Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

zdenka35
31. říj 2013

@anzet Krev negativní a ultrazvuk prázdný ☹ v prosinci jedem na imunologii ☹

lenka27
31. říj 2013

@zazy promiň, že vám lezu do diskuze, ale špinění v těchto dne po ET je úplně normální, je to zahnizďování, měla jsem to taky a spousta jiných. Je to spíš dobrá zpráva, že mimisek se hezky zavrtava. Já špinila i pak za pár dalších dnů a to až do 8. Týdne. Takže neplaš a klídeček ten je teď důležitý 😉

zazy
31. říj 2013

Tak ti Rady můžu říct,že ta paní je pěkná .......Mě ted taky dochází bude mi ho posílat paní poštou a nic po mě nechce,prý,že aspon bude mít dobrý pocit,když někomu pomůže,i já bych to tak udělala.Holt někteří lidi si nechají pro korunu koleno vrtat,je to síla,hlavně když si se paní omluvila
Jinak ten test stou silnější čárkou je ze středy,špinit jsem zčala včera vnoci,přes den jen malinkomale taky jsem ležela,zítra testnu a uvidíme

zazy
31. říj 2013

Já vím,je to mě 3 IVF,ale nikdy jsem nešpinila a hlavně to mám zítra ofiko dostat,a začla jsem špinit den před očekávanou menzes,Já myslela,že uhnízdování je tak do 5 dnů od ET

zazy
31. říj 2013

Leni nepsali jsme si kdysi na stejné diskuzy,ale ted nevím na kterí,já mám hočiččku,budou ji v prosini 3

anzet
31. říj 2013

Nevěště hlavu, až krev ukáže

radka78
1. lis 2013

@zazy ahojky no jako já jsem několikrát posílala léky a spíše jsem samozřejmě prodělala,ale i za symbolickou cenu,stejně by mi to pak zůstalo doma...s takovýmhle chováním jsem teda nepočítala...tak jsem jí napsala,že jí teda těch 60kc poštovné klidně odešlu na konto a že o léky nepřijde...že si je pak může poslat komukoliv jinému.aby netratila tedy.
a co testík?

eva118
1. lis 2013

@radka78 Ahoj, tu ženskou s utroušem hoď za hlavu. Přesně jak píše zazy, někteří by si pro korunu nechali vrtat koleno a většinou jsou to lidi, kteří mají peněz plno. Já jsem uvažovala, že pokud by mi zbyl utrouš, tak ho dám svému gynďaři, ať to dá nějaké paní, co bude potřebovat a taky by mě nenapadlo za to něco chtít.

eva118
1. lis 2013

Tak to je mi líto. A oni vám zatím žádné vyšetření nedělali? Myslím imuno a tak jak píšeš.
@zdenka35

zazy
1. lis 2013

Ahojky tak špiění přetrvává,ale opravdu jen slabounko a né při každém utření,dělala jsem si test s 10 citlivostí,čárka tam je slabá,né taková jak te 9 den,ale není to ten samý test,takže testnu ted až v neděli,tím samým co dnes,to mám oficiálně testovat a v úterý jdu na krev

majda21
1. lis 2013

@zazy Moc držím palečky, aby vše dobře dopadlo 🙂 A to testuješ jen na ranní moč? Jsem dnes 7den po KET a nějak se toho testování bojím...

zazy
1. lis 2013

@majdi koukni na předchozí stranu tam mám vyfocené dva testa,na vrchním je 7 den na spodní 9 den,ano z ranní,

radka78
1. lis 2013

@eva118 ahojky Evi jj kašlu na ní,zřejmě mi chce asi jen napsat nějaké špatné ohodnocení,nebo tak něco,tak at si napíše,mě je to jedno,já vím,jaká jsem🙂
@zazy hlavně,že tam je nějaká🙂a jinak já testovala většinou odpoledne a je zajímavý,vždy čárka byla silnější,nežli ráno,ale to tu psalo už hodně holek.-)
@majda21 a ty ještě počkej,aby nebylo zklamání...protože může být ještě brzy,víš?a potom at chceš,nebo nechceš,budeš na to myslet,pokud by se objevila jen jedna(ale já mám co říkat,byla jsem to samé🙂)
Držím Vám palce Všem🙂

majda21
1. lis 2013

@zazy Já jsem na to koukala a krásně ti to roste....tfuj tfuj tfuj pro štěstí 😉 Tak to možná zítra ráno taky zkusím, když seberu odvahu.

majda21
1. lis 2013

@radka78 já vím, v červenci jsem měla // a pak bylo zklamání ☹ . Ale zavedenou mám 5ti denní blastičku, tak možná by bylo něco poznat 😉

zdenka35
2. lis 2013

@eva118 Máme všechan vyšetření krom imuno,všechan vyšetření jsou výborná,jak spermio,tak genetika,tak hormonální profil,já mám dobrá vajíčka i ovulaci atd...ale nepovedl se IUI,ET,KET tak ted jedeme na imuno 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@zdenka35 Ahojky moc tomu nerozumím...ty jsi o.k. a partner taky? 😉

zdenka35
5. lis 2013

@muddledgirl ano já i muž jsme ok 🙂

eva118
5. lis 2013

@zdenka35 Ahoj, tak možná se najde něco na imunu a pořeší se to.

muddledgirl
5. lis 2013

@zdenka35 A Ty jsi byla i na laparce? Já tedy ne, protože přítel má totál špatné spermio.....Kočko nezoufej, stačí pitomá alergie třeba na sperma,to jsem měla taky..... 😉

zazy
6. lis 2013

Tak mám děvčata dobrou zprávu,jsem těhu,krev pozitivní hcg 863.

eva118
6. lis 2013

@zazy Gratuluju, hcg pěkně vysoké, to by mohla být dvojčátka!! Kolik jsi měla zavedených embryjek?

zazy
6. lis 2013

No to doufám,že nebudou jedině by se muselo rozdvojit,páč jsem měla jen jedno embryjko a ještě ne moc super kvality,tak jsem ráda,že to vyšlo

eva118
6. lis 2013

@zazy No jednovaječná- i to se může stát. Ale asi teda bude jedno, já si taky nechala zavést jedno, dvě najednou a syna, to by byl záhul.

zazy
6. lis 2013

@evi to mi povídej,už mám doma skoro 3letou cácorku,a ta vydá za dva,tak doufám,že tam je jen jedno a nic se nedělilo 😀

eva118
6. lis 2013

@zazy No tak Ondra je taky pěkné kvítko, chápu tvé obavy 😀 😀 . Kolik dní po transferu jsi šla na krev a kolikatidenní embryjko ti dávali?

zazy
6. lis 2013

Včera jsem byla na krvi a byla jsem 15 den po ET.Já měla jen 3 folikuly,ztoho 2 vajíčka.v den transfétu bylo jedno ve fázy kvitujíci moruly a zastavilo se ve vývoji,takže mi zbylo jen jedno a to byla kompaktní morula,takže taky žádná sláva,proto jsem docela překvapená,že to vyšlo,moc jsem stím nepočítala

eva118
6. lis 2013

@zazy Já měla osmibuněčné, třídenní, prodlouženou kultivaci mi nedělali a testy byly čtrnáctý den 265, takže ono stačí dva dny a ty hodnoty rychle rostou. Aspoň víš, že je v bříšku pořádný bojovník, který se jen tak nedá.

zazy
6. lis 2013

no to snad jo to já měla 5 denní kultivaci

zdenka35
6. lis 2013

@muddledgirl Myslíš že kdybych měla alergii na sperma,že se spermie spojí sami s tolika vajíčky??To si nemyslím 😉 Na laparce jsem byla v roce 2004 a bylo tam vše v pořádku,ale člověk neví zda neproběhla nějaká změna,doktorka tvrdí že těžko tak nevím 😉