Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

rory_g
16. dub 2012

@monivo neodpověděl, jsi první, moc děkuju 😀 To Ti dělali ET v den OPU? Mě dr říkala, že asi 3. den po OPU, mám jen dvě vajíčka...teda zatím...

monivo
17. dub 2012

@rory_g ne ne, ptala ses na obě "procedury", tak jsem to napsala najednou. Ráno se dělají OPU a odpoledne ET, tak proto jsem se na pokoji potkala i s holkama, které přišly na ET. A jak jsem tam po OPU ležela dlouho, tak jsem se tam s nimi sešla a ony dokonce mezitím odešly po ET domů a já tam stále ležela jak lemra 😀 Ale přesně jak píšeš, nejdříve je OPU a pak za 2 -5dní je ET (podle toho, jestli dr. doporučí prodlouženou kultivaci apod.). No moc vajíček zatím nemáš, ale tak snad do OPU ještě nějaké přibudou 🙂

rory_g
17. dub 2012

@monivo díky, pomotala jsem to 🙂 No, kdyby se ty dvě oplodnily a vyvíjely se, tak by mi to snad i stačilo...sice by nebyli mrazáčci, ale stejně bych šla možná spíš na Nativ, když tak zle reaguju na stimulku, teda skoro vůbec 😝

rychetkami
17. dub 2012

@rory_g OPU jsi popsala naprosto přesně, dopávat budeš cca 2 hodiny, ET je příjemnější, bez narkózy ti zavedou embrya, budou to kontrolovat ultrazvukem, pak tě odvězou a budeš půl hodiiny ležet, mně po ležení ještě píchli pregnyl a šla jsem domů

rychetkami
17. dub 2012

@rory_g jejda, moni už odpověděla🙂

rychetkami
17. dub 2012

@malina2 kvůli krvácení a špinění jsem celý leden a půl února proležela, ale pomalu jsem začala chodit a trochu cvičím- na youtube jsem si našla nakiu sestavu - zadej cvičení pro těhotné

lolitka25
17. dub 2012

Kocky poradite mi co je vhodne asi tak 3 mesiace pred ICSI - co jest, cvicit proste hocico aby sme zvysili sance - dakujem

rory_g
17. dub 2012

@rychetkami moc děkuju, zítra se dozvím, jak se vajka pochlapila a kdy bude přesně OPU, začínám se bát..hlaně aby se oplodnily a vyvíjely...

rychetkami
17. dub 2012

@rory_g držím pěsti

crime
17. dub 2012

@maybay tak jak se citis? Nejake novinky? Me dneska trochu pobolivalo bricho, jak kdybych mela dostat ms. ☹

maybay
17. dub 2012

@crime zrovna jsem na tebe myslela, testovala jsi? ja porad ne, mozna zitra rano, bojim bojim, me boli taky bricho ale me pred MS neboliva, holky z diskuze rikali, ze to muze byt roztahovani delohy tak nevim... kez by to vyslo

ladasera
17. dub 2012

@katafirka ahojky, já u paní doktorky Vykysalé byla (po 2,5letech neúspěšnýho snažení) a je naprosto skvělá 🙂 na první konzultaci jsme čeklai snad víc jak tři měsíce, hrůza, ale tak dočkali sjme se. Dělala mi utz a gyn.vyšetření, objednali nás na náběry a manžela na spermio. Nedopadlo mu bohužel moc dobře - oligozoospermie, ale pořád se s tím dá něco dělat 🙂 já byla nakonec na laparoskopii, kde mi zjistili neprůchodnost vejcovodů, nějak mi je i profukovali, ale bez úspěchu. Takže jsem podstoupila 1 IVF, neúspěšně, teď se chystíáme na druhý. Ale nevzdávám se a věřim, že to dopadne nakonec stejně dobře 🙂

Ty už máš nějaký vyšetření za sebou? Nebo manžel? Držím pěsti, ať se v gennetu zdržíte do nejkratší dobu! 😉

ladasera
17. dub 2012

@rory_g tady držím palce!! 🙂

absti
17. dub 2012

@maybay
@crime holky kolika ty den po iui jste? Kdy tedy budete testovat? Jestli nektera z Vás zítra tak držím palce!!!!! 😉

rory_g
17. dub 2012

@ladasera děkuju, i já Tobě 🙂

katafirka
18. dub 2012

@ladasera díky moc za příznivé reference 🙂 My čekáme na tu první konzultaci jen týden, tak snad je to dobré znamení. Od své doktorky mám je hormonální profil, který je v pořádku a manžel spermio, které je taky relativně v pořádku 🙂 Takže asi se málo snažíme 😀
Jsem uklidněná už jen tím, že tam jdeme, tak snad to k něčemu bude a opravdu se tam zdržíme co nejkratší dobu 🙂
Tobě přeju ať se také brzo zadaří 🙂

maybay
18. dub 2012

@absti chtela jsem dnes rano, jsem 12DPO, ale nestihala jsem, tak to zkusim bud odpoledne nebo zitra rano

ladasera
18. dub 2012

@rory_g díky 😉

ladasera
18. dub 2012

@katafirka No čekací doba týden je bomba, to snad neznám nikoho,kdoby šel takhle rychle!

Málo snažíte? To znamená co? :D To my s manželem jsme nikdy neměli tak často sex, jako za poslední dva roky 🙂 někdo říká, že když už to trvá takhle dlouho jako u nas,tak už ho to v posteli ani nebaví, ale my zůstáváme nad věcí a alespon si to užíváme,když už nic 😝

ladasera
18. dub 2012

@maybay Držim palce, já bych testovala už dávno teda, jsi dobrá, že to vydržíš 🙂

maybay
18. dub 2012

@ladasera vis, ja se bojim toho vysledku 🙂 dekuju za palecky

ladasera
18. dub 2012

@maybay Moc dobře vím, o čem mluvíš,to je jasný. 😒

zezizu
18. dub 2012

@ladasera ahojky, koukám, ze máme úplné stejný osud 🙂 já teď začínám stimulovat na 2.IVF. dr. Vykysala je skvělá.....

ladasera
18. dub 2012

@zezizu Jakdlouho jste se snažili, než jsi se rozhodla jít co gennetu? Jinak držím palce, je to dlouhý, co. Ale pořád mě drží nad vodou, že jednou se to povede a já se tomuhle všemu jen zasměju 🙂

crime
18. dub 2012

@maybay já jsem testovala jen v pondělí ráno a to bylo zatím negativní. A teď se mi už ani moc testovat nechce, počkám až třeba do pondělí, jestli přijde MS, pak bych si asi udělala test. Bojím bojím. ☹ Držím palečky, jestli dneska budeš testovat. Dej vědět. 🙂

crime
18. dub 2012

@absti já jsem dneska stejně jako @maybay 12 DPO. Testovala jsem v pondělí, to jsem to nevydržela, ale zatím to bylo negativní. Ale bylo asi fakt ještě brzo. Správně bych měla testovat v pátek, ale nějak už se mi do toho nechce. Trochu mě včera bolelo břicho jak kdybych měla dostat MS. ☹ Tak uvidíme, asi počkám, jestli přijde.

ladasera
18. dub 2012

@crime Držím palce 🙂

katafirka
18. dub 2012

@ladasera je to opravdu super. Prý jim akorát někdo odpadl, jinak by mě objednala až na červenec. HA jsem vysadila v březnu 2011 a pak jsme to nějak neřešili a nepočítali plodný dny ani netestovli ovulaci. V prosinci mi začal blbnout cyklus, takže jsem dostala Duphaston na srovnání a v unoru jsme měli nuicený celibát kvůli manželově nemoci ☹ A moje dr. ani nezkoumá, jesli ovulku mám nebo ne. Takže si říkám, že rok už je docela dlouhá doba na to, abysem otěhotněli přirozeně.

@zezizu já jdu k Vykysalé poprvé v pátek. Takže na tebe udělala příjemný dojem?

ladasera
18. dub 2012

@katafirka No nevím, mám spoustu známých, kterým se to povedlo přirozeně klidně až po 1,5roce, i dýl. A to byli oba zdraví jako řípy 🙂 já jsem tuhle možnost nechávala až jako poslední, 2,5roku snažení a všemožného zkoušení, vyzkoušela jsem snad všechny bylinky, všechny léky, všechny metody, měřila jsem bazálku, testovala ovulace, atd. Bohužel mě problém ukázala až laparoskopie.

crime
18. dub 2012

@ladasera moc děkuju, budou potřeba 🙂