Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
2. lis 2011

@majcam čauky-no zvládla,v ne nástup 3lahvičky nápoje pcheeee 😒 ,ale dalo se to vydržet,byla jsem na pokoji s holčinou a bylo to super,no a v po jsem šla hned v 8.45 na sál a po hodce už jsem se válela na JIP,jen se mi nějak motala hlava,no a v út domů jak už jsem psala zvalentově nebolí mě ani tak břicho jak ty klíční kostě a svalstvo kolem 😒 ,hele a ty jsi jak byla dlouho doma si pamatuji jak jsi popisovala TVůj nástup k výkonu 😉 jo a byla jsem mile překvapena,že jsem vše dostala(noční košilku i punčošky)
@cibka tak to máš můj obdiv,že jsi šla hned do práce a ty jsi měla nějaký komplikace nebo ses jim líbila,že si tě tam tak dlouho nechali?
@zvalentova jsem nějak včera brzy usnula 😀 holt dva dny v nem. a rozházený celý organismus 😅

majcam
2. lis 2011

@monnn Mončo já byla zrovna v tý době bez práce,takže jsem se válela doma 3měsíce 😅, myslela jsem na tebe,ale už jsem ti nestihla popřát k nástupu...

monnn
2. lis 2011

@majcam to je v poho,já jsem se ted bála než tý narkozy - přece jen jich mám pár za sebou,ale samé krátké,ted to bylo v plánu na hodku - no trvala o 6min. déle,takže se MUDr. trefil 😀 ,hele a jak ty rozmazluješ dětičky 😵 😵 😵 ????

majcam
2. lis 2011

@monnn nějak tomu ještě nemůžu věřit,možná uvěřim až po UTZ,pokud se něco nepo....,jinak se láduju skoro jen olivama a po sladkým mě pálí žáha a manža kolem mě lítá jak hadr na holi 😀

monnn
2. lis 2011

@majcam tak to je super,jen at lítá 😀 takže olivečky a který zelený nebo modrý?

majcam
2. lis 2011

@monnn zelený,dneska mi přinesl takový ty kilový sklenice 😀

monnn
2. lis 2011

@majcam kilový jo - ne že je dáš najednou 😀 by si se asi posrandila 😅 ,hele a nebylo by jednoduší Tě poslat do Řecka aspon než budeš mít jiný chutě - možná by ho to vyšlo i levněji 😀 😀

cibka
2. lis 2011

@monnn neměla jsem žádné komplikace u nás to takhle chodí

inza
2. lis 2011

@majcam: teda ty mas dobrou spotrebu oliv..by te vyrobce nejakych mel ted sponzorovat 😀

monnn
2. lis 2011

@cibka aha,tak to jo holt každá nemocnice má jiná pravidla,já jsem na jednu stránku byla ráda,že jdu domů - ale jinak bych ještě jeden den uvítala,hlavně proto,že jsem se trmácela 4 hodky vlakem 😀

monnn
2. lis 2011

@inza jsem ji psala,že by to měl manža možná levnější ji někam za těma olivama poslat 😀 😀 😀

inza
2. lis 2011

@monnn: jj to jepravda....by si sedla pod strom a zplenila by ho... 😀

majcam
2. lis 2011

@monnn
@inza 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@inza co vajucha?!

monnn
2. lis 2011

@majcam no no no!!!
@inza no co jsi tolik tajuplná?
@majcam Marto nevíš kdy se vrátí naše Dr. do pracovního procesu a co vůbec má,chlaúpečka nebo děvčáto?

inza
2. lis 2011

@majcam,@monnn: no vcera jich kvokalo 😀 stale vsech 8. z toho bylo 5 osmibunecnych, 2 sedmibunecna a jedno ctyrbunecne. Zitra si pro ne jedu. Uz mam i listek na vlak a zpatky i mistenku pro ne 😀.
majcam jake ze to ted zobes olivy s mandli, paprickou ci s cim...🙂

monnn
2. lis 2011

@inza ty jo to je skvělí,hele napiš mi do IP kamže to jezdíš,vím do kterýho města,ale nevím Car anebo skus se zítra zeptat zda dělají i PGD.Díky mooooooc 🙂

petap1
3. lis 2011

Ahoj holčiny.....pořád vás sleduji a moc moc držím všem palce. Jsem moc ráda, že se v Gennetu začalo dařit 🙂
Majcam...potichounku veliká gratulace 🙂
Inza...držím všechny palce co mám..snad bude změna to pravé na úspěch 🙂
cibka...věřím, že jednou to klapne..určo 🙂

Čerstvé těhulky držte se a bojovnice bojujte ono se to podaři 🙂

majcam
3. lis 2011

@monnn dobré ránko,no říkala mi,že snad bude doma asi jen půl roku,ale to se mi zdá divný a na pohlaví jsem se teda nezeptala,ale zdála se mi na kluka 😲 ,jsem se před tim 2 IVF málem tam rozbrečela,když jsem jí nestihla o měsíc,jsem si tam připadala sama a jen jsem čekala,ke komu mě vrznou.. 😨
@inza jééé držím moc pěsti a dej vědět!!!!! A olivy mám bez vnitřku,pecky jsem nestíhala plivat 😉

majcam
3. lis 2011

@petap1 Ahoooooj,co malinká?!

zvalentova
3. lis 2011

ahoj holky 🙂

sipkova1
3. lis 2011

Ahoj @zvalentova, teda Tobě ty tt naskakujou 🙂. Už Ti TO došlo? Mně to doklapává pořád pomalu a to mám za chvíli rodit...

zvalentova
3. lis 2011

@sipkova1 hele tak nějak pořád ještě ne. Možná až se začnou vrtět, ale teď jen vím, že se mi srazila trička přes břicho 😀

petap1
3. lis 2011

majcam...ahojky..letí to letí..už jsme oslavili půl roku 🙂 Je to naše zlatíčko..je hodňouká a strašný smíšek..prostě pusinka 🙂 však to zachvilku taky poznáš, jaké to je mít doma takového cvrčka...ty vlastně možná hned dva, že 😀

monnn
3. lis 2011

@majcam tak to jo,no já bych se cítila asi taky tak jak ty - sama - ale vidíš nakonec se zadařilo i tak 😀 😀 😀

cibka
3. lis 2011

@petap1 díky snad ano

rychetkami
4. lis 2011

ahoj holky, poslušně hlásím, že jsem 2. den po OPU, dostali ze mě jen 3 použitelný vajíčka, ale všechny se oplodnily a druhý den žijí...tak tiše doufám, že nám do zítřejšího ET aspoň něco zůstane.... strachem si nepomůžu, teď už nic neovlivním, tak uvidíme

maharall
4. lis 2011

@hypo ahojky, tak jak je po včerejšku ? už to máš za sebou a teď to čekání co to bude nejhorší... já už se taky nemůžu dočkat 8.11. mám dostat MS tak to taky už utíká se těším... . Držím moc palečky ať se mimi pěkně zachumlá u Tebe

majcam
4. lis 2011

@rychetkami ahoj,já měla taky 3 😉 ,takže si měla OPU ve středu?

rychetkami
4. lis 2011

@majcam jojo, ve středu jsem byla.... u tebe jse si nevím proč vybavovala, žes měla nějakou velkou úrodu, a tak jsem byla v depce, že je to žalostně málo... tak doufám, že bych třeba napodobila tebe i v tom výsledku🙂 držím ti pěsti, palce, klouby a tak....

zvalentova
4. lis 2011

ahoj, jsem tu jen na skok. Právě jsem dodělala nehty a teď frčím na nákupy a odpoledne na pedikuru.
Hezky pište, já vás pak dočtu 😉