Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

petra54
22. říj 2013

@radka78 ahoj Radu,no vcera jsem ten utrous vysadila a dneska uz se mi MS trochu rozjeli,tak nevim co mam tedy delat.....zitra jeste zkusim zavolat na CAR a zeptam se na tu krev,ale bojim se co mi na to reknou.....v protokolu pri propusteni po ET mam psano:kontrola pri potizich ihned,jinak za 3tydny k tehu testu a v pripade menzes kontrola po jejich skonceni.....

radka78
22. říj 2013

@petra54 a TT pořád negativní?ikdyž bych si z toho ještě nic nedělala ,podívej se na mě....holčiny mi psali,že krvácení může být i třeba do 6 až 15ctého týdnu těhu,,,,ikdyž jsem tomu prostě nevěřila no...

radka78
22. říj 2013

děvčata jsem po utrouši jak sjetá,půjdu si lehnout tak zatím ahojky,držte se🙂

petra54
22. říj 2013

@radka78 delala jsem si test 9den a vcera rano a oba negativni,proto asi doporucili vysadit ten utrous....

anzet
22. říj 2013

@petra54 Já si dělala TT dnes -11.den po ET a negativní. Břicho mě nebolí, špiním už jen trošičku. Zatím stále doufám, na krev jdu až ve čtvrtek.

petra54
22. říj 2013

@anzet ty mas taky negativni??? no ja ty MS taky nemam nejak hrozny,bricho me teda poboliva,ale spis ze jsem jako nafoukla,jinak nic....

radka78
22. říj 2013

@petra54 já si myslím,že devátý den negativní test ještě opravdu nic neznamená,já si ho měla dělat až 14 den,vlastně v době,kdx jsem měla jít na krev...takže bych opravdu nic nevysazovala...a břicho je nafouklý,já ho mám dodnes🙂
@anzet to čekání je děsný,každý den se táhne hrozně dlouho...i já jsem ze včera na dnes skoro vůbec nespala,pak vstala v sedum a čekala,až bude devět,abych moohla zavolat...strašný...ty dvě hodiny byli jak dva dny...

petra54
22. říj 2013

@radka78 Radu takze myslis ze bych ten utrous mela brat i pres to ze mi doktor rekl vysadit??? ty MS se taky nejak nerozjizdi,je to sice krev ale cekala bych ze to bude alespon s nejakymi kousky jako kdyz mam opravdu MS....ja fakt nevim,zkusim si jeste odpoledne koupit TT a udelat si ho rano.

margotecka
22. říj 2013

@radka78 Moc moc gratuluju a drž se mamčo 😉

radka78
22. říj 2013

@margotecka děkuju moc...holky tolik vám držím pěsti fakt!
@petra54 Já si myslím,že si tím utrogestanem určitě neublížíš a holky,co už jsou těhu to asi jen potvrdí,nejsem doktor,ale stát se to mě,určo bych nepřestala,musíš vědět ty no... 😎

anzet
22. říj 2013

@radka78 Taky gratuluju 🙂

radka78
22. říj 2013

@anzet děkuji,ale klidnější budu až z UTZ a možná taky ne☹
jak holky těhule už kolikrát psali,máš strach po celou dobu těhotenství,to je jasný,pokud to není úplně přirozenou cestou. ☹

anzet
22. říj 2013

@radka78 To bude dobrý. Chce to optimismus. Já už ho ztratila, ale ty se drž. 😉

petra54
22. říj 2013

@radka78 tak ja ho budu teda zase brat normalne,zkusim to,ikdyz mam strach abych pak nemela MS mesic..🙂

radka78
23. říj 2013

Ahojky holky,kam jste se všechny poděly?🙂

eva118
23. říj 2013

@radka78 Ahoj, taky nakukuju, nikde nikdo. Jak je ti dneska?

radka78
23. říj 2013

@eva118 ahojky,jeee taky někdo tu je🙂 děkuji za optání...pořád špiním,chodím na injekce,bolesti břicha...zítra UTZ a znova krev u gyn. a v pátek v Caru🙂
samozřejmě jsem dělala test zase dnes,pořád mám strach o tu druhou čárečku,je tam,ale slabší,jak při 11dnu po opl.
bojím bojím pořád,aby hcg vzrůstalo no...a jak se máš ty?

eva118
23. říj 2013

@radka78 Ty testy si raději nedělej, ať se tak nestresuješ. Ale vlastně zítra jdeš na utz, držím moc palce. Já to doma tak nějak zvládám, jak se dá. Je mi pořád špatně, dneska v noci jsem kvůli tomu nemohla spát, sotva jsem zabrala, vzbudil mě malý. Ale říkám si- zlaté nevolnosti, než řešit špinění a strachovat se, i když i tak mám pořád obavy, to víš, napadá mě tisíc věcí.

radka78
23. říj 2013

@eva118 dobrá,už žádný testy🙂 jooo určo jsou asi lepší nevolnosti,pořád je to přikládaný víc k těhu,než špinění🙂
no nedovedu si představit,jak na tom ted jsem,ještě mít prcka🙂 to fakt obdivuju 🙂 vlastně už bych měla mít zase zvedlé hcg o něco,že jo?dozvím se to stejně až v pátek,těsně,než pojedu do Caru....to je děs pořád to čekání,je nekonečný...já bych už chtěla knížku 😲 😲 😲

eva118
23. říj 2013

@radka78 No musím to zvládnout, naštěstí mi hodně pomáhá manžel, jak přijede z práce. Snad mi už nebude víc špatně jak u prvního těhu, to jsem proležela ten druhý trimestr. Já jak pročítám tady, co všechno maminky zvládají při více dětech, tak to taky nemají jednoduché, ale ono se všechno nějak vyvrbí, prostě se to zvládnout musí. Manžel mi včera říkal, že jestli mi bude tak špatně jako u Ondry, tak po porodu budu zase vychrtlina s kozama 😀 .

radka78
23. říj 2013

@eva118 to ti řekl moc hezky 😉

petra54
23. říj 2013

ahoj holky,já vám závidim,já už to dostala tak jak mám,bolí mě teda spodek jak prase,krev už jde taky tak jak má,takže víc se dozvím až po návštěvě dr a kontrole na UTZ...☹

radka78
23. říj 2013

@petra54 MOc mě to mrzzí,vím,jak se cítíš...je to hrozná beznaděj a nevíš co dál,vid?ale vem si příklad ze mě,já už po šesté☹...třeba tě to trošku uklidní🙂
a ještě nemám vyhráno...
kdy jdeš na UTZ?

petra54
24. říj 2013

@radka78 Raduš neříkám že mi to není líto,ale vzdávat to nebudu,nechám si udělat vyšetření vejcovodu a třeba to půjde i normální cestou,než nás vezmou na další pokus. 😉 .na UTZ půjdu asi příští týden,uvidim jak mi to zkončí a objednám se.

radka78
24. říj 2013

@petra54 ahojky,to vyšetření si určo nech udělat,je to dobrý...já na tom taky ted nejsem nějak dobře,zítra kdyžtak písnu,jestli bude nálada☹ zatím se měj 🙂 pa

anzet
24. říj 2013

@radka78 Copak se děje Raduš?

radka78
24. říj 2013

@anzet ahojky je mi mizerně...nechci se ještě ukvapovat,ale vypadá to,že těhu skončilo☹

zdenka35
25. říj 2013

Přeji krásně ráno,já ho teda moc nemám.Jsem 14 den po KET a v půl paté probuzena a nabuzena udělat teda ten test podle doporučení pana doktora.Dělala jsem testy 2 každý jiný značky a citlivosti.Mamatest 10 negativní.Unimark 25 slabej malinkatej pididuch ☹ bulela jsem tak,že už jsem ani neusnula ☹ volala jsem do CAR a mám až ve čtvrtek jít na krev a ultrazvuk,léky brát dál ☹

majka43
25. říj 2013

@zdenka35 Mamatesty jsou šmejdy, neukazujou. A když máš ducha na pětadvacítce, tak to vypadá moc dobře. A ten duch tam je, já ho vidím.

zdenka35
25. říj 2013

@majka43 Děkuju,nevím,jsem už 14 dní po KET 2 embryjek,tak jsem myslela,že tam bude něco vidět víc 🙂 .A já myslela že měsíčky mám dostat podle posledních a to mělo být ve středu a dneska mě v CAR řekli že je mám dostat až dneska 14 den po KET,zatím nic,tak uvidím.Prý je mohou brzdit i léky ☹ na krev a ultrazvuk mám jít až za 6 dní tak uvidím.Zkusím test ještě v pondělí 🙂