Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
27. říj 2011

@majcam to jsem měla i já.to je normální. hlavně neplaš 😲

raducha
27. říj 2011

@zvalentova kde jsi byla a jak to probíhá?

zvalentova
27. říj 2011

@raducha byla jsem u Apolináře a naprosto v pohodě. Tedy ta akce samá.
Všichni mě strašili že musím FAKT brzy. Tak jsem tam byla o půl dvanácté, registrují od 13.00. Tam už sedělo cca 8-10 slepic (jinak se to nedá nazvat).
Jedna, vedoucí pluku, to tam řídila stylem ty seš první, ty po ní, pane vy jste až po paní v červeném. Všude byly, rodí každé úterý, znají všechny porodnice. Celou dobu hubu nezavřely, probíraly od prdíků přes vaginální mykozu úplně všechno.
Jinak zbytek v pohodě, nikdo se netlačil, nikdo neprudil. Akce samotná trvala nanejvýš 3 minuty. Razítko do průkazky, podepsání jakéhosi souhlasu (že beru na vědomí, nebudou-li mít místo převezou mě jinam), do kalendáře si zapsala jméno a počet dětí a šup ven.

raducha
27. říj 2011

@zvalentova tak se mám na co těšit 😀

malina2
27. říj 2011

@zvalentova Tak to gratujuju! Kolikátá jsi byla? 😉

malina2
27. říj 2011

@zvalentova Aha, už se mi tady zobrazil tvůj posl. příspěvek... Tak to ještě jde. V přeslavném Podolí je to podstatně horší, co jsem slyšela. Hlavně si musíš přivstat.

cibka
27. říj 2011

majcam to vypadá nadejne takhle to mela i raducha a podívej čeká dovjčátka

rychetkami
28. říj 2011

@majcam třeba ty bolesti nejsou na MS🙂

malina2
28. říj 2011

@rychetkami Jak jsi dopadla na dnešním utz? 😉

majcam
28. říj 2011

Ahoj holky,tak jsem začala špinit,řikala jsem si je to v prdeli,ale radši udělám test,abych se případně mohla opít a já před chvilkou našla //......!!!!!!

majcam
28. říj 2011

Se úplně klepu,ještě jsem doma rvala věci,když už tak už....teď mě jen napadlo mám ultroš zavádět nebo polykat?

majcam
28. říj 2011

@raducha nevíš zlato?

majcam
28. říj 2011

Tak v poho,jdu ho zavést 😉 ,jsem úplně zmatená,jsem si udělala ten test,vykoukli dvě čárky a já si říkám,vždyť jsem to čekala že nic a vyhodila ho do koše až pak mi došlo,že jsem úplnej blbec a začala si číst návod?! 😅

petaloudi
28. říj 2011

@majcam Utros zavádět. A mooooc gratuluji!!!

anlek
28. říj 2011

@majcam Gratuluju!!!! Pokud budes spinit vic, ze bys mela pocit, ze utrogestan by odesel, tak radsi polykej. A navic pokud by to nebylo horsi, tak cinkni do Gennetu, nejspis by ti pridali ascurtin.

maharall
28. říj 2011

@majcam To je super zprávička mooc gratuluji 🙂 .....

maharall
28. říj 2011

@hypo ahojík tak jak jsi dopadla na UTZ ? Kdy Vám naplánovali KET? Já jak jsem byla toho 19.10. na první konzultaci tak jsem byla 10DC tak jsem byla ještě teď v pondělí na UTZ a našla mi nějakou cystu takže mi nabrali krev aby zjistila dr. jestli je to z ovulace nebo z čeho a naštěstí je to v pořádku takže až to dostanu tak se budu objednávat 11- 12 DC k dr. a jdeme na to !!! To je tedy rychlost 😀 .

raducha
28. říj 2011

@majcam ahoj kočko já si ho zavádím. dva ráno a dva večer. máš dvě čárky?

raducha
28. říj 2011

@majcam kočko moooccc velká gratulace. 😀 já ti to říkala.

sipkova1
29. říj 2011

@majcam ty jo státní svátek, manža narozky a 2/, Ty to teda umíš rozjet 😉

petrita83
29. říj 2011

@majcam wow, gratulace největšííí to je pecka! 😀 ale tušila jsem to!!! 🙂

zvalentova
29. říj 2011

@majcam úžasná zpráva, veliká gratulace 🙂

inza
29. říj 2011

majcam:ja ti to psala ze budou: -)super zprava

ajriska
29. říj 2011

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Přesně před rokem jsem k Vám chodila pro rady, protože se blížilo naše první IVF, které proběhlo v listopadu. Zaváděli nám dvě embryjka a jedno se nám chytlo. Je z něj krásná, skoro 4 měsíční holčička.

Bohužel moje těhu nebylo bez problémů. Měla jsem od začátku rizikové, prošla si nevolnostmi, žlučníkovými záchváty, cukrovkou atd...v 32. týdnu jsem nastoupila do nemocnice...pro můj neprospívající zdravot. stav (vysoké jaterní testy, žlučník atd...) mi ve 33. + 6 tt začali vyvolávat porod. Po 18 hodinách jeho nepostupu se nám naše žabka narodila císařským řezem s váhou 2,24 kg a 44 cm. Nějaký čas jsme si pobyli v nemocnici.
Teď jsme doma a snažíme se vše dohánět. Nekojili jsme a nekojíme, nezadařilo se, ale to bylo to poslední, kvůli čemu jsem se nervila. Malá se jmenuje Viktorka, je to prostě naše vítězství 🙂,

Všem Vám moc chci popřát štěstí a pogratulovat nastávajím rodičům.
A taky říct, nevěště hlavu, jednou se zadaří 🙂

cibka
29. říj 2011

majcam tak žádný blbiny jiak ja ti to řikala většinou koho bolí břicho tak najde // mě teda taky pobolívalo ale u me nic ja sem totiž extrem 🙂

majcam
30. říj 2011

dobré dopolko holky...,tak už nešpinim,bylo to jen jedno "ucintnutí" 😉 ,díky moc ,a omluva za mé zmatky 😅 , zítra jdu na krev,jsme teprve na začátku 😉
@inza jak si dopadla ?!

raducha
30. říj 2011

@majcam tak kočko hodně štěstí a hned napiš jak jsi dopadla. a nezmatkuj.v těhotenství máš být v klidu 😝

darkwitch
30. říj 2011

@majcam gratuluju ke dvěma čárkám 🙂 jsem si užívala dovču a tady takové skvělé novinky 🙂

hypo
30. říj 2011

@maharall ahojky, v patek UTZ sliznice 8.9mm takze ve ctvrtek 3.11. jdem na KET....... hus aby to bylo 🙂

rychetkami
30. říj 2011

@malina2 asi normálka, 2 velký a 4 menší folikuly, zvedli mi dávky na 225 jednotek Fostimonu...jsem překvapená, že mi není nijak zle, trošku mě pne v břiše, ale ne bolestivě....tak snad to bude v pohodě i nadále...