Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

petra54
25. říj 2013

@zdenka35 Zdeni myslim ze nemas asi duvod plakat,ten duch tam opravdu je,to ja tam nemela ani na jednom testu nic....drzim palecky,at to vyjde,ja uz ztratila nadeji uplne po tom co jsem dostala MS.

majka43
25. říj 2013

@zdenka35 Kup si desítkovej, třeba Pregnant, nebo jinej.Ty mamatesty jsou fakt šmejdy. Podívej se na téma Mamatest, kdy se vám objevily //? Koukni na poslední dvě stránky, jsou tam fotky. Já myslím, že když máš ducha na pětadvacítkovým, že není nic ztracený.

zdenka35
25. říj 2013

@petra54 Peto děkuju,ale je to pididuch a MS mám dostat dnes,bříško pobolíva jako na MS ale ty prášky mě to prý budou brdit,jso milá ale ono to prostě nejde někdy neplakat,já teda vždy ořvu testy a MS 🙂

zdenka35
25. říj 2013

@majka43 Myslíš i tím že je to pididuch? 🙂 Jo o Pregnantu jsem též četla 🙂 nu zkusím ještě v pondělí testík jestl tam něco bude,mám tu ještě ten test 25 unimark a pak nějakej for you comfort co mě koupila maminka,kdyžtak dojdu pro jinej,pokud ho u nás budou mít.Děkuju 🙂

majka43
25. říj 2013

@zdenka35 Každá začínáme s pididuchem, nekdo dřív a někdo později. Jaká jsi měla zavedená embryjka? Kolikadenní?

zdenka35
25. říj 2013

@majka43 měla jsem 3 denní 2 embryjka

majka43
25. říj 2013

@zdenka35 Já si myslím, že šance tam je velká. Každýmu nestoupá HCG stejně rychle.

petra54
25. říj 2013

@zdenka35 neboj,ja jsem si to moje taky oplakala,mela jsem taky dve embryjka-3denni a nevyslo mi ani jedno,ikdyz to zatim nemam potvrzeny z UTZ,ale MS jsem dostala po vysazeni Utrouse tak jak mam takze tomu moc neverim,ze i tak by se mi nejake chytlo ☹

zdenka35
25. říj 2013

@petra54 Mě řekli v centrum že vysazovat nic nemám,až když bych měla měsíčky,ani při špinění nemám vysazovat,protože je pořád naděje,i když ty prášky mě MS mohou brzdit 😒 Snad nám to dobře dopadne 🙂

petra54
25. říj 2013

@zdenka35 no vidis a me rekli rovnou vysadit kdyz jsem mela spineni 4dny,tak taky nevim,jestli jsem udelala dobre,dr mi rekl ze mi to prave muzou brzdit prasky,proto jen malo spinim.

zdenka35
25. říj 2013

@majka43 I to je pravda a jsou ženy kterým testy z moči neukážou nic až krev pozitivně,vždy je nějaká naděje,ale když to člověka potká,těžko se ji věří 😒

zdenka35
25. říj 2013

@petra54 Tak člověk skoro vždy věří lékařům,když je neznalej a těžko neposlechne doktory,taky jsem slyšela že některým řekli v jinejch centrech jen po testu z moči domácího vysadit,no kdyby mě řekla vysadit,tak to neudělám a dojdu si jako samoplátce na krev a vysadila bych až po potvrzení negativiti z krve,Taky jsem myslela že na ni půjdu,ale kdybych šla dneska,tak výsledky mám stejně až v uterý a to už vydržím to čtvrtka,kdy mám jít do mého CAR

petra54
25. říj 2013

@zdenka35 no kazdopadne se necham prekvapit,az pujdu k Dr. na UTZ,dneska si tam zavolam,abych se objednala a uvidim......

petra54
25. říj 2013

@petra54 ja prave nevedela co dal delat,ikdyz mi tady Radka radila abych ho nevysazovala,tak jsem poslechla Dr a mozna ze jsem tomu dala jeste grady,ale to nikdy nemuzu vedet.....

zdenka35
25. říj 2013

@petra54 Tím se rozhodně netrap,to opravdu nikdo nemůže vědět 🙂

radka78
25. říj 2013

@zdenka35 ahojky Zdeni,já ho tam vidím🙂

radka78
25. říj 2013

Děvčata konec☹ biochemické těhu...hcg spadlo na 155☹ 😒
Asi se odmlčím na nějakou dobu,ale občas nakouknu.Všem tady moc držím pěsti a pevné nervíky...aspon ta naděje tam byla nějaká a chvilku jsem si užívala toho štěstíčka,na 7.IVF nevím,zda budu mít nervy ještě a finance...máme zažádáno o adopci,tak uvidíme🙂mám Vás ráda holky🙂

radka78
25. říj 2013

@zdenka35 Poslala jsem ti srdíčko jo?pro štěstí🙂

anzet
25. říj 2013

@radka78 Je mi to strašně líto :(

anzet
25. říj 2013

@zdenka35 Být tebou, tak bych ještě počkala. Nic není ztraceno a naděje umírá poslední. Třeba se ten mrazáček drží zuby nechty - TT o tom svědčí 🙂 Drž se!!!!

radka78
25. říj 2013

tak si tak někdy říkám,že mi to asi není souzený,nebo já nevím....a pak mám věřit?Že někdo tam nahoře existuje?Omlouvám se věřícím,ale já to jinak nevidím☹
Kdybych neměla nouzi o peníze,jdu do toho každý měsíc,ale takhle to fakt nejde,kde je ta spravedlnost? ☹
Jsem nějaká pesimistická,ale to mě přejde holky,jen mám na některý věci strašnej vztek...a jak je to prostě nespravedlivý...

radka78
25. říj 2013

@anzet TT už jsem ani nedělala,čárka slábla,takže i v tom je jasno☹

radka78
25. říj 2013

a hlavně Vám nechci brát energii holky🙂držte se a budte silné🙂 já se sem občas podívám,jak jste daleko🙂 a třeba na Jaře se tu sejdeme a vy už budete těhule🙂

anzet
25. říj 2013

@radka78 Úplně tě chápu, mám podobné myšlenkové pochody a cítím se teď stejně. Nespravedlivost a beznaděj jsou u mě teď nejpoužívanější slova :(
Opravdu jsem doufala, že tobě to vyjde. Vypadalo to nadějně, navíc 3 embryjka......Co na to říci..............

anzet
25. říj 2013

@radka78 Hodně sil do dalších kroků - ať už těch umělých, přirozených a nebo adoptivních 🙂
Nějakým způsobem se k tomu mimi dopracujeme všechny!!!

radka78
25. říj 2013

@anzet Hezky napsáno🙂 to si piš!🙂

radka78
25. říj 2013

@anzet už jsem smířená no...zítra jsem pozvaná na velké narozeniny,holky,opiju se🙂i za Vás,protože Vy nemůžete přeci🙂musíte se šetřit🙂
(samozřejmě si sama ze sebe dělám legraci)....a život jde dál....mám skvělýho manžela a to je ten jediný,kterej mě vždycky skvěle podrží...ale to hubnutí děvčata...jak já jsem si dopřávala🙂jako jindy🙂
a to jsem si linii vždycky držela....no jo budu muset hoooodně cvičit🙂

margotecka
25. říj 2013

@radka78 Budeš mi moc chybět!!Opatruj se a drž se!

radka78
25. říj 2013

@margotecka vy mě taky holky☹....jen doufám,že až sem nakouknu,budete těhule🙂

margotecka
25. říj 2013

@radka78 Moc ti přeju,aby se ti to taky splnilo a budu si přát ,ať se ti to brzy splní v jakékoliv formě😉