Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
15. únor 2013

@majcam Marti to máš dobrýho pamatováka 😉 ,jo jenže ted jsme se domluvily s Dr. ,že PGD místo 3.den uděláme až 5.den a hned mražení,no a ted mají čas 😒 ,protože em. je v mrazáčku,.tak musím doufat,že je toto pravé a hlavně zdravé 😉

olja29
15. únor 2013

Ahoj/ jsem zklamana a zase nevim co delat. Objednat na konsultacije k jninemu doktoru mne ne chteli. Brala jsem clostelbegit +pregnyl. Gdyz jsem odchazela doktora vubec nic ne rekla gdy musim pryjit přyšti. Otehotnet mne nevyšlo tak premyslela jsem ze zajdu k doktorce at stihnu v čas zase brat ten clostelbegit ale vubec nevim potrebuju ho brat 2 mesic po sobe nebo ne. Se mnou o tom vubec nikdo ne bavil. Gdyz jsem zavolala objednat na pondeli tak mne objednali na 25 unora je to pozde. A na moje otazku ze nivim co delat brat nebo ne brat leky byla špatna reakcije. Mate negdo stejnou situacii. Ze po pervym pokusu jste ne otehotneli I co vam pak řikal doctor nebo gdy vam rekli pryjit na konsultacii po kolik dni? Vypada ze proste se mnou tam nikdo nechci bavit protoze nejsem z čech. 

natalie77
15. únor 2013

Zdravím, prosím, můžete mi poradit?
V pondělí mám OPU, vpravo 4 oocyty, vlevo nic. Mám se rozhodnout, jakou metodou se IVF udělá.
Nechali jste si dělat ICSI? Vyšlo to ? V případě, že by se oplodnila čtyři mám si nechat zamrazit?
Je pak KET šetrnější? A může se opakovat dříve než třeba další pokus IVF?
A pak ještě otázka, kolik jste v Gennetu cca platity? Moc děkuji za radu a pomoc. Přeji všem hodně štěstí.

monnn
15. únor 2013

@olja29 Oli tak to je mi líto,ale objednat k jinému lékaři by tě měli-pokud na tom trváš 😠 ,jinak ti neporadím,tuto zkušenost nemám.
@natalie77 ahojky,no asi bych se řídila radou tvé MUDr. popřípadě embryologa,který za tebou po OPU přijde na pokoj a dle výsledků spermiogramu tvého muže atd.by ti měl poradit,ale určo ICSI zvyšuje šanci na oplodnění 😉 ,ale rozhodující bude tvé slovo,no a pokud bude do mražáčku vůbec bych neváhala,my takové štěstí neměli ☹ ,platby jsou různé,každá jinak reagujeme za léky-jiná cena a ICSI je myslím za 7000kč a PK 2500

natalie77
15. únor 2013

@monnn moc děkuji za radu, nechám si poradit od lékaře podle výsledků....moc děkuji a držím pěsti a přeji hodně štěstí.

monnn
15. únor 2013

@natalie77 nemáš zač,ale ono opravdu v po může být vše úplně jinak,ale určitě za tebou přijde jak Dr. tak i embryoplog,ke komu chodíš? bude ti dělat OPU?

natalie77
15. únor 2013

@monnn Chodím k dr. Vykysalé a OPU bude dělat někdo jiný, myslím, že dr. Jarošová..
Uvidíme v pondělí. Četla jsem, co máš za sebou ty...je mi to líto....snad se vše v dobré obrátí, moc držím pěsti a přeji hodně štěstí...

monnn
15. únor 2013

@natalie77 děkuji,taky ti přeji at se zadaří hned na 1.pokus!!! 😵

natalie77
15. únor 2013

@monnn moc děkuji, ale byl by to zázrak.... a hlavně tím pozitivním testem to bohužel nekončí 😒 .

monnn
15. únor 2013

@natalie77 i zázraky se občas stávají,tak proč ne zrovna Tobě 😉 ,hlavně se nestresuj OPU je v poho a pak ...jj je to záhada a jak píšeš na testu // neznamená vítězství,ale věřit musíme,taky se snažím ještě doufat 😕

natalie77
15. únor 2013

@monnn a jak to vypadá u Tebe? moc držím pěsti, ono je to hrozné to čekání a doufání, ale musíme pořád věřit, že to dobře dopadne..

inza
16. únor 2013

@monnn:zdravim,kdy teda na to pujdete?jsou nanuci OK?ja pomalu zacinam davat dohronady veci atd....uklid doma,prani....manza tento vikend na baraku sam...se donlouva s truhlarem zda stity stihne jeste pred Ufonem a ja budu rodit v Prg ci to bude delat az na jare a ja budu na horach 🙂

monnn
16. únor 2013

@inza ty jo tobě to pěkně letí 😀 ještě chvíli a ufounek bude spinkat v postýlce 😵 ,no máme jednoho nanuka,ale nevím ještě výsledky biopsie,takže 😕

inza
17. únor 2013

@monnn: takze zatim nic moc co...no nanuk bude urcite OK

monnn
17. únor 2013

@inza kéž by jsi měla pravdu!!!! 😵 😵 😵

inza
17. únor 2013

@monnn: jasně ze mam 🙂

majcam
18. únor 2013

@monnn Mončo,tak co tam kurňa v tom Gennetu s těma mimčama dělaj?! To je klonujou,nebo co?! 😕

monnn
18. únor 2013

@majcam dnes mi volala Dr. výsledky už byly v pá ,ona měla dovolenou a asi se nikomu jinému nechtělo říkat špatnou zprávu,jj to jedno jediné em, co nám vydrželo PK je nemocné,takže nevhodné k transferu ☹ 😠

Holky moc vám všem děkuji za podporu,tohle byl náš poslední pokus,všem vám přeji radost z brzkého těhulkování a zdravých miminek!!!! 😵 😵 😵

sipkova1
18. únor 2013

@monnn ach jo. Proč poslední?

anlek
18. únor 2013

@monnn To je mi líto. 😢

monnn
18. únor 2013

@sipkova1 máme všechny pokusy vyčerpané a nevím zda má cenu jít do dalšího postupu,když ze 4 IVF s PGD došlo pouze 1 ne ET,zbylé 3 byly stopnuty pro neodpovídající PK nebo kvůli PGD ☹

@anlek děkuji

darkwitch
18. únor 2013

@monnn ach jo, to je mi líto... jsem doufala, že půjdem do KETu spolu...

monnn
18. únor 2013

@darkwitch Klárko to já taky,navíc jsem do tohoto pokusu dala fakt asi zbytek sil co mám,myslím,že víc už nezvládnu,kdybych neměla aspon syna bych dnes probrečela celý den a myslím,že dnešní noc bude děsná,zítra ráno budu vypadat asi jak angorák 😅 ,přeji ti at ti tento pokus vyjde 😵 😵 😵 ,nic ve zlém,ale už taky tam straším hezky dlouho 😀

natalie77
19. únor 2013

@monnn to je mi moc líto, přeji hodně sil... ☹ . Vím, že žádné slova útěchy nepomáhají....boohužel.

betox
19. únor 2013

@monnn To je mi moc líto, tohle zahojí jedině čas. Každopádně to nevzdávej, zázraky se dějí (vím o čem mluvím....)

monnn
19. únor 2013

@betox děkuji,máš pravdu čas,zázraky raději ne,ono by to možná přirozeně vyšlo,ale nechci riskovat -aby další člen naší rodiny měl geneticky přenosnou chorobu,holt budu se muset smířit s jedináčkem a být pro něj vším,ted kvůli cestování Pha - domov jsem se mu moc nevěnovala,byla jsem moc zafixovaná na druhé dítko a tři roky utekly ☹ ,nelituji toho udělala jsem proto myslím hodně,poznala tady hodně super holek ,moc vám přeji miminka,jen ted,zrovna ted je mi smutno,že to všechno skončilo,mít tak aspon ještě nějaký pokus,já blbec jsem si měla sama naordinovat ten prednison,jednou jsem ho užívala a tehdy došlo i na ET,no už jsem se vypsala 😀

Přeji vám jen zdravá miminka a at vám dělají jen a jen radost,jo a užívejte si každý den,ono to strašně rychle letí a ani se nenadáte a půjdou vám ti uzlíčci do školy 😉 😵

majcam
20. únor 2013

@monnn ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔

majcam
20. únor 2013

@betox tak jaké bylo šestinedělí mamko?! 😲

vveru
20. únor 2013

Ahoj holky, tý jo to jsem tu dlooouho nebyla. @betox Veeelká gratulka k miminku, mám radost! 🙂

Holky chci se zeptat, nevíte za jak dlouho se může začit zkoušet znova po stimulce a ET, když nemáme žádné mrazáčky???

monnn
20. únor 2013

@vveru na další IVF můžeš za 3 měsíce,tělo si musí odpočinout 😒