Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

posledniket
17. říj 2013

@margotecka kolik tam já těch jednotek?

margotecka
17. říj 2013

@posledniket Děkuju, jsi hodná, moc bych to přála i tobě, ještě nevěš hlavu, třeba to z krve vyjde 😉 Kamarádka měla TT negativní a krev pozitivní a má zdravou půlroční holčičku, takže to mě taky trochu uklidňuje 😉 Prostě krev, je krev 🙂

radka78
17. říj 2013

@margotecka jo to jo,tak to je dost🙂v sobotu už tam budou // 😉
já už většinou po osmi dnech krvácela a nic☹
ale každá to má opravdu jinak no...

margotecka
17. říj 2013

@radka78 Já musím zaklepat, že nekrvácím, ani nešpiním, dnes nebo zítra by se měla dostavit MS, tak snad si dá na 9 měsíců pauzu 🙂

posledniket
17. říj 2013

já bych to měla dostat tak za 4-5 dní...mám delší ms, ovulaci jsem měla až 16-17 den i Ket

margotecka
17. říj 2013

@posledniket No tak vidíš, třeba je na TT fakt ještě brzo 😉

petra54
17. říj 2013

Ahojky holky,jsem tu nová,tak nevím co a jak. jsem desátý den po ET(2 embrijka) 😉 a jen čekám,zatím je mi dobře,jen to jídlo mi chutná nějak víc...😀.MS bych měla dostat kolem pondělka.ale doufám že nebude 😒

anzet
17. říj 2013

Holky já mám nějakou depku. Nějak to na mě dopadlo. Hrozné čekání, příznaky žádné....

anzet
17. říj 2013

@petra54 vítej mezi náma 😉

radka78
17. říj 2013

@petra54 vítám Tě🙂

radka78
17. říj 2013

@anzet neměj,bude to oki🙂

anzet
17. říj 2013

@radka78 já v to věřím! Ale jak jsem sama doma, mám strašného času bohužel přemýšlet ☹

radka78
17. říj 2013

@anzet to znám,já jsem taky celý dny sama doma.-(

janasookol
17. říj 2013

I já to znám taky jsem stále doma sama přítel je porad v práci ☹

margotecka
17. říj 2013

@petra54 Vítej 🙂

margotecka
17. říj 2013

@anzet Taky mám depku, sobota se blíží a já cítím, že to nevyšlo ☹

margotecka
17. říj 2013

@petra54 Taky mi poslední týden nějak moc chutná 😉

margotecka
17. říj 2013

Holky, jste tu??????

eva118
17. říj 2013

@margotecka Ahoj, tak zase já teď večer tady šmejdím. Mě je dneska tak špatně, ale hrozně. Malý si chce pořád hrát a nechápe, co se děje, ráno se smál, jak jsem blinkala, prostě reaguje na neznámou situaci a neví, co si o tom má myslet. Nejhorší je, že si nemůžu lehnout, kdy chci, odpočinout. Naštěstí je od zítřka manžel tři dny doma, tak budu mít oddych. A co ty, čtu, že zase sýčkuješ. Ty ty ty.

margotecka
18. říj 2013

@eva118 Evi, to bude dobrý, asi to k tomu patří! Tak s tím odpočinkem to moc dobře znám, malá byla teď nemocná, manžel měl po noční, takže spal a já si taky nemohla odpočinout, ale dnes si ji bere do zítřka tchýně, tak aspoň něco 🙂 Je to malej čertík 🙂

margotecka
18. říj 2013

@eva118 No, mám takovej divnej pocit, bojím, bojím ☹ ☹

petra54
18. říj 2013

ahoj holky,děkuju za milé přivítání.....dneska jsem začala trochu špinit,mám docela obavy aby se něco nedělo,máte někdo zkušenosti ?je to 11den po ET dvou embryi,kamarádka mě uklidnovala ze nemam zatim plasit,ze se muze uvolnovat treba to jedno a mam cekat zda se to nejak rozjede,tak nevim......v pondeli bych mela dostat MS a budu volat Dr.na kontrolu,takze jsem zvedava co bude... 😢 😢 😢

posledniket
18. říj 2013

ahoj holky, tak se loučím, test negativní, přeju všem co jste tady alespoň jedno živé a zdravé dítě z celého mého srdce 😵 ahoj

pejejak
18. říj 2013

@posledniket To mě moc mrzí ☹ Ale vyjde to příště! Já tomu taky nevěřila po neúspěšném IVF a teď z KETu čekám mimíska. Držím palečky!!!

radka78
18. říj 2013

@posledniket ahojky,moc mě to mrzí opravdu,tak dlouho čekáme a pak zklamání,ale věř mi,já ho měla tolikrá a ne asi jenom já☹...držím pěsti,at se to určo povede na další pokus... 🙂

radka78
18. říj 2013

@petra54 ahojky,jj neplaš,špinění nic strašnýho ještě neznamená🙂

radka78
18. říj 2013

@margotecka ahojky a ty taky nesejčkuj pořád🙂

radka78
18. říj 2013

@pejejak ahojky těhule🙂 je fakt,že poslední dobou si všímám,že KET je docela úspěšnější,že jo? 🙂

posledniket
18. říj 2013

holky, další pokus nemáme...byl to můj poslední ket, poslední ivf...pa

radka78
18. říj 2013

@posledniket no mě byla divná ta přezdívka:posledniket,ale nechtela jsem se vyptávat,jak to?