Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

radka78
12. říj 2013

@pejejak tak volane cislo je momentálně vypnuté a nebo nedostupné☹

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 A nedělá ti Estrofem průjmy? Mě to právě vyměnili za náplasti a je to i pohodlnější. Navíc, já spím někdy do 12h a pak mám problém, jestli si můžu vzít ještě ranní léky a kdy si vzít ty polední? 😀 Takhle vyměním náplasti každý 3.den a mám pokoj.

zdenka35
12. říj 2013

Spíš mě štve,že včera co jsem dorazila z CAR z KETU mě začal pálit nos a bolet hlava a dneska jen pšíkám a smrkám ☹ ☹ ale naštěstí nic jiného tak snad to bude ok 🙂

pejejak
12. říj 2013

@radka78 To mě mrzí ☹ Ale ona je sobota večer. To bude dobrý, pozitivní test máš a to je nejdůležitější, na ostatní se vykašli.

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 To tak někdy je, ale neboj, i kdyby jsi teď byla nemocná tak to tak nevadí. Ale věřím, že to bude dobrý. Na tu hlavu můžeš v nejhorším paralen nebo panadol.

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Vůbec po něm průjem nemám,já do ted na všechny leky reagovala dobře 🙂 a s tím spaním to mám normálně🙂 já snad nikdy nespala do 12hod,jen když jsem kdysi dávno přišla z tahu ale až k ránu 😀

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 No já jsem celá divná 😀 😀 😀

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Děkuju,hlava bolela jen včera a dalo se to zvládnou,léky brát nebudu,zatím stačí čaj s citronem,medem a zázvorem 🙂

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Bez léků to je nejlepší, už tak bereme dost hormonů. Taky piju čaj s medem a citronem. Zázvor doma nemám, ale nechám si koupit, prý je dobrý na nevolnosti.

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak To prý ano,já nevolnosti zatím nemám,ale u nás je všelék i si ho strouháme do lavoru s teplou vodou a máčíme nožky,když je chřipajzna 🙂 To já ted nedělám,raději od té hodně teplé vody dál 🙂 je hodně antibakteriální,prý přírodní antibiotikum 🙂

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Mě přijde hodně aromatickej a vadí mi, ale třeba jsem si teď "přenastavila" chutě a budu na něm ujíždět. Uvidíme 😉 Díky za tip!

m.michalka
13. říj 2013

Ahoj Holky, píši vám a brečím tu,jak želva. Uz nebudu přispívat do diskuze,nechci být ten negativní element, potřebujete hodně síly.Těšila jsem se,že se posunu dál i já , ale není mi přáno. V úterý na krvi nečekám nic dobrého.Třeba to někdy ještě zkusím, ale teď jsem už momentálně vyčerpaná z té situace. Z celého srdíčka vám děkuji, za příjemné čekání, za to, že jsem vás poznala ať se vám narodí ty nejzdravější a nejkrásnější miminka ,tahle cesta je pro každou z nás trnitá,ale když to vyjde,je to to nejkrásnější co nás v životě potkalo. Mějte se krásně papa

pejejak
13. říj 2013

@m.michalka Ahoj Míšo, víš jak se to říká, naděje umírá poslední! Třeba úterní krev dopadne dobře, moc držím palečky. Chápu, že musíš být vyčerpaná z toho všeho ☹ Musíš si odpočinout, nabrat síly, relaxovat co to půjde. A klidně sem přispívej dál, já budu ráda, nejsi negativní element!! Mě jsi hrozně moc pomohla a Evička taky, bez vás holky by to bylo to čekání šílený. A neboj, taky se dočkáš a budeš moc šťastná, protože budeš mít krásné zdravé děťátko a báječného partnera, který tě bude milovat a bude si tě vážit. Drž se a klidně piš!! A ještě jednou moc děkuji za tvoji podporu 🙂

eva118
13. říj 2013

@m.michalka Ahoj, Michalko. Moc mě mrzí, co se ti stalo. Připojuji se k pejejak, určitě nejsi negativní element, každý má nějaké trápení, proč se nesvěřit, ale chápu, že je pro tebe třeba těžké chodit tady do diskuze, když jsi v takové situaci. Neboj, i když to tak teď nevypadá, zase bude dobře a líp. Nikomu ale určitě nebude vadit, když se rozhodneš být tady s námi i nadále. Jsi moje spolubojovnice od začátku, moc jsi mi pomohla, děkuji. Dej vědět, jak jsi dopadla v to úterý, když tak mi můžeš psát do ip, budu ráda za tvoje zprávičky.

anzet
13. říj 2013

Ahoj holky, omlouvám se za odmlčení, ale pokoušela jsem se relaxovat a zapomenout, že čekám. Je to zdlouhavé. Měly jste taky některá trochu bolesti v bříše? Takové píchání?

pejejak
13. říj 2013

@anzet Ahojky, neomlouvej se! Ano, já jsem to měla. Bolesti jako při nebo před MS a někdy píchání. 4.den po KETu mě jakoby šíleně bolel slepák několik hodin. Ale u každé to probíhá jinak, tak se tím nestresuj 😉

anzet
13. říj 2013

@pejejak děkuji za osobní zkušenost

misinkam
13. říj 2013

ahoj.omlouvám se,že se vám sem takhle vtírám,ale potřebovala bych radu.jsem dnes 12.den po ketu 2 blastocyst(5PK) a 8,9 a 10 den jsem měla hodně slaboulinkého ducha na testu a od té doby zase bílo s tím,že 8.den jsem byla na krvi a hcg bylo 13,9. hodně mě matou ty negativní testy.mohli by jste mi prosím poradit? děkuji za každou reakci

pejejak
13. říj 2013

@misinkam Ahoj, vítej mezi námi! Já si myslím, že jsi těhulka 😀 Já měla 8.den po KETu krev přes 60 a 12.den jsem dělala test z moči (citlivost dvacítka) a druhá čárka slaboulinká. Pak už jsem raději netestovala. Já být tebou, tak jdu znovu na krev, pokud HCG roste, tak je vše v naprostém pořádku. Já testům z moči nevěřím ☹ A měla jsi vždy stejnou citlivost? Neměla jsi třeba 8.,9. a 10.den test citlivost 10 a pak citlivost 20 nebo 25? To by se tím taky vysvětlovalo!

misinkam
13. říj 2013

@pejejak děkuji za přivítání. zítra jdu na krev, ale je to všechno strašný stres.pokaždé používám mamatest 10. zaráží mě, že tam byl tři dny duch a pak najednou nic a ta hodnota byla taky nízká.každopádně ms měla přijít ve středu a nepřišla,ale to může být i utrogestanem ☹

zdenka35
13. říj 2013

@anzet Ja mam mirne bolesti v podbrisku,slabe pichani,ale jen obcas.Jsem 2 den po Ket 🙂

margotecka
13. říj 2013

Ahoj holky,tak jak se tu máte a co je nového?Moc jsem se na Vás těšila,byli jsme na víkend na chalupě,bez Pc a internetu 🙄

margotecka
13. říj 2013

Jsem šestý den po ET a musím zaklepat, nic mě zatím nebolí, nešpiním, nekrvácím, není to divný? Mám docela strach 😖 Test jsem si ještě nedělala, asi je moc brzo, co myslíte 😨

margotecka
13. říj 2013

Holky, jste tady některá???

eva118
13. říj 2013

@margotecka Ahoj, mě taky kromě pálení žáhy celkem nic nebylo ty první dny. Každý to pociťuje jinak. Neboj, dalo by se říct, že všechno je normální, ať už máš nějaké příznaky, nebo ne.

eva118
13. říj 2013

@misinkam Ahoj, někdy to tu občas holky řeší, že jeden den duch, pak nic. Může to být třeba i jiná šarže těch testů a už to ukazuje jinak. Však zítra uvidíš z krve.

margotecka
13. říj 2013

@eva118 No, jsem z toho pěkně nervózní a zmatená ☹ S TT raději ještě počkám!!

eva118
13. říj 2013

@margotecka To že nešpiníš, nekrvácíš, buď ráda, pak bys byla nervózní ještě víc a pořád se chodila kontrolovat. Já při ivf taky neměla žádné bolesti, až po týdnu mi přestala chutnat káva a před krevním testem se mi dělalo špatně, ale to tak od desátého dne. Ale někomu není vůbec špatně, prostě nic, žádné příznaky. Já to poprvé vydržela až na krevní testy, teď jsem testovala, ale kvůli tomu, že jsem začala špinit, tak jestli se mám šetřit, kvůli malému, protože byl protivný, že máma pořád leží a moc si s ním nehraje. I kdyby test vyšel negativní, tak bych se stejně pro jistotu šetřila. Nejjistější je prostě krevní test, je zbytečné se nervovat negativními testíky a tím si uškodit. Pokud to bude možné tak radím- vydrž na krev.

misinkam
13. říj 2013

@eva118 to máš pravdu.zítra se to rozhodne.ale nějak tomu už nevěřím když si tak čtu všechny možné diskuse ☹ moc děkuji za podporu

margotecka
13. říj 2013

@eva118 Děkuju Evi 🙂 Zkusím to vydržet 😉 Taky jsem zmatená ohledně MS, nevm, kdy bych ji měla dostat!Jak se to o IVF počítá???