Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
14. pro 2011

@majcam klid matko 😉
já plaším dnes a denně 😀

majcam
14. pro 2011

@zvalentova a myslíš,že to je v pohodě,že jsem teda zašpinila,teď nic,a nikam s tim nepojedu? 😲

zvalentova
14. pro 2011

@majcam určitě víš jak jsem plašila, letěla jsem k Apolináři kde mě nechali 4 hodiny čekat a pak ze mě doktorka ještě udělala krávu, proč tam lezu když mi nic vážného není.

Ale za ten klid to stojí, pokud by se něco dělo, jedu zas.

majcam
14. pro 2011

@zvalentova tak to si teda natrefila na Dorotu 😠 😠 ,ach jo,proč nemůžem zůstat v Gennetu,by tam mohli dělat i porody,bylo by to vše jednodušší,teď jak jsem tam byla na krvi,tak se mi úplně zastesklo,až jsem měla slzy v očích,né že bych chtěla ty beznadějné roky absolvovat znova,ale tak nějak jsem si tam zvykla 😢 ,ještě mě napadlo,že teď mám termín menzes,tak možná proto to zašpinění...

zvalentova
14. pro 2011

@majcam je to možné, mě moje OG řekla, že se často stává jak praskne cévka nebo tak

petrita83
14. pro 2011

@majcam nikam 😀 ve 14+0 jsem měla úplně jiné starosti..tak že pojedeme asi do Mladé Boles., nebo Neratovic, - tam se registruje až kolem 32tt, nebo budem muset někam na rychlo 😀 😉

majcam
14. pro 2011

@petrita83 😅 😅 ,taky dobrý....

anlek
14. pro 2011

@petrita83 Ony ty registrace jsou stejne uplne k nicemu. Pokud budes rodit predcasne, tak skoncis stejne v Praze. A i tak treba Bulovka nevezme pod nejaky tyden, to prevazeji ... Stejne tak s nejakym problemem skoncis v Praze i bez registrace ... Naopak registrace neznamena, ze automaticky budes rodit, tam kde jsi registrovana ... Kdyz budou mit stopstav, tak te presmerujou jinam. 😠 Jen s tim buzerujou. A Neratovice si myslim, ze jsou dost dobra volba. 😉

petrita83
14. pro 2011

@anlek díky 🙂 s tím já právě počítám 😀 když to přijde dřív budou nás muset vzít...jinak právě jsem o Neratovicích i boleslavi slyšela dobré recenze..tak se za každou cenu nehrnu do Phy 😎

mandre
14. pro 2011

@majcam že vstupuju 🙂 ojediněle 🙂 , já jsem teda byla kvůli špinění a pak i rvácení na pohotovosti 3x (v 8., 11., 20.tt), z toho 2 x jsem si na 3 dny poležela v nemocnici, a byl to vždycky hematom, dávali mi magnézium a kapačky taky.

Jinak Vás po dlouhé době všechny zdravím 🙂

maharall
14. pro 2011

@hypo ahojík, prosím tě jdu zase otravovat ty ještě bereš ten Estrofem? A jak dlouho se bere nevíš? Já byla dnes v Gennetu a zapoměla jsem se zeptat,no já toh zapoměla víc teda dala mi Utrogestan a já až už tramvaje zjistila že mi nenapsala tecept tak jsem tam mazala zase znova, tím pádem mi ujel autobus no hrůza. Ale v sobotu jdu na KET konečně! Teda jestli se embryjka podaří rozmrazit 😀 .

hypo
14. pro 2011

@maharall jj estroferm beru az do 12tt i s utrosem..... jen jsem ted koukala ze mi zmirnila davku... jsem brala estrofem 2mg a beru ted estrofem 1mg (ma jinou barvu) 🙂

hypo
14. pro 2011

@maharall a v sobotu drzim palce.......

maharall
14. pro 2011

@hypo děkuji moc za bleskovou odpověď 🙂 😉

majcam
14. pro 2011

@mandre ahoooooj,jsem ráda,že si taky zavítala 😉 ,no uvidim jak to bude dál,bylo to jen takové jednorázové šplíchnutí 😕 ,a co ty,vše v pohodě?

majcam
15. pro 2011

@inza dej pak vědět,jak bylo v Brně... 😉
Dobré dopolko všem 🙂

zvalentova
15. pro 2011

ahoj všem 🙂

majcam
15. pro 2011

@zvalentova ahoj,co děti,mají si kde hrát? 🙂 A už víš pohlaví? 😲

zvalentova
15. pro 2011

@majcam určitě mají, podle toho jak se roztahují 😀
Zatím vím jedno, to druhé snad zítra.
Dneska makám jako štroub, kolega je debil, neuspěl u soubu a teď prudí a v práci je tradiční předvánoční chaos.... takže den jak víno 😎

majcam
15. pro 2011

@zvalentova jejda to druhé bude asi stydlivá holčička 😲

mandre
15. pro 2011

@majcam No snad jooo, dnes na III.UZ měl 38cm a 1600g 😲 , no snad nebudeme mít obříka, Dr. se zasmál, když jsem mu řekla, že mám nějaký věci velikosti 56 😀 , tak prý že to bude mít na 2 dny. 😅

petrita83
15. pro 2011

@mandre wow..to už je takovej ooobbbr 😀 😀 tak snad to jednou bude jak jídlu tak k dílu 😀 😀 papák jeden!

monivo
15. pro 2011

@mandre jéééé, ahoj Andreo, ráda Tě vidím a ještě ráda vidím, že budeš mít brzo mimčo 🙂 Moc gratuluju. Kde se vám to nakonec povedlo?

inza
16. pro 2011

dobré dopolko.
@majcam¨: v Brne bylo fajn....do dalsiho pujdem az dorazi mrcha tzn bud leden ci unor jak se nam pry bude chtit. Mame dva nanuky tak pujdem do nich. A to vse bez leku jenom prirozene...teda az na pregnyl a pak nejakej malej utrous cca nastesti jenom dve denne....dr rikal ze jsou to pry nase posledni Vanoce bez mimca 😀. Jsem se docela i pobavili...

majcam
16. pro 2011

@inza jupí! Tady slídim,kdy se ukážeš 😉

zvalentova
16. pro 2011

@inza ahoj pani, jak se máte? 🙂 🙂

inza
16. pro 2011

@majcam: jsem vcera nestihala...mela jsem jednu besidku 🙂
@zvalentova: ahojky...jo docela to ujde. do utery v Prg a pak pekne pryc na hory....🙂 😎

zvalentova
16. pro 2011

@inza taky bych besídkovala 😎

zvalentova
16. pro 2011

prozatím se loučím. Jedu do Gennetu, pro kočár, pro auto a večer se přihlásím.... třeba už budeme mít děti rozdělené 😀

berounanda
16. pro 2011

Ahojík holčiny!!
Dlouho jsem se neozvala, nepřispívala, jen jsem vás četla a všem držela palce!! Asi jsem měla strach, po dvou neúspěšných pokusech, dělit se o pocity - abych snad něco nezakřikla. Ale snad už všechno půjde jako po másle 😉
10.11. 2011 proběhl ET- dvouch bojovníků, po 14-ti dnech // a včera jsme poprvé viděli jedno bijící srdíčko!! Ale byly to nervy 🙂 proběhlo i špinění, měla jsem pěkný křeče,tak jsem si u své Gyn. Dr. řekla o PN, ochotně mi jí napsala. Zatím "jiné" 😎 stavy nemám. Z Gennetu už mě ofiko předali mé Dr. ke které jdu v pondělí. Doufám, že mi už dá tu vysněnou těhu knížku. Taky si musím říct o vycházky (do teď jsem bez nich a už doma šílím), hlavně na svátky jedeme k rodičům, a nerada bych aby mi přišla kontrola 😖

Držim všem snažilkám palce!! A těm ostatním moc gratuluju a hlavně se opatrujte!! 😀