Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

radka78
15. říj 2013

@zdenka35 mooooc děkuji a moc držím palce,at jsou // 🙂 ... 🙂

radka78
15. říj 2013

@misinkam je mi to moc líto,ale mě třeba doktor doporučova jít na IVF hned další měsíc,předtím jsem byla na ET,vlastně nastartovaná injekcema,hormonama vším,takže mi doporučil jít hned další cyklus,ale asi je to opravdu individuální....takže poradit se s dr. a uvidíš,šance budou určo větší🙂

pejejak
15. říj 2013

@radka78 Ahoj Rady, 150tisíc?!? Ty bláho! Já se cítím dobře a neboj, do UZ se nezblázníš, zvykneš si, protože se budeš bát i po UZ 😀 Budeš se bát o mimi už pořád 🙂

posledniket
15. říj 2013

ahoj holky, můžu se přidat? mám poslední ket, dneska jsem týden od et,když nepočítám den et, test negativní. Co betere za léky? Já predn. estrof, 3*1. kys. listovou a crinone.
Jsem doma a už mě to leze na mozek... 😖

pejejak
15. říj 2013

@posledniket Ahojky, určitě se můžeš přidat. Na test je brzy!!! Já beru estrogenové náplasti (měla jsem 3xdenně Estrimax, ale dělal mě zle), listovku ob den (mám 10mg) a zavádím utrouš 4-0-4

radka78
15. říj 2013

@pejejak jj bohužel tolik...je to strašný,protože my už jsme jako samoplátci,po 4 pokusech a i po vyčerpání mražáčků v Pronatalu v Teplicích jsme šli pryč....strašný...takže když jsme šli sem do Stellartu,také v Teplicích,dokonce jsem tam i narazila na dr. ,který tam dříve dělal a toho ted mám🙂...no a můžu ti říct,že mi dělali hrozný problémy,nechtěli mi dát ani do ruky moje papíry,co jsem tam měla apodobně no a jen jsem kroutila oči za ty cifry,co jsem už měl jako samoplátce,než jsem šla na první ET tady u něj,tak jsme v tom byli za 75 tis. a ted už teda jen 5500 za rozmražení se vším všudy)jako s katetrem atd),ale ještě nám teda dělali na všech třech asist.hatching,takže to je trojka ,no vitamíny,hormony,nafta,to už ani nepočítám ☹

radka78
15. říj 2013

no nejvíc mě štve,když jsem si musela vlastně vyzvednout třeba Estrimax a normálně,kdyby m to hradila poj,tak platím doplatek pouze 80kc,takhle jsem platila 520,to samé utrouš,doplatek jen 40kc,ale já 190...atd atd...a ještě mají vlatně IVF jako takový zdražovat....holky je to děsně nespravedlivý!!!!!§
a pak vidím,jak támhle fetačka už čeká třetí dítě a mezitím už jí dvě odebrali....znám jí odmalička...jooo jak já měla vztek...a jiný a jiný,vždyt to znáte.... 😅

radka78
15. říj 2013

@posledniket ahojky,jasně,že se mlžeš přidat🙂

radka78
15. říj 2013

@posledniket ...jo na test je brzy!!!!!já beru jen utrouš 2-0-2 každá to máme jinak....jo jsou to nervíky,jestli budou // nebo nebudou,ale vydržet....🙂

radka78
15. říj 2013

děvčátka musím jet pááá,potom se ozvu,zatím holky,odpočívejte a myslete na něco krásnýho,já pořád myslím na krásnej sex a on nikde🙂))
to bylo samozřejmě pro zasmátí🙂

zdenka35
15. říj 2013

@radka78 Já na něj myslím také pořád a už mě to směšné nepřijde jak moc ho chci🙂)))))a to jsem 4 den po KET tak prdlačka,no dneska se vrátí manžel ze služebky tak aspon nějaké pomazlení 🙂 🙂 🙂 🙂

margotecka
15. říj 2013

@radka78 Ahojky, hrozně se bojím, že to nevyšlo ☹ No, pro náš rzpočet je 27 tisíc opravdu hodně a pokud se to nepovede, budeme muset na další pokus dlouho šetřit ☹

eva118
15. říj 2013

@margotecka Ahoj, nemysli hned na to, že to nevyšlo. Právě proto by se nemělo testovat, kvůli těm stresům potom. Dej si vínko, pusť si nějakou komedii, nebo se pokus něčím odreagovat. Já vím, že to jde těžko, že na to pořád myslíš, ale aspoň trochu odvést myšlenky jinam. Já testovala až 10 den a čárka byla slaboulinká, skoro duch a za dlouho. Dávali mě jedno třídenní embryjko, prodlouženou kultivaci mi neudělali, ono přirozenější je pro embryjko být u maminky, no a taky to vyšlo i bez pk.

verunousek
15. říj 2013

@margotecka všichni se bojíme kočko...bude co má být 🙂,takže doufám,že to bude ok!

eva118
15. říj 2013

Holky tak dneska myslím na Michalku, jak jí dopadla ta krev, doufám, že na tom není moc špatně, vůbec se nám neozvala, držím jí palce, snad se ozve.

pejejak
15. říj 2013

@eva118 Evičko, poslala jsem ti zprávu.

margotecka
15. říj 2013

@verunousek
@eva118 Holky, je to teda nervák, ale vím, že v tom nejsem sama! Však ono to už nějak dopadne 😉 Ale pořád někde v koutku duše věřím ve // čárky na testíku 😉

radka78
15. říj 2013

@eva118 i já na ní myslím....neměla to lehký☹

margotecka
15. říj 2013

@eva118 Ahoj holky, víte něco o Míše?

m.michalka
15. říj 2013

ahoj holky moc vás všechny zdravím,samozřejmě i nově příchozí 🙂omlouvám se,že jsem nepsala,ale potřebovala jsem nějak vše vztřebat,je to hrozná beznaděj ☹ vážím si toho,že na mě myslíte a děkuju za zprávičky.V sobotu v noci mě chytly veliké křeče v břiše,že jsem se sotva dobelhala na záchod do toho obrovská zimnice ,která ještě přešla v třes samozřejmě z nervového vypětí ☹a v neděli tedy 12 den po ket jsem začala krvácet tak silně,že jsem to v životě neviděla co ze mě lítalo za kusy omlouvám se ,že to takhle píšu.potřebovala jsem se z toho trošku dostat a zkusit myslet nějak pozitivně což mi nejde zrovna nejlíp.Za 2 dny mám dole přes 4 kila všechno mě to vzalo,ale já se na ty nohy znovu postavím. Včera jsem šla už do práce,abych přišla na jiné myšlenky a byla mezi lidma. Teď jsem přiletěla z fitka skočila si na solárko a teď si dávám vínko,abych usnula.Je to pro mě moc těžké strašně jsem si miminko přála a věřila,že to vyjde a vše se mi teď sesypalo,jak domeček z karet. ☹ ale věřím,že šťestí se musí i na mě usmát a jednoho dne i já budu těhulka jako vy.

eva118
15. říj 2013

@m.michalka Ahoj Michalko, jsem moc ráda, že jsi se ozvala. Určitě se na tebe štěstí usměje a ty budeš spokojená a mít rodinu s tím pravým. Je fajn, že nesedíš doma, ale chodíš mezi lidi. Držím ti moc palce, ať tě smutnění přejde co nejdříve.

posledniket
15. říj 2013

@m.michalka jsi statečná ženská, držím pěsti do dalšího boje 😉 ať už o mužskýho, tak o miminko, drž se 😵

pejejak
15. říj 2013

@m.michalka Ahoj Míšo, moc mě to mrzí ☹ Přeji ti, aby se na tebe usmálo štěstí a našla si partnera, který si tě bude vážit a založíte spolu rodinu se spoustou krásných a zdravých dětí. Drž se!!

margotecka
15. říj 2013

@m.michalka Ahoj Míšo, je mi to moc líto, co se ti stalo, je to hrozný a žádná z nás si tohle nezaslouží ☹ Život je někdy dost nespravedliej a krutej, ale ty jsi statečná a bojuješ 😉 Věřím, a moc ti to přeju, že to dotáhneš do vitouženého konce 🙂 Budeš skvělá máma, brzo, neboj 😲

margotecka
15. říj 2013

@m.michalka Omlouvám se za hrubku, až teď jsem si toho všimla 😨

radka78
16. říj 2013

@m.michalka ahoj Michalko,je fajn,že jsi to nevzdala a bojuješ,určo si silná ženská.Já našla to pravý až ve 33 letech a poznala vše,co jsem nepoznala doposud...hlavně tu opravdovou lásku,která není jen o tom říct někomu Miluji tě,ale umět si ho vážit za to všechno,co pro tebe dokáže udělat,jak si tě dokáže vážit a žít jen pro tebe a ne pro sebe.Moc ti držím né palce,ale pěsti,at se Ti po téhle zkušenosti splní už vše,co si přeješ a bude mimčo,uvidíš...a poznáš skvělého chlapa,který tě bude milovat!Moc ti to přeju!A prosím:zkus k té Nataše a uvidíš,že nebudeš litovat kočko🙂

radka78
16. říj 2013

Krásný den děvčátka!Holky já vstávám čím dál tím dřív,je to možný?jooo.,protože celou noc vždycky přemýšlím o všem🙂 jak se všichni máte?

posledniket
16. říj 2013

@radka78 ahoj, tak to jsme dvě co jsme ranní ptáčata 😉 já jsem vzhůru od 5ti...nemůžu spát, pořád myslím na to, že ten test mám negativní, holky znáte někoho, kdo kdo měl Ket, test nic neukázal a přesto byl těhotný podle krve a utz?

radka78
16. říj 2013

@posledniket ahojky bohužel neznám,ale je tu více diskuzí a myslím,že tam byla nějaka takováhle,že test negativní a přesto těhotná tak se zkus podívat...já vím,že je o těžký,ale zkus si třeba přečíst nějakou knížku,at přijdeš na jiný myšlenky🙂

eva118
16. říj 2013

@radka78 Ahoj, já taky ze začátku vstávala brzo, i teď se probouzím v noci, nebo mě probudí malý a já už nezaberu. Koupila jsem si od teekane čaj pro těhotné a pokud si ho skleróza nezapomenu večer udělat a popíjím před spaním, tak se mi spí mnohem lépe. Uklidňuje a zmírňuje nevolnosti. Když mě malý vzbudí, tak zase pak usnu, bez čaje se jen převaluju a jsem pak naštvaná, že nespím, i když bych tak chtěla. A taky přemýšlím nad blbostma a to pak vím, že je konec spánku úplně. Jo jo, čajíček můj záchranář.