Centra asistované reprodukce. Máte zkušenost?

ka_cenka87
7. zář 2011

Ahoj holky, mám prosbičku. Doktorka mi kvůli polycystickým vaječníkům a zvýšenému prolaktinu chce napsat doporučení do nějakého centra asistované reprodukce. Jenže nevím, které si mám v Praze vybrat. Pokud mátě některá zkušenosti, prosím napište, díky...

evulatko
7. zář 2011

@ka_cenka87, ahojky🙂 Ja jsem chodila k Apolinari a byla jsem spokojena. A Gennet je podle me taky dobry. V Podoli neprijemna hlavni doktorka...

lenka1302
7. zář 2011

Ahoj,já chodím do Iscar a spokojenost

jolana222
8. zář 2011

Ja mam velice dobrou zkusenost s Heliosem, je sice v Brne, ale vim o mnoha znamych, kterym stalo za to tam jezdit i z Prahy 😉

melis7
20. zář 2011

@ka_cenka87 Já mám dobrou zkušenost se Sanusem v Pardubicích,konkrétně s Dr Novotnou.

janijacek
22. zář 2011

Ahoj,ja jsem si vybirala podle toho, co mi doporucili lidi ktere znam, mela jsem stesti,ze spousta z nasich znamych podstupovali IVF. My teda chodime do Heliosu v Brne a jsme moc spokojeni, ale to Ti asi v Praze nepomuze, ze? Nejlepsi je ptat se tech znamych...a nebo si prosmejdit tyhle diskuze 🙂

rose8
8. říj 2011

jednoznačně doporučuji IVF CUBE na Evropské...jukněte na www.ivf-cube.eu....

jsem tam spokojená nejvíc i mí známí 🙂

darlaaa
8. říj 2011

@rose8
Ahojky, taky jsem tam byla,. Už při vstupu se na mě od recepce smály velice příjemné sestřičky, které mi vše na úvod vysvětlily a následně odvedly na konzultaci k doktorce, která mi byla hned sympatická. Celá klinika na mě působila velice příjemný dojmem... 🙂 Vřele doporučuji!

ivetka77
19. lis 2011

Ahoj holky, jsem novacek, delam si prehled o CARech v Brne, protoze vubec netusim,kam mam jit. Jsem rocnik 77 a jsem po 3 potratech,tak se chci rozhodnout vazne dobre 😖 Muzete mi prosim napsat vase zkusenosti? Moje gynekolozka rika,ze budeme muset potrebovat PGD.Nevite, kolik to stoji? Nebo nehradi to v nasem pripade pojistovna (mame Vojenskou)...
Dekuji moc za jakekoliv info...ja bohuzel neznam nikoho, kdo resi podobny problem, tak spoleham na vas 🙂

zerlinna
18. črc 2014

@evulatko
Mně od Apolináře vyhodili, i když jsem měla doporučení od gynekologa. Že bez partnera prý nelze. No nevím, možná by chtěli obálku s úpladkem, jenže, nechci mít problém.

evulatko
23. črc 2014

@zerlinna,to si myslim,ze nechteli.Proste chteji,aby se dite narodilo do uplne rodiny a proto prijimaji vzdycky jen pary...

zerlinna
24. črc 2014

Je lepší úplná rodina, ale někdy to nejde. A v přírodě ne vždy se otec stará o děti. Například jsem nikdy neviděla srnce či kance, že by se zajímal o své potomky.

merand
24. črc 2014

Pronatal, pro mě hezké prostředí a i příjemní lékaři 🙂

lenkasaf
24. črc 2014

Ahoj holky, taky se chystáme do CARu, nějaké doporučení kam do OSTRAVY ????

marki2
8. pro 2014

Ahoj,
máte někdo zkušenost z CARem v Jihlavě nebo Českých Budějovicích?
Mám si vybrat, ale nevím který. Po vysazení antikoncepce se nedostavuje ovulace.
Díky za případné příspěvky.

doubrafka
22. srp 2016

'Ahoj prosim o doporuceni kliniky v liberci. Diky moc

limlim
23. srp 2016

@doubrafka Ahoj koukni na Gennet Liberec je tu i diskuze.. Ja tam chodim