Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
11. říj 2013

@m.michalka Ahoj Michalko, já bych řekla, že na test je ještě brzy. Mě se 12.den objevila slabá čárka. Ono je to hrozně individuální a každá má HCG jinak, takže se nestresuj a vydrž! Moc držím palečky a věřím, že to dobře dopadne!!!!!!!!!!!

radka78
11. říj 2013

@pejejak ...jakoby pomyslně děkuji🙂...nestresuju,jsem v poho🙂...jeje,to bude strachu o prcka,vid?...muj mi říká,že jsem hrozná...jelikož má skoro sedmiletého syna,začali jsme spolu když mu bylo půl roku,máme ho pořád od malinka si ho bereme...a viděl,jak prožívám jeho a to jsem samozřejmě byla mladší...ale pořád to jako není moje,víš jak to myslím....ten strach si nedokážu ani představit,ale určitě chci dvě dítka🙂...jedno je o strach fakt.... ☹

m.michalka
11. říj 2013

Holky děkuju za podporu no uvidíme jestli se testik tedy ještě vzpamatuje a vykouknena mě i ta // čárka. No hold když tak utrouš vyměním za neurol 😖

pejejak
11. říj 2013

Holky, tak já začala před hodinou špinit ☹ Odpoledne jsem žehlila (byly tam i 2 velké peřiny) a pak mě začalo pobolívat břicho. Volala jsem do Reprofitu a prý pokud by to krvácelo hodně, tak musím na pohotovost (nemáme auto 😠 ), pokud se to zlepší nebo zůstane, mám přijít v pondělí na UZ a krev HCG. Utrouše mám maximální dávku. Já se asi zblázním, ach jo! 😢

eva118
11. říj 2013

@m.michalka Michalko, je ještě brzy dělat závěry, proto radši netestovat a nestresovat se, vidíš, doteď jsi byla veselá a pozitivní a po testování začal červík v hlavě hlodat. Vydrž a uvidíš v to úterý, neházej flintu do žita, navíc to nebylo z ranní moči. ??
@radka78 Já mám taky první ve 35 a jde to, co by ne. V šestinedělí jsem o malého měla úzkostný strach a pak to přešlo, nemůžu mu být taky pořád nablízku, to nejde, ale časem postupně povoluji pomyslné vodítko, jinak to nejde, to by bylo na palici 😝 .
@verunousek Vítám tě mezi námi a přeji hodně štěstí.
@pejejak To jsou teda jobovky, snad to nic nebude, držím palce. Špiníš moc? Já taky slabě špinila v době ms, může to být nějaký hematom, myslím na tebe, jestli jsi ještě na pc tak písni.

pejejak
11. říj 2013

@eva118 Evi, bolí mě břicho, ale ne křeče a každou chvíli letím na WC kontrolovat a pokaždé je zašpiněný jen trochu toaleťák. Jsem z toho ale dost vynervovaná. Myslíš, že můžu naráz spolknout 4 utrouše?? Nebo si je mám zavést, i když špiním???? Co to znamená, že jsi slabě špinila??? Kolik to je(vložek) a jak dlouho? Ach jo 😠

eva118
11. říj 2013

@pejejak Já špinila jenom trochu, taky to bylo jenom na toaleťáku, vzala jsem si ascorutin, jestli máš doma, tak si vem, ten se může a magnezium proti křečím. Může se ti roztahovat děloha a přitom mohla prasknout nějaká žilka. Špinila jsem pět dní, pokud špiníš, tak asi je lepší polykat. S těmi čtyřmi utrouši to nevím. Samozřejmě ležet, moc se nenamáhat, žádná horká sprcha atd, však to určitě víš.

pejejak
11. říj 2013

@eva118 Evičko, moc děkuju za podporu. To by tím roztahováním mohlo snad být. Moc tomu věřím. Ascorutin doma nemám. Evi, kolik jsi tehdy brala utrouše, když si špinila? A nevíš, ve kterém týdnu jsi špinila?ká dávka a přesto špiním?! Břicho bolí chvíli vlevo, pak se to přestěhuje doprava, pak to bolí jako když mě při průchodnosti vzali do amerických kleští děložní čípek a rovnali dělohu - velký tlak na močák. Promiň, že mám na tebe tolik otázek, ale jsi jediná dušička, která mě může uklidnit (máš zkušenosti)

eva118
11. říj 2013

@pejejak Já začala špinit desátý den po ket, cyklus mám taky kratší- 25 dní. Utrouše jsem brala pořád 2-2-2, Jestli je to spíše tlak na močák, bolesti vlevo, vpravo, tak to fakt může být to roztahování.

pejejak
11. říj 2013

@eva118 Já jsem dnes 18.den po KET a cykly mívám dlouhé 31-33dní. Utrouš beru 4-0-4, dnes ho spolknu a uvidím, co zítra. Děkuji moc za podporu 🙂 Doufám, že tobě už není tak špatně a užíváš si těhu. Dobrou noc maminko 😉

eva118
11. říj 2013

@pejejak dobrou noc, držím palce.

m.michalka
11. říj 2013

@pejejak ahoj ovečko neboj, jak píše zkušená Evicka může to být to roztahovani dělohy nebo praskla zilka, na to mě v Caru taky upozorňovali.Vzít si ascorutin a utrouše polykat. Hlavně teď odpočívej,moc na tebe myslím.

pejejak
11. říj 2013

@m.michalka
@eva118 Holky, děkuju moc! Dobrou noc

m.michalka
11. říj 2013

@eva118 ahoj Evicko ani jsem nestihla napsat z toho vzteku, ale už jsem ready 😉 u fotografa se miminko tuze líbí hezky roste velká gratulace 🙂 já plašan to nějak zvládnu a uvidím v úterý .

m.michalka
11. říj 2013

Dobrou holky 😉

radka78
12. říj 2013

Krásný den všem holky,já už tu včera nebyla,normálně jsem odpadla☹
@m.michalka jak ti je Miško?Četla jsem,že jsi v pohodě a to je moc dobře 😉Moc na Tebe myslím!

@eva118 děkuji Evi,to se mi ulevilo,když já si pořád stěžuju,že už jsem jako stará víš 😎 ,že se bojím,jestli to zvládnu a tak...tím jsem se hrozně moc stresovala,manžel je o osum let mladší 😲 ,tak asi i tím,ale ted už jsem v klidu,hodně mi psychicky ve všem pomohl...tolik jsem za něj ráda...
@pejejak Bude to určo dobrý...já to chápu,cokoliv a nebo jakákoliv změna a tolik se o všechno bojíme,tohle žádná,která normálním způsobem otěhotní nepochopí...moc držím palečky,hroozně moc!

radka78
12. říj 2013

Holky,ten nahoře je včera a ten dole je dnes🙂...co myslíte? mohlo by to být dobrééé? 😎

m.michalka
12. říj 2013

@radka78 ahoj Radečko to jsou mi, ale krásné testiky🙂 moooooc gratuluji sílí 😀

pejejak
12. říj 2013

Krásné ráno holky moje,
@radka78 mooc gratuluju!!!!! Jsi jasná těhulka! Mám z tebe velikánskou rado 🙂 st
@m.michalka Míšo, jak ti je dnes? Doufám, že nejsi smutná, protože si myslím, že // na tebe ještě vykouknou, tak žádné smutky!
@eva118
Holky děkuju moc za včerejší podporu, byl to včera děs běs a hrozně mě to vylekalo. Naštěstí to bylo včera jen špinění, 4 utrouše jsem spolkla a vzala si velkou vložku. V noci jsem skoro nespala a pořád lítala na WC kontrolovat 😖 Ráno břicho nebolelo, špinění nikde, ani na toaleťáku, tak jsem si zavedla 4 utroušky a na prstu mi zůstala tmavě červená sraženina, pak začal vytékat utrouš obarvený na hnědo - omlouvám se za detaily 😀 Volala jsem znovu do Reprofitu, telefon vzal stejný dr.jako večer a byl zvědavý, co a jak. Tak jsem mu řekla, že to bylo naštěstí jen špinění a teď jsou to hnědé zbytky a prý hnědá je dobrá!!! 😎 Děloha se prý roztahuje až o měsíc později (teď je to na mikroskopické úrovni) a že to vypadá, že se mi při KETu udělala sraženina a teď ji děloha vypudila. Ale 100% to bude jasné v pondělí podle HCG. Tak už jsem klidnější.

m.michalka
12. říj 2013

@pejejak ahojky vůbec nevadí, že pises detaily. Díky bohu, že tedy nekrvacis, že to přešlo. Každá z nás by byla vylekaná, když podstupujeme takovou trnitou cestu, ale už to bude jen dobré uvidíš.Ultrazvuk bude co nevidět 😉 pak přijde krásné blinkani. A už jen užívání těhotenství.

@radka78
@pejejak
@eva118 děkuju moc za podporu, ale dnes jsem dělala taky testik a co myslíte vykoukla na mě jen /,do toho jsme se s přítelem strašně pohádali ani mi nebudete věřit čím si teď vším prochazím zrovna v takových chvílích pro ženu nejtěžších. Těžko se mi o tom píše už mám zase slzy v očích ☹ přišla jsem mu na nevěru teď samozřejmě cítím vztek, zklamání a ponížení. Říkám si, že tohle jsem si vážně nezaslouzila.

radka78
12. říj 2013

Holky díky....snad.... 🙂
@m.michalka ...moc moc držím pěsti opravdu....vydrž do krve...několikrát jsem četla,že se i třeba i po měsíci se čárka neukázala a já taky ještě nemám vyhráno...pořád mám ještě před MS
@pejejak děkuji....jsem moc ráda,že vše dobře dopadlo... 😵

pejejak
12. říj 2013

@m.michalka Míšo, tak to mě hrozně moc mrzí a vím, čím procházíš. Já bohužel to stejné udělala manželovi před 2 rokama ☹ Jenže můj manžel je naprosto úžasný a odpustil mi a teď je náš vztah mnohem pevnější a hezčí a já už bych takovou blbost nikdy neudělala!! Stydím se za to ☹ Pokud tě přítel miluje a jen ujel (třeba kvůli sexu, protože ty teď nemůžeš), tak mu třeba budeš moct odpustit. Moc bych ti to přála, drž se!! Myslím na tebe

radka78
12. říj 2013

@m.michalka ....ine Míšo....!!!!!!do prd.... v téhle chvíli,kdy potřebuješ zrovna od něj jako od nejbližšího tu největší podporu...mě je to strašně moc líto...já si to zažila před dvouma rokama a zrovna hned po OPD jako ty..,těsně před Vánocemi jsem ho vyhodila,bylo to půl roku po svatbě no něco hrozného,nikomu to nepřeju,najednou jsem byla na dně,jako nikdy předtím...nejhorší den mého života...po pěti letech vše zahodil a šel za někým,kdo něměl ani úroven....za jeden měsíc jsem zhubla asi 15 kilo,byla ze mě troska...ale...další měsíc jsem se zvedla ze dna...přátelé a rodina mi moc pomohli...začala jsem znova...chodit do fitka,do bazénu,odreagovat se jakkoliv a užívala jsem si...sice mě čekalo ještě stěhování,ale to už bylo v poho..on totiž odjel do Srbska pracovat a tam byl naprosto sam,bez rodiny,bez milenky a bez všeho,co mu padalo pod nos,nikdy nemusel nic delat,ja pro něj udělala vše a to bxlo špatně....třetí měsíc už mi sám začal psát,sešli jsme se,jeho první slova:teda tobě to sekne,se máš asi dobře" a i přes to,jak se mi chtělo brečet jsem mu řekla,že ted teprve žiju,že s ním to byla nuda🙂....totálně jsem ignorovala jeho volaní a jeho zprávy...zase odjel pryč asi na dva měsíce a nedal mi pokoj....já už jsem jakoby měla jiný život,ale stále mě to strašně táhlo k němu...ale byla jsem hrozně moc hrdááá.....to by bylo na dlouho to vše vyprávět...litovala jsem jen to,že nemám s ním aspon to mimčo,že bych to zvládla i sama,protože jako otec je skvělej....a proč ti to píšu?protože vím,jak je to těžký,ale uvidíš,bude dobře....mysli na sebe,bud prostě sobecká,musíš....jinak se utopíš....je m to opravdu strasně moc líto.....

radka78
12. říj 2013

jo a vlastně to dopadlo tak,že jsem stáhla těsně před stáním žádost o rozvod...odpustila jsem,nikdy v životě už jsem se k tomu nevracela...nesmíš,jinak to nejde dál...a zaklepu pomyslně...já prožívám od té doby nejkrásnější dny mého prozatímního života...nikdy víc jsem se tak necítila...naučili jsme se věci říkat narovinu,mluvit spolu,řešit spolu....a všechno jde líp,oba jsme byli děsně žárlivý a zakazovali jsme si a to je špatně,chlap prostě potřebuje tu svoji svobodu...nevím,jak to máte vy....ale držím pěsti....bude líp....

m.michalka
12. říj 2013

@pejejak moc děkuju, řekl mi, že už další IVF nebude ani mi nedokáže říct, jestli mě Miluje to je vážně hrozné. Trvá to prej už před tím než jsme podstoupili 1 IVF a ke všemu je to i má známá. Já prostě něco tušila, ale nějak jsem tomu nechtěla uvěřit.Moc se omlouvám, že tě tímhle zatěžují, ale nechci to nikomu říkat, je mi z toho na nic . Není to poprvé co jsem mu na něco přišla. Nejhorší je místo toho, aby mě podržel a měla jsem v něm oporu tak jsem teď zůstala má vše sama.

radka78
12. říj 2013

@pejejak tak mi to měli obráceně no,ale je opravdu ten náš vztah mnohem pevnější...

radka78
12. říj 2013

@m.michalka nezatěžuješ....proč do toho šel sakra?když už to bylo před prvním IVF?to dělal jen kvůli tobě?...promin,ale je to ubohý....a nebylo to poprvé?....pokud už jsi mu odpustila několikrát a udělal to i po té....nevím Miško.... ☹ to se asi jen tak nezmění....
já u toho myslela na to,že už mi je tolik let a ono najít někoho,kdo s tebou bude tohle podstupovat...je hodně těžké a samozřejmě to tomu dalšímu nemůžeš říct po měsíci chození že jo,protože by ti utekl☹...nevím,jaký ty máš problém kvůli otěhotnění,já nemám vejcovody,takže já mohu jenom IVF,náhoda u mě neexistuje,že by se to uchytlo přírodně....takže mi bylo opravdu mizerně 😖 😢

pejejak
12. říj 2013

@m.michalka Aha, tak to je úplně něco jiného. Vůbec se neomlouvej! Raduška ti to napsala moc hezky a věřím, že až se z toho dostaneš, budeš doopravdy šťastná a víš co? Třeba ani žádné IVF nebudeš potřebovat, protože otěhotníš přirozenou cestou a budeš mít spoustu krásných a zdravých dětí. Moc ti to přeji, TY SI TO ZASLOUŽÍŠ!! Drž se, myslíme na tebe a držíme palečky!

m.michalka
12. říj 2013

@radka78 moc děkuju koukám, že tady máme každá svůj příběh nikoho neodsuzuju.Jen to prostě strašně bolí a zrovna teď si opravdu vybral tu nejhorší chvíli.Radecko víš svobodu tu má právě jen on já jsem doma chodila jsem si cvičit takže figura super sex měl každý den,jen se mnou nechce pořád komunikovat o problémech, já jsem ten tip je nějakej problém chci ho řešit a on ne jestli jako čeká, sese to vyřeší samo.Oba jsme tací,že máme rádi sex proto mi vše zakázal a chtěl mě mít doma, říkám Oukey, ale platí to tedy pro oba pokud nám něco nebude vyhovovat řekněme si to, ale vždy všechno říkám jen já. A teď zjišťuji, že mi neustále lže a něco tají a ke všemu ta nevěra.V jiný okamžik bych to překousla, ale teď je to šílené.Děkuju moc Snad bude líp

m.michalka
12. říj 2013

@radka78 Radecko já jsem zdravá otěhotnět můžu přirozeně právě proto nechápu proč mě to nechal podstoupit, jen asi kvůli tomu, že že hold není jednoduché najít partnera, aby to s nim někdo podstoupil. Sama vis, že na psychiku je to hodně náročné.