Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

margotecka
16. říj 2013

Holky, jste tady 😅

margotecka
16. říj 2013

Nudím se 🙄 Co všechny děláte, co??? 😉

eva118
16. říj 2013

@margotecka Já už jsem tady, ale nevím, jestli jsi to už nevzdala. Až teď jsem si sedla, malý uložený, já vypucovaná a jak to tak bývá, všichni ostatní už chrápou.

margotecka
16. říj 2013

@eva118 Evi, jsem tu 🙂 Malá už taky spí, manžel na noční a já mám chvíli klid 😀

eva118
16. říj 2013

Vzácné chvilky. Kolik má dcerka roků?

posledniket
17. říj 2013

@margotecka já jedině hodně jím, ale to mívám i jako před ms...jinak nic. Test taky nic jen / 😖
Holky pomalu ale jsistě to balím, zkusím ještě test v neděli a pak zavolám do centra aby mi vzali krev a rovnou utz a půjdu do práce.

radka78
17. říj 2013

@posledniket ahojky a kolikátý jsi den?dnes jsi testovala?

posledniket
17. říj 2013

@radka78 ahoj koukám že ty máš strach ze tří? jestli jsem dobře koukala 14 dní po ET jsi měla 200j? to je spíš jen jedno 😵 byla jsem na Ketu 7.10. tak jsem 10 den bez toho dne 😕

posledniket
17. říj 2013

jj testovala jsem ráno a nic zase jen / , holky jeden test mi ukázal jeden pruh kontrolní čárku růžovou a něco šedýho před tím jako druhou rozmazanou čárku, asi je špatnej spíš bych řekla a druhej test jinej mamatest mi ukázal jen tu kontrolní 😒

radka78
17. říj 2013

@posledniket 12ctý den jsem měla těch 200...víš měla bych strach,aby mi nemuseli odebírat,to je jediný no...přeci jen je to zásah no☹ tak bych byla i tak moc ráda,kdyby jedno a zdravoučký🙂 a jakou jsi měla citlivost testu? a všechny jsi dělala mamatestem?..počkej na krev a uvidí se,nesmutni ještě...

posledniket
17. říj 2013

jeden je gravitest 10ml a druhý mamatetst 10ml , zavolám do centra a na pondělí se objednám na krev a bude to 🙂 😉

posledniket
17. říj 2013

@radka78 jasný že se bojíš, koukala jsem na testíky, krásný 😎 zásah to je, to máš pravdu, taky bych měla obavu, ale neboj, bude tam jeden, max. dva a porostou jako z vody 😵

radka78
17. říj 2013

@posledniket víš ,já už jsem to opravdu tak vzdávala,že holt mít dětičky nebudeme,že si adoptujeme a přeci jen už jsem starší,byly to taková beznaděj...a najednou tohle...už se hádáme i o jména,jak jsme praštěný,já vím,že je to brzy,ale ty jména jsme probírali už šest let a nikdy jsme se nějak neshodli🙂...

radka78
17. říj 2013

@posledniket jj objednej se určitě🙂

posledniket
17. říj 2013

@radka78 rozumím ti, mám za sebou ledacos...takže ti jen doporučím užívat si to 😵

radka78
17. říj 2013

@posledniket jo to já právě taky no...jsem si pořád říkala,co jsem komu udělala...nikdy jsme s tím v rodině problém neměli(myslím s otěhotněním) a já to všechno odnesu...přirozenou cestou by to nešlo určitě,nemám vejcovody(obrovské srůsty),ten šok,když mi to dr.řekla,zhroutil se mi svět...každý chlap to nepodstoupí že jo...
Každá máme nějaký svůj příběh tý cesty za dítětem...
a jiné si toho nedokážou vážit!

eva118
17. říj 2013

@radka78 Ahoj, tak jména už vybíráme taky 🙂 . Já pořád uvažuju, jestli si pak nechám říct, co to bude. U prvního jsme chtěli překvapení, i když já pak nějak tušila, že to bude kluk, ale stejně bylo moc krásné, když ti na sále řeknou- máte chlapečka. Tak nevím, asi to zase vydržíme. Z těch trojčátek neměj strach, podle hcg to vypadá fakt na jedno, možná dvě. Já u Ondry měla hcg 589, tak jsem si říkala, že možná budou dvě a byla jedna bublinka.

radka78
17. říj 2013

@eva118 ahojky🙂....no jo,ale ty už můžeš vybírat🙂
Jinak máš pravdu,je to opravdu hezčí,když do psolední chvíle nevíš...a dozvíš se to až u porodu🙂
děkuju za uklidnění...jen přemýšlím,jestli třeba odejdou ty ostatní sami a nebo já nevím,jak to bude...přitom bych asi špinila,nebo krvácela?

eva118
17. říj 2013

@radka78 No někdo nešpiní ani nekrvácí, asi když to embryjko vzdá krátce po transferu a je to pár buněk. Já jeden den krvácela, asi týden po et, tak mi to jedno odešlo. Bez nějakých křečí, jenom špinění, v poledne krev, večer špinění, druhý den nic, další den jsem nemohla cítit kafe.

radka78
17. říj 2013

@eva118 jj aha,tak já jen,abych neplašila,nevím,nemám s tím zkušenosti vid... 😖

eva118
17. říj 2013

@radka78 Neboj, dr v car taky věděl, že mi dávali dvě, viděl jedno a neřešil, kde se podělo druhé, akorát teda se díval na vejcovody, ne jenom do dělohy, protože se může stát, že by bylo mimoděložní jedno a druhé v děloze. A bylo jenom v děloze, takže ok.

margotecka
17. říj 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes musela do CARU, protože mi došel utroš 😒 Sestřičky se mě ptaly, jak se cítím, jsetli nekrvácím, nebo nešpiním. Když jsem jim řekla, že nic takového, že se cítím dobře, tak mi řekly, že to vypadá nadějně a že si mám koupit TT a v sobotu ráno před odběrem si ho udělat. Koupila jsem si clear blue, je dobrý???

radka78
17. říj 2013

@margotecka ahojky já ho teda neměla,ale slyšela jsem na něj chválu a má velkou citlivost,ne?tak moc držím pěsti🙂at tam vidíš // v sobotu🙂

posledniket
17. říj 2013

@margotecka a brali ti krev ? s testíkem nevím, kupuju ty levný 😀
Se jmény, máme doma dohodu, že muž vybírá holčičí a já klučičí 😀 ale tři jména už jsou tabu, Michal, Adéla a Simona 😉 teď je na řadě David a Viktorie - to bych chtěla já 😀

posledniket
17. říj 2013

@margotecka jsem blbá, jsem četla rychle, v sobotu krev už kouká líp 😅

posledniket
17. říj 2013

@radka78 já teda při potrácení dvojčátka krvácela hodně, vypadlo ze mě kusanec a pak jsem krvácela do 15tt 😒 naštěstí to Simonka ustála a je z ní úžasná holčička, i když občas bych jí přetrhla jako hada 😀

margotecka
17. říj 2013

Holky, vydržím, až do soboty, to už tam přece musí být něco vidět, ne? Hrozně se bojím, jak to dopadne ☹

posledniket
17. říj 2013

@margotecka aspoň ty budeš mít štěstí a nakazíš se tady od holek 😵 😵 moc ti to přeju

margotecka
17. říj 2013

@radka78 Můžeš testovat 4 dny před očekávanou MS, takže bude vysoce citlivej, ne?

radka78
17. říj 2013

@margotecka je to asi normální,že se bojíš....ale zkus se zaměřit na něco jinýho🙂já pořád lítala po návštěvách🙂a vůbec se o tom nebavila🙂jako kdyby nic,já už se smířila s tím,že bud a nebo🙂