Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
7. říj 2013

@eva118 Evi, jestli je ti špatně a nejíš, tak se ani nedivím, že jde váha dolů ☹ A navíc určitě lítáš kolem malýho. Mě přestalo být špatně a břicho pobolívá taky míň. Dnes jsem ráno jela k našim (byla jsem na hematologii na krvi), měli tam nakrájenou papriku a mě se z toho navalilo, tak mě mamka poslala do obyváku a začala si mazat nohy Liotonem, znovu jsem hodila skoro tyčku 😀 Doma mě pachy už nevadí, ale "neznámé" pachy mě dělají fakt zle. I u doktora v čekárně jsem myslela, že to nedám a pozvracím se (voňavky ostatních žen). Takže snad jsem ještě těhu 😀 Mě přijde, že se to hrozně vleče a mám obavy z UZ, ale to asi prožívá každá mamina. Já jdu na UZ až 22.10. Tak ať tě už opustí nevolnosti a můžeš se jen radovat z nádherného UZ a potvrzeného těhu 🙂

eva118
7. říj 2013

@pejejak Já právě jím, ale asi míň, nebo to dělá větší výdej energie v těhu, nevím. Jó vooňavky, jsi mi připoměla, jak mě jednou v noci navalovalo pořád, manžel se něčím navoněl, i když decentně, ale pro těhotnou je to síla a ráno jsem se ho ptala, co ho to napadlo, dávat si na noc vůni, prý mi chtěl vonět, no voněl 😀 😀 😀 . V sobotu jsme byli v ZOO a mě to tam u kraviček tak vonělo, ale jako vážně vonělo, nemohla jsem se vynačichat a manža si ze mě dělal, legraci, že mi nabere trochu do sáčku a dá pod polštář, ať se mi dobře spinká. 😀 UZ se už taky nemůžu dočkat, musím se objednat u mého dr. Pamatuji, jak jsem se v uz minulé těhu nemohla vyznat, ale u mého dr už to byl takový krásný sněhuláček a hýbal se 😅 .

ratatooy
8. říj 2013

holky oni to nejsou hned čáry jak dálnice,spíš dušíci co musime očima lovit,ale pak jsem třeba zjistila že u mě je hcg vyšší odpoledne než ráno takže když jsem udelala test po obědě byla už čárka krásná,a to sem furt čekala jestly nezmizí kvuli tmu krvácení

radka78
8. říj 2013

Krásný den děvčata jak se vede?Já zvracela,je to možný?po šesti dnech?mě to přijde strašně brzy a nebo si to vsugerovávám?já nevím 😖 ale jen jsem se napila perlivý vody☹ a normálně jsem byla nasnídaná....jsem tak ráda,že každou maličkost si třeba aspon trošku přiřazuju k těhu,ale vy mě chápete 😎 říct to někomu jinýmu,tak nevěří ☹

m.michalka
8. říj 2013

@eva118 ahoj Evicko tak přeji ať brzy nevolnosti ustoupí a už to bude jen krásné tehulhovani😉

m.michalka
8. říj 2013

@radka78 ahojky jojo možný to je. Tak to bude na testiku brzy dálnice😉a budeme moci gratulovat další tehulce🙂já jsem dnes 7 den pořád křeče na pravý straně až z toho mám divný pocit☹

radka78
8. říj 2013

@m.michalka ...ted jsem si četla příznaky,ale i ty křeče tam jsou ,jako před mrchou 😀 ,tak nebud hlavně smutná,křeče mám taky...ale nemyslím na to,hodně mi pomáhá manža🙂je skvělej,je to moje největší podpora....jinak jsem se chtěla zeptat,jakej budeš kupovat testík?aby to bylo nejspolehlivější?

radka78
8. říj 2013

@eva118 ...ahojky no to jo,ty nevolnosti musí být šílený...mě normálka vadí nějaký vůně a pachy,když to někdo přežene🙂...tak toho se bojím...ale v dobrém🙂

radka78
8. říj 2013

zkoušeli jste někdo ten Clearblue,který Vám přesně ukáže i který den jste otěhotněli?to mě uplně zaujmulo,to jsou ale vymoženosti🙂...jsem se ptala doktora,proč sakra nejde udělat to,aby se to mimčo vyvíjelo někde mimo tělo...když to třeba nějaká žena nemůže udržet...se pousmál a řekl mi,že to je tak neskutečný prooces,že tohle nikdy nikdo nemlže vymyslet,protože je to naprosto nereálný...jak probíhá vlastně výměna krve koloběh toho krevního oběhu a vlastně nikdy nelze udělat to prostředí,co se utváří v té děloze...škoda☹...jak by to bylo jednodušší...chjo

m.michalka
8. říj 2013

@radka78 děkuju za uklidnění já jsem doma sama☹právě před Ms nemám žádné bolesti ani nevím, že ji mam🙂 tak snad je to v pohodě já měla ten clearblue ukáže který jsi týden tehu, ale myslím, ze ti to ukáže i mamatest já mám doma mamatest 10 i 20 😉takže zkusím tyhle co mám a doufám, že na mě vykouknou //😎

m.michalka
8. říj 2013

@radka78 clearblue si myslím, ze je drahý tedy pro me. Pokud tehu jsme ukáže i papirkovy testik😀

radka78
8. říj 2013

@m.michalka tak to jsem ráda,nebudu zbytečně utrácet🙂..tak ty v sobotu a ja v neděli a pokud normalne před MS bolesti nemáš,tak by to mohlo být oki 😉 já právě bolesti mám,jak křeče,tak i bolení prsou,tak nevím no... ☹ v tom to mám těžší...že se v tom nevyznám...a ty dny se táhnou,že to není ani možný,nejradši bych to jen prospala 😀

eva118
8. říj 2013

@radka78 Ahoj, to zvracení možné je. Mamka mi kdysi říkala, že má kamarádku a ta zvracela snad od té doby, co byla dvě hodiny těhotná 😉 . Jinak já jsem testy moc neřešila, koupila jsem si v rossmannu ten jejich, citlivost 25 a těhotenství mi ukázal 10 dní po transferu z odpolední moči, za dva dny z ranní moči krásná silná čárka a to jsme neměli prodlouženou kultivaci, takže třídenní embryo. Ale u každé ženské to ukazuje jinak, protože každá jinak vylučuje hcg, takže hlavně žádnou paniku. Nevím teď, jestli si to dobře pamatuju, ale ty mamatesty nic moc podle diskuzí tady, super jsou prý z lékárny dr max. Vlastní zkušenost ale nemám a doufám, že jsem to nepopletla.

eva118
8. říj 2013

@m.michalka Nazdar plašane. Mě zase pobolívalo nalevo. Ono je to všechno prokrvené, plno hormonů, pokud to nejsou nějaké silné bolesti, tak klid. Jinak ještě k těm testům- clearblue je fajn, že ukáže dělku těhu, ale to stejně víte, kdy došlo k transferu a navíc, ta baterie se vybije a na pozdější kukajdu nic není. Stačí i ten obyčejný.

m.michalka
8. říj 2013

@eva118 Ahojky kočko jojo já malý plašan u tebe škubaní na levo u mě napravo to jsou věci, ty mě vždy milé překvapiš, jak mě hezky uklidnis Evicko🙂 🙂 teď se tu řežu zase smíchy 😀 😀 clearblue je na kukacku na prd chceš kouknout třeba druhý den a baterie vybita tak papírkovy to jisti😀 za clearblue přeci nevýhodim penizky to jsi koupím radši nějakou dobrutku😀😀

pejejak
8. říj 2013

@m.michalka
@radka78 Ahoj holky, tak jsem nějak přesvědčená, že jste těhu obě dvě 😀 Zvracení je možné i dřív a o vůních bych mohla vyprávět 😉 Míšo, mě zase hrozně bolelo 4.den vpravo (myslela jsem, že to je slepák) a dnes mě bolí taky vpravo. Je pravda, že ty bolesti můžou být jako před MS, ale je to těhu. Ono se to od sebe špatně rozpoznává. Ale podle dalších příznaků myslím, že to bude dobré a vykoukne na vás o víkendu dálnice 😉 Já jsem dostala test v Reprofitu (dvacítka), takž es testama vám neporadím ☹

radka78
8. říj 2013

kéž by jsi měla pravdu,nemohu se toho víkendu ani dočkat🙂))

m.michalka
8. říj 2013

@pejejak Vlaďenko ahoj já tedy nezvracim tak ti nevím, ale říkám si do prčič musí to vyjít
První tehulka Evicka 🙂
Druhá tehulka TY 🙂
Třetí tehulka s dovolením To budu já 😀
Čtvrtá tehulka bude Radečka 🙂
TAK TO BYLO, ABY NÁM TO TAKY NEVYŠLO.

m.michalka
8. říj 2013

@radka78
@pejejak
@eva118 vlastně ne, že budeme já věřím, že už jsme 😀 😀 Všichni říkají jak máme myslet pozitivně tak mě zase má pozitivní nálada přepadla 😀 😀 tak říkám a ne, že mě přepadne zítra MS 😅

pejejak
8. říj 2013

@m.michalka Michalko, já jsem nezvracela ani jednou a co neberu Estrimax, tam mě blbě ani není (teda kromě těch vůní 😀 Prostě těhu jsi a hotovo. A pocílám těhu bacilky. Prrrsskkkáááámmmmmm!!!!!!!!!!!!

m.michalka
8. říj 2013

@pejejak už jsou tady 😀 😀 😀 Děkujeeeem

radka78
9. říj 2013

Krásný den holky,tak mrcha pořád nic a co Vy děvčata?Nejhorší je pro mě vždy každý ráno,než vstanu☹ ale pak už dobrý🙂))jinak jsem četla zpětně a Míša to moc dobře vymyslela🙂) to je jasny,že jsem na čtvrtým 😉 ty jsi přeci jen o jeden den🙂...věřme holky🙂...a děkuju za bacilky🙂

m.michalka
9. říj 2013

@radka78 ahoj Radečko u mě taky zatím MS nepřišla tak ať k nám už nechodí mrška jedna 😉

radka78
9. říj 2013

@m.michalka ....Mišul,ta už sakra nesmí přijít!!!!!zatím je to dobrý znamení 🙂 😉 😎 😀

m.michalka
9. říj 2013

@radka78 taky to může Radunko držet utrouš, uvidíme o víkendu co nám řekne testik😉

m.michalka
9. říj 2013

@radka78 a jak se citíš dnes nějaké příznaky?

pejejak
9. říj 2013

@m.michalka
@radka78
Ahoj skorotěhulky 😀 Tak jak se dnes cítíte? MS NEPŘIJDE, já jí to ZAKAZUJU!!!!!! Pro jistotu posílám těhu bacilky, prrrsssskkkááááááámmmmmmm!!!!!!!!!
Mě dnes bolí jen prsa, jinak se cítím normálně a vůbec ne jako těhule 😒 Ale včera večer jsem upekla 2nohavice štrůdlu a kromě večeře (plný talíř francouzských brambor) jsem jednu nohavici splivla 😀 Manžel říkal, že se na noc odstěhuje do obyváku, že se bojí, že ho v noci sním 😀 😀 😀 Domča má holt hlad no 😉

m.michalka
9. říj 2013

@pejejak ahooj no dnes se citim celkem nic moc dnes se mi udelala z vune kavy trochu šoufl az jsem zezelenala jen se bojim,aby to nedopalo jak minule,no radsi nebudu syckovat 😒 😒 u6zz str
ZASE SE TU CHLAMU HNED CO JSEM KOUKNU 😀 😀 Manža se bojí,že ho sním bože 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tohle mi ted rika pritel taky,kdyz me vidi jist,ja totiz nikdy jedlik nebyla spis opak.Za to ted papkam a pritel na to: PAPKEJ VENDY PAPKEJ 😀 😀

radka78
9. říj 2013

ahojky holky,tak mě se akorát pořád motá hlava,jsem jak něčím načuchaná🙂))a mám jako návaly horka...ale to nevím no...☹jinak jdu taky několikrát do lednice a nevím,co si dát,ale to mám i před Mrškou,ale na tu teda vůbec nemyslím...nějak jí nemůžu přijít na jméno 😀 😀 😀

m.michalka
9. říj 2013

@radka78 tak kurňa,že těhulka jsi a jsi a jsi 😉 a zas mám dobrou náladu, ale už jdu spát tak dobrou holky, pusa se mi otevírá dokořán 😲 tak papa