Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

zdenka35
16. říj 2013

Tak dnes mám 5 den po KET 🙂 pobolívá mě chvilkama v podbřišku jak při příchozí ms,tak snad bude vše jak má být 🙂

margotecka
16. říj 2013

Ahoj holky, jak se tu máte?Já jsem dnes naopak vstávala snad po sto letech o půl desáté 😀 Ale zítra budu vstávat brzo, musím malou odvést do školky a jet do CARU, zjistila jsem totiž, že mi dochází utroš 😒

margotecka
16. říj 2013

@zdenka35 Ahojky, já jsem dnes 9 den po ET a mě bolelo břicho, jako na MS včera, neboj, to bude v pohodě, hlavně odpočívej 😉

zdenka35
16. říj 2013

@margotecka Děkuji,odpočívám 🙂

margotecka
16. říj 2013

@zdenka35 Kdy budeš testovat, nebo nebudeš a počkáš do krve?

margotecka
16. říj 2013

Tak v sobotu jdu na krev a rozhodla jsem se po dvou negativních testech 7 a 8 den po ET, už netestovat a vydržet do krve. Zatím mě nic nebolí, nekrvácím, ani nešpiním, tak snad se bobísci uhnízdili a bude to dobré!

posledniket
16. říj 2013

@margotecka tak jsme úplně stejně po ET 🙂 já teda po KETu, cítíš se nějak JINAK?

margotecka
16. říj 2013

@posledniket No, zvětšilo se mi trochu břicho, trápí mě nadýmání, hlavně večer, taky mám takový divný pohyby - převraty v břichu a mám citlivý prsa, jinak nic 🙂 A ty? Už jsi testovala?

anzet
16. říj 2013

@zdenka35 Taky jedu 5.den, ale po ET.

margotecka
16. říj 2013

@anzet A jak se cítíš? Ja jsem dnes 9 den po ET.

zdenka35
16. říj 2013

@margotecka Budu testovat 14 den 🙂

margotecka
16. říj 2013

@zdenka35 Až tak pozdě? Vidím, že každý CAR to má jinak, ja jdu 12 den po ET na krev. Tak si říkám, jestli to není brzo a bude tam nějaká hladina HCG? 😒

anzet
16. říj 2013

@margotecka cítím se normálně, nic mi není jen mě občas zabolí malinko v břiše - takové jako pálení - jinak nic.....ale doufám v pozitivní konce 😉

anzet
16. říj 2013

@margotecka nehnali by tě na krev, kdyby si nemysleli, že může být už nějaká hladina viditelná.

radka78
16. říj 2013

@margotecka ahojky já byla 12ctý den po KETu a měla jsem // a hcg 200 🙂

radka78
16. říj 2013

@eva118
@pejejak ...holky chtěla jsem se zeptat,23 po KET už jde vidět něco na ultr?

zdenka35
16. říj 2013

@margotecka Nám říkají 14 den testovat,pokud bude pozitivní,pak jedu na krev 🙂 já po ET testovala 11 den a byl negativní a dost mě to vzalo.Někomu se prý ukáže třeba pozitivní až 20 den.Já vydrřím,tentokrát ano 🙂

radka78
16. říj 2013

@anzet
@margotecka
@zdenka35 ...Držím Vám pěsti holky🙂,mě bylo teda hned osmý den blbě,ale jinak příznaky jako před MRCHOU,takže jsem pořád každý den ráno čekala,kdy přijde☹ a ona nepřišla...moc Vám to přeju....

pejejak
16. říj 2013

@radka78 Ahoj Raduško, já byla na UZ 22.den po KETu a byl vidět žloutkový váček a naskakující srdíčko (mrkalo na mě) 😀

eva118
16. říj 2013

@radka78 Bublinka už by měla být vidět. Já na tu dobu byla objednaná do car na utz, jestli je těhu tam, kde má být, pak za asi 14 dní na srdíčko.

radka78
16. říj 2013

a jinak jak už jsem tu jednou psala,kamarádka si dělala schválně test asi ve čtvrtém měsící nebo ted nevím přesně...jen tak a měla stejně slabou čárku jako já ve 12 dnech,takže se nestresujte🙂

anzet
16. říj 2013

@radka78 děkujeme 😉

radka78
16. říj 2013

@pejejak je fakt jo? to jsem zvědavá,jen se bojím,aby se nechytly všechny tři☹
@eva118 tak to je docela rychle vidět co? děkuji za odpovědi

eva118
16. říj 2013

@margotecka Chtěla jsem se tě zeptat, jakou značku testů máš? Jinak citlivá prsa je pěkný těhu příznak, já to u prvního taky měla, prsa mě bolela po stranách, pak jsem na nich málem nemohla ani ležet. Ten 12. den už by se těhu v krevních testech určitě ukázalo.

radka78
16. říj 2013

@anzet nemáte zač,podpora musí bejt🙂

zdenka35
16. říj 2013

@radka78 Děkuji,někdo prý příznaky až 10 den 🙂 no já měla po ET všechny,jak mě bylo zle 🙂 ani jsem nemohla spát bolestí v prsou,pořád mě vadili pachy,motala se hlava,ale bylo to bohužel z hormonu ☹ tak snad se ted povede 🙂

zdenka35
16. říj 2013

@radka78 Má známá měla 14 den malinkého ducha a 16 den silné čárky 🙂 každý to má jinak 🙂

eva118
16. říj 2013

@radka78 No je to rychlovka, každý týden mimi dost poroste, já jsem byla překvapená, když jsem šla na utz v 10. týdnu, jak mimi lítalo po děloze a nedávno to byly jenom dvě buňky 😅 . Ty máš zavedená tři?

margotecka
16. říj 2013

@eva118 Používám jedině GS Mama test, už od prvního těhotenství, podle mě jsou nejlepší!

radka78
16. říj 2013

jo holky,jak já si to vždycky vsugerovávala,až jsem s tím byla trapná,nejradši bych si tu druhou čárku sama nakreslila a pak to zklamání a pořád dokola...ale ted jsem opravdu byla psychicky vyrovnaná,ta psychika opravdu je hodně důležitá,když mi to někdo říkal,nevěřila jsem,ale ted už vím....a hlavně jsme s manželem měli už zažádáno i o adopci a v den Ketu jsme měli jít na psychotesty,já se upnula na to,že už vlastní mít nebudu a bylo🙂))