Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
3. říj 2013

@eva118 Evičko, ty jdeš zítra na UZ, že? Budeme držet moooc pěstičky!!!!!

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka V pohodě, já to pochopila 😀

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Ruce mě bolí od rána, co jsem si na ně nalepila ty zatracená náplasti, tak nějak divně to táhne a nemůžu je bezbolestně zvednout!?

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak mě právě doporučili ten femibion akorát tak ho jím už delší dobu a po I trimestru je zase jinej femibion.Já dnes musela skočit na poštu a jedna paní mi začala kašlat za krkem tak jsem odešla no říkám si to tak ještě potřebuju nějakýho bacila chytit 🙂

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka To naštve, ale pokud kašlala na krk a ne přímo do obličeje, tak by to mělo být dobrý. Akorát ten Femibion je šíleně drahej ☹

m.michalka
3. říj 2013

@eva118 taky se přidávám ať zítra bije srdíčko jako zvon držíme moooc pěstičky

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak no tak snad nic nechytnu při mé smůle vedle mě někdo zakašlá a já jsem hned marod ☹
jojo to máš pravdu femibion je drahej,ale prej dobrej pak se z toho nerodí 5 kilový děti 🙂 dnes je toho tolik jo do toho beru ještě selen,magnesium,zinek a vitamin E uf snad jsem na nic nezapomněla jo a rakytnikový sirup s vitaminem B 12

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak ale tentokrát jsem po ketu více v pohodě minulý měsíc jsem byla taková vynervovaná a teď jsem v pohodě pořád se směju 😀 😀 😀 až si říkám,že mi hrabe
A ten můj malej náhač fenečka se ode mě nehnula ani na kousek pořád mi leží hlavou na břiše a když se zvednu hrůza chodí za mnou jak ocásek tak doufám,že je to dobré znamení 🙂

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Ty budeš mít zdravá dvojčátka 😀 Míšo, prodloužili ti v CARu tu neschopenku? Mě ji obvoďačka prodloužila. Bereš toho fakt hodně, já beru už několik let Spektrum a jsem s ním hodně spokojená, je tam spousta vitamínů v denní dávce 100% (což v některých není)

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak koho prodloužili bez problemu🙂 jen doufám, ze mi bude pokracovat dále a těhotenství vyjde😉ja teď hledala něco o tom spektrum a vypadá to dobře možná být tebou zavolám doktorce jestli si nejsi jistá, ale myslím, že je brát můžeš🙂

m.michalka
3. říj 2013

@m.michalka tedy jojo ne koho😀

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Jé, ty jsi hodná, že ses na to koukala, já tomu prd rozumím 😉 Neboj, vyjde to a budeš doma 9měsíců + 3roky

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Míšo, můžu se zeptat, tys už někdy měla nepovedené těhu?

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak Vlaďenko jo měla☹ Mé první těhotenství skončilo v 7 měsíci a teď v srpnu bylo to biochemicke, ale za sebe můžu říct to první me poznamenalo na hodně dlouho a těžko jsem se z toho dostavala, ale teď se těším i mám strach zároveň,ale věřím, že se to povede.

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Určitě se povede!! Jsi bojovnice a já před tebou smekám, žes to zvládla a jdeš do toho znovu. A omlouvám se, že se tě na to ptám, muselo to být hodně těžké ☹ Míšo, co to je, prosím, to biochemické těhotenství? To jsem ještě nikdy neslyšela?

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak mi ženský toho musíme prostě zvládnout tolik dokud nás to neškodí úplně na kolena mě někdy přijde, ale já se nedám😀Biochemicke je, že tehotensky test je pozitivní a pak z ničeho nic slábne místo toho, aby sílil.Embrya se zahnizdi a pak se z ničeho nic pustí chudatka.

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Děkuji za vysvětlení! Musíme myslet pozitivně, že všechno dobře dopadne.

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak jezisi ne, aby tě napadlo se teď nervovat jsi tehulka jasný😀 musíš být v klidu a ted už jen samé pozitivní věci tu chci číst 🙂
Žádné přemýšlení co kdyby 😉 tak šup do pelíšku a spát evicka už určitě taky spinka a zítra nás tu bude čekat krásná zpravicka, že srdíčko bije jako zvon. 😉

m.michalka
3. říj 2013

@pejejak ja už jinak ani nepřemýšlím to víš, že vše dobře dopadne jen to hormony s námi cloumají 😀
Ppřeji hezkou dobrou noc😉a já už čekám nějaký ty příznaky zítra 😀

pejejak
3. říj 2013

@m.michalka Já se pokusím nenervovat a souhlasím s tebou. Dobrou noc 😉

eva118
3. říj 2013

@m.michalka
@pejejak Ahoj holky, tak vás teď dočítám. Děkuji, že na mě myslíte, taky jsem napnutá, jak to zítra dopadne. To spektrum bych nebrala, pokud je tam i vitamin A, na který se musí v těhu dávat pozor, když je ho moc, může uškodit. Já taky jím femibion, ptala jsem se v lékárně a lékárnice říkala, že těhotné kolikrát zbytečně jedí moc vitamínů, stačí v prvním trimestru jenom asi ta listovka, vit. E no a samozřejmě pestrá strava. Pak už se nic brát nemusí. Já teda u prvního těhu zobala dál, protože jsem toho do sebe moc nedostala, ale kdyby mi bylo dobře a mohla normálně jíst, tak bych taky nic nebrala. A pak při kojení něco, to je pro tělo větší záhul, než těhotenství na ty vitamíny a tak.
Jinak mé nevolnosti se pořád stupňují 😝 k, snad je to dobré znamení, zítra písnu. Jedu tam odpoledne, tak si ani nelehnu, manžel už je naštěstí zítra doma, tak mi s malým pomůže.

eva118
3. říj 2013

@pejejak Ještě ti píšu, to spektrum nejez! Dívala jsem se na složení a to ačko tam je.

pejejak
4. říj 2013

@eva118
@m.michalka Ahoj holky, tak jsem to dnes nevydržela a volala svému gynekologovi. Vytékající utrouš mi totiž dělá něco jako mykózu a mažu to Clotrimazolem. Jenže v příbalovém letáku je, že se v těhu nesmí 😠 Dr.se tomu vysmál, ať to tím klidně mažu dál, že výrobci se v příbalových letácích jen kryjí, aby je nikdo nemohl zažalovat, že si nedovede představit, jak by to mohlo jako plodu ublížit. Taky říkal, že ho dokáže vytočit, když těhotná přijde do lékárny s rýmou a oni jí řeknou, že nic nesmí. Prý to není pravda a těhu můžou skoro všechno až na některé výjimky.
A že to co mi dělá utrouš nemusí být vůbec mykóza, ale jen zduřelá poševní sliznice (na kterou má vliv i estrogenová náplast) a že můžu zkusit Rybilku nebo bepantenovou mastičku. Taky jsem se ho ptala na vitaminy v těhu a říkal, že nejsou žádné potřeba, že to je jenom marketingový tah, jak vytáhnout z lidí peníze a pokud nepiji jen holou vodu a jím normálně, tak je to dostačující. Že je důležitá listovka, ale pokud za týden sním 3 papriky, tak ani tu listovku nemusím. A že se mám chovat normálně, tak jako doposud. Takže: spektrum zobat nebudu, mám doma ještě gumídci CEM.M pro dospělé a tam Áčko vůbec není. Zase tam je ale echinacea a v lékárně říkali, že ta se nemůže a dr. jsem se zapomněla zeptat ☹
Evičko, na tebe stále myslím a držím palečky. Pokud je ti blbě, tak to bude dobré znamení. Mě je paradoxně dobře a jím na co se podívám a to mě taky leká (jestli je vše v pořádku?). Já zítra dělám test z moči a bojím, bojím, aby tam ta dálnice byla.
Míšo, co ty? Už máš příznaky? Já je měla až 4.den, takže je asi ještě brzo.

m.michalka
4. říj 2013

@pejejak
@eva118 ahojky holky já za tím příznaky žádné jen mě bolí sem tam břicho,teď trošku začala pálit zase ta žáha no já vam holky nevím,ale když tu čtu, že to někoho bolí břicho jako před MS tak mě nebolí nikdy nic před MS ach jo. No tož toto ještě jakousi mykozu chudatko musíš chytit snad to brzy přejde.Příznaky máš nádherné jen papej😉aj tu papriku😉 a zítra na testiku bude dálnice// 😎 ja už chci taky ☹
Evičko moc na tebe myslime srdíčko budu slyšet až sem 😀

pejejak
4. říj 2013

@m.michalka Taky se dočkáš 🙂 Hele na to břicho se vyprdni, to je asi hodně individuální. Mě už teď taky nic nebolí ☹ Kámoška byla na KETu a taky četla na diskusích, co koho všechno bolí a ji nebolelo naprosto nic, žádný nevolnosti, žádný zvracení, žádný bolesti břicha. Pořád si říkala, že to je divný, že se to nechytlo...no a má nádherného 10-ti měsíčního chlapečka. Tak si užívej toho, že ti nic není 😉

m.michalka
4. říj 2013

@pejejak děkuju moc za podporu já jim bobiskum stejně věřím, že se chytí a nepustí😀

eva118
4. říj 2013

@m.michalka
@pejejak Ahoj holky, tak jsem dneska 7+2 a mimi má 12 mm od hlavičky po prdelku a srdíčko bije 😅 . Donesla jsem i fotečku ( manžel se mě ptal, kdy jdu s mimčem k fotografovi 🙂 ), je tam všechno krásně vidět, to mě překvapilo, protože jsem se nikdy v tak brzkých utz nemohla vyznat, asi byl mimís super otočený, no model nebo modelka, krásně základy obličeje na hlavičce, manžel říkal, že to vidí taky pěkně. Doktor psal zprávu pro mého dr a říkal, že mám teda zázračná embryjka, často se nestává, že to někomu vyjde tak, jako mě. Přála bych to každé ženské, co si musí tímto procházet, protože je to fakt hodně těžké, když miminko nepřichází.

eva118
4. říj 2013

@m.michalka Ty už si nepamatuješ moje příznaky nepříznaky? :Jenom mě pálí žáha, jinak nic... Však uvidíš na testíku 😉 . A břicho mě zatím taky nebolí.

m.michalka
4. říj 2013

@eva118 jee Evicko moc moc gratuluji, to je nádherné určitě to bude model nebo modelka😉 jak pises boze můj mám z tebe velikou radost. Přesně tak vždyť miminka jsou přeci jeden velký zázrak pro nas které si to moc přejeme.
Ja mám za tebe takovou radost jdu to oslavit decinkou červeného ať jste hlavně zdraví :-*

eva118
4. říj 2013

@m.michalka Děkuji, dej si i za mě. 😉