Čekáte na IVF darovanými vajíčky v dubnu 2015?

lechar
13. dub 2015

Ahoj,hodně diskuzí na toto téma už tady bylo založeno, ale žádná čerstvá. Čekám na IVF darovanými vajíčky, je mi 43. AMH mám téměř na 0. Proto ta darovaná vajíčka. Je tu někdo podobný a jak prožíváte čekání?

agneszka
13. dub 2015

už nečekám.....držím palce...uteče to jako voda... 😀

lechar
autor
16. dub 2015

nádhera.....sluníčka. Doufám, že se taky dočkáme...

agneszka
16. dub 2015

@lechar urcite dockate a urcite driv nez my...15 x ivf a 16 let cekani....jsou to nase drahe deti 😁😁😁😁

silvia545
24. dub 2015

@lechar Ahoj 😉 ja som tiež rozhodnutá pre dárcovské vajká ,,mám 40 a nieje už na čo čakať,,mám za sebou 5 ivf teraz posledné,dnes som si robila test a biely ako sneh ☹ 3ivf som bola na SK a 2 x v Brne v RF ,2 ivf sa nám podarilo a žiaľ synček nám krátko po narodený zomrel 😢 2x biochemic.tehu 😖 po tomto dalšom neuspechu som odhodlaná na darcovské,,aj ked som bola odhodlaná už po 1 neúspechu v Brne,ale dr. nás odradil,že máme zabudnúť na dárcovské ale skúšať so svojimi,,len čo z toho,ked to nejde,,mám prázdne folíky a len jedno vždy je dobré,,nikdy nemáme ani mrazáčika 😒 je to zbytočné vyhadzovať tolké peniaze a za nič 😖 jediná šanca pre nás je len darc.program ,,len neviem sa rozhodnuť kde to mám podstúpiť či v RF alebo v REPROGENESISE 😖 do akého centra chodíš ? 😉

agneszka
24. dub 2015

Za me Reprofit😇😇😇😇😇 Bozsky Machač dela uzasne deti😁😁😁

silvia545
24. dub 2015

@agneszka dakujem ti,,ja tiež chodím k Macháčovy 😉 a prosím ťa ako dlho ste čakali na dárkyňu a koľko vás to presne stálo 😉 a to máš pravdu Macháč robí krásne čo krásne prekrásne detičky,,máš nádherné princezničky 😵 😵

agneszka
25. dub 2015

@silvia545 na darkyni jsme necekali. Meli jsme s darovanyma tri pokusy,dve darkyne? Prvni dva bez cekani vajicka byka mrazena. A ten posledni pokus byka rychlovka. Bez cekani. Ve ctvrtek byla slinice ok a v pondeli darkyne..byli jsme v soku..pry mu zbyla..tak co s tim ,jestli pry chcem tak je nase. 😁😁😁

moni34
28. dub 2015

Ahojky, také jsme se rozhodli pro darovaná vajíčka, čekali jsme 5 měsíců, stálo nás to 98tisíc, povedlo se až z KETu, snad to tentokrát dotáhneme do konce...je to naše 4.IVF, první tři s mými vajíčky, 2.pokus se povedl, porodila jsem dvojčátka ve 24tt, nepřežili, a pak už bez úspěchu, pak jsme si museli dát pauzu kvůli mému zdravotnímu stavu a pak jsme šli do darovaných, byli jsme v RF 😉