Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

radka78
10. říj 2013

no byla jsem u ní už několikrát a můžu Vám říct,že 99,9 procent mi vždy vyšlo....jako druhou věc mi řekla,hlídá Vás tu nějaký pejsek malinkatej,kterej je tu jakoby nad Vámi,je to Váš anděl a má stříbrno bílou barvu🙂,to už mi zamrazilo,jelikož mám stříbrno bílého jorkšíráčka🙂 a po celou dobu mi leži u bříška🙂....no a pak mi řekla,že září,říjen otěhotním...a to už se mi udělalo šoufl,já věděla,že jdu...ale sakra,jak to všechno může vědět?byla tam semnou kamarádka,ta z toho byla víc v šoku jak já...a jestli to nevyjde,už k ní nikdá nejdu! 😠 😠 😠

pejejak
10. říj 2013

@radka78 Rady a ve kterém městě kartářka sídlí??

margotecka
10. říj 2013

@radka78 Tak to bych taky chtěla vědět 😀

radka78
10. říj 2013

Holky,to je pro vás daleko,já jsem z Mostu☹...ale už jsem tam dotáhla celou mou i manželovo rodinku🙂)))

pejejak
10. říj 2013

@radka78 No tak to je na opačným konci republiky 😠 😠 😠

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 i ja to chci vedet odkud je a startuju koště a jedu k ni,ja tedy vykladam karty taky,tedy jen rodine .Vzdy mi vse vyslo☹od tohohke ketu jsem se do nich nekoukla ze strachu.Nekdy je to hrozne vedet spatne veci dopredu,ale za to ty krasne jsou k nezaplaceni🙂 prosim prosim kontakt

radka78
10. říj 2013

což je Severní Čechy...ale opravdu je moc dobrá a dokonce mi i pomohla v některých situacích,nakopla mě,ikdyž mi to třeba ostatní říkali,ale asi jsem to musela slyšet takhle...ju a pak mi řekla,že panmamina má něco s prstem na pravé ruce,já tam byla nějak v sobotu a pak jsem na to zapomněla,měla jsem dva dny noční a v pondělí jí volám do práce a říkám jí,ty Dituš nemáš náhodou něco s prstem a ona zavejskala a položila mi telefon...tak si říkám,co jí je?a ona věděla,že jsem k ní měla jít,za chvilku volá a říká mi Radušššš do prdele já mám husí kůži po celem těle,to ti řekla vona vid?jooo,dneska jsem si zatrhla tak hnusně nehet a mám ten prst modrej až do půlky,bolí to jak svina...proč si mi nezavolala v neděli,abych si sakra dala pozorrr? a jiny a jiny....to je na dlouho děvčata...já vlastně postupem toho času jen občas pomyslím,když se mi něco stane,na co jsem zapomněla,že mi to vlastně říkala.... 😉

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 jee az ted to ctu to je dalka,ale ja jsem blazen ja bych i jela 😀 😀

radka78
10. říj 2013

@m.michalka Miško,ty by jsi jela přes půlku republiky?

m.michalka
10. říj 2013

Ode me je to jen hodinu a pul do Mostu prosim te Radusko a jakse u ni dlouho ceka nez te objedna a cena?

radka78
10. říj 2013

aspon nám to holky utíká,ne?jsem si zrušila už před rokem FB...stejně jsem tam hrála už jen ty praštěný hry a ted mi manža říká...NJN to ti chybělo co?drby 🙂 🙂 🙂 a já mu říkám,to je něco jinýho a úplně jiný lidičky 😀

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 ja bydlim za Prahou jojo ja 😀 😀 jsem blázen,no toz co udelam si vylet 😀 😀

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 ja jeste FbB mam,ale uz tam vubec nechodim,ztrata casu a samej uchyl 😝 😝

radka78
10. říj 2013

@m.michalka ja jen koukla,že tam máš region Zlín,víš....určo ti kontakt dám,ted by snad měla mít čas každý den,jinak ona dělá u nás na autodromu v Mostě brigošku a ted nemohla nějakou chvilku.Jináč,o peníze ona si neřekne nikdy.A to si myslím je správná kartářka,já jí zaplatila útratu,měla tam asi pajdu a dala jí 250 napoprvé,protože to jsem chtěla vědět naprosto všechno....jinak jsem nikdy dlouho nečekala,vzala mě hned do týdne.Ale určitě by bylo dobrý,pokud jí budeš volat,že jsi ze zdálenějšího města ju?a ještě ten den než pojedeš se ujistit,zda schůzka platí🙂

radka78
10. říj 2013

kontakt:605 789 573 a jmenuje se Nataša

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 aha toz to musim zmenit,puvodne jsem ze Zlina. Me to vzdy jednou za cas prepadne,abych se ujistila jestli se mi vestby opravdu plni a treba rekne neco novyho.Ale doma musim mlcet priteli jsem delala karty nekolikrat a vzdy mu to vyslo a ted uz prej nehce nic vedet 😀 😀

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 hned zitra zavolam a dam vedet jak jsem dopadla,kdy me veme.Dekuju jsi zlato a ver ji co ti řekla,jen tak by si to z logru nevycarovala 😉 😉

radka78
10. říj 2013

@m.michalka ...no to je jasný,že nám dej vědět🙂...jako ne,že bych nevěřila kartám,ale nikdy mi nevyšly a nebo mi to vykládaly jen nezkušenky asi☹...minulý rok mi tedy taky vyčetla těhotenství,ale že bohužel není vidět,jestli je to děcko narozené...no a já ho neudržela,byla jsem po ET a měla jen jedno,ted mám tedy tři no...no sakra,jedno aspon musí bojovat ne?jinak nemáš samozřejmě zač 😉

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 tentokrát se nespletla cítím to v kostech 😀

radka78
10. říj 2013

jo to je jasný,chlapi tomu prostě nevěří no...to mi právě taky říkala Nataša,že málokdy by jí přišel muž,to jen my ženský jsme zvědavý a jdeme do všeho,ale muj mi říká,že to nemá rád kvůli tomu,že pak tomu můžeš hodně přispět,ikdyž třeba ani necheš...no přesvědčuj ho o tom🙂...ale:mi vyprávěla,že v práci už si každej meje hrníček od kafe,že je štve,že o nich moc ví,prej jeden si ho zapomněl umejt a ona mu říká:TAK TY SI S TOU MILENKOU NEDÁŠ POKOJ 🙂 🙂 🙂 🙂

m.michalka
10. říj 2013

@radka78. Teď máš u sebe bojovníčky , jednou se to stesticko přeci usmát musí🙂

radka78
10. říj 2013

no sakra,už nejsem nejmladší☹... ☹

margotecka
10. říj 2013

@m.michalka
@radka78 Holky, musíme věřit, že všechno dobře dopadne a my se taky brzo zařadíme mezi těhulky 🙂

radka78
10. říj 2013

no jasný🙂...zatím se mějte...a krásný sníky...a ještě lepší probuzeníčko...brou 😉

eva118
10. říj 2013

Mě taky těhotenství předpověděla kolegyně z karet, ale spíš to, že to samo nepůjde, že budu muset zaplatit, pomůže mi nějaký muž.......takže doktor v car. Bylo toho víc, ale tohle vyšlo. Radko já už taky nejsem nejmladší a vidíš a vůbec, co sýčkuješ, vždyť máš taky těhu potvrzené.
Tak jsem byla s mimim u pana fotografa 😀 , má 2 cm.

eva118
10. říj 2013

jo ještě jsem chtěla napsat, ať si telefonní čísla a tak raději posíláte přímo do ip, ať paní Nataše nevolá půl republiky.

eva118
10. říj 2013

@radka78 Ještě píšu, snad jsem se tě nedotkla, já to napsala v rychlosti spíše jako radu, přece jenom tady může každý nahlédnout, tak ať si chráníme nějaké soukromí 😉.

radka78
11. říj 2013

@eva118 jj jasný,ne určitě si se mě nedotkla,vůbec jsem si to neuvědomila 😒 ale nějak něvím,jak se to dá smáznout 😖

radka78
11. říj 2013

Jinak krásný den,pořád nic,mrška nepřišla🙂já jdu na krev,jelikož jsem marodila se zánětem průdušek a nemohla jsem ani nic brát☹kašel mám pořád...njn...jenže já pitomá se nasnídala a mám jít nalačno 😢 no co s tím to teda nevím...nějak to u sestry musím ukecat,stejně ještě do 16ctého potřebuji marodní 😀 😀 😀 zatím pá a piště piště kočky,jak Vám pokračuje všechno... 😉

eva118
11. říj 2013

@radka78 Ahoj, smazat to asi nemůžeš, jedině asi přes admini, napsat, že by jsi to chtěla smazat, třeba někdo zkušený poradí, já jsem tady taky nováček. Na tu krev jdeš určo zítra znova, že jo? Se aspoň projdeš. Tu nemocenskou ti určitě nechají, když jsi po ket a máš potvrzené těhotensntví.