Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
2. kvě 2012

@darkwitch děkuju

crime
3. kvě 2012

@maybay ahojky, nějak jsem tu dlouho nebyla. 🙂 Na genetických testech jsme ještě nebyli. Jak to probíhá? Já byla dneska na tom vyšetření vejcovodů - HyCoSy. Oba jsou průchodné, takže jsem objednaná 30. května k MUDr. Langerové, abychom se domluvily, jak dál.

maybay
3. kvě 2012

@crime tak to je super, ze jsou pruchodne 🙂 Jake to bylo? Me delala IUI Langerova 🙂 Teda trvalo ji to nez se trefila, ale je prijemna. 🙂 To ta Vykysala mi prisla zas takova odmerena, byla jsem u ni v pondeli na utz.
Ale beru totak, ze nejsem jeji pacientka tak proto se tak asi chovala, neusmala se.
Ja jsem dnes 2 DPO, to bude zase hruza nez to utece. Takze vy mate tento mesic domaci snazeni vid? 🙂

Probiha to tak, ze jdete oba na konzultaci tam proberou vase rodiny a pak vam vezmou krev.

crime
3. kvě 2012

@maybay Super to je. 🙂 Hrozně jsem se toho bála, ale pan doktor Hynek byl fantastický. Všechno mi vysvětlil a byl hrozně milý. Docela jsem se teda lekla, že tam na mě měl připravené dvě sestřičky. 🙂 Ale prý je to normální. 🙂 Bylo to teda dost nepříjemný, ale trvalo to jen asi 2 minutky. Přirovnala bych to k docela bolestivému odběru na cytologii, který trval trošku déle než klasický odběr. 🙂 Ale dalo se to vydržet a fakt to trvalo chvilku. Bylo fajn vidět před sebou na monitoru tu kontranstní látku v sobě. 🙂 Proteklo to vejcovodama prakticky hned. 🙂 Teď teda lehce krvácím a trochu mě bolí břicho jak při MS, ale to prý tak do zítřka přejde.

crime
3. kvě 2012

@maybay Chtěla jsem se hned objednat k doktoroce Langerové. Jsem dnes 11den, tak jsem myslela, že bychom stihli 2. IUI, které by se muselo udělat skoro hned, ale doktorka Langerová je zítra na nějakém kongresu. ☹ Takže jsem se objednala na 30. května, kdy se s ní domluvíme jak dál a prý taky bude mít podrobnější výsledky z toho dnešního vyšetření. Tak jsem na to zvědavá. Jinak Langerová je vážně moc fajn, zatím si na ní nemůžu stěžovat. 🙂

crime
3. kvě 2012

@maybay Abych nezapomněla samozřejmě držím palečky 🙂

maybay
3. kvě 2012

@crime myslis, ze by slo udelat IUI? ja jsem myslela, ze po te pruchodnosti by se ty vajicka mohly nejak narusit. Tak te mohli objednat k nejake jine doktorce, to ses neptala?

crime
4. kvě 2012

@maybay myslím, že by to šlo, aspoň sama sestřička o tom mluvila, ale jinou doktorku mi nenabídla a mě to ani nenapadlo se zeptat... no nevadí, stejně by tam přítel dneska nezvládl odnést spermíky 🙂

maybay
4. kvě 2012

@crime tak se budete snazit doma no 🙂

crime
4. kvě 2012

@maybay přesně tak 🙂

absti
4. kvě 2012

@crime ahojky Gratuluji k průchodným vejcovodům 🙂

@maybay a kdy ty půjdeš na tu průchodnost?

maybay
4. kvě 2012

@absti pokud se nepodari 2.IUI tak se objednam. 'Ted meli plno tak me nevzali. Jak jsi na tom ty?

crime
4. kvě 2012

@absti děkuju! 🙂 Měla jsem z toho včera radost, tak teď uvidíme, jak budeme postupovat dál. Co ty? Jak se to vyvíjí?

marryy
7. kvě 2012

@maybay drzim palecky at ti to vyjde at nemusis k ivf.

marryy
7. kvě 2012

@crime taky gratuluju to je uzasny aspon se muzete snazit i prirozene

maybay
7. kvě 2012

@marryy diky, bylo by to super no 🙂 co ty? jsi tu nova?

absti
7. kvě 2012

@crime
ahojky já čekám na nasazení Prednisonu a pak buď IUI či IVF.

marryy
7. kvě 2012

@maybay no malinko nova jsem,ale uz jsme si psali.u mne nic novyho.ja ted chodim po vysetrenich.takze ted jenom nakoukavam jak se drzite.

maybay
7. kvě 2012

@marryy promin, jak u toho neni fotka tak si blbe pamatuju 🙂 tak se mi pripomen o cem jsme si psali? takze zatim jsi nebyla na IUI ?

marryy
7. kvě 2012

@maybay v pohode.ja nebyla vubec na IUI my sme to preskocili a sli rovno na IVF.chodime k ti same dr.jarosove.a nase zkusenosti s dr.jarosovou su asi stejne.

maybay
7. kvě 2012

@marryy uz jsem v obraze, promin sklerotik 🙂 ja jsem na tu pruchodnost pak volala ale nevzali me protoze meli plno tak to nechame jestli to 2.IUI nevyjde. Me darovana vajicka nenabizela. Kdyz mi muj gynekolog udelal hormonalni profil a test na AMH tak jsem se z toho skorot zhroutila protoze mi rekl, ze snad mi neudelaji ani IVF a ze kdyz tak s darovanyma vajickama, ale ze on to presne nevi a poslal me do CARu. Tam mi rekli,ze na tom tak spatne nejsme a ze udelame nejdriv IUI - to predtim rekl gynekolog, ze je u me zbytecne, ale on fakt asistovane reprodukci moc nerozumi to sam rekl. Reaguju na stimulaci tak jsem rada, ted jeste aby ty vajicka byli zrale a vyslo to 🙂

marryy
7. kvě 2012

@maybay jejda, to je teda gynekolog.To moji znamy rekl gynekolog, ze co by chtela ve 38letech ze uz ma dve deti ze at zapomene na treti.Tak vzala hned kartu a odesla.Tak to mas jeste dobry.Ale je to stejne hruza kdyz ti to rekne.Kdy budes testovat?.

maybay
7. kvě 2012

@marryy No ja se na nej za to ani nezlobim, rekl mi to, ze si mysli, ze to tak je, ale ze to neni jeho obor a ze to muze byt jinak. Zase mi udelal hormonalni profil po 5. mesicich snazeni a i ten AMH test. Jinak bychom se treba snazili rok a nic z toho. Budu testovat tak za tyden asi, mozna driv.

marryy
7. kvě 2012

@maybay tak to jo.Pak napises vid jak si dopadla?Jsem koukala ze jses z prahy4 jako ja.Jestli nahodou jste nemeli stejnyho gynekologa.Znas to nahoda je blbec.A muzu se zeptat beres nejake vitaminy nebo pijes bylinky?Ja jdu ted ve ctvrtek k nejaky samance to mi poradila moje kolegyne v praci tak jsem zvedava.Vis po tolika pokusech,tak uvidime.Tak se drz a nemysli na to.

rory_g
8. kvě 2012

@brantovka ahojky, jak jsi na tom? Nemáš teď někdy konzultaci? Ozvi se 😉

maybay
8. kvě 2012

@marryy chodim k MUDr. Lippertovi na Pankrac, kam ty? Urcite dam vedet, ale moc s pozitivnim vysledkem nepocitam. Kde presne bydlis? Ja na kousek od Haju. Ja piju jen kontryhel a beru kyselinu listovou jinak nic. Jasny, zkusit se ma vsechno. Dej pak vedet jaky to u samanky bylo, taky jsem uz uvazovala, ze bych zasla ke kartarce nebo k nejaky lecitelce...

brantovka
8. kvě 2012

@rory_g pristi tyden bych mela jit ve ctvrtek....tak uvidim co mi rekne.....proc se to neoplodnilo,co s cystou a jake budou dalsi postupy.......jo a kdy ti rekl embriolog ze jsi je nemala vyzrali.....na pokoji po zakroku ??? Protoze sestrenice na tom umelem oplodneni uz byla 4x a hned po odberu na pokoji ji rekl embryolog ze ma moc hezke vajicka .....

streghina
8. kvě 2012

@maybay ahoj, tak jsem potřebovala malý oddych, tenhle měsíc mi tamoxifen nezabral, folikuly byly moc malé, takže zřejmě anovulační cyklus, příští měsíc budu brát 3 tb. denně. Na UTZ jsem byla 3x za týden, takový cestování kvůli 5 min. a žádný výsledek, ani pregnyl mi nedali. No, jak vidím, tak se bavíte o léčitelství, v pondělí jsem teda už ze zoufalství navštívila taky léčitelku, myslím, že mi to pomohlo, teda aspoň mě uklidnila, pro mě to byl silný zážitek 😉 tak přeji hodně štěstíčka 🙂

maybay
8. kvě 2012

@streghina ahojky, to me mrzi, ze nezabral. Dalsi mesic uz to bude urcite lepsi. U jake jsi byla lecitelky? Uklidnila te, ze se mimi dockate? Dekuju za stesticko 🙂

absti
9. kvě 2012

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat s manželem máme všechna vyšetření za sebou a i jsme absolvovali 4 krát IUI. V imunologických testech mi našli zvýšené NK buňky (18%) a mudr Vykysalá mi doporučila IVF a s tím, že předtím budu brát Prednison.
Já jsem jí řekla, že bych měla zájem o IUI s Prednisonem a ona mi řekla, že jestli chci tak to můžeme zkusit, ale že ona to moc nedoporučuje, že ten Prednison je svinstvo...
Co si o tom myslíte???