Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

eva118
30. srp 2013

Tak to už máš za chvilku. Přede mnou je ještě dlouhých 12 dní. A musím říct, že ty hodiny, co budeme čekat, než budou odpoledne výsledky jsou ty neeeeeeeeeeeeeeeejdelšíííííííííííííííííííííí. To jsem byla pěkně nervózní.

eva118
31. srp 2013

Halooooo, kde jste? Asi si pěkně užíváte víkend. Manžel vzal toho našeho pekelníka ven na procházku, tak sedím u PC. No jsem zvědavá, kdy se vrátí, včera byli venku slabou půlhodinku, malý pořád domů, domů, no nebyla s ním mamina. Jinak ho domů nemůžu dostat. Michalko co břicho, je to lepší?

m.michalka
31. srp 2013

Ahoooj evi🙂 já včera v noci hrůza bolest do toho jsem spinila a ještě k tomu sama doma už 2 dny jen s hafanama.Tak jsem si je vzala do pelíšku a brecela jak malá holka. Potom jsem usnula a měla jsem sen, že jsem těhotná. Tak si říkám no co už udělám test buď a nebo a jsou tam //

m.michalka
31. srp 2013

Evicko počkej pár dnů a s prckem manžou a hafakem budete chodit na procházky, hlavně nic neuspechej a odpočívej co to jde.Jinak dnes jsem si zašla na kosmetiku nebo mám ksicht, jak škrábak z těch hormonů🙂

eva118
31. srp 2013

Jé, to mám velkou radost, moc ti to přeju. nezapomeň se zeptat, jak budeš volat na HCG, jak je vysoké, určitě tam budou dvě bublinky !! Já mám zatím pocit plnosti v podbřišku, jinak nic. My hafáka nemáme. Ale klidu si moc neužiju. Mám dvouletého klučíka, je to pěkný čertík, mám ho po prvním IVF a z toho nám zůstalo 8 mrazáčků. Tu kosmetiku ti závidím, já už kromě kadeřnice nebyla už dlouho nikde, ale je pravda, že po porodu mám pleť v pohodě. Ještě jsem tu vlastně ani nenapsala, že u nás byl problém zjištěná endometriosa, tak jsme taky skončili v CAR. Do kterého CAR chodíš? Já Gyncentrum v Ostravě.

m.michalka
31. srp 2013

@eva118 děkuju 🙂 jj určitě se zeptám na to hcg já jsem z toho taky trosku jelen 😀 jee bud rada,ze mate certika alespon je veselo.
Říkám kosmeticce moc me nezkoumejte no hold nekdo starne a ma vrasky a ja mladnu nevidite... vracim se do puberty 😀 😀 zase to dobre dopadne a budete mit dalsi prirustek do rodiny,jeste par dnů 😉 .Ja chodim do Iscare v Praze

m.michalka
1. zář 2013

Ahoooj dnes mám teplotu 38 boli me hrozně v krku a šílená rýma,snad to bobisci zvládnou a zabojujou.Tak dnes lezim jen v posteli a vypadá,ze si budu muset vzit paralen.A co vy holky,jak to zvladate?

eva118
1. zář 2013

Ahojky, no jo, na začátku těhotenství bývá snížená imunita, tak tě to postihlo. Kromě toho paralenu vlastně nic jiného nesmíš, ani bylinky, ale to určitě víš. Pěkně odpočívej. Já se na pc dostala až teď, přijela dneska mamka pomoct mi s malým, tak jsme si pohráli, dneska už neležím, už všechno normálně, tak jsem zvědavá, jestli se mimís zakousl. Bereš nějaké vitamíny? Já jsem slyšela chválu na Femibion, tak jsem ho koupila a zobu. A pocity stejné jako včera.

m.michalka
2. zář 2013

Ahoooj 🙂 Jee to je hezké,že ti máma prijela pomoct.Mimišek se určitě zakousl 😉 už se ti to krátí kočko 🙂 jj já já beru ten femibion taky už 2 měsíc a stridam to s listovkou. Dnes jsem volala radeji do Caru,ze jsem nastydla a ze mam test pozitivni tak na krev nejdu a objednali me zrovna na ultrazvuk.
Na krev pujdu k nam do laborky jako samoplatce at nemusim cestovat pres celou Prahu. Opet jsem sama doma☹ ma draha polovička je na sluzebni ceste a vrati se mi ve stredu tak se tu budu valet s hafakama pod dekou a odpocivat.

eva118
2. zář 2013

Čauky, tak to ti nezávidím- sama doma a ještě nachlazená, aspoň, že tam máš pejsky. Jaká jsou rasa? Aby na tebe v té posteli zbylo trochu místa 😀 . No já nevím, jestli se zakousl, zatím nic, i když ono může být tisíc příznaků, a těhu to nebude, nebo nic a je to tam. U malého mi přestala ze dne na den chutnat káva a to ji mám moc ráda. S chutí jsem si udělala kávičku, natáhla jsem se na sedačku, nasaju první voňavý doušek a ...... vylít, prostě jsem ji nemohla polknout. Kamarádka mi pak řekla, že v kávě je něco, co mimískům škodí, že se nemá pít, tak já myslím, že jedna denně neuškodí, pokud mimčo nedá avízo, že ji nechce, jako u mě. Pak jsem pila caro, pomáhalo mi i při kojení. No a s tou kávou mi to udělalo ještě před krevním testem a bolela mě prsa, škoda, že jsem si nezapsala odkdy, už si to vůbec nepamatuju, ale aspoň se nebudu tolik pozorovat.

eva118
2. zář 2013

Copak je asi s petista, ozvi se, jak se daří.

m.michalka
2. zář 2013

Jo ono se to řekne nepozorovat se, ale když si to tak moc přejeme už, aby jsme byli těhotné a měli nějaké příznaky.Určitě se zakousl a už se tě nepustí 🙂 S tou kávou to mám podobně už jí tedy nepiji,ale včera si přítel dál na snídani nasála jsem její vůni a už jsem letěla 😖 prsa mě boli teda už od stimulace, ale tedy teď jsou obrovský🙂Já tušila, že to vyšlo tak, že jsem dostala chuť na kremžskou hořčici a jen tak jsem se do ní pustila 😀Hafáky máme kokříka a naháče samozřejmě se na mě tlačí z každé strany, ale ještě, že je tu mám😉 Já si teď dám kakao nějaký snack a jdu si chrupnout. Měj se zatím papa a hezky pohlaď brisko.

eva118
3. zář 2013

Ahoj, tak co dneska, už je lepší to nachlazení? Tak pejsci takoví obříci nejsou, je fajn, že máš jejich společnost a v posteli dva živé termofory. Já dneska opět cítím, že nic necítím 😒 . No verdikt se dozvím toho jedenáctého. S malým se doma smýkám, skáče po mě, živé dítě, tak si říkám, jestli tam něco je, tak ať se pevně drží. Po ivf jsem dokonce začala krvácet, tak jsem si řekla- je to v ...... No a místo abych dala nohy nahoru a šetřila se, tak jsem, abych ze sebe dostala ten vztek a lítost z té smůly, vzala vysavač a začala vysávat, ale pořádně, odsouvala jsem skříňky, vysmejčila všechna zákoutí, které úplně běžně nedělám. Večer bylo jenom špinění a druhý den nic. Asi odcházelo to jedno, malý se držel zuby nehty, vůbec se nedivím, že vydržel, je to zdravé dítě a má celkem sílu, i doktorka při očkování říkala, že má co dělat. Tak si říkám, pokud to má vyjít, tak to prostě vyjde. Když ne, čeká mě další ket, ale pořád moc doufám.

m.michalka
3. zář 2013

Ahoj evičko,jj je to lepší,včera jsem si dala cibuli s medem,pac mám takový kašel ,že bobísek nebo bobisci uz museji byt naklepani,jak rizci😀kdyby tu byl ten muj drahý tak si myslím,že by si přál,abych vubec nedýchala😀 já nic také necitila jen to bolavé břicho,ale to byl tou stimulaci, pak bodave pichani v podbrisku,ale neboj určitě se bobíšek pevně zakousl a nepustí se.Moc moc ti to přeju, vím jaké je si přát dítě ..už pár let. Tak malý je tedy ďáblík 🙂 Já se z tebe picnu no,ale to by jsme nebyli ženský,když je vztek tak co nás první napadne vzít vysavač a začít uklízet🙂 hlavní je,že to dobře dopadlo a máte zdravého rošťáka. Těch 14 dni je dlouhá doba mě přišlo,že mě to vubec neutíkalo.
Jsem zvědavá jestli se chytly obě dvě bublinky uz se těším 20.9 mám jít na ultrazvuk tak si ríkám,že by to bylo fajn,ale nechám se překvapit.

m.michalka
3. zář 2013

@petista halooo tak,jak je ?

eva118
3. zář 2013

@m.michalka Ono u vysávání se dobře nadává, není nic slyšet. Uvidíš, že tam budou dvě, taky jsem zvědavá, co ti řeknou. Petista se už dlouho neozvala, musímě počkat, až zkoukne ta dvd 😉 . Držím jí palce, aby jí to vyšlo.

m.michalka
3. zář 2013

To máš pravdu, ale tentokrát vysávat a nadávat nebudeš😉no jeje než to všechno zkoukne tak tu na nas vyplazne jazyk:-P pac to je fuska zkousnout všechny díly😉 já taky včera koukala na sex ve městě a chlámala jsem se tu jako blázen😀
Ještě jsem si vzpomněla příznaky jsem měla asi od 8 dne strašně moc slin, nestihala jsem je ani polykat🙂tak když jsem šla ven s hafákama tak jsem plivala všude jak nějakej chlap a mám to do teď🙂. Třeba máš už taky slintavku😀

eva118
3. zář 2013

Taky si nahrávám sex ve městě 😎 . Když malý spí po obědě, koukám. Spí tři hodiny- luxus, kamarádky závidí. Ty příznaky jsi začala mít 8. den od et? Pokud ano, to mám ještě šanci, že se něco projeví, jsem dneska 7. den. A ty prsa odkdy, já vím, že mě bolela před testem, ale přesně nevím. Pálí mě občas žáha, ale to může být od toho utrouše.

eva118
4. zář 2013

Ahoj, tak jsem úplně zblbnutá. Sedmý den jsem dneska, já měla včera už středu. Malý kouká na tv, tak jsem se urvala k pc a ty ještě určitě chrupkáš, těhule. Já se dneska vzbudila a už jsem nemohla spát, chlapi ještě chrněli, tak jsem pojedla a co myslíš pak? ....pustila jsem si zase další díl 😎 .

m.michalka
4. zář 2013

Ahooj Evi dostala jsem se k pc až teď měla jsem tu na návštěvě ségru a do toho mi šel můj miláček udělat radost a koupil mi svetřík prej,aby jsme mu znovu nenastydli 🙂já už jsem jak slonice dnes jsem zjistila,že se nemůžu do ničeho vejít 🙂 má velikost 32-34 už bříško nepobere to nechápu dnes jsem 15 den a připadám si jak ve 12 týdnu,ale je to hezký pupíček 🙂 tak aspoň chvilku koukáš na telku a relaxuješ,to mám radost,ještě trošku odpočívej.Příznaky jsem začala mít až tak 9-10 den prsa taky tak,ale a teď bolej úplně nejvíc už mi jsou malý všechny podprdy.7 den jsem měla hrozně žravou už od rána a jedla jsem celý den 😀 Žáha mě občas sem tam taky pálila to je supr příznak to jsem měla i v prvním těhotenství ,určitě to vyjde jupííí.A hlavně v noci jsem chodila často čůrat taky jeden z příznaků.Z prvu jsem si myslela,že jsem nastydla,ale ne to byl náznak těhu 🙂
Ráno vstávám brzy pač mě budí žaludek a hlad tedy specifická chuť na koblihu tak dnes mi dráhá polovička koupila hned 3 prej ráno nepojede do pekárny,že by se rád vyspinkal 🙂

eva118
4. zář 2013

Já jsem si říkala, že se ti vrátil po služebce partner- přítel .?, že se dlouho neozýváš, nebo spíš. Teda ten tě hýčká, jenom ho nech, pořádně si to vychutnej. Tak nevím s tou žáhou, občas mě pálí i normálně hlavně po prášcích a když beru ten utrouš, tak může dráždit. Já třeba z antikoncepce i zvracela, jak jsem ji brala dýl, tak toho měl žaludek dost a musela jsem změnit na jinou. Když si teď vzpomenu, jak jsem byla vydivočená, když jsem si jednou zapomněla vzít tabletku, jestli nebudu těhu 😀 😀 😀 , musím se tomu smát. Velikost 32-34, tak to jsi z toho bříška paf. Na mě to dlouho nebylo vidět, Ondra je květnový, takže skoro celou dobu břicho skryto pod zimní bundou a pak někteří sousedi hleděli, kde jsem mimi měla. Za těhu jsem nic nepřibrala a 14 dní po porodu jsem měla o 15 kilo méně, tak mi bylo blbě, až do 6. měsíce, tak ten můj žaludek je cíťa. Malý dnes řádil jako 10 čertíků, ani neusnul po obědě 😠 , měla jsem co dělat a s úsměvem si vzpoměla, jak jedna známá celých 14 dní proležela. Já to mám pěkně po vojensku- od sedmi do osmi, krom spánku malého, vaření, hraní, zdvihání ... no vše kolem dítěte.

m.michalka
4. zář 2013

Jojo jen ať se trošku o městará ten můj miláček.Je to můj přítel a moc ho miluji , nechci se vdávat pač už jsem dvakrát rozvedená šťastně.Dnes jsem si chrupla jen na chvilku🙂 ale aspoň budu spat v noci jak zabitá.No tak to máš teda žaludek pořád na vodě ten utrouš je trošku svinstvo,ale co by jsme pro mimi neudělali 🙂S tou zapomenutou tabletkou jsi mě rozesmála 😀 to jsme měli stejné 🙂Jj jsem z toho paf,ale je to moc hezký snad si říkám i že to budou opravdu dvojčátka pač mi to ořijde nemožné takhle brzy.Ty jo tak to jsi vzala hopem 15 kilo tak rychle fíha. Chuďátko máš to jak na vojně opravdu,ale buď ráda alespoň nemáš čas na špatné myšlenky. Moc moc moc ti to přeju,aby to vyšlo.

eva118
4. zář 2013

Tak hlavně, že jsi spokojená, na to být vdaná nemusíš. Já se do toho taky nehrnula, ale s manžou nám to klapalo, tak byla svatba. Letos 10 let spolu, zatím teda šťastně a doufám, že napořád. Já myslím, pokud jsi nekrvácela, že by to mohla být dvojčátka, jedině, že by se to jedno přestalo vyvíjet od začátku a ani se nezakouslo, ale i tak je to krásné- miminko v bříšku 😅 . Já právě z obavy z dvojčátek ( teď nechci, aby to vyznělo špatně, ale jsem na to sama, manžel pořád v práci, mamka už roky, ta už taky moc nemůže, ale při prvním by mi to nevadilo) jsem dala jedno. Dr i embryoložka říkali, jestli nechci dvě, že je u ket menší pravděpodobnost, ale tak nějak jsem cítila, že jedno stačí. Navíc mi embryoložka říkala, že ty 4 rozmražené jsou všechny pěkné a vyvíjí se. Tak uvidím. No zas takové chuďátko nejsem, ono mi to zazlobení tisíckrát vyváží to, když přijde dát pusinku, pomazlí se a tak. Jenom s ním nemůžu až tak moc blbnout, on to vycítil, tak je divočejší. Jé já jsem tak zvědavá, jak písneš, kolik je bublinek.

m.michalka
5. zář 2013

Ahoj evicko,tak v noci bolesti bricha a rano jdu curat a zacala jsem pres noc hodně spinit.Tak hned rano budim pritele.Jedeme do caru a to uz jsem plakala. Myslela jsem hned na to nejhorsi tak snad to bude dobré.Nechala jsem si nabrat krev tak odpoledne mam volat dnes jsem 16den a mam velky strach. Utrous nesnasim polykat ,nemohla jsem ani vysednout z auta ,jak jsem znej mimo.Ted uz lezim nozky mam podložený a pujdu si chrupnout. Ja budu na mimi taky sama krom pritele,ktery vim,ze bude pomahat i kdyz sem tam bude muset pracovat.Tátu uz nemám,mama je na vozicku a hodne nemocna tak bych byla rada i kdyby se dozila vnoucatek bylo by to pro ni nejvetsi prani tak jako pro me,protoze vim,ze tu dlouho uz nebude a sestra ma svych starosti nad hlavu.10 let to je krasne 🙂 jee uz se moc tesime az budeme mit taky certika nebo certici.Pisni,jakse dnes citis a co priznaky,nebo treba slintavka🙂

eva118
5. zář 2013

Ahoj, no tak to jsou šoky hned po ránu. Já vím, že je těžké nemyslet hned na to nejhorší, ale ono vůbec ještě nemusí být nejhůř. Teď jsi nějak měla dostat ms, tak některé ženy i krvácejí, jakoby ms i několik měsíců a je vše v pořádku, nebo to vzdalo jedno mimi, ale druhé je v pohodě, často tady holky píší, že měly hematom, který se nakonec vstřebal a dopadlo to dobře. Hlavně odpočívej, pusť si nějaký filmek. Doktoři teď nic moc dělat nemůžou, protože myslím ještě není ani nic vidět, jenom čekat a věřit, že to dobře dopadne. Však já taky špinila a i krvácela a mimčo bylo. U mě příznaky nic moc, spíš nic, akorát má věrná žáha pálivá hned po ránu trápí. Jestli budeš mít přes den čas, tak písni jak je, myslím na tebe. Ještě mě napadlo magnesium, je proti křečím a některé holky psaly, že jim dr doporučovala při ivf magne b6, ať se ta děloha zklidní, ublížit určitě nemůže, já ho brala při Ondrovi, protože jsem měla bolesti jak na ms, tak dr hned, že brát magnesium. Bolesti ale asi byly od toho, jak se rozšiřovala pánev a zvětšovala děloha, neotvírala jsem se, vše bylo v pohodě. Slintavku nemám 🙂 , jenom když vidím něco moc dobrého, takto jsem postižená celý život 😀 .

m.michalka
5. zář 2013

Evi tak Hcg mám 27 :'( :'( mám přijít příští středu, ale už jsem z toho úplně špatná :'(

m.michalka
5. zář 2013

Nedalo mi to udělala jsem si test druhá čárka není skoro ani vidět a teď do toho opět krvácím a ještě,aby to nebylo málo tak i z nosu☹

eva118
5. zář 2013

Michalko to je mi moc líto. Právě proto ty testy dělat nebudu, ono do termínu ms přirozeně odchází 80 % těhotenství a žena ani neví. Tím, že procházíme ivf, tak víme, že by něco mohlo být, testneme, a pak se člověk trápí. No z toho nosu, to bude možná nervozitou, drž se. Ještě uvidíš tu příští středu. Ještě mě napadlo, dělali ti nějaké testy na srážlivost? Kamarádka přišla o mimi v 5tém měsíci, nic nezjistili, mimi bylo v pořádku. Teď lítala nemocná po dr a při různých testech zjistili špatnou srážlivost a jedna holčina tu kdysi psala, že ji zjistili špatnou srážlivost a ta může být příčinou neuchycení embrya, nebo potratů. Píchají se na to v těhu injekce a pak je to v poho. Jenom tak uvažuju, jestli třeba častěji krvácíš z nosu, zkusila bych se dr z car na to zeptat. Já se vrátila s malým z venku, doma už to bylo neúnosné pro mě i pro něj a hned zapla pc. Nechci ti dávat plané naděje, hcg 27 není nic moc, ale kdyby to bylo úplně beznadějné, tak tě zase nezvou na příští středu. Utrouše bereš pořád?

m.michalka
5. zář 2013

Evicko jo testy na srazlivost mi dělali vyšly v pořádku. Termín MS jsem měla v sobotu, ale prostě říkám si vydrží jen ten nejsilnější.Tak snad příště to vyjde moc naději si nedávám na tu příští středu nějak se s tím srovnám horší by bylo, kdyby to bylo opět v pozdějším měsíci jako minule u mě v 7. Jsme z toho oba špatní, ale jsou tu i horší případy než jsem já. Trošku jsem se vyklidila a říkám si vzhůru do dalšího boje Ivf. Jo utrous beru pořád
Hlavně tobě držím palecky, aby to vyšlo. To chápu ono to pořád nejde být doma, je to trošku i na palici 🙂

eva118
5. zář 2013

Tak aspoň, že nehážeš flintu do žita a jdeš do dalšího. Máš za sebou teprve první , hlavně to nevzdat. Příroda je v tomhle na nás krutá a opravdu hodně těhu odchází před termínem ms. Prošlo si tím hodně ženských a teď mají zdravé děti, vidím to kolem sebe. Dělali vám picsi?