Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

radka78
10. říj 2013

ahojky holciny 🙂jak se cejtíte? hlavně ty Míšo...ostatní už to mají zmáklý...ted už čekáme jen my🙂...jináč...ono se to tak krásně čte.... 😝

radka78
10. říj 2013

já,která jsem zvyklá si vychrupkávat nejmín do desíti a vstávám pokaždé ještě před osmou,ani tomu nevěřím...akorát to bolení hlavy je prostě děsný...trpím na to normálně párkrát do měsíce,ale tohle je jak migrena 😒

m.michalka
10. říj 2013

Ahojky no dnes se cítím, až moc normálně☹ příznaky žádné a to mě vždy budí ráno žaludek takový na vodě teď nic. Tvá migrena Radecko je přvěci známka tehu 😉

radka78
10. říj 2013

Michalko,já jsem radši při zemi,někdy si myslím,že si to sama nalhávám🙂ale jinak se cejtím taky nějak tak normálně,ani prsa nebolí,jako kdyby vůbec nic☹možná tím,že na to nějak radši vůbec nemxslíme a to je dobře...můžu říct,že manža je víc napjatej jak ja 🙂 ten kdyby mohl,tak mi snad twen ultrazvuk koupí domu,aby věděl,jak to každej den probíhá a jestli tam vůbec jsou,se mi vždycky chce smát,když zakašlu ,protože jsem předtím marodila s průduškama a pořád mě to nutilo kašlat,jako když ti něco překáží v krku a to bylo pořád:nekašlej,nebo je vyplašíš a utečou🙂no to jsem měla dost🙂

radka78
10. říj 2013

jo a milovat se semnou nechce,protože se bojí,jak Vy to máte se sexíkem?jestli nevadí,že jsem tak otevřená,ale snad ne,je to normální ne? 😉 😉

m.michalka
10. říj 2013

Nakonec si říkám, že snad ani testovat nebudu a půjdu rovnou na krev.Manza je tedy veselá kopa koukám ultrazvuk domů😀 prosím te ten můj taky pořád jak ti je co? A já mu říkám jsem snad nemocná nebo co😀
JO TAK SE SEXIKEM TO MAME ASI JAKO VY JA JSEM NADRŽENÁ JAKO STEPNI KOZA A PRITEL NECHCE CO, KDYBY JSME MIMINKUM UBLÍŽILI 😀 NO TAK SAMOZREJME MAM VZTEK A PUUUUST ACH JO, AZ PRIJDE NA TEN NAS SEXIK. PISNU A TO SNAD I OSLAVIM😀😀

radka78
10. říj 2013

no tak to jsme na tom stejně,přemlouvala jsem aspon na orální sexík🙂ale přesně jak píšeš ty🙂to nejde,to by jsi stahovala svaly a podobně...ale chvílema jsem už i taková nevrlá...tak mi vždycky řekne,já ti to snad udělám🙂))) a jako stejně nic☹ dnes se vrátí až kolem osmý večer,takže unavenej...tsk mu říkám,pěkně mě teda zanedbáváš... ☹ prej:až to budeme mít potvrzené na stopro tak pak....no to už bude ze mě jeptiška jako 😀 😀 😀 😀

radka78
10. říj 2013

joooo a na krev máš jít kolikátého?

m.michalka
10. říj 2013

@radka78 no jo chlapi počkej ted ti Manza řekne počkáme až to bude potvrzené a pak řekne počkáme na ultrazvuk a pak tam budeme mít pavučiny 😀😀😀
Na krev 15.9. asi vydržím na tu krev pac dělat si test, když mi nic jakoby není tedy příznaky nechci zažít to zklamání

radka78
10. říj 2013

jjn to ti věřím,já mám jít 16ctého no🙂...ale opravdu zkusím už v neděli...já to prostě nevydržím... ☹
No abych pak taky nečekala devět měsíců🙂

margotecka
10. říj 2013

Ahoj holky, moc Vás všechny zdravím, jsem tu nová. Četla jsem si vaše příspěvky, které mě tak nějak naladily, že jsem se rozhodla se zaregistrovat a taky napsat. Jsem 4 den po ET dvou blastocyt. Už přes dva roky se s manželem snažíme, sice už jedno dítě máme, ale touha po druhém byla velká, takže jsme šli na IVF. Já jsem zdravá, jen nepravidelná ovulace, prý nic neobvyklého a manžel má velmi špatně pohyblivé a deformované spermie! Jakou máme šanci, že se embryjka uchytí, na krev jdu 19.10. Děkuji za odpověď. 🙂

radka78
10. říj 2013

@margotecka Vítáme Tě🙂,určitě šance je vždy...manžel také neměl moc dobrý spermiogram,také nepravidelná ovulace...bohužel...ale nevěš hlavu...bud v poho,nestresuj se...nám se to tedy na ET nepovedlo,otěhotněls jsem,ale bohužel se neudrželo,ted jsme byli na KETu 3.10. ,5denní embryjka,doktor říkal,že velmi pěkná,tak jen doufáme🙂,snad se bobíci udrželi,teda aspon jedno by stačilo 😀

margotecka
10. říj 2013

Děkuji za přivítání 🙂 To čekání mě ale porazí, je to nekonečný ☹ Taky nám embryjka moc chválili, tak snad se zadaří 🙂

radka78
10. říj 2013

jo to čekání je děs☹...jindy mi to utíká neskutečně a ted?..jinak jsem opravdu ty první čtyři dny vůůůbec nic nedělala,užívala jsem si to🙂ted už funguju normálka,akorát nezvedám nic těžkého a nějak hodně se nenamáhám....takže šetřit 😉

ivapo
10. říj 2013

ahoj holky... takhle podobne jsem to prožívala minuly rok v květnu.....jelikoz po5 denni kultivaci zbylo jen jedno embrijko z 5 ťi .. byly to teda nervy jestli se udrží... ňo. zavedli... po 5 dnech testovala. a nic.. 9 ďen duch.. .... ňo a pak po 15 dnech na krev a ano jste těhotná.. odpo volaly , že at příjedu, že je moooc vysoke hcg6300 a pry ma byt do1000.. nemocnice.. tak si mě tam nechali.. na ET jsem byla v Praze.. měli podezření na mimidelozni tehotenstvi... 5 dni mě pozorovali... moje dr.z Um.oplodneni z Prahy byla naštvaná že jsem jako nejela s problémem do Prahy takovou dálku a radši k nám do nemocnice.. ňo přestala se mnou komunikovat a ani už ňezvedala telefony.. po 5 dnu v nemocnici konečně bylo vidět srdíčko .. hurá...a pani dr.jsem aspon do centra poslala email že přesto dekuji.. máme krasnou zdravou holčičku Dianku.. zitra ji budejiz9 měsíců!! je to zlatičko.. ale ty noci.. brrr.. porád se budí!! moc vám všem holky držím palce! stoji to za to! 😉

pejejak
10. říj 2013

@radka78
@m.michalka
Ahoj holky, nestresujte se, dobře to dopadne. Jste jasné těhu 😉 K tomu sexu: jsem na tom stejně jako vy 😀 😀 😀 Akorát s tím rozdílem, že u nás sexím nebude asi až do porodu 😠 😠 😠 Manžel se moc bojí o mimčo a já taky. Ono je to jiný, když někdo otěhotní ani neví jak nebo po krátké době. Ale po 10letech snažení považuji otěhotnění za dar a nechci ho ničím ohrozit.

eva118
10. říj 2013

@radka78
@m.michalka Ahoj kecalky, no to jsou krásné starosti kvůli sexíku, určitě lepší, než řešit nějaké jiné problémy 😀 . My teď radši taky nic, jak jsem se minule ptala kamarádky, tak do ukončeného 12 týdne pro jistotu ne, tak ani teď, ani u minulého těhu jsme to neriskovali a taky mi to chybí 😖 . Ale každý má na to jiný názor.
Já jdu odpoledne už k mému dr, tak se těším, že zase uvidím mimíse, snad je v pořádku, špatně mi je, dneska premiéra se šavlí 😝 , pardon, tak snad prospívá prďola, když mi dává tak zabrat. Pak písnu.
@margotecka Vítám tě. Myslím, že máš dobré šance, protože ovulace je tím vyřešena a špatné spermie taky, protože ti vyberou ty nejlepší. Určitě máš ICSI? To má asi každý, my taky, i když jsme problém se spermiemi neměli.

margotecka
10. říj 2013

@eva118 Děkuji za přijetí, aspoň mi ten čas s Váma rychle uteče 😲 Ano, měli jsme ICSI, PCSI a PK. TAk uvidíme, snad to vyjde 😉

pejejak
10. říj 2013

@eva118 Ahoj Evi, ty se tak máš, že je ti blbě 😉 Ne, to není ironie, ale já si připadám hrozně netěhotně a dělá mi starosti, jestli je vše O.K 😒 Na UZ jdu až 22.10. a mám pocit že se to vleče víc, než když jsem čekala na test 😠

pejejak
10. říj 2013

@margotecka Vítám tě a držím palečky tak jako všem tady 😉 Evča má pravdu, ISCI je bezvadná věc a PK taky. My měli obojí a jak se mrazáček ujal! Hlavně se nestresuj a nevím jestlis tady četla, že je dobrý na uhnízdění večer 2decky červeného. Já ho popíjela poctivě 😀

margotecka
10. říj 2013

@pejejak Děkuji 🙂 No červené víno nepiju, ale vlastně ode dneška ano 😀 Už aby bylo 19.10, nebo se fakt zblázním 🙄 A ty jsi jak daleko s těhotenstvím? Jinak moc gratuluju 🙂

m.michalka
10. říj 2013

@eva118 ahoj ty naše šavličko jee tiše závidím určo prdolka prospívá mám z tebe radost. No red tu s Radou řešíme sex no a tedy co by jsme pro micka neudělali 3 měsíce vydržím klidně to se tu budu honit po pokoji😀Písni jak jsi dopadla nemůžu se dočkat na nové zpravicky😉
@pejejak ahojky 10 let to je opravdu dar a vše dobře dopadne a pak bude i SEXIK😉
@margotecka ahojky margotecko, u nás to taky hodně špatný spermii tedy až mizerný počet máme 1 milion pohyblivost skoro žádná a morfologický taky bída, ale už jen to, že to dotáhnou do blastocyst je zázrak tak se neboj urco vám dělali Isci tak si vždy vyberou ty nej spermijky.Šance je. Vždyť už jsi po ET a teď už se hezky zavrtavaji bobisci. Uvidíš za 10 dní nám tu budeš psát, že jsou na testiku // 😉
@radka78 já uvidím, ale spíš to vidím až na tu krev v Caru a o sexu si tedy nechám zdát 🙂

eva118
10. říj 2013

@pejejak Neboj, mě ze začátku taky nebylo moc špatně, to jsem spíše měla žravou. Nevolnosti začaly tak někaj 10 dní od testu krve a jenom lehčí a někomu není špatně vůbec. Teď začínám devátý týden a v 9. a 10. je hcg na vrcholu, tak to bývá asi nejhorší, i když já měla minulé těhu nejhorší nevolnosti po nástupu hormonů placenty a to teprve bylo šou. To bude tvůj první UZ?

pejejak
10. říj 2013

@eva118 Právě, že první ☹ Ani nevím, jestli je mimi tam, kde má být. Ale po KETu by nemělo být mimoděložní, ne? Já stále přemýšlím, kdy a zda vůbec udělat další test. Ten první nic moc a tím, že mi není blbě, tam mám strach, zda HCG vůbec stoupá. Mě bylo blbě po Estrimaxu, od té doby co mám náplasti tak dobrý.

pejejak
10. říj 2013

@margotecka Ahojky, děkuju 🙂 To víno je opravdu dobrý nápad, mimískům to pomůže a ty se pak cítíš uvolněná a v pohodě. Mě dr. říkal, že můžu popíjet i teď a že ještě lepší je burčáček 😀 Ale já mám už teď strach, takže abstinuji 😎 Já jsem dnes 4+5. Test jsem si ofíko měla dělat 5.10. (v diskusích výš je foto) a čárka nic moc. Ale bylo mě špatně, tak jsem měla jít už 8.den po KETu na krev a HCG přes 60. Takže já to vím už od 1.10. (symbolické datum) 😅

margotecka
10. říj 2013

@m.michalka Děkuji za povzbuzení, snad máš pravdu 🙂

eva118
10. říj 2013

@pejejak Na mimoděložní nemysli, i to se sice stává i po et, ket, ale buď ráda, že ti není špatně, že si to můžeš užívat. Nešpiníš, nekrvácíš, nemáš bolesti tak je všechno v pořádku. Jestli máš strach z testu, tak ho nedělej a počkej si na utz. Já vím, že je to těžké po takové době čekání, člověku se zdá až neuvěřitelné, že už teď a že by bylo vše v pohodě, ale nepřemýšlej nad tím, ono to prostě v pohodě opravdu je a opravdu jsi těhotná, raduj se , netrap se!!! Kamarádce, když jsem po krvi volala, že mi není špatně, tak mi řekla: Evi, to co jsi zažila u prvního těhu byl extrém, teď je to normální, užívej si.

margotecka
10. říj 2013

@pejejak Neboj se, všechno bude v pořádku a miminko taky, věřím tomu a budu mooooc držet palečky 😉

pejejak
10. říj 2013

@eva118
@margotecka
Děkuju holky za uklidnění, o mimi se bojím. Dnes jsem volala psychiatře a navýšila mi dávku antidepresiv (místo 1tbl 2tbl.), prý tento lék je v těhu bezpečný a kdybych se nervovala, můžu mimi ublížit (může být neurotik). Zabere to do 10dnů, tak se na to těším, že budu třeba pak víc v klidu.

radka78
10. říj 2013

Na všechny na Vás myslím holky🙂....nemají se ty blázni líp?ty na nic nemyslejí🙂...jináč jsem byla v srpnu u kartářky,jsem Vám chtěla napísat....a...hned jak otočila s hrníčkem na talířek a ten logr od kávy se rozlil,uprostřed byla těhotná žena,jak si drží bříško a já jí říkám,tak na tohle jsem se přišla zeptat 😎 ....a ona na mě:tak to můžeme skončit ne? 😀 😀 😀 😀