Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
23. črc 2012

@betox: díky, nějak to dopadnout musí....každý den na radu dr dam decku vína .....🙂

mandre
23. črc 2012

@inza tak tfuj tfuj, že rozmrzli, to už je posun, ne??? 😉 😉

@petrita83 to je pravda s tim spurtem 😀 My už baštíme v poledne zeleninu 😲 , akorát teda dávám skleničky 😀 , zkusili jsme uvařit novou bramboru jakože bude br. kaše a mladej jí pak nemohl ani spolknout, vůbec mu to nejelo....asi fakt zůstanem u skleniček anebo zelenina ze zahrady, kupovaná mrkev je taky brrrr 😠
Dneska máme mrkev, cuketa, brambor 😲 , mňam, a jak otvírá hubičku jako ptáček v hnízdě 😀 😀 ... ......všechno je zadělaný 😝 , máme totiž prskání s bublinama u pusy jako novou hru 😀 😀 😀
Já tu skleničku chutnala, a docela dobrý, akorát neslaný, spíš nasládlý 😉

petrita83
23. črc 2012

@mandre já myslím,že v srpnu taky začneme se zeleninkou,zkusím nejdřív vařit a uvidíme..vzhledem k tomu jakej je to papak tak počítám s úspěchem;)myslím,že mu to do té pusy nebudu stačit házet🙂no na to jak nám bude kuchyň zářit barvami se netěším:(

majcam
23. črc 2012

@inza držím moc moc pěsti,promiň,že jsem se neozvala dřív,jsem trochu hotová,je to fakt záhul 😲

brantovka
23. črc 2012

@absti stimulky...ty myslis behem pichani hormonu ??? No moc musim udelat az po menstruaci....takz to delam pri stimulaci.......ekg....je jedno.....a krev na tu musis az pri menstruaci.....nejlepsi je prvni den.....bohuzel ja si musim vse vybehat ve stimulce.....

betox
23. črc 2012

@inza No jasně, pořádně to pojisti 😉

betox
23. črc 2012

@majcam Týjo, Natálce jsou už 2 týdny? To je hrůza, jak to letí...Co Ty, jak je?

inza
23. črc 2012

@mandre: jj úspěch....prý neměli chybu....jak si manza nechal vysvětlit jedno je rychlejší....tak se při transferu ptal jaké to je a když mu řekla ze to vrchní tak řek ze má i stejný tvar jako on postavu a dr se sestrou šly pod stůl ....
@petrita83: budeš mu to lejt rovnou trychtýřem🙂
@majcam: tak jak valcite holky?

absti
23. črc 2012

@brantovka Ahojky 🙂
Tak já jsem taky dostala papír na predoperacni vyšetření. Ty piseš že si tu krev a ekg muzu udělat i během menstruace, jo? Me v gennetu nikdo k tomu nic nerekl. Taky mi nerekli jestli musim behem stimulky neco dodrzovat. Co tobe?
už jsi to dostala? Já ještě ne.

majcam
24. črc 2012

@betox @inza tssss už tři týdny 😝 😝 😝 😝 Už je to lepší,malá baští jak protržená,převážně teda UM,ale co už nadělám,je spokojená,nemá prdíky...,tý jo taky pěkně jedeš ty týdny...jak ti je?!

brantovka
24. črc 2012

@absti jo dostala jsem to v pondeli a na ekg a krev jdu zitra rano......na moc az v pondeli....teoreticky bych mela jit pristi uterý a nebo stredu na umele oplodneni.....jak to ze .....ty mas zpozdeni.....kazdý rano a vcer si strikam do nosu, rano jim prednison....a dnes vecer budem uz pichat do bricha.....nemusis nic dodrzovat.....akorat ty injekce dodrzuj po 24 hodinach.......jinak nebudou mit takový ucinek......

inza
24. črc 2012

@majcam: takže máš malého otesánka🙂

betox
24. črc 2012

@majcam jéé, no vidíš a já jí nakonec ještě ubrala týden 😖 Noo, zrovna dneska chvilku zase maličký špinění a trochu pobolívání břicha, ale polehávám, tak je to lepší. Dneska mi dorazil z UK Angelsounds a super 😉 Dost mě to uklidnilo 😵

majcam
24. črc 2012

@inza no na to že se narodila den po termínu a měla trochu přes 3kg,tak jsem čekala,že bude jíst míň,ale já jsem taky jako malá byla pěkně oplácaná,no a teď?! kdy bude testík?! 😉
@betox angelsounds ti schvaluju,já si ho taky pořídila,sice až v 17tt,ale jak jsem měla problémy s otvíráním atd.,tak mě strašně uklidňoval,bez něj bych byla šedivá...

inza
25. črc 2012

@majcam: no na papíru mám psáno ze test až 3.dřív určitě testit nebudu....bud mrcha přijde a nebo ne.....nebudu si kazit narozky 🙂

betox
25. črc 2012

@majcam Je dobře, že malá takhle pěkně baští 😉

omcamauta
25. črc 2012

@trefulka tak držím pěsti, ať dneska v Gennetu dobře pořídíš! 😎

trefulka
25. črc 2012

@omcamauta Díky, za chvíli vyrážím 😎 Já už se na ten UTZ normálně těším, aspoň vím, že pro toho prcka něco dělám 😉

luca119
25. črc 2012

Ahojky,
prosím Vás o info. Hledám nejlepší a finančně dostupnou variantu. Nevíte kolik stojí IVF včetně odměny pro dárkyni?
děkuji
Lucka

omcamauta
25. črc 2012

@luca119 lepší je podle mě doptat se přímo v gennetu - třeba mailem. Ony ty doplatky za léky se různě mění, taky záleží, jestli ti něco přispěje pojišťovna nebo ne...

mandre
25. črc 2012

@majcam my jsme měli prdíky hodně, přešlo to až se začal hýbat, tak ve 2-3 měsících 😝 , buď ráda, že papká, my jsme přibývali 350g týdně 😝 😝 , Dr. nechápala...musel to dohánět, nebo co 😀 😀 ...co dáváte za UM?
My jsme od 3 měsíců dávali Bebu HA a od ukončeného 4 měsíce dáváme HIPP, ten bych řekla, že je výrazně lepší, co se týká trávení 😉 😉 ....

mandre
25. črc 2012

@luca119 co vím, tak s darovanými vajíčky, pro samoplátce, kolem 100tis.....jinak to bude všude dost podobný, spíš bych vybírala podle zkušeností a úspěšnosti 😉

inza
25. črc 2012

@luca119: slyšela jsem ze nej a nej úspěšnost při darovaných vajickach mají ve zline....cena je asi všude podobná

majcam
25. črc 2012

@mandre no dávám klasickej nutrilon,už v porodce mi ho doporučili,ani nevim jestli bych měla dávat ten HA 😕

mandre
25. črc 2012

@majcam no já ze začátku dávala hned HIPP, protože je Bio 🙂 a doktorka mi řekla, že mám radši dávat HA mlíko do ukončeného 4.měsíce, aby se náhodou nerozvinula alergie na kravský mlíko, že pro jistotu takhle, i když my na nic alergický nejsme 😉 . Ale HIPP byl ultra drahej ve verzi HA (teď kupuju už všechno jídlo i mlíko v Německu, HIPP je tam za 60% zdejších cen 😎 😎 ), tak jsme zkusili tu Bebu HA, a pak jsme se vrátili k tomu HIPPu 😉, jsou po něm h...., jako po kojení, úplně žlutý 😀 😀 ...já teda kojila do 3 měsíců, měla jsem 3x zánět v prsu se 40 horečkama a antibiotikama, tak jsem to ukončila z vlastní vůle 😝 😝 🙄
Nutrilon je mi nesympatickej, nevim proč, asi předsudek 😀 😀 😀 , moc reklamní masáže, nebo co 😀 😀 ...v porodnici nám taky dávali nutrilon neonate pro děti s nízkou porodní váhou 😉

Náš mladej se dnes poprvé přetočil na břicho, a teď jak vytáhnu paty z ložnice, je tam 😀 😀 .....pak kňučí, že neví, co s tim...jak mu mám vysvětlit, že takhle spinkat nemůže 😝 😝 😀

monnn
25. črc 2012

@inza budu na tě moc myslet toho 3. doufám,že ti to holka tentokráté vyjde- už si zasloužíte malá prtata 😉 🙂
@majcam malinká je rozkošná,jinak já "malýmu" taky dávala nutrilon(pepti)ten byl na předpis 😒
Holky nevíte kde je Klárka?????dlouho jsem o ní neslyšela - je pravda,že jen nakukuji a ted co zas změnili ty stránky 😲

inza
26. črc 2012

@monnn: je nazdar....no tak snad to toho třetího pomůže🙂.jak se jinak vede tobě a co nového?

monnn
26. črc 2012

@inza nového zatím nic,ale možná se pustíme do 3.pokusu i přes nesouhlas mé gyn..jdu ještě za ní příští středu jen pro kontakt na jinou gyn. a ta ......nechci moc psát,raději zůstanu při zemi 😒 ,prostě to mám trošku složitější 😉

inza
27. črc 2012

@monnn: jj já vím....

majcam
27. črc 2012

@monnn jé děkuju,držím moc pěsti do dalšího boje 😉 ,jinak Darkwitch jsem taky nedávno vyvolávala a psala,žec si dávají pauzu 😉