Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

eva118
20. říj 2013

Myslela jsem gynekologickou pohotovost.

eva118
20. říj 2013

No prostě do nemocnice, kde tě můžou vyšetřit. Teď nevím, myslím, že Míša tu kdysi psala, jak špinila, že ji dr psal, že pokud špiní, ok, pokud krvácí, do nemocnice. Oni se podívají, jestli uvidí bublinku, třeba jedna odchází, měla jsi zavedené tři.

pejejak
20. říj 2013

@radka78 Rady, na pohotovost do porodnice (gynekologická pohotovost). Držím palce!! Pokud máš bolesti a křeče a máte auto, tak být tebou jedu!

anzet
20. říj 2013

@radka78 To bude dobrý, neboj. Tři bublinky tam byly, nějaká se 100% udží. Budou minimálně zdravá dvojčátka. Dej vědět.
Já jsem začala špinit dnes (jsem 9.den po ET), tak snad to nic není. Doufám, že se zavrtává a že se MS nerozjede. Ale ráno mi bylo opravdu divně :(

radka78
20. říj 2013

Holky,tak o moc víc chytřejší nejsem☹Dr.mi řekl,že na UTZ nic vidět 18ctý den ještě nebude,že si mě tedy může nechat v nemocnici,ale že je to spíš zbytečné.6e odběry by mi stejně dělali zítra.Kouknul na mě a napsal mi do zprávy krvácení s hlenem,dostala jsem injekci a zítra ke svému gynekologovi na hcg,že on ted momentálně s tím dělat nic nemůže.Jedině pokud bych hodně krvácela,tak mám okamžitě přijet..☹

radka78
20. říj 2013

a než jsem jela,tak jsem ještě dělala TT a byl pořád positivní,ale na to mi řekl,že to může být z té krve,tak to mě taky moc neuklidnil no...☹

anzet
20. říj 2013

@radka78 ještě nic není ztraceno. Ze 3 musí nějaké mimi vyjít!!!!!!
Já mám trošku strach. Nevím, co se děje. Trošku špiním, což má být prý normální, ale teď jse byla na WC a na vložce objevila 2 takové malé hnědé táhlé hleny. Omlouvám se za detailnější popis, ale....musím to nějak popsat. Vypadalo to jako cervikální táhlý hlen při ovulaci, ale hnědý. Nevíte některá, co by to mohlo být??? ☹

radka78
20. říj 2013

@anzet snad není no...zítra budu chytřejší🙂
ten hlen je v poho🙂to se neboj🙂

pejejak
20. říj 2013

@anzet Hnědá je dobrá 😉

pejejak
20. říj 2013

@radka78 Ahoj Raduš, mě taky řekl, že na UZ nic nebude vidět a bylo vidět dokonce i srdíčko! A zítra jdeš do CARu? Pokud budeš mít aspoň přes 1000, tak bude vidět min.gestační váček. Tos asi dostala injekci, kterou si píchám ráno 🙂 A ještě krvácíš nebo to přestalo?? Jak píše anzet, ze 3 minimálně 1 musí zůstat, takže se nestresuj, bude to dobrý 😉

anzet
20. říj 2013

@pejejak
@radka78 To jste mě holky trošičku uklidnily.

radka78
20. říj 2013

@pejejak Ahojky Vladí,mám jít ke svému gyn.mám to tedy blíž a hlavně krev zadarmo,když bych musela chodit každý den,jestli se hladina zveda do Caru,tak to mám za 260 plus co projedu,no holt si všechno musíme platit sakra....ještě krvácím už né tolik,,ještě jsem dělala test a úplně silný positivní,mě se to nezdá,že by se objevoval tak silný...

pejejak
20. říj 2013

@radka78 Aha, to je drsný!! Tak to běž ke svýmu dr., tak to je dobré znamení, že už tolik nekrvácíš. testy nedělej, je to zbytečný(bohužel i týden po potratu můžeš mít pozitivní test). Ty to máš aspoň dobrý, že můžeš k dr.hned zítra ráno. Mě to začalo v pátek o půl sedmé večer a musela jsem čekat do pondělka.

radka78
20. říj 2013

@pejejak tak to se zblázním,než budu vědět výsledky krve☹ fakt i týden po potratu?ty vady no...☹

petra54
20. říj 2013

Ahoj holky,teda já když tady pročítám ty vaše příspěvky,tak se začínám pomalu bát.... 😒 .stále taky špiním a taky krev s hnědým ,sice ne moc,ale za ten den ta slipová vložka je špinavá..... ☹
Zítra to bude 14den po ET,tak si zkusím udělat test,je to i den MS ale doufám že se to nerozjede.... 😖

eva118
20. říj 2013

@radka78 Ahoj, držím palce, ať je to všechno v pořádku. Krvácení ustává, tak to snad bude všechno dobrý.

eva118
20. říj 2013

@petra54 Neboj, hodně ženských takhle špiní, může to být implantační krvácení, nešpiníš moc. Jsem zvědavá na ten testík.

petra54
20. říj 2013

Ne,,není to velké špinění,ani nejdou žádné sraženiny.no já jsem taky zvědavá na test,koupila jsem si ten jak se na něj rovnou čůrá 😀 ten by měl být lepší.

eva118
20. říj 2013

@petra54 Tak takový jsem nikdy neměla, hlavně se strefit 😀 😀 !

sal80
20. říj 2013

Ahoj holky 🙂 Nakoukla jsem k vám, protože vím, jak děsné je to čekání po ET 😒 Moc vám všem držím palce.

@petra54 Já také špinila. Bylo to k uhnízdění vajíčka. Tak neboj. Zítra na Tebe budu myslet 😉

radka78
21. říj 2013

@eva118 děkuji Evičko,dán vědět.
@petra54 dej vědět s testíkem
@sal80 děkujeme 🙂

petra54
21. říj 2013

Tak holky test byl opět negativní ☹ a to jsem ho udělala z první ranní moči.neudělali soudruzi někde chybu ? 🙂

margotecka
21. říj 2013

Ahoj holky,dnes mě pustí domů.Pořád jen brečím,jsem strašně zklamaná!Říkala jsem si,že to vyjde,když jsem zdravá!Strašně jsem se těšila!Teď zase všechno od začátku!Všem moc držím palce!!!

zdenka35
21. říj 2013

@margotecka Musíš být silná 😒 i když se to těžko radí,každá si tím třeba projdeme.Pobrečet si neni nic zlého,naopak to musí z těla ven.Já jsem také zdravá a už 2 pokusíky nedopadli 😒 tak ted uvidím po 3.Třeb to taky nedopadne a taky to pořádně obulím a budu zklamaná,to je jasné,nu ještě mám 4 dni do testování.Drž se 😉

anzet
21. říj 2013

@margotecka Jsi silná ženská, zvládneš to. Teď už to opravdu vyjde - přeci musí existovat nějaká spravedlivost. Pokus se dostat trošku do klidu. Vím, že je to strašně těžké, ale škodíš sama sobě. Bude lépe. 😉

eva118
21. říj 2013

@petra54 To je škoda ☹ , 14. den už by tam mohlo něco být, i když jsou holky, co jim test ukazoval negativní a byly těhotné. Kdy jdeš na krev? To je rozhodující.

eva118
21. říj 2013

@margotecka Mrzí, mě, že to nevyšlo. A dcerku máte přirozeně? Jednou už jsi těhotná byla, tak máš velké šance, někdy to nevyjde a neví se proč, prostě smůla. Je fakt, že jak jsem šla poprvé na ivf, tak jsem počítala spíše s tím, že to nevyjde, pak jsem byla docela překvapená.

petra54
21. říj 2013

@eva118 ahojky,ted jsem zrovna volala na CAR a rekla jsem to vse sestre,pry to rekne Dr. a mam si za hodinku zavolat.....
na krev bych mela jit cca pristi tyden v pondeli,pokud by to melo byt po trech tydnech....

margotecka
21. říj 2013

@eva118 Taky neví, proč se neuchytili! Dceru mám přirozeně, ale teď budeme zkoušet do dalšího IVF přirozeně 😉 Jsem ještě nadopovaná hormonama, takže si koupím ovu testy a vrhnem se na to, třeba to vyjde 🙂

petra54
21. říj 2013

tak mi dr rekl,ze mam vysadit utrouš a nechat rozjet MS,takže to vypadá že taky z miminka nic nebude..☹