Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

radka78
12. říj 2013

nee neměla jsem pregnyl,brala jsem pouze estrimax,nic jiného
@pejejak

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Tak to je výborná zpráva!! Estrimax jsem brala taky (ale dělal mi šílené průjmy, tak mám místo něho náplasti) a ten blokuje ovulaci, proto není potřeba Pregnyl. Uf, tak to mě spadl kámen ze srdce. Tak to je na nejlepší cestě! Hlavně se tím nenech nervovat, dej si večer dvojku červeného, pusť si nějaký pěkný filmík a relaxuj 😎

radka78
12. říj 2013

tak moc chci věřit,děkuju moc za povzbuzení....jdu manžovi udělat véču za chvilku je tu z pjáce🙂 zatím se mějte krásně a hezký večer všem🙂

radka78
12. říj 2013

@pejejak ...no počkej ...a ty ho bereš pořád?nebo tu náplast tedy?jak to?já beru jen ten utrouš...

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Ano, mám nalepené 2 a každý 3.den měním. To se nesmí vysazovat a už vůbec ne naráz!! Až prý po 10.týdnu (nevím teda proč?) se to sníží na polovinu a postupně se to vysazuje. Na to mě dr.upozorňoval. Tobě řekl dr., že už Estrimax nemusíš?????

zdenka35
12. říj 2013

Hezký večer přeji,pokud se k vám mohu do diskuze přidati,budu ráda 🙂 .Jsem dneska 2 den po KET 🙂

radka78
12. říj 2013

@pejejak no na zprávě jsem měla napsáno,že mám užívat pouze utrouš 2-0-2,no ted jsem z toho nějaka hotová jako...

radka78
12. říj 2013

@zdenka35 ...zdravím a vítám....samozřejmě můžeš🙂

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Ahoj, vítej mezi námi! Jak se cítíš? Máš na večer nachystané červené vínko? Já po KETu (hned v den KETu) popíjela 2decky a mimísek se ujal (předchozí IVF ne), takže vínu hoodně věřím. A neboj, doporučili mě to v CARu 😉 Dnes jsem 18.den po KETu a mám potvrzené těhu i z krve.

zdenka35
12. říj 2013

Tak děkuji,už mám za sebou 1 IUI, první IVF,tedy ET s jedním embryjkem,ale nepovedlo se.Včera se povedlo rozmrazit 2 mrazáčky a jsou v pořádku,tak už je mám od včera v bříšku,tak snad do třetice všeho dobrého 🙂

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Já tě nechtěla vyplašit, tak třeba má na to každý jiný názor a nevadí to. Já jsem třeba zase kdesi četla, že se Estrimax nesmí v těhu, že dělá vývojové vady! A to mě vyděsilo šíleně! dr. mě uklidnil, že to tak není, ale že to na příbalový leták psát musí, aby byli krytí.

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Včera jsem četla o víně,které doporučují CAR a bude se prodávat v lékárnách.Mě o víně v CAR nic neřekli a doma možná nějaké ještě mám jen nevím zda je jedno jaká značka 🙂to jsi měla denně 2 decky až doo testování? 🙂

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Mě to teda nedoporučili ale věřím tomu že má blahodárné učinky 🙂 tak se toho nebojím a děkuji za radu 😵

radka78
12. říj 2013

@pejejak ...no zavolám mu teda ještě dnes...at mám jistotu,asi to opravdu má každá jináč... 🙂 ...snad...

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Určitě, do třetice to musí vyjít! Já byla 2x na IUI a na ET s jedním embryjkem, teď jsem si dávala taky jen jedno - já bych dvojčata nezvládla ☹ Ještě máme 3 mrazáčky, takže jsem díky tomu klidnější. Tak je hezky hřej, odpočívej a snaž se myslet pozitivně + to víno 😉

radka78
12. říj 2013

@zdenka35 ...já tedy o vínu taky nic nevím,až z téhle debaty,ale už je hlavně asi pozdě na zahnízdění...jsem to trošku propásla,ale jinak vín máme dost🙂 a na značce asi nezáleží,ale krabici bych nebrala radši🙂

zdenka35
12. říj 2013

http://sestricka.com/cesti-gynekologove-doporuc...

Tady je odkaz pro zajímavost,pro ty které se chtějí dozvědět o zazračném vínku z lékaren,které já osobně teda vyzkoušené nemám 🙂

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Nemáš zač! Na značce nezáleží a já první 3 dny popíjela bílé, protože červené jsme neměli. Já teda měla asi jen 1decku denně (hrozně mě to leze do hlavy, nejsem zvyklá pít) a takhle jsem to dělala až do 8.dne KETu, kdy mě bylo fakt blbě z Estrimaxu a šla jsem na krev HCG dřív. Pak už jsem se bála a vína se netkla, ale můj gyndař mě řekl, že klidně mám popíjet dál a že výborný je i burčák (ten já nepiju, protože trpím dost na průjmy a nerada bych se posr..a 😀 )

zdenka35
12. říj 2013

@radka78 Také nevím zda jsem neměla začít již včera po KET 🙂 ale opravdu věřím že je červené víno zdraví prospěšné v mnoha směrech,tak proč ne 🙂 je to pro nás takové zpestření při tolika zobání hormonálních prášků 🙂

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Určitě, zavolej, ať si klidnější. I ten utrouš každej dávkuje jinak.. hele a když tak mu řekni, že máš pozitivní test, jestli nemůžeš na krev dřív. Třeba to půjde?

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak No z burčáku já se taky pos.... 😀 to bych nepila,to bych pak na gyndu asi nevlezla na křeslo 😀

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Mimísci se stejně hnízdí až dnes, takže neboj, stihneš to 😉

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Já nemám Estrimax,ale Estrofem,Prednison a Crinone a je pravda že jsem četla něžádoucí učinky a dosti mě to vyděsilo,někdy je lepší to raději nečíst,vždy jsou tam psané největší hrůzy 😉

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 No to mě povídej, já měla v den KETu tak šílený průjem, samozřejmě hned jak jsem vyšla umytá z domu, tak mě to chytlo znovu a při čekání taky. Ale musela jsem mít aspoň trochu naplněný močák, no děs. Takže jsem měla obesranou prdel, valil ze mě masivně utrouš, no chuťovka 😀 Hrozně jsem se styděla 😒

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Tak jsi mě naočkovala,že už to tu do sebe klopím,když bude manžel nadávat svedu to na tebe 😀 😀

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Estrofem (1mg) je slabší Estrimax (2mg), Prednison jsem chtěla taky, ten je dobrý na snížení imunity a Crinone máš asi místo utrouše. Utrouš jsou bílé kuličky, které se zavádějí a pak z tebe půl dne leze a vypadá to fakt nechutně 😠 Musíme věřit doktorům, ti vědí, co dělají.

pejejak
12. říj 2013

@zdenka35 Dej mu přečíst ten článek! A klidně to na mě sveď 😉 Ale víc jak 2decky nepij!

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak No někdy člověk s takovejma situacema nic nenadělá 😀 ten močák pro mě naplněn je vždy taky děs,kor když přitlačí víc ultrazvuk 😀 tak mám strch,že to pustím na doktora 🙂 ale co by jsme pro miminka neudělali,nějakej ten trapas 😀

radka78
12. říj 2013

@pejejak jj zkusím ,dám vědět🙂

zdenka35
12. říj 2013

@pejejak Doktorum věřím,beru to na sliznici.Ano Crinone je gel,kterej zavádím na noc,taky ze mě ráno leze jak slepenej bílej silikon 😀 a Estrofem mám 2mg a beru 3 krát denně jednu 😉 a jednou denně Prednison 🙂