Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

ratatooy
7. říj 2013

@radka78 tak po ketu jsem delala první test od 5 dne abych videla kdy mizí pregnyl,a mezi 6a 7dnem už byl jasnej rozdíl že je to těhu,a zaroven ten 6den mi začalo být blbě

naibaf
7. říj 2013

Ahoj, já byla už na třetím transferu. 4.10. tak jsme na tom podobně 🙂 ve kterém CARu jsi byla?

radka78
7. říj 2013

musíme věřit sakra🙂 😀

radka78
7. říj 2013

já jezdím do Teplic do Stellartu

radka78
7. říj 2013

tak koukám,že nás je tu víc skoro ve stejný čas,to bude přírůstků🙂

radka78
7. říj 2013

zkusim udělat ve středu a uvidím🙂jsem na Vás holky zvědavá 🙂

m.michalka
7. říj 2013

@radka78 tak priznaky mas hezke ja budu asi testovat v sobotu jeste si to rozmyslim,bojim bojim

m.michalka
7. říj 2013

Juu ted nas tu je 😀 😀

m.michalka
7. říj 2013

@radka78 drzim palecky at je testik ve stredu pozitivní 😉 😉

m.michalka
7. říj 2013

@ratatooy jee gratuluji k miminku a uzivej krasne tehulhovani uz se ti to krati 😉 😉

radka78
7. říj 2013

i Já Vám moc přeju....jsme snad jediné,které drží pěsti i těm druhým a mají radost i za ně,protože víme,co to vše obnáší 😉

pejejak
7. říj 2013

@m.michalka Ahoj Míšo, já mám z tebe velikánskou radost!!!! Podle mě jsi jasná těhule 😉 MS už nepřijde, tomu nevěřím 😀 Dnes je tak krásný den, samé krásné zprávy!!!Sestřenici se dnes narodil chlapeček: 3,90 a 51cm, tak toho bych rodit teda nechtěla 😀

pejejak
7. říj 2013

Ahoj holky, moc vás všechny vítám, to je bezva, že je nás tu tolik! A nebojte, úspěšnost KETu je zvlášť v poslední době vysoká 🙂 Já byla na KETu 23.9. a od 4.dne mě bylo výrazněji hůř, měla jsem roztodivné chutě, začaly mě vadit pachy i vůně...no a 1.10. (8.den KETu) jsem volala do Reprofitu, že je mi fakt blbě a měla jsem přijet na krev. HCG přes 60, ale test jsem si měla udělat až 12.den 5.10. a druhá čárka nic extra (viz v diskusi výše můj test) 😒 Jo a já na doporučení popíjela večer dvě decky červeného. Držím všem palečky!!

pejejak
7. říj 2013

@radka78 Rady, já lítám na malou pořád a utrouš mám 4-0-4, po tom to nebude 😎 Věř, že to dobře dopadne, žádné stresy, obavy...

radka78
7. říj 2013

@pejejak ..děkuji za povzbuzení🙂...hned je mi o trošku lépe...já mám utrouš teda jen 2-0-2...

radka78
7. říj 2013

@pejejak a jinak jsem koukala na testík,blahopřejiiii moooc 😉

radka78
7. říj 2013

@ratatooy a to už se od pateho dne něco objeví?

m.michalka
7. říj 2013

@pejejak ahooojky já tomu také věřím, že už mi nepřijde ta potvurka červená😀naděje umírá poslední. Je tak tomu říkám krásne zprávy🙂 hlavně, ze je prcek v pořádku,ale tedy veliký drobek🙂

ratatooy
7. říj 2013

@radka78 jj zaleží jaky stadium embrya maš zavedený mi mely poslední možny stadium což je hatchujíci blastocysta

radka78
7. říj 2013

@ratatooy ahaaaa🙂 no hatching nam delali tentýž den,co jsem měla zavedení a na obrázku nám ukazovali,že druhý den už by to měla být blastocysta,jestli jsem to dobře pochopila.a zahnízdění by mělo proběhnout druhý nebo třetí den,tak co myslíš?kdy bych měla zkusit testovat? 😎

pejejak
7. říj 2013

@ratatooy Já měla už vyhatchovanou blastocystu a ta čárka tady na testu (je to ale citlivost 20) je až z 12.dne po KETu.

ratatooy
7. říj 2013

@radka78 tak aj myslim že kldine ten 7den od transferu to mužeš skusit,samozřejme oficialne testovat podle caru sem mela až 14den ale to bych nevydržela,mi jsme mely zavedeny dve embryjka,ale od cca 5dne po Ket jsem začala špinit a špinila až do 12tt takže nám zustalo mimi jedno

pejejak
7. říj 2013

@radka78 Rady, já bych ti radila NETESTUJ, může to být falešně negativní (málo HCG) a budeš smutná a vystreslá a psychika je hooodně důležitá. Vydrž!!!!!

radka78
7. říj 2013

@pejejak ...ja bych se uklidnovala tim,že je to negativní proto,že je to ještě brzy🙂...tak ju,nechám to na neděli,ted mi to rozmlouval i manžel🙂 to už budu 11ctý den po ketu...asi jo,je to fakt,že je to lepší radši pozdějš 😉

m.michalka
7. říj 2013

@radka78 netestuj vydrz, to ze by jsi se uklidňovala je hezký, ale červik by hlodal a přeci nerviky dělají svoje. Držím pesticky všem co jsme tu 🙂

radka78
7. říj 2013

I já přeju moc moc!Zatím pááá a chci číst jenom pozitivní zprávičky 😉

pejejak
7. říj 2013

Já držím taky a prskám na vás všechny těhu bacilky, tak pozor prrrrsssskkááááááám.....................

m.michalka
7. říj 2013

@pejejak děkujeme jéééééé 😀 já mám tak skvělou náladu teď totiž určitě bacilove přiletěli 😀 😀 😀

m.michalka
7. říj 2013

@pejejak prskej kočko vííííc 😀 😀 😀

eva118
7. říj 2013

Ahoj holky, tak vidím, že všechno skvěle pokračuje, jen tak dál!!! Zdravím i nově příchozí čekatelky. Já taky radím netestovat, ale záleží na každém, kdy bude víc klidnější. Mě by taky vylekal negativní testík, i když by se třeba už něco dělo. Mě bylo dneska pořádně špatně, váha klesá, snad mě to přejde po prvním trimestru. Strašně rychle to utíká, vždyť já už začínám třetí lunární měsíc!! Uvědomila jsem si to před chvílí, že mi to utíká o hodně rychleji než u prvního těhu.