Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

eva118
13. říj 2013

No to nevím, já teď měla ket v přirozeném cyklu a vycházelo mi to přesně, že kdy byla ovulace, tři dny potom mi dávali třídenní embryo, takže jsem to počítala jako normální cyklus, ale možná brát opu jako ovulaci a k tomu připočíst 14 dní.

radka78
14. říj 2013

Krásné ráno holčiny,včera nešel net vůbec,ale manža byl rád,prej aspon se mu taky budu věnovat,když má jen jeden den volna🙂tak jsem dnes dvanáctý den po KET,včera jsem písala dr. a napsal mi,at přijdu na krev,čárky jsou zřetelné🙂tak odpoledne písnu,držte pěsti,mám hrozný strach i tak...

radka78
14. říj 2013

Michalko,ted pospíchám,ale odpol.písnu,nějak jsem ve skluzu🙂

zdenka35
14. říj 2013

@radka78 To je nádhera,zřetelné čárky,tak ať u doktora proběhne vše jak má a dobře to dopadne 🙂

margotecka
14. říj 2013

@radka78 Moc ti budu držet palečky, uvidíš, dobře to dopadne 🙂 Pak dej hned vědět!!!!

margotecka
14. říj 2013

Tak jsem dnes 7 den po ET a už bych si nejraději udělala test, ale asi je ještě brzo, co? 😒

anzet
14. říj 2013

@radka78 Hned písni. Přejeme ti, ať to vyjde, ale podle toho, co píšeš, není se čeho bát. Vyjde to 🙂

margotecka
14. říj 2013

Holky, tak jsem to nevydržela a udělala si TT a je sněhobílý, prostě nic. Začínám věřit, že z toho nic nebude ☹

hankalt
14. říj 2013

@margotecka ahoj, já jsem dnes také 7. den po ET, samozřejmě jsem nevydržela, na testu nečekaně nic... 😀 Ta netrpělivost je hrozná. a jak staré embryjko ti zaváděli?

anzet
14. říj 2013

@margotecka to je ještě brzy, neveš hlavu. Ještě to nic neznamená.

eva118
14. říj 2013

@radka78 Radko, já prostě vím, co odpoledne napíšeš 😉 🙂 .

eva118
14. říj 2013

@margotecka
@hankalt Holky na test 7. den po et je fakt brzo. Už jsem to tu i psala, že kamarádka měla termín ms, jen špinila, na testu nic, až týden po vynechání se jí konečně ukázaly dvě čárky. Zkuste testnout až tak 10. den, nebo rovnou počkejte na krev 😉 .

eva118
14. říj 2013

@misinkam Jak jsi dopadla? Držím palce.

margotecka
14. říj 2013

@hankalt Takže jsme na tom stejně, co? ☹ Zaváděli mi 2 čtyřdenní embryjka.

margotecka
14. říj 2013

@anzet Snad máš pravdu, hrozně se bojím ☹

anzet
14. říj 2013

@margotecka určitě 😉

hankalt
14. říj 2013

@eva118 No já byla rozhodnutá, že určitě vydržím minimálně 10 dní, ale jak se to blíží, tak se to nedá i když vím že je to brzy 😀

hankalt
14. říj 2013

@margotecka Tak to mě jen jedno třídenní, tak držím palce aby to vyšlo 🙂

pejejak
14. říj 2013

@eva118 Ahoj Evi,
tak mě spadl balvan ze srdce, ráno jsem zase začala špinit 😠 Takhle mizerně a úzkostně jsem se necítila už hodně dlouho. Vzali mi krev a nechali hodinu čekat. Co jsem prožívala nemusím asi popisovat. Pak si mě zavolal dr. a že mám HCG přes 2000 a že by teda mohlo být něco vidět. Nejenže byl vidět žloutkový váček, ale dokonce to na mě „mrklo“ – už naskakuje srdeční akce!! Dnes jsem ten nejšťastnější člověk na světě 🙂 Mimíska zatím neměřili, prý až ten příští týden, jak jsem byla objednaná. Dnes jsem podle MS 5+2, ale dr.do zprávy napsal, že děloha odpovídá 7tt. Tak jsem z toho fakt jelen, ale to je asi jedno. Hlavně, že mimísek prospívá 🙂

margotecka
14. říj 2013

@hankalt Taky držím palce, snad se tady budeme obě za pár dnů radovat ze dvou // 🙂

margotecka
14. říj 2013

@pejejak Ahoj, moooc velká gratulace, těhulko, moc ti to přeju 🙂 Aspoň jedna dobrá zpráva 😀

eva118
14. říj 2013

@pejejak Já ten šutr slyšela! 😀 Moc gratulluju. Dostala jsi fotečku? Já jsem si o ní vždycky řekla. Je super, že už naskakuje srdíčko, to je hrozně důležité, když jsem se ptala dr, jaká je šance, že už to mimi dotáhne do konce, když je srdíčko, tak říkal, že na 95% to bude v pohodě.

pejejak
14. říj 2013

@margotecka Děkuju moc 🙂 Ty jsi dnes 7.den po KETu? To je strašně brzy na test!!! Já měla 12.den jen slaboulinkou čárečku! Takže se hlavně nestresuj a netestuj, vydrž! Držím palečky!!

pejejak
14. říj 2013

@eva118 😀 😀 😀 To byl opravdu šutr 😀 Děkuju, fotečku mám (musela jsem si říct). Tos mě hrozně moc potěšila s tou 95% šancí na O.K mimi. Já jsem dnes tak šťastná 🙂 ale špinit bych už teda nemusela 😠 Jo, ptala jsem se na žehlení a je to prý zrovna blbá činnost, takže týden žehlit nesmím ☹ Ach jo a já žehlím tak ráda, ale co by člověk pro mimíska neudělal 😉

pejejak
14. říj 2013

@radka78 Ahoj Raduško, neboj těhulko 😉 Držím palečky!

eva118
14. říj 2013

@pejejak A vysávat taky ne, nic při čem hodně pracují břišní svaly, říkali nám to v car po transferu.

pejejak
14. říj 2013

@eva118 Co??! Já v úterý vysávala ☹ A to vysávat nemůžu celé těhu?? a co vytírání??

pejejak
14. říj 2013

Tak to bude ještě zajímavý, já mám obsedantně-kompulzivní poruchu na uklízení, žehlení a tak. Doufám, že ty léky na to zaberou rychle, jinak se asi zblázním! ☹

eva118
14. říj 2013

@pejejak Ale jo, já už taky funguju normálně, ale pokud špiníš, tak bych to neriskovala. Já třeba několikrát denně zvednu syna a taky se nic neděje, jenom u špinění se musí dávat pozor. Těhulky se ale přece jenom trochu šetřit musí, takže třeba to vysávání, jak už to bude v pořádku, tak ne nadoraz, ale na etapy, odpočinout si, nepřetahovat se.

margotecka
14. říj 2013

@pejejak strašně se bojím, že to nedopadne dobře, už mě to dost negativně naladilo, neměla jsem si ho dělat, dobře mi tak ☹ Nejsem po KET, ale klasickém ET dvou čtyřdenních embryjek.