Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

trefulka
18. črc 2012

@omcamauta Třeba se tam potkáme, když to klapne, mohla bych jít na IUI taky v pátek 🙂 Jaká je paní doktorka?

omcamauta
18. črc 2012

@trefulka nepamatuju si - asi uz jsem se s ni setkala (do gennetu s prestavkama chodim 2 roky), ale ted k ni jdu proto, ze Brandejska ma dovolenou.

trefulka
18. črc 2012

@omcamauta Dva roky a pořád nic? Zkoušeli jste i IVF nebo zatím jen IUI? Taky chodím k Brandejské 🙂

omcamauta
18. črc 2012

@trefulka byly 2 IVF, prd z toho, nemáme ani na mrazu.

trefulka
18. črc 2012

@omcamauta To je mi líto. Řekli vám aspoň proč?

omcamauta
18. črc 2012

@trefulka jediné co kdy zjistili byla kolísavá kvalita spermiogramu. Všechny ostatní výsledky - hormony, genetika, imuno, etc. jsou v normě. 😠

trefulka
18. črc 2012

@omcamauta To mi vyzraď, zdravý pár a kde nic tu nic :/ Budu vám držet palce, aby to tentokrát klaplo. Taky se chystáte na IUI v nativu?

omcamauta
18. črc 2012

@trefulka jj, nativní. Bereme to jako součást vyšetření - prozkoumá se, jak mi rostou folíky "bez ničeho" a zároveň se rovnou udělá kontrolní spermio.

trefulka
18. črc 2012

@omcamauta A jak ti rostou? Já měla jen jeden folík, nevím, jestli to není málo :/

omcamauta
18. črc 2012

@trefulka správně má být právě jeden dominantní folík 😎

trefulka
18. črc 2012

@omcamauta tak snad tam příští středu u mě a v pátek u tebe opravdu bude 🙂

absti
18. črc 2012

@brantovka no já prave tak doufám že můj cyklus bude minimalne 26 dni. Kdyby byl kratší tak bych šla na ivf az koncem srpna. No a rory je to supr! Neboj taky nám to vyjde 😉

mandre
18. črc 2012

@petrita83 co že, každé 2-3 hodiny 😕 😲 😝 ...já ho dám spát před 20.hod. a jíme až kolem 4.30 😅. A kolik toho před spaním vypije, si měřila? My tak 150-200ml, já bych teda přikrmovala, než vstávat takhle pořád 😖 ....možná ti řekne, abys dala na noc umělý mlíko a pořádně ho nacpala, a uvidíš jak bude spinkat 😀 😀 😉 ...to dělala moje švagrová a konečně se normálně vyspala, kluka pak kojila až do roka 😉 .

malina2
19. črc 2012

Co ta @rychetkami???? Na předporodním kurzu nám v úterý říkali, že se po císaři pouští domů po týdnu, tak kde je?? Těším se na fotky miminek!!!

petrita83
19. črc 2012

@mandre uvidíme..taky mi to přijde trochu moc.hlavně když už před tím spal 5-7hodin..nevim pije furt jak duha..no neměřim mu to..to odstříkávání mě neba, tak když to není nutný, nedělám to..asi mu zkusíme po poradě s mudr. zavé=st na večer kaši nebo tak něco..aby se zatlásknul a neměl hlad..no prostě celej táta🙂 ten se někdy taky budí hladem a nemůže to zaspat 😀 😀 😀

mona7
20. črc 2012

Ahoj holky, prosím o radu. Má některá z vás zkušenost s KET bez léků, konkrétně bez estrofemu? Co jsem ho začala brát, tak mě začaly bolet žíly, dost mi vystouply, nevypadá to moc pěkně. Špatně se mi i usíná, jak pořád cítím to bolení. Snažila jsem se to řešit s dr. Jarošovou, ale ta mi řekla, že se musí brát až do 12. týdne, v úterý mi napsala Detralex a tím to skončila. ☹ Změna k lepšímu se nedostavila. Zítra mě čeká KET a nevím, jak to vůbec dopadne, protože Estrofem nezvládnu tak dlouho brát. Budu ráda za vaše zkušenosti a rady. Díky

anlek
20. črc 2012

@petrita83 Tipla bych si, ze ma/mel spurt. Casem se to aspon trochu srovna, ikdyz vetsinou po 3m trochu zhorsi. Uz se budi casteji a jeste casto neumi usnout sami (navic diky spurtu zjisti, ze jim prso vrznes kdykoliv si v noci reknou :D ).

omcamauta
20. črc 2012

Uff, tak jsem byla přes poledne v Gennetu na krev na hormonální profil. A teda jako dostat se tam není žádná sranda, celé je to rozkopané (a to jsem ani nejela autem, stejně hrůza) 😠

brantovka
20. črc 2012

@absti kéž by nám to vyšlo.....dnes jsem tam byla....dali me predoperacni vysetrni abych obehala.....jinak menstruace jeste neprisla dnes mam 26 den.....ale ona asi prijde pozdejc....ta dovolena to vzdycky rozhodi.....takze teoreticky pristi tyden zacinam s hormonama.....ty me pak napis kdy ty ??

absti
20. črc 2012

@brantovka no tak super. Jasne že ti dám vědet 😉. Kocko a lze si obehnout predoperacni během stimulky?

trefulka
20. črc 2012

@omcamauta Je tam nějaká uzavírka?

inza
20. črc 2012

@petrita83 ,@mandre : tak nanuci jsou v domečku.rozmrzli bez problémů...s dr byla sranda....jo a klidně si mám dat vinko či pivko jedno....na prokrvení.....🙂

anlek
20. črc 2012

@inza Drzim palce, at se chyti!!!!

inza
21. črc 2012

@anlek: dr byla vtipná a říkala ze nás za měsíc čeká na UZ....prý není jiná možnost než aby se chytli....no a manza byl pak vtipnej....ze než došlo na transer jsme byli mrtvý smíchy...🙂....tak uvidíme

petrita83
21. črc 2012

@anlek no měl ho už v 6týdnech,ale to byl protivnej,teď je hodnej🙂když mu dam prso🙂))nacucne se a chrupe..no tak to asi vydrzime..ale těžko se mi někdy vstává🙂

petrita83
21. črc 2012

@inza doufám,žes dala,já dala vínko a jak se to osvědčilo🙂od ty doby říkáme,že pijem pořád na delohu🙂místo na zdraví: 🙂 tak tfuj,tfuj,držíme palce,všechny co máme🙂)

petrita83
21. črc 2012

@inza tím nas minule šokovali taky a...nespletli se🙂

inza
22. črc 2012

@petrita83: jj dala jsem hned v pátek decku cervenyho ....dneska dam zase....tak uvidíme jestli budou mít pravdu i u nás 🙂

omcamauta
23. črc 2012

@trefulka je zavřený Letenský tunel, překopávají Letenské náměstí a kvůli té Blance (či jaxe jmenuje ten nový tunel) je rozkopaná prakticky celá ul. Milady Horákové. Pokud plánuješ jet do Gennetu autem, vem si rezervu - může to jet, ale můžeš tam taky zůstat hodinu zasekaná 😖 Já jezdím radši metrem a pak pěšky z Hradčanské (je tam sice nějaká náhradní autobusová doprava, ale ta je naprd, protože se mezi těma autama zaseká úplně stejně).

betox
23. črc 2012

@inza Držím pěsti 😉