Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ladasera
20. dub 2012

@zvalentova taky moc gratuluju! 🙂

majcam
20. dub 2012

@zvalentova moc moc gratuluju!!!!!!!!A taky se hlásím o fotečku 😉

raducha
20. dub 2012

@zvalentova kočko veliká gratulace a užívej si mateřství ani se nenaděješ a dětičky budou velký. 😉

ahojkyy
20. dub 2012

@rory_g ahoj, aka nova uprava? Moze sa zavadzat len jedno embryjko alebo? dik za info.

rory_g
20. dub 2012

@ahojkyy ahojky, nene, od dubna je nová úprava, že pojišťovna hradí 4 pokusy IVF, pokud si při prvních dvou pokusech necháš zavést po jednom embryjku 😉 Jestli si necháš dvě, tak zůstává, že pojišťovna hradí pokusy 3

ahojkyy
20. dub 2012

@rory_g to plati teda aj ked som si pri prvom ivf, v dubnu 2010 dala zaviest dve? Tak uz je to jasne, teda? dik

rory_g
20. dub 2012

@ahojkyy tak to nevím, ale snad jo, protože sis to nemohla rozmyslet...řekla bych, že ve Tvém případě by pojišťovna měla hradit ještě 3 pokusy, jestli si teď necháš zavést jedno. No a i kdyby ne, existuje Nativ a minimálka 😵

ahojkyy
20. dub 2012

@rory_g tak snad tak daleko nedojdeme, budem mysliet optimisticky a to tak, ze aj 2. ivf vyjde 😉 drzime si palecky! Este raz dik!
ahojkyy 🙂

rory_g
20. dub 2012

@ahojkyy není vůbec zač, také doufám, že to vyjde, musí!! 😀

ahojkyy
20. dub 2012

@rory_g ale samozrejme ze to vyjde. Ku komu chodis a aky mate problem, ak sa mozem opytat? Ja som bola u dr. daneka, idiopaticka neplodnost, vsetko ok, len sa nedarilo.. a vyslo prve ivf - maly tomasek 🙂 je to to nejhezci mimino na svete 😉

ahojkyy
20. dub 2012

teraz citam, ze stimulujes, tak to drzim palecky na opu! 🙂

rory_g
20. dub 2012

@ahojkyy jj, zítra mám OPU, mám dva folíky, tak jim věřím! Chodím k dr. Langerový, je zlatá 🙂 Taky nevím, kde je problém, já mám hypofunkci šž, mírnou cukrovku, mírnou poruchu srážlivosti, od všeho trošku, ale nic zásadního...
To je jasné, že je Tomášek nejkrásnější a nejúžasnější miminko 😵 Teď byste chtěli sourozence? A máte mrazáčky, nebo se chystáte zase na IVF? Ale třeba to teď půjde přirozeně, držím palce!!!

ahojkyy
20. dub 2012

@rory_g no zatial skusame prirodzene. mrazacky nemame, mala som 8 oocytov, z toho 7 sa oplodnilo, 6 zilo do posledneho dna a v den ET uz len dve, jeden slabsi a jeden asi tomik 🙂 silnejsi. Zavedene dve a ostal tomik.
Takze prirodzene a potom, ak to zase nepojde, mozno este pockame - uz zase je to rok.. tak mozno znova ivf. CHceme braceka, ja chcem dvoch chlapcov 🙂
Tak drzim palce na OPU a hlavne vela pi a oddychuj, hlavne po ET, nech sa miminku u teba paci 😉
ahojkyy

ahojkyy
21. dub 2012

@rory_g ahoj, tak ako to s tebou vypada, ako si dnes dopadla? A ako ste sa dohodli s genetikom, robi sa pri native PK?

ladasera
21. dub 2012

@katafirka tak co, ani jsi nepsala, jak dopadla vaše první konzultace? 🙂 první dojmy?

rory_g
21. dub 2012

@ahojkyy vzali mě až za dvě hodiny, dr našla jeden folikl a v něm jedno vajíčko 😔 Zítra nám budou volat, jestli se oplodnilo..

ahojkyy
21. dub 2012

@rory_g nedavali ste icsi? drzim palce, daj vediet! 🙂

rory_g
21. dub 2012

@ahojkyy nedávali, embryolog říkal, že mm má super spermio a že jestli vajíčko za něco stojí, oplodní se, jestli ne, tak by se třeba ICSI oplodnilo, ale nemuselo by se vyvíjet...tak jsme dali na něj

ahojkyy
21. dub 2012

@rory_g jasne, vsak uvidis. Oni vedia, co robia, treba im len verit a aj vajicku. A ked nie, ides dalej. Ale preco by nie? Aj Tomik sa vysupl na prvykrat 😉 tak sa drz a napismenkuj! 😉 ahojkyy

rory_g
22. dub 2012

@ahojkyy tak se neoplodnilo ☹

ahojkyy
22. dub 2012

@rory_g tak to nabuduce obidete pomocou icsi, da sa ist dalej a to je dolezite. Preco a kolko si vlastne stimulovala? A preco z toho vzniklo len jedno vajicko? Ako ti to genetik-cka zdovodnila?

malina2
22. dub 2012

@zvalentova Ahoj! Moc gratuluju! Ukážeš nám je? 😉

darkwitch
22. dub 2012

@ahojkyy já myslím, že pojištovny samy moc nevědí jak to bude, protože já bych měla mít ještě jeden pokus druhý byl neúplný, ale najednou nikdo neví jestli ten čtvrtý dostanu... i když zase kdyby se mi to mělo i počítat podle toho nového zákona, mělo by mi to vyjít, protože jsem vlastně měla zavedené jedno, žádné a pak dvě embryjka... ale zatím ti asi fakt nikdo nic moc neřekne...

darkwitch
22. dub 2012

@rory_g to je mi líto...

zvalentova
22. dub 2012

@malina2 určitě ukážu, ale musím někde "ukrást" trochu času na úpravu fotek 😉

maybay
23. dub 2012

@crime
@absti holky, takze my najizdime na druhe kolo. Uz jsem objednana na utz 30.4. Jarosova ma volno takze jdu k Vykysale, jsem rada, ze to jde. Tak to s ni taky trosku proberu.... Uz beru zas tamoxifen, snad vajicko zase naroste...

maybay
23. dub 2012

@zvalentova taky moc gratuluju a preji malickym krasny zivot plny stesti a zdravi. Samozrejme totez preji i stastnym rodicum. Videla jsem fotky a jsou uzasny 🙂 Ukazovala jsem je mm a rikam, takove budeme mit treba take 🙂

maybay
23. dub 2012

holky, jdeme ve ctvrtek na geneticke testy k MUDr. Hejtmakove. Mam dotaz, jak dlouho to cca trva? diky

kerclovam
23. dub 2012

ahoj holky, chystáme se právě na druhé IVF, chodím do Gennetu k Dr. Langerové a jsem u ní moc spokojená. Na genetice jsme byli minulý týden u prim. Hlavové (pěkně protivná baba) vyšetřeni trvalo cca 1/2hodiny. Ptala se na sourozence a ridiče, léky co užíváme a naše onemocnění od dětství... Výsledky budou cca za 3 týdny. Už aby to bylo všechno za námi.....

majcam
23. dub 2012

@maybay ahoj,co si pamatuju,tak asi do hodinky,ještě nás pak nahnali na krev... 😉