvilku se přidá i Michalka.

pejejak
1. říj 2013

@eva118 Děkuji moc za podporu!!! Na další krev jít nemám, až 22.10. na UZ kvůli srdíčku. Se do té doby zblázním, jestli je všechno v pořádku 😒 Michalka se k nám určitě přidá, budeme jí držet všechny palečky co máme.

eva118
1. říj 2013

@pejejak Jo to čekání je strašně dlouhé, ale já měla už asi 14 dní po krevních testech, jestli je bublinka, kde má být a teď v pátek potvrzení srdíčka, tak už se nemůžu dočkat. Malý spinká a já pomalu koukám na mimi věci v bazárku, co jsem tak zjistila, že je lepší si ještě dokoupit, no blázen. Ale jenom koukám a kupovat budu až po novém roce, až bude vše ok. Jinak první těhotenství mi strašně rychle uteklo a myslím, že teď to bude ještě větší sešup, protože s Ondráškem se kolikrát nezastavím a ten den tak rychle sletí. Užívej si to!!! Uvidíš, jak pak budeš někdy vzpomínat na chvíle, kdy jsi si mohla dělat, co jsi chtěla, ale to je taková malá daň za mateřství. Zrovna dneska dopoledne jsme šli všichni tři ( vlastně čtyři) na procházku a vzpomněli jsme si s manželem, jak jsme si kdysi říkali, kdy už budeme chodit na procházky a budou se nás držet malé ručky. 😅

eva118
1. říj 2013

@m.michalka Michalko a co ty, ty nás napínáš!!!

m.michalka
1. říj 2013

@pejejak Gratuluji, gratuluji to jsou dnes samé krásné zprávy😀

m.michalka
1. říj 2013

Holky tak teď jsem přijela domů jsem moc unavená, mám u sebe dvě bublinky a už teď se moc moc těším až jsem přispeju s pozitivním výsledkem jupii do boje 🙂

eva118
1. říj 2013

@m.michalka Tak super, doufám, že vínečko se už chladí 😀 . Držím palce!!!

pejejak
1. říj 2013

@m.michalka Určitě přispěješ, udržuj si dobrou náladu, odpočívej a dej si vínko (já pila červené a to jsem měla při pokojové teplotě). Držíme palečky!!!!

m.michalka
1. říj 2013

eva118 pejejak holky tak teď jsem trošku zadřímala a jedu si v Youtube a pouštím Izera řežu se tu smíchy

https://www.youtube.com/watch?v=8-CgkA-TLyk


baby to si musíte pustit 😀 😀 😀 a na večer dám to vínečko máme tu archiv z 1996 to si Michalka dá do nosu 🙂
Jste ZLATÉ 😉

m.michalka
1. říj 2013

pejejak @eva118
holky tak teď jsem trošku zadřímala a jedu si v Youtube a pouštím Izera řežu se tu smíchy

https://www.youtube.com/watch?v=8-CgkA-TLyk


baby to si musíte pustit emoticon emoticon emoticon a na večer dám to vínečko máme tu archiv z 1996 to si Michalka dá do nosu emoticon
Jste ZLATÉ emoticon

pejejak
1. říj 2013

@m.michalka Izer nezklamal, taky jsem se nasmála 😀 Míšo, už dopřáváš mimískům "léčebnou kúru" vínečkem?

m.michalka
1. říj 2013

@pejejak
To máš pravdu nezklamal🙂 bavil mě celé odpoledne😀léčebná kůra vínečkem už začala ročníček 1996 moc moc dobré.
Snad dnes ti bude trošku líp 😉

m.michalka
3. říj 2013

Holky kde jste kdo ☹

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Ahoj Michalko, jak ti je? Co víno, dáváš si? Já dnes spala do 11h, pak telefonovala, dala si hranolky (4obrovské brambory) s tatarkou a šla si ve 14h lehnout. Před chvílí jsem rozlepila oko a mám pocit, že jsem ještě unavenější 😀

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak ahojky ji je mi fajn dnes jsem 2 den jen mě sem rám cuká v bříšku,teď mě začala pálit žáha, ale přisuzuji to utrogestanu. Ty jsu tedy pochrupkavas😀 a už ti začínají chutě 🙂 jen papej dokud to jde pak do sebe horko těžko budeš něco soukat, jak přijdou nevolnosti.

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak vinecko piji poctivě😀 a pak se jdu vždy natáhnout spis sebou vždy praštím😀

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Tak to je myslím dobrá zpráva, to se už zahnizďují 😉 Míšo, ty utrouš polykáš, že tě pálí žáha?? Já si dnes nalepila 2 estrogenové náplasti, jsou docela veliký a je to dost nepříjemné. Bolí mě obě ruce, fakt nechápu 😒 Ale poprvé po dlouhatánské době jsem dnes neměla průjem, tak snad včerejší mazání prdelkovým krémem bylo poslední 😀 Paradoxně mě přestalo být blbě (není mi na zvracení, ani nebolí břicho, jen bych spala a spala a ládovala do sebe hranolky s tatarkou - teda hlavně tu tatarku 😅 )Si říkám, jestli to mimi u mě pořád ještě je, ale pokud nekrvácím, tak nemá kam sublimovat, že 😀

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak tak uvidim,snad se zahnizduji meli jsme 6 dni prodlouzenou kultivaci .Nene prave nepolykam utrogestan ,mozna je to taky z jidla pac mam porad na neco chut 🙂 🙂 ty jo jak to,ze te bolej ruce? Alena jednu stranu je dobry,ze nemas prujmicek,pac ja ho minuly vesnic z toho estrofemu mela,jak kdyz otocim kohoutkem 😀 😀 😀 😀
Hranolky a tatarka mmm tak to zavidim,doufam,ze me brzy prepadnou nejake priznaky,no hold jeste je brzy .
TO VIS,ZE MIMISEK JE U TEBE PORAD 😉 😉 hezky odpocivej dokud to jde chudak evicka si moc neodpocine s prckem

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak ja s tim tabletem šlahnu 🙂 🙂 pise si co chce misto vesnic mesic melo byt pardon 😕 😕

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka My měli taky prodlouženou, 6-tidenní vyhatchovanou blastocystu. A o tom kohoutku něco vím 😠 Někdy padly i 2 role denně 😀 Mě začaly příznaky až 4.den po KETu. Teď mě honí stále chutě, už nevím, co si dát. Včera jsem měla 2 večeře a dokonce jsem si vzala i pomeranč - já ovoce nejím, ale měla jsem na něj chuť a Domča si asi řekla 😀 Teď řeším, jak s vitamínama. Samozřejmě beru listovku a taky Spektrum. Jenže nevím, jestli se to Spektrum může. Nevíš, kde bych to zjistila? Do lékárny se mě kvůli možným bacilům nechce.