Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Ahoj, přestaň testovat a nervovat se!! Já měla 12.den slaboulinkou čárku a druhý test jsem dělala až dnes (22.dní po KETu) až když jsem si byla jistá, že je HCG hodně vysoké (přes 2000) a teprve dnes se mi krásně ukázaly //

margotecka
15. říj 2013

@pejejak Víš, co by mě taky zajímalo? Proč jdu tak brzo na krev, když většina holek tady chodí později, než 12 den po ET!

pejejak
15. říj 2013

@margotecka To je úplně jedno, já byla na krvi dokonce 8.den po KETu, protože mě bylo fakt blbě, dělal mě zle Estrimax a oni potřebovali vědět, zda jsem nebo nejsem těhu. Z krve se to pozná brzo, takže je jedno, který je to den (teda pokud to nejsou zrovna asi první 3dny po KET)

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Jo a ten 8.den jsem měla HCG přes 60 (někdo má třeba jen 10!) a když jsem se dr.ptala, jestli by už byly // vidět, řekl, že spíš ne!

margotecka
15. říj 2013

No, už testovat nebudu a vydržím do krve. Ale hrozně se bojím, že mi do tel. řeknou, že to nevyšlo ☹ Za jak dlouho budu vědět výsledky, tak do dvou hodin od krve??

margotecka
15. říj 2013

Holky moc děkuju, zaste jste mi zvedly náladu a daly nějakou naději, děláte pro mě hrozně moc 😲

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Já je věděla do 40minut. Ale nevím, když ti budou brát krev v sobotu, jestli nebudou výsledky až v pondělí (v mém CARu např.krev berou i o víkendu, ale laboratoř nejede☹Prostě netestuj, zkuse se nestresovat (protože to je to nejhorší, co můžeš embryjku udělat). Proto se taky doporučuje 2deci červeného denně. Jednak je to výborné na prokrvení sliznice a uhnízdění a taky se cítíš uvolněná a nejsi ve stresu. Vím, co říkám, protože já jsem fakt rapl a vyšiluju úplně ze všeho.

margotecka
15. říj 2013

@pejejak A tobě zaváděli jaká embryjka?

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Nemáš zač, od toho tu jsme 😀 Mě tady holky taky moc pomohly, když jsem byla v háji.

margotecka
15. říj 2013

Dnes si půjdu koupit červené vínko a bude 🙂

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Jednu 6-tidenní vyhatchovanou blastocystu

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Výborný nápad 😀

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Ale vím, že to holkám vyšlo i se 3-denním embryjkem. Já na IVF měla hatchující blastocystu 1.stupeň kvality, dr.říkal, jak je to špičkové embryjko a nic. Takže na tom asi až tak moc nezáleží, důležitá je fakt ta psychika 🙂

margotecka
15. říj 2013

@pejejak Hm, moc se v tom nevyznám! Mě dvě čtyřdenní embryjka po PK, jaky je mezi nimi rozdíl? Ty jsi měla asi vyšší stádium, že a to je lepší! Taky jsem myslela, že mi zavedou blastocytu, když jsem měla PK ☹

margotecka
15. říj 2013

@pejejak A co říkáš na to, že vůbec nešpiním a nic mě nebolí, není to taky divný? Už jsem z toho fakt m...á do hlavy 😖

pejejak
15. říj 2013

Měla jsem sice vyšší stádium, ale také jsem četla, že na KET se mají použít nižší stádia embryjek, protože vyšší stádium může mít tendenci se v děloze rozpadnout a není z toho nic.

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Tak buď moc ráda, já také nešpinila. Každá to má jinak. Moje kamarádka má třeba z KETu krásného chlapečka a neměla vůbec žádné těhotenské příznaky a vůbec nic ji nebolelo po KETu!!!

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Teď mě napadlo, máš ještě nějaké mrazáčky???

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Mě totiž strašně moc pomohlo a uklidnilo, že máme ještě 3 a řekla jsem si, že když to nevyjde teď vyjde to příště. To mě poradila psychiatrička i psycholožka. Nesmíš se na to upínat, že to musí teď hned vyjít. Spíš to brát, že to bude krásné, když to vyjde teď.

margotecka
15. říj 2013

@pejejak Nemáme nic, s osmi embryjek nám zbyly jen dvě a ty mi hned zavedli ☹

pejejak
15. říj 2013

@margotecka ☹ To nevadí, ale určitě jsi ještě nevyčerpala všechny pokusy od pojišťovny a jsi mladá. Mě třeba je už 33 a manželovi 49, o mimi jsme se snažili dlouhých 10let!

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Kam chodíš do CARu, dívám se, že jsi z Brna 🙂 Já chodím do Reprofitu v Brně a jsem tam moc spokojená, předtím jsme chodili do Repromedy a to byla docela hrůza 😠

margotecka
15. říj 2013

@pejejak Já chodím do CARU na Obilňák a jsem tam zatím maximálně spokojená, ale na reprofit jsem taky slyšela samou chválu, tak uvidíme. Nejde ani tak o mládí, ale o peníze. Pokud to teď nevyjde, musíme zase našetřit a to nebude hned ☹

margotecka
15. říj 2013

@pejejak Nevyčerpala, je to naše 1. IVF.

pejejak
15. říj 2013

@margotecka Tak tomu taky rozumím ☹ My máme půjčené peníze na byt a do IVF jsme vrazili přes 30tisíc a letos jsme nebyli ani na dovolené. Hele, ještě není nic jasné, tak nevěš hlavu. Běž si koupit to víno, pusť si nějaký pěkný film a zkus na to vůbec nemyslet. Ono to dopadne tak jak má. Opravdu. Myslím na tebe, držím palečky a kdybys potřebovala cokoliv vědět, ozvi se. Klidně mě můžeš poslat i zprávu, aby to tady neviselo. Já si teď jdu na chvíli lehnout, jsme hrozně unavená. Zatím papa

pejejak
15. říj 2013

@margotecka No vidíš, tak máš ještě 2 pokusy + třeba nějaké KETy, takže se tím nenech zastrašovat! 😉

margotecka
15. říj 2013

@pejejak Taky jsem do 1. pokusu vrazili 27 tisíc a na dovolené jsme nebyli už dva roky ☹ Děkuju, jsi hodná 🙂 Zatím papa

radka78
15. říj 2013

@margotecka ahojky ,chtěla jsem tě jen uklidnit,já,co tam mám ty dvě čárky a jedna je opravdu ještě slabá,ikdyž viditelná,měla moje kamarádka až ve druhém měsícíi stejnou,takže neplašit...opravdu se někomu může ukázat o hodně později...držím pěsti! 😉

radka78
15. říj 2013

@margotecka a jináč....jen 27 tisíc?tak to tě uklidním,my už skoro 150... 😨 😨 😨

radka78
15. říj 2013

@pejejak ahojik,jak se cítíš?já doufám,že dobře...tolik věcí,co se mi brouzdá a hlavou a jinak jsi měla pravdu,ted se bojím ještě víc,něž před krví,takže do ULTR.se snad zblázním🙂