Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
4. říj 2013

@eva118 Evičko, moooc gratuluju!! To je nádherná pozitivní zpráva!! Já bych to taky oslavila, ale bojím se, abych mimískovi neublížila 😒

pejejak
4. říj 2013

@eva118 A řekli ti už termín porodu?

eva118
4. říj 2013

@pejejak Děkuji, termín oficiálně nevím, ale protože jsem měla před třemi lety et se synem, který proběhl 2.9 a teď jsem měla ket 28.8., tak asi kolem 20.května, když to počítám podle minulého těhu.

pejejak
4. říj 2013

@eva118 Evi a co to prosím znamená to 7+2, to je jako, že jsi těhotná 7 týdnů a 2 dny?

eva118
4. říj 2013

@pejejak Ano, jsem vlastně v probíhajícím osmém týdnu. Doktoři délku těhotenství nepočítají od oplodnění, ale od prvního dne cyklu, takže vlastně ještě nejsi těhotná a máš dva týdny těhotenství za sebou 😀 . A bez nevolností 😎 !

m.michalka
4. říj 2013

@eva118 no tož s těmi příznaky uvidím, jsem na vážkách třeba se ještě nějaký tehu priznak brzy přidá dávám tomu veškerou naději😉

eva118
4. říj 2013

@m.michalka Ono je ještě brzo na nějaké laviny hormonů. Minulý měsíc jsi byla narvaná hormonama ze stimulace, tak ti to teď připadá lehárko. Já to taky teď měla mnohem klidnější, než po prvním et po stimulce.

m.michalka
4. říj 2013

@eva118 to máš pravdu Evicko minulý měsíc to byl mazec, teď mi to přijde klidné. Děkuju moc za podporu co já bych si bez vás holky počala. Jdu chrnet tak brou brou noc😉

m.michalka
5. říj 2013

@eva118
@pejejak krásné dopoledne holky, jak pak se cítíte, já pomaličku uklizim tady tu spoušť🙂 dnes jsem tedy moc velké změny nejsou jen ta žáha opět ne a ne mě přestat pálit. Říkám si jestli to třeba není ze snídaně měla jsem rohlík se salámkem. Odpoledne někam na půjdu na menší procházku když je tam tak nádherně, hodím se do gala vemu havany, přítele na vodítko a vyrazíme 😎 😎

pejejak
5. říj 2013

@m.michalka
@eva118 Dobré "ránko", právě jsem rozlepila oko 😉 Míšo, tak tu žáhu ti teda rozhodně nezávidím a myslím, že z jídla to není. Ty budeš mít fakt nakonec dvojčátka 😀
Já se holky vzbudila dnes před půl šestou, protože jsem měla dělat test. Byla jsem z toho dost nervózní a skoro jsem to ořvala. Druhá čárka se lehounce objevila až téměř po uplynutí doby testu, až za a půl minuty ☹ Asi si dovedete představit moji reakci a sled myšlenek - jé, oni tu krev vyměnili a já nejsem těhu nebo byla jsem těhu a už jde HCG dolů a nic nebude...no zmatkař 😅 Byla jsem z toho docela hodně rozhozená, zavedla jsem si 4 utrouše a snažila se usnout, ale hodinu nic, jen jsem přemýšlela nad tím testem. Teď koukám na test a druhá čárka se trošinku víc vybarvila, ještě to není asi ono, ale už jsem aspoň klidnější 😎 Myslíte, že je to v pořádku, když jsem měla 1.10. HCG přes 60 a test vypadá takto??

m.michalka
5. říj 2013

@pejejak ahoj kočko jee samé dobré zprávy opět znovu veliká gratulace 😀 další tehulka s pozitivním výsledkem.Děláte mi ohromnou radost. Žádné brečení sakra babo, teď se jen raduj z mrňouska. Jééé hned mám zase lepší náladu i za tebe, večer oslavim tvůj úspěch s decinkou na vaše zdravicko🙂🙂🙂hezky odpočívej papa

pejejak
5. říj 2013

@m.michalka Tak děkuji, uklidnila jsi mě. Ještě, že tu jsi, co bych si bez tebe počala? 😉 Krásnou sobotu, dnes je venku pohádkově, tak si to užijte! Papa

m.michalka
5. říj 2013

@pejejak testik bude jen sílit Jupii🙂 🙂🙂

eva118
5. říj 2013

@pejejak
@m.michalka Ahoj holky, já vás teď nestíhám přes den, přiznám se, že jak malý usne, jdu si lehnout taky. Jó už to není, jako u prvního, kdy jsem si lehla, když jsem chtěla, ale aspoň nemám tolik času přemýšlet a to je dobře. Koukám ale, že vám to pořád šrotí a červík v hlavě hlodá. Pejejak má hezké dvě čárky a Míšu pálí žáha, pro mě je to jasné 😅 . Pejejak, já nevím, ale nepsala jsi, že jsi dostala dva testy? Možná se pletu.

pejejak
5. říj 2013

@eva118 Ahoj Evičko, máš pravdu, dostala jsem testy 2. Ty máš paměť! Druhý zkusím za pár dní.
To je jasné, že s malým máš záhul a nemůžeš vychrupkávat jako já do 12h 😀

eva118
5. říj 2013

@pejejak Tak ať je tam pořádná tlustice na testu. Do 12 hodin?! 🙄 Nedráždi mě!!! 😀

m.michalka
6. říj 2013

@eva118
@pejejak ahoj holky meli jste po ketu taky nafoukle břicho já ho mám úplně strašne veliké!

pejejak
6. říj 2013

@m.michalka Ahoj Míšo, já ne, ale jsem ve skupině Termín porodu červen 2014 a tak si na to holky stěžují hooodně často 😎 Takže bych to viděla jako dobré znamení 😀

m.michalka
6. říj 2013

@pejejak děkuju jsi zlatíčko, vypadám jak ve 3 měsíci, ale je to moc hezký snad se chytly bobisci, včera jsem trošku zaspinila tak snad to bylo zahnizdeni😉

m.michalka
6. říj 2013

@pejejak a jak pak se citíš tehulko🙂

pejejak
6. říj 2013

@m.michalka Tak to bylo určo hnízdění 😉 Já mám z tebe velikánskou radost!!! Kdy děláš test, příští neděli???

pejejak
6. říj 2013

@m.michalka Já se cítím dobře, hodně jím, břicho bolí jen chvilkama a trošinku, taky mě bolí prsa a lítám často na WC. Průjmy jsou už ale lepší, koupila jsem si dětské vlhčené ubrousky místo toaleťáku 😀 A každý večer se poctivě maže 😀 😀 😀

eva118
6. říj 2013

@m.michalka
@pejejak Ahoj holky, tak jsem to tu dnes stihla i odpoledne. Já břicho nafouklé nemám ani teď, jenom pocit, že je tam něco navíc a taky že jo 😉. Z utrouše naštěstí taky nemám takové potíže a už ho beru jen 3krát jeden. Až na to nafouklé břicho to máš se mnou Michalko jako přes kopírák, i s tím špiněním. U mě trvalo 5 dní, ale jenom slaboučké, jeden den trochu narůžovělé a pak přestalo.

m.michalka
6. říj 2013

@pejejak testik dělám příští sobotu😉jen ať je pozitivní jako ten tvůj😉jen hezky papej, to lítají na wc brzy přejde hlavně, že prujmicek nedělá neplechu a vyloučené obrovský jsou super😀 a mazání je základ🙂 tak hezkou neděli a děkuji za uklidnění

m.michalka
6. říj 2013

@eva118 ahoooj Evicko tak snad to budu mít jako ty, jak pises pres kopirak😀

m.michalka
7. říj 2013

@eva118
@pejejak Ahojky holky u mě zatím vše v pohodě až na bolesti podbřišku takové škubaní, snad je to dobré znamení.Žáha přestala pálit a opět se mi dostavila teplota☹ ☹ tak dnes jen odpočívám a hlad mám tedy obrovský😀Něco sním a za chvíli mi zase křučí v břiše a co udělám 😀 samozřejmě žaludku něco hned pošlu😀 Pořád se přesvědčuji, že se to povedlo 😎 ve středu bych měla mít termín MS tak ať už ke mě nechodí 😀

radka78
7. říj 2013

Zdravím děvčata🙂 prosím Vás ,jsem pátý den po ket,už můžou být nějaké změny?děkuji za odpověd.A kolíkátý den jste si dělali první testík?

m.michalka
7. říj 2013

@radka78 vitam tě jee dalsi dusicka 🙂 🙂 ja jsem dnes 6 den jak pak se citis?

radka78
7. říj 2013

m.michalka:děkuji:-)...no je mi právě nějak špatně,ale říkám si,že je to asi po utrouši☹...pořád lítám na malou 😵 a pokaždé se bojím,aby nepřišla MS...a co ty?kdy budeš zkoušet testík? 😀

ratatooy
7. říj 2013

nebojte holky uteče to taky se mi zdálo že ne a dneska??😀