Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
19. říj 2011

@monnn 😀 😀 ,no jó nó,někdo teprve vstává viď.. 😉 ,tohle IVF jsem nějak až moc klidná,vykolejilo mě akorát braní ultroše až po transféru,nějaké genneťácké novinky či co..,co ty,hledáš cestu k Apoli....?!
@zvalentova ty chodíš do práce?

majcam
19. říj 2011

@raducha no konečně,už jsem ti chtěla vynadat,že najdeš // a zmizíš 🙂 ,koukala jsem,že jsme na tom byli s úrodou a s ET skoro stejně.. 😉

raducha
19. říj 2011

@majcam tak to kočko moc držím palečky. v pondělí si dáme vědět jak na tom jsme 😀

monnn
19. říj 2011

@zvalentova venku hnusně??? 😕 u nás náááádherně,svítí sluníčko cca 19 stupnů,se mi nechce ani do práce 😖
@majcam no jo já mám doma školáka tak vstávat před obědem je mi zapovězené 😀,ale v so a v ne taky nevstáváme brzy 😉
k Apoli jdu na tu mou operci,se docela bojim,bojim,ty 10min OPUčka byla brnkačka,tohle je prý na cca hodku 😖 jo a ten utroš mě taky překvapil,nevíš důvod?já myslela,že se bere dřív už pro nachystání lepšího pelišku
@raducha 😉

majcam
19. říj 2011

@monnn jj taky si pamatuju,že před rokem se bral hned po OPU a když byl ET,tak do telefonu říkali,ať ho polknem,a důvod nevim,je to tam teď nějaké takové zmatené,dr. tam pobíhaj sem a tam mezi sálem a ambulancí,takže nic nevim,a pak hned po tom OPU co se nám stalo s tim embryologem...,dokonce mi před stimulkou hledali výsledky AMH a nenašli je a kdybych si pro ně předtim nevolala,tak je nikdo neví a to byli důležitý,kvůli stimulaci a dávce.. 😠 ,halooo,kde mám Bukvovou ☹
@raducha to si sice dáme,ale já ještě nejsem tak daleko 😀

majcam
19. říj 2011

@monnn neboj Mončo,krásně ti to tam vymodelujou a ty se probudíš a budeš "krásná" 😉

cibka
19. říj 2011

@majcam přesně jak píše monnn ještě mám časík nevím žádné změny nepozoruji takže asi nic

cibka
19. říj 2011

jinak krásný den všem u nás teda prší a je zataženo už od rána
holky ja prala utroš druhý den po opu a ted dokonce 2-0-2 vždy jen 1 -0 -1

majcam
19. říj 2011

@cibka kuš babo... 😉 ,nemusíš nic pozorovat,moje švagrová je taky teď po IVF,vyšlo jim to a taky nic necítila,test si teda nedělala,šla rovnou na krev...

cibka
19. říj 2011

@majcam ja pojedu na krev v pátek tak doufam že odpoledne budou výsledky

raducha
19. říj 2011

@cibka když dorazíš do devíti na krev tak výsledky budou odpoledne ve tři.tak jsem to měla já. 😀 držím palce

raducha
19. říj 2011

@cibka mě taky nic není jen pobolívají prsa.neboj. nic nepocituji nebleji a nemám chutě. a v pondělí na ultrazvuk. 😀

raducha
19. říj 2011

@monnn já jsem blbá. utrogestan jsem začala brát druhý den po odebrání vajíček. a půl tablety prednisonu ráno k tomu. promin 😒

cibka
19. říj 2011

@raducha díky prsa mi začala bolet hned po opu a ustupuje to držím palečky na utz kolik že ti jich zavádeli

cibka
19. říj 2011

@raducha tak prsa už me nebolí vůbec

cibka
20. říj 2011

@raducha ahoj tak už zase bolej človek by se v tom vyznal

majcam
20. říj 2011

Dobré ráno, snad už někdo neobědvá,že Monn...?! 🙂)

maharall
20. říj 2011

Zdravím všechny.. tak včera jsem byli poprvé v Gennetu tedy poprvé podruhé a byla jsem docela zmatená jak je to tam přestěhované, ale bylo super že jsem šla na řadu v tu hodinu na kterou jsem byla objednaná a paní doktorka Brandejská byla taky super. V pondělí tam tedy musím znovu na UTZ aby mi vytipovala ovulaci a příští měsíc asi KET zdá se mi to dost rychlé, ale to je dobře 😀 . Budu mít nativ cyklus jestli to píšu správně 😅 . Ale pamatuji si akorát to že dva dny před KETem budu brát Utrogesta sice říkala ještě něco, ale to si nepamatuju. Měla jsem si dělat poznámky, příště asi budu 😕 .

maharall
20. říj 2011

@hypo Ahojky, jak se vede??? Co MS už konečně dorazila? Včera jsem se ptala dr. jak to je s tím když máme zmražená dvě embrya jestli jako se obě najednou rozmrazí a říkala že je máme mražená třídenní takže se rozmrazí jen jedno a pak se může druhé, že mě by stejně nedoporučovala zavádět dvě když jsem měla císaře. Tak snad jedno se zadaří 😵 .

raducha
20. říj 2011

@cibka ahoj zaváděli mi dvě embrya. tak uvidíme jestli se chytla obě.

zvalentova
20. říj 2011

@raducha určitě ano, rozšíříš naše Double řady 😎

raducha
20. říj 2011

@zvalentova dělám co můžu 😀

majcam
20. říj 2011

@cibka kdybych se tu dnes už neukázala,tak držím moc moc pěstičky,na zítřek!!!!!!!!!Jo a samozřejmě dej hned vědět...

malina2
20. říj 2011

@cibka Taky se připojuju! Určitě to klapne! 🙂

zdenkaturkova
20. říj 2011

@cibka držím moc a moc palečky na zítřek. Určitě to klapne.

hypo
20. říj 2011

@maharall ahojky, ja jsem to konecne dostala 14 den po agolutinu (coz bylo vcera) jinak asi 50DC desny, jsem se chtela uz objednavat na dalsi agolutin ale nastesti rano mrcha dorazila....
jinak ja se taky ptala na to zamrazeni meli jsme 5-ti denni (PK) a rikala ze jsou zamrazeny spolu.....tak uvidime jak to bude nakonec
jinak jak ted chodim do Archy tak na UTZ v patek 28.10. kdyz je statni svatek tak se mam objednat na Letnou, v Arse ai nikdo neni 🙂 tak si pojedu zavzpominat na Letnou 🙂

zvalentova
20. říj 2011

ahoj ahoj, jsem zpět od MUDry. Konečně jsem vyfásla řidičák na děti a moc si to užívám 🙂

majcam
20. říj 2011

@zvalentova JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

evcas
20. říj 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla,ale jak tak koukám nikdo si toho nevšiml 😕 ..Po odchodu dr.Bukvové jsem přešla k primářce Brandejské. Ten den měla pěkný skluz,čekala jsem skoro hodinu a pak to nějak řešila rychle, protože já jsem to nestačila pobrat.Momentálně dva dny čekám že mi zavolá a ona stále nevolá.A to jsem tam dnes volala znovu a stále nic! ☹ !Vyfasovala jsem utrogestan a nejsem si jistá kdy ho přesnbě začít brát..v lednu jdeme do 1 IVF 😅

cibka
20. říj 2011

holky díky že na mě myslíte ozvu se jak to pujde ale bude to trvat rano jedu na krev vysledky budou stejne odpoledne a navíc jedu na pohřeb - umřela nám babička ☹