Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
12. říj 2013

@m.michalka Míšo, tak to je skvělá zpráva, že jsi zdravá!!!

m.michalka
12. říj 2013

Je to divné, že to píši? Ale doktorka mi říkala, že vy si ani takového partnera nezasloužite, jak jste plodná. Když jsem šťastná tak vzápětí jsem z holýma rukama, ale já se nedám. V životě mě toho už potkalo tolik, že jsem se ocitla na dně. Musím se z toho vyhrabat znovu. SPADNOUT NA HUBU A POSTAVIT SE TO JE UMĚNÍ 😀 . Hned je mi lip, že jsem to mohla ze sebe dostat.

m.michalka
12. říj 2013

@pejejak no jo no a ještě najít toho správného tatinka 😉 když tenhle je na prd

pejejak
12. říj 2013

@m.michalka Tak vidíš! Mám z tebe radost, že se nedáš. Ty se z toho dostaneš!

pejejak
12. říj 2013

@m.michalka Můžu se zeptat, kolik ti je?

m.michalka
12. říj 2013

28 holky

pejejak
12. říj 2013

Jéžiš, tak to jsi hodně mladá a máš času dost na hledání!! Mě bude 34 a manželovi bylo teď 49

m.michalka
12. říj 2013

Holky, ale vždyť víte jaký to je já dohromady už čekám 6 let. S prvním manželem porod mrtvého dítěte pak katastrofa rozvod s druhým manželem ten chtěl abych ho dotovala a starala se já jinak prej dítě ner pak mě začal podvádět tak jsem ho taky rychle kopla do prdele 😀 a teď podstupuje Víc a toto no nekonal bych je do prdele všechny 😀 😀 no tak když nad tím teď přemýšlím tak sr tu chlamu nejsem já kráva 😀 a oni mě vždy zničí

m.michalka
12. říj 2013

A kdyby se za 3 dny vycarovala i ta // na testiku byla bych ta nejšťastnější tehulka klidně i sama 😀

eva118
12. říj 2013

@radka78 Já myslím, že je to tutovka 😉 .

eva118
12. říj 2013

@pejejak Tak super, že špinění přestalo, v pondělí budeš vědět více, držím palečky, ale když to ustává, tak je to na dobré cestě.

eva118
12. říj 2013

@m.michalka Míšo, ach jo, zpočátku, jak jsem dočítala, tak jsem ti taky chtěla napsat, že jestli jenom zakopl, tak to nebude tak zlé, ale čtu dál a zjišťuji, že je to nevyzrálý sobec. Promiň. Zdá se, že si vybíráš stejný typ chlapa- problém- uteču. To samé si prožila kamarádka, několikrát odpustila, nakonec se vzali a... zůstala sama s dcerkou, naštěstí je šťastná a až teď jí spadly klapky z očí. Moc ji pomohly návštěvy psychoterapeuta, protože se jí tenkrát zhroutil svět a psychoterapeut nahlížel nezaujatě na její problémy, poradil. 28, to jsi ještě mladá na to, najít správného chlapa, i kdyby jsi byla s mimim 😉 , ale je to samozřejmě složité, to hledání. Jak píšeš, že jsi byla doma, tu samou chybu udělala ta kamarádka, vše měl pod nosem, ona na něm citově visela a on se nemusel vůbec snažit a to byla chyba, chlapi jsou lovci, potřebují dobývat, potřebují, aby ženská byla trochu mrcha, to je přitahuje. Nechci psát, ať ho pustíš k vodě, na to vůbec nemám právo, to si musíš vyřešit sama, třeba mu něco docvakne a vrátí se, je to teď čerstvé, s tebou i s ním cloumají emoce, chce to trochu klidnou hlavu.

eva118
12. říj 2013

Jo a víte holky, co je strašně nespravedlivé? Míša je zdravá, jeden pokus si vyčerpala, problém má chlap, tak proč jsou ivf automaticky psané na ženu ?!?

radka78
12. říj 2013

@m.michalka Miško,tak to jo teda...trošku mi to připomnělo i mlj vztah,vlastně svobodu měl taky převážně on,já se bála někam jít,protože by jsme se neustále hádali,že jsem se stejně kurv....a a podobně.a přesně jak píšeš,já chtěla řešit problémy i do budoucna a jeho to nezajímalo...jen on on a nikdo jiný a nějak bude,neřeš to,zatěžuješ mě tím akorát....to byly jeho slova....já se tím hrozně trápila uvnitř...a s tím lhaním ani nemluvím....jestli jsi žena,která nemá nouzi o muže,tak vůbec nesmutni🙂a otěhotníš krásně normálně hezky...moc ti přeju štěstíčko....moc!

radka78
12. říj 2013

@eva118 jo to je nespravedlivý,to je fakt.... ☹

radka78
12. říj 2013

nemáme to jednoduchý holky...☹

radka78
12. říj 2013

@m.michalka a jinak,já už jsem taky podruhé vdaná několik vztahů dlouhodobých za sebou a pořád ti stejný hajzlové...několikrát sbírání ze dna a znova od začátku se vším....v tom je pravda,že si hledáme pořád stejný partnery,nebo aspon podobny☹nebo oni nás? a pravda je i v tom,že mrchy mají hodné chlapy a naopak...většinou teda....tak jsem začla po tom našem odloučení být taky jiná...a ono to funguje🙂))

anzet
12. říj 2013

Ahoj holky,
jsem tu nová a ráda bych se připojila do diskuse. Mám čerstvě po 1.ET (teprve 2.den), ale jak tak pročítám vaše příspěvky, tak jsme na tom stejně. Pořád jen doufám, aby to vyšlo. Snažím se odpočívat, ale hlava si mele pořád tu samou písničku....Kdyby se dalo probudit se až za těď 12 dní a nemuset na to myslet. psychika je šílená věc. Já problém nemám, ale manžel je v podstatě neplodný. Příjde mi strašně nespravedlivé, že si to všechno musím podstupovat - ale asi máte podobné pocity. Jsem ráda, že na to nejsem sama. Holky, přeju vám hodně štěstí. Musí se to povést!!!

m.michalka
12. říj 2013

@eva118 sobec to je zahodil vše a ještě s takovou to mi někde do hlavy.Já jsem hlavně ráda, že mi otevřel oči a teď ve chvíli ve které bych to tedy čekala nejmíň.Evi co mi zbývalo než odejít přeci jim to nemůžu trpět pořád dokola, když hold neumí ukocirovat toho svýho klacka a potřebují si pořád něco dokazovat tak beze mě. Jen mě mrzí, že mě to nechal podstoupit i přesto vše trápení čím jsem si už prošla. Prej si myslel, že to nikdy nepraskne, no vrchol, že je takový.Zajdu si někam k psychoterapeutovi pac teď to budu potřebovat. Ale moc děkuju, vím že tentokrát to už asi dohromady dát nepůjde. Už když řekl, že další Ivf nechce podstoupit tak pro mě prostě život bez dětí nemá smysl.

eva118
12. říj 2013

Právě si myslím, že ženy i vlastně muži, kteří několikrát měli vztah, který se zhroutil kvůli stejnému problému, by toho psychoterapeuta měli navštívit. On nahlíží na vztah pohledem třetí osoby a pomůže najít, kde člověk dělá chybu, že přitahuje stále stejný typ partnera. Nemusí jít jenom o nevěru, ale jsou i jiné problémy. Zdá se, že Radka na to přišla sama, jen tak dál, žádná domácí hospodyňka, taková druhá mamina, chlap chce milenku, ne maminku.

radka78
12. říj 2013

@anzet ahoj Vítám tě🙂 já jsem tu taky krátce🙂 ale jsou tu skvělý lidičky a aspon to čekání utíká a člověk se snaží myslet na něco jiného aspon na chvilku...asi se ti to zdá nespravedlivé,ale pokud Vám to klape a jste štastný,proč by jsi to pro Vaše štěstíčko nepodstoupila....já to mám tedy naopak,tak to vidím z té mojí stránky...a moc si za to manžela vážím...že je takový,jaký je a nedělá mu problém tohle vše podstoupit a hlavně už po šesté 😲
Ale tentokrát byl i u zavedení a mohl mě držet za ruku...já byla strááášně štastnáááá

eva118
12. říj 2013

@anzet Ahoj, držím ti palce, to čekání je fakt dlouhé. No někdy to ženská podstupuje kvůli chlapovi, někdy zase chlap kvůli ženské, i když, mají to teda o hodně jednodušší, jehly oproti kabince je fakt rozdíl. Já právě před chvílí psala, že je nespravedlivé, že jsou všechny pokusy počítány na ženu, měly by být dva na ženu, dva na chlapa. Měla jsi prodlouženou kultivaci?

anzet
12. říj 2013

..je hrozné, že když si žena tohle musí podstupovat a potřebuje maximální podporu, provalí se nevěra.

radka78
12. říj 2013

@eva118 ...jj Evča má pravdu....

m.michalka
12. říj 2013

@radka78 ale je krásné, že jste to zvládli a jste spolu a teď do toho štěstícko jsi tehulka , takže další radost🙂

eva118
12. říj 2013

@m.michalka A byt, nebo dům, byl váš společný, jestli jo, tak jsi mu měla dát do ruky zubní kartáček a pa pa. Jestli ne a je jenom jeho, tak je to jasný.

radka78
12. říj 2013

@anzet ...je to největší kudla do zad....teda spíš mačeta!

anzet
12. říj 2013

@eva118 ano měla jsem prodlouženou. Asi 4 dny.
Musíme to všechno brát pozitivně, všechno má nějaký smysl. Jsme silné, ne, holky? 😉 Stává se více nespravedlivých věcí.

radka78
12. říj 2013

@m.michalka ...ale to víš,že mě to někde hluboko uvnitř pořád hlodá a někdy mám takovou chut při nějaké hádce mu to vpálit,ale nemůžu....slíbila jsem si to a trápila bych se stejně jen já a přikládala tím zas do ohně a to nechci,kterej chlap by to chtěl poslouchat pořd dokola...jednou ze začátku jsem to zkusila,když to ještě bylo čerstvé a říká mi:ted jsi mi to řekla naposled,slíbila jsi,že odpustíš,sice nezapomeneš,ale že se k tomu nebudeš vracet....pokud ano,nemá to cenu..Musel jsem si uvědomit spoustu věcí v sobě a změnit se já sám,ne Ty mě,aby jsi měnila....já se musel spálit a zkusit si to,jaký to je být sám na všechno...a den ze dne si uvědomit,co pro mě znamenáš...brečela jsem...pořád jsem nevěřila,jestli to myslí opravdu,ale dva roky se určo nepřetvařuje... 😎
přeju opravdu moc sil!

radka78
12. říj 2013

holky,máte nějakou vtipnou situaci,když šel manža nebo přítel odstříknout do kelímku?🙂 at přijdeme na jiné myšlenky🙂 😀 😀