Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
7. říj 2012

@monnn:mě dr při ET řekla že si klidně mám dat dvojku vína či jedno pivo na prokrvení.....Tak jsem to dodrzela a výsledek je jaký je.Jo a když jsme ještě řekli že jedem po D1 domů tak se smála a říkala že se to alespoň pěkně promixuje a to je prý dobře....🙂 takže se neboj po ET cesty domu

monnn
7. říj 2012

@inza jj D1 zážitek ,no jinak já stejně zůstanu jsme domluvenés kámoškou 😀 ,takže tu dvojku dám 😉
Jinak jsem dnes byla překvapena volali mi stav,tak u 5 udělali biopsii a výsledek prý bude po zítří,takže zítra se jen dozvím kolik se jich drží,ale kolik bude v hodných k ET nebo do mražáčku až v ůt 😒 ,no nic,ale byla jsem fakt překvapená,málem jsemani neřekla mé ID 😕

inza
7. říj 2012

@monnn: pěkně dvojcicka červeného na prokrvení 🙂...fakt neuškodí....jsem na dr koukala jak puk když to říkala.....

monnn
7. říj 2012

@inza a vidíš,ses dušovala,že nemám k tobě chodit na rady a ještě nemám mimíse u sebe a rady mi už dáváš 😀 😀 😀 a asi i poslechnu ikdyž normálně dávám přednost bílému 😅

pentagras
7. říj 2012

@monnn před 11 ale Nevím,od včera jsem v nemocnici s podezdrenim na plicní embolii,tak uvidím jak zítra dopadnou testy,jinak mam po :(((((((

monnn
7. říj 2012

@pentagras jejda,kde jsi k tomu přišla?no není sranda,mamka ji měla cca před 7lety 😖 ,to bývá po operacích,ne?holka čím vším ty musíš projít? 😠 Moc na tebe myslím,at ti ty testy dopadnu dobře a třeba se potkáme 😕

monnn
8. říj 2012

ahoj holky,tak dnes je to jak včera- výsledek se dozvím zítra,takže pojedu a zprávičku vám podám až ve st bud budu sama,nebo na PN už 2v1 😉 tak mi držte pěsti,díky moc!!!!

inza
8. říj 2012

@monnn:já myslím že jestli bile či červené je jedno....jsou šikovní že se stále drží.....prostě se zítra chytí a nepustí....když budou OK budeš chtít jedno či dvě?

inza
8. říj 2012

@monnn: tak na zítra držím všechny palce....a ať je/jsou zítra u tebe pěkně v domečku 🙂

sipkova1
8. říj 2012

@monnn držíme 🙂

monnn
8. říj 2012

@inza já jen jedno kvůli tý jizvě a i tak budu prý riziková ze všech stran!!!a opravdu,budu i tak moc ráda za toho jednoho mrnouse,hlavně at se chytí tam kde má a at se drží pevně,pokusím se ho hned zítra něčím nalákat a rozmazlit 😅 ,přemýšlím co by si asi tak dal 😕 a díky!!!!!
@sipkova1 díky!!!!!

majcam
9. říj 2012

@monnn ...tak už máš mimouška v pelíšku?!

monnn
9. říj 2012

Tak jsem doma ☹ ,ET se nekonal,mi volali,když už jsem byla v Praze a já se ted na to tolik upnula a už jsem měla tolik plánů ☹ ☹ ☹

inza
9. říj 2012

@monnn: tak to je mě moc líto....Jak to?

evak99
9. říj 2012

@betox to je dobře!užívej!! mám se fajn, malá roste jako z vody, občas se vzteká, ale jinak už je s ní sranda...ráda bych druhý, ale nechce se mi do car...ale nikdy neříkej nikdy, takže uvidíme 😉

betox
10. říj 2012

@monnn No to ne, je mi to moc líto. Co se stalo? ☹
@evak99 No třeba druhý půjde jako po másle přirozeně 😉

majcam
10. říj 2012

@monnn néééé,to néééé 😢 😢 😢 😢

crime
10. říj 2012

@monnn ahojky, jak to, že ET nedopadl? já jdu v sobotu na odběr a příští út nebo čt mám jít taky na ET.

monnn
10. říj 2012

@inza @betox @majcam @crime Z 5 em. měly 4 NF1 (kvůli tomu se dělala ta biopsie) a to zbylé 1 se přestalo vyvíjet ☹ ,takže žádná PN,ale za chvíli pojedu do práce ☹ ☹ ☹ ,blbé je,že jsem se fakt na to upnula a začala se těšit chjo.

hydrangea
10. říj 2012

ahoj holky, som po IVF ukončenom zamlklým potratom a premýšľam, či druhý cyklus dám na rovnakom care, alebo sa pridám k vám. ako ste spokojné s prístupom lekárov a transfermi? pripadám si ako krabica na páse, tak by som uvítala trošku osobnejší prístup. čo by ste mi poradili? monn veľmi ma mrzí, čo prežívaš. ale nie si v tom sama.

crime
10. říj 2012

@monnn tak to mě moc mrzí ☹ co znamená NF1? příště už to klapne, neboj! 🙂 já se snažím na to neupínat, ale zároveň musím myslet pozitivně 🙂

crime
10. říj 2012

@hydrangea ahojky, za sebe musím říct, že jsem doposud v Gennetu fakt spokojená... MUDr. Langerová je hrozně fajn, sice si trošku drží odstup, ale už to, že tam mají systém jednoho doktora, který tě vede celým tím procesem je hrozně fajn... Dřív jsem totiž chodila do Iscare a tam mi hrozně vadilo, že mě pokaždé vzal jiný doktor... jiný mi dělal vyšetření, jiný IUI a tak a to mě fakt štvalo.

hydrangea
10. říj 2012

@crime tak presne to prechádzanie od doktora k doktorovi mi vadí. a hlavne mám pocit, že ani jeden nečíta, čo napísal ten predtým. a teda na to, čo človek všetko podstupuje a koľko financií a duševných síl na to vynaloží, toho veľa ani nezaznamenávajú a bez dopytovania sa vyšetrení ani nič sami nenavrhujú. mám teraz pesimistické obdobie ☹

evak99
10. říj 2012

@betox moc tomu nedávám..i berušku máme nakonec přirozeně, i když po pregnylu z gennetu, ale to už je tak dávno..měla jsem jít na ket, embryo se nerozmrazilo, ale my se naštěstí ve správný čas zasnažili doma sami a povedlo se...jenže takováhle náhoda se neděje dvakrát 😉 ale uvidíme... 😉

betox
11. říj 2012

@monnn Ach jo, to je teda pech ☹ Moc mě to mrzí. Asi to tak ale mělo být....
@evak99 Nikdy nevíš.... 😉 Držím palce, ať se druhého broučka dočkáte brzy.

crime
11. říj 2012

@hydrangea no, to je přesně ono, vlastně si ani nepřečtou, co tam jejich kolega napsal a raději se vždycky ptali mě, jak to probíhá... hrozně mě to štvalo. V Gennetu to takhle nefunguje, tam prostě chodí stále k jedné doktorce, která se o tebe stará celou dobu... v sobotu mě čeká OPU a dokonce i to měla dělat moje doktorka, ale bohužel nemá službu, takže to bude dělat její kolegyně, ale prý se nemám bát. 🙂 V Gennetu si totiž hrozně zakládají právě na tom, že tě léčbou vede jeden doktor a to je podle mě dobře. 🙂

crime
11. říj 2012

@hydrangea ale neboj, bude líp! 🙂

majcam
11. říj 2012

@monnn ach joooooooooooooooooooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

darkwitch
11. říj 2012

@monnn to je mi líto ☹ ☹ ☹

monnn
11. říj 2012

@darkwitch ☹ a co vy?Klárko tolik jsem si přála,že se tam aspon někdy potkáme,před jednou ordinací 😉 ,mám ještě jeden pokus,ale nevím zda to vůbec má cenu,takhle se nervovat a upínat,nehledě na to,že i peněženku to hezky provětrává,kdyby mi aspon byli schopni říct důvod,ted jsem všechny výsledky měla přímo ukázkové,i z imuna žádná červená políčka,tak já fakt nevím,jsem objednána k Dr. v listopadu,ted když jsem tam tedy byla si na mě čas taky udělala,ale že je to moc čerstvé tak chtěla at se objednám později,
@majcam 😒