Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maybay
11. dub 2012

@rory_g teda, jak ti to delala, ze jsi az krvacela. Kazdopadne ti drzim palce at vyjde IVF! rekli vam, kolik vas to bude tak stat? teda jestli nevadi, ze se ptam...

maybay
11. dub 2012

@crime jsme na tom uplne stejne, ja to mam dostat 20.4. a nevim jestli testnu treba den predem nebo to necham jestli to dostanu nebo ne. Jsem napnuta jak struna..

rory_g
11. dub 2012

@maybay no třeba jsem byla já nějak blbě, nevím...
Předběžně počítáme kolem desítky, ale konečná částka se uvidí až podle toho, jak budu reagovat na stimulku, kolik bude vajíček, embryí, jaké kvality...takže se to může vyšplhat. Tu předběžnou částku dr stanovila podle toho, že mm má super spermio a já jsem také relativně zdravá. A moc děkuji, Tobě taky přeji, aby vyšlo IUI a na IVF jste nemuseli 🙂

maybay
11. dub 2012

@rory_g no spis ti to udelala blbe ona. Ja se prave te financni stranky bojim, mm nema moc dobre spermio - ma jich hodne, ale pry mene pohyblive, i kdyz na prvnim odberu jeste u meho gynekologa mi doktorka z laborky rekla, ze je to jeste v norme, ze s tim neni problem otehotnet, ze ma uzivat carnitargin. Tak nevim. No a ja jsem mela nizky AMH takze jsme super kombinace ☹ bylo by to super kdyby to vyslo, ale asi velka sance neni. Je to zatim ve hvezdach.

barrca
11. dub 2012

@majcam jojo pohnojená 😀 jinak díky, díky doufám, že bude vše v pohodě ... nějak to s ročním miminem na krku nestíhám řešit, naštěstí 😲 Jo a tobě přeji pohodový finiš, strašně to letí!!! 😵

rory_g
11. dub 2012

@maybay jasně, hlavní je to nevzdávat 😉 MM kup Selzink, jsou to super vitamínky na spermie a nejsou moc drahé 😉 Oni u IUI uvádějí 8%, ale jak všichni věříme, zázraky se dějí 😵

maybay
11. dub 2012

@rory_g ja cetla 10 - 15% na strankach Gennetu myslim, i tak mi to prislo malo, pri stimulaci je to pry vetsi procento a 8% ☹ no to je fakt nic moc. Tak koupim Selzink to bude asi levnejsi nez Carnitargin - ten stal kolem 350

rory_g
11. dub 2012

@maybay mě říkala 8 dr. Langerová, ale asi je to jedno, když se to má povést, povede se to napříč statistikám...jj, to určitě, Selzink stojí do stovky myslím

maybay
11. dub 2012

@rory_g tak doufam, ze se povede, diky 🙂

raducha
11. dub 2012

@majcam ahoj kočko.jsem ráda že se vám daří 😉 ne,už od 20 tt chodím ke svému gynekologovi. na gennet už nechodim.

anlek
12. dub 2012

@majcam Ten posledni UTZ je relativne dulezity, kontroluje se i poloha placenty. Ale pokud jsi ji mela dost vysoko uz driv, tak klesnout a delat problemy u porodu uz nebude.

@barrca Gratuluju! Koukam, ze jdes dobre v mych slepejich. 😀 Jmena stejna, druhe brzo po prvnim a jeste doma.

absti
12. dub 2012

@maybay
ahojky, dnes jsem dělala test a je negativní ☹

maybay
12. dub 2012

@absti kolik jsi DPO? treba je jeste brzo

raducha
12. dub 2012

@majcam já jdu naposledy 24.4. ke svému gynekologovi kde mi ukončí neschopenku a začnu chodit do poradny kde budu rodit. 😝 už se to blíží

absti
12. dub 2012

@maybay
brzo asi už není jsem 12 DPO ☹

mandre
12. dub 2012

@barrca Já ti to předpověděla 😀 😀 Gratuluju moc, a pak že to neni v hlavě 😀 😀 😵

barrca
12. dub 2012

@anlek 😉 Jojo, nechala jsem se inspirovat ... jediný rozdíl je v tom, že ty rodíš doma a já císařem 😲 Jo a docela bych brala druhýho kluka, takže bych se fakt ráda inspirovala naprosto zcela 😀 Jak to jde se dvěmi divochy?

@absti nechci ti dávat plané naděje, ale já ještě asi 16 den po IUI neviděla na testu ani ducha a teď tady na mě kouká roční chlapák 😎

barrca
12. dub 2012

@mandre Ahoj Andrejko!!! Jak se daří Kristiánkovi? Ani nevím, jestli jsem ti gratulovala!! Jojo, určitě je to hodně o psychice, ale jak jí ošálit ... no u nás to teda bylo hlavně o manžílkovi a špatným spmg, ale i to je asi dost o psychice 🙂 Jo a díky za gratulace, pořád tomu nějak nevěřím 😲

mandre
12. dub 2012

@barrca Jo,jo 🙂 máme 5,5kg, roste před očima...jediný co, musíme cvičit Vojtovku, je trošku línější, ale to nesouvisí s předčasným porodem...jinak dobrý. U nás to bylo asi v mojí hlavě, jsem se uklidnila až v Reprofitu, kde jsem viděla, že mi chtějí pomoct. No a když se nám to podařilo samo, koukala jsem taky na to, jak nevěřící Tomáš.

maybay
12. dub 2012

@absti ja si myslim, ze je to brzo, 12 DPO budu den pred MS takze to je fakt brzo, neboj budou tam, musi!

maybay
12. dub 2012

@barrca a dostala si MS?

barrca
12. dub 2012

@maybay ne to ne, MS jsem nedostala

barrca
12. dub 2012

@mandre no právě, člověk čeká takovou dobu a pak se to najednou samo uráčí 😀 My máme doma super hyper aktivního juniora, takže mám spíš opačný problém, ... no ale kluci bývají normálně spíš lenoši 😒

anlek
12. dub 2012

@barrca Zvladam. Prijde mi to takove plnejsi se dvema nez s jednim (skoro mam pocit, ze muzu rict, ze jsem se s jednim nekdy i nudila 😅 ). Jaky budes mit rozdil? Me se nechce pocitat.

@mandre Teda to mas otesanka. 😀 Ten nas v pul roce ma 6 kg. 😀

barrca
12. dub 2012

@anlek Cca rok a sedm měsíců. Já jsem je chtěla u sebe, ať si spolu vyhrají, jen jsem jako musela čekat kvůli císaři ... měli jsme se začít snažit až po roce od porodu, no nějak jsme do toho nedisciplinovaně práskli dřív 🙂 jsme si říkali, čekali jsme tři roky u prvního, tak teď si nebudeme hrát přesně na měsíce ... no a bum hned z první 😀

crime
13. dub 2012

@maybay já bych měla dostat MS až po 20.4., takže já budu určitě testovat dřív. Dneska je to týden, tak si myslím, že to vydržím tak max. do úterý, středy. 🙂

crime
13. dub 2012

@rory_g to je divný, že tě to bolelo. Myslím, že tam není co by mělo bolet. ☹ Natož krvácet.

maybay
13. dub 2012

@crime je to hruza vid, to cekani. Navic tady vidim, jak vsichni nalezaji // a ja se bojim, ze tam nebudou ☹

crime
13. dub 2012

@maybay Strašný. 🙂 Ale neboj, dopadne to dobře. Ty jsi psala, že máte trošku horší spemio, viď? My jsme poprvé měli úplně špatné. Pak jsme šli právě do Gennetu a spermio zopakovali a paní doktorka říkala, že to vypadá moc dobře a při odběru spermíků pro IUI dokonce říkala, že spermio je ještě lepší než to předtím. Tak uvidíme. Určitě si někdo z těch malých uličníků k vajíčku cestu našel. A stejné to bude i u vás, uvidíš. 🙂

maybay
13. dub 2012

@crime NO rikala, ze ma mene pohyblive, ale po prvnim odberu to zas tak blbe nevypadalo, doktorka z laborky rikala, ze to neni zadna tragedie. V gennetu prvni spermio - snizena pohyblivost, druhy odber pred IUI byl uz zase dobry tak nevim. Ukazovala mi ty parametry a mel vsechno nad tu jejich normu. NO ja doufam, ze se aspon jeden zavrtal. Jak se citis?