Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
17. zář 2012

@inza 😀 😀 😀 ty seš správnej salámista 🙂 já bych obíhala od UTZ k UTZ, ale nakonec máš pravdu 😉 a bez stresu, moc ti to přeju, ať je to jak je to hlavně zdravé 🙂

inza
17. zář 2012

@petrita83:probíhání stejně nic nevyresis a ani neurychlis tak proč se zbytečně honit 🙂

anlek
17. zář 2012

@inza Ja ti fandim s tim, ze mas tak malo UTZ. 😉 Mrnousci rostou predpisove, to je jasne. Netreba do nich stouchat.

Ja moc rada vzpominam na poradny (opravdu poradny, mohla jsme se tam poradil o cemkoliv) u PA, ktera brisko jen prohmatala, rekla presne, jak mam prcka natoceneho, i me to naucila hledat, jak poznam hlavu atd ... A pak pri jednom monitoru v porodnici dr. rekla, ze pokud chci zjistit polohu ditete, tak musim na UTZ, ze se to jinak zjistit neda ... Tak jsem se tak usmala pod vousy a rekla si vduchu, ALE JDE ...

Ja jsem trochu nalomena, zda nekoupit test ... Jediny potencionalne mozny nechraneny sex byl den pred MS ... Ale usinam ve stoje, zaludek na vode, vsechno mi smrdi ... To je prece blbost, ze???

inza
17. zář 2012

@anlek: hele blbost to být nemusí.....🙂

majcam
18. zář 2012

@inza výborná,dělala mi odběr klků 😉 ,sice vypadá nepřístupně,ale.... 😲 😲 😲

inza
18. zář 2012

@majcam: díky, tak snad bude v pohodě 🙂

inza
20. zář 2012

nevíte zda se může v těhotenství paralen.bolest hlavy a střevní a žaludeční potíže?

sipkova1
20. zář 2012

@inza no prý může, ale pokud to jde, tak bych se snažila 1.trimestr zvládnout bez něj

zvalentova
20. zář 2012

@inza mě řekla MUDra v 1.trimestru acylpyrin, pak paralen. ALe stejně když byla bolest nesnesitelná tak půlku Ibuprofenu. Prý je lepší rychle vyřešit bolest (přes placentu se toho stejně moc nedostane) než být "ve stresu" z bolesti.

monnn
20. zář 2012

@darkwitch čauky Klárko,nebyla jsi v út v Gennetu?Nebo jsem viděla vlčí mlhu??? 😀

betox
21. zář 2012

@inza Super, moc gratuluju k "papírům" 😉
@anlek Že by do třetice přece jen byla holčička?

evak99
21. zář 2012

@inza moje dr sice měla, ale jen takovej malej, takže mi ho udělala na začátku a pak už jen, jak říká anlek hezky prohmatala vždy mi řekla, jak je malá natočená...uměla to naprosto bezvadně a bez problémů. jen jsme pokaždé poslouchaly srdíčko🙂 a mně to nevadilo, že jsem měla jen ty tři ofiko předepsané utz🙂 hezky se drž a opatruj a užívej si a všechno bude v pořádku 😉 moje teorie říká, že když jsme nemohly otěhotnět, tak když už se nám to konečně povedlo, tak to tak má být a vše bude v pořádku 😉
a jsou tam fakt dvě? 😉
@betox ty jsi taky moc překvapila. mám z vás radost 😉 ať se daří!

inza
22. zář 2012

@evak99:mě to nevadí že nemá UZ.prostě to nějak má být a tak to bude a dopadne to tak.Jo užívám včera např. na svatbě.🙂 kolik je jich se asi dovíme až na NT screeningu a ten je prvního října odpo....Tak pak budem moudřejší.

@monnn: tak jak jsi dopadla?

betox
22. zář 2012

@evak99 Ahojky, moc díky. Hrozně si to užívám 😉 Co Ty, jak se máš?

monnn
22. zář 2012

@inza od zítřka stimuluji 😕 ,ale no vždyt víš 😉

inza
23. zář 2012

@monnn: tak super že do toho jdete....🙂

majcam
23. zář 2012

@monnn Paráda!!!!! A u koho si byla?!

darkwitch
23. zář 2012

@monnn ahoj nebyla... asi to byl někdo kdo je mi podobný 😀

monnn
24. zář 2012

@inza no jdeme,jak se říká my ženský jsme schopny udělat maximum,pokud se zadaří budu muset sice ke gyn. dojíždět 30km,ale co hlavně,že do toho se mnou půjde ikdyž mi řekla,že budu riziková ze všech stran 😲
@majcam byla a jsem u Dr.Langerové- jsem k ní byla objednaná cca 6tý 😨 ,chtěla jsem k Bukvové,ale sestřičky mi řekli,že tam není,no nebyla,ale už ordinuje,nevím jak často,ale v úterý tam byla 😕
@darkwitch tak asi jo,jsem se přestěhovala k tvý Dr. když ta má byla doma 😉 ,ale co jsem se načekala,taková čekací doba,ale nevadí jsem spokojená a budu mnohem víc pokud bude mimísek 🙂 🙂 🙂 🙂
hlavně se mi líbí,že se snaží abys měla stále jen "svou" Dr. ikdyž zrovna mě se to ted nepodařilo ,ve čt mě čeká uz a Dr.La tam není a to jsme byly domluvené na malé zkoušce před ET,tak asi pak někdy příště 😅

darkwitch
24. zář 2012

@monnn no ona Ti Langerová určitě dohodí někoho ke komu se objednat a jestli budeš mít další utz u ní tak ti tu zkoušku udělá 🙂

betox
25. zář 2012

@monnn Moc držím palce, ať všechno dopadne dobře 😉

inza
25. zář 2012

@betox: tak zítra razim k babi.....Tak jsem zvědavá.....Jak se bude tvářit 🙂

majcam
25. zář 2012

@monnn paráda,moc na tebe budu myslet 😲 😲 😲 😲 😲

monnn
25. zář 2012

@darkwitch @betox @majcam holky moc dík a já doufám,že ted už to vyjde,prostě musí 😵

pentagras
25. zář 2012

Ahoj Berušky, tak nevím jestli si mě tu ještě někdo ze starších pomatuje, ted momentálně čekám na ms před kontrolním utz,m jako naschval nic, zpoždění, to už není možný

monnn
25. zář 2012

@pentagras to víš,že pamatujeme a ke komu chodíš,chodíš na letnou nebo na archu?

pentagras
25. zář 2012

jezdím stále na Letnou k primářce Brandejské, ted už jsem se měla objednat na ko utz a pokud vše ok dálší měsíc ket, máme tam jen jedno, jinak celej cyklus, tedka jsme dcl v nervu že se nic neděje

raducha
25. zář 2012

@pentagras to si piš že pamatujeme 😉 moc ti držím palečky a myslim na tebe,kočko. hodně štěstí 😉

darkwitch
25. zář 2012

@pentagras držím palečky 🙂

pentagras
25. zář 2012

děkuju, no je to šílený, když člověk čeká na MS tak pokaždý nic a když to nepotřebuje tak hned