Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

meyryen
5. dub 2013

@zvalentova Přesně tak, je rázná, jasná, rychlá a to mi hrozně vyhovuje. Nedávno měla dovolenou a byla jsem na jedné kontrole u dr. Vykysalé a z ní jsem byla vyloženě nešťastná, mrtvej brouk, mluvila hrozně potichu, pomalu se mě ani na nic nezeptala a když jsem odcházela tak se ani nezvedla ze židle, byla jsem ráda, že je langerová zase zpátky 🙂

klami
5. dub 2013

@meyryen 😀 ok, jsem ráda za Langerovou.. snad mě neuhrane 😀

klami
5. dub 2013

@irisi však mě by to nevadilo 🙂 čekám už dlouho, jedna budoucí těhule v řadě přede mnou mě nezabije 🙂)

irisi
6. dub 2013

@klami kéž by 😵 , snad bych si i přála,aby se // objevovali za čekání 😀 ... za 5 let bych snad nárok už mohla mít

ljonas
6. dub 2013

ahoj, ráda bych se přidala do diskuze, po 2 MA nás bude čekat s manželem gennet. tak jsem přemýšlela za jak dlouho nás tam gynekolog pošle? jaké se dělají vyšetřenía kdy budeme znát výsledky? díky

majcam
6. dub 2013

@inza jaký je počasí na Vysočině?! 😉

inza
6. dub 2013

@majcam:netuším, já jsem teď momentálně v Praze zase na chvíli. Ufonovi se blíží termín vykouknuti 🙂

lucik1986
6. dub 2013

@ljonas mě poslala moje dr. po roce snažení na laparoskopii a po ní hned do Gennetu. Udělají ti spoustu vyšetření z krve, ulz, něco z moči. Partnerovi spermiogram. No a výsledky jsou v závislosti na tom, o co se bude jednat. Něco je druhý den, něco do měsíce

majcam
6. dub 2013

@inza já jen zkouším "klikatě" jestli si celá,vim,že mě ty kecy s.....,takže tě uhánim na počasí 😝 🙂

ljonas
6. dub 2013

@lucik1986 díky, ta vyšetření jste měli za 1 návštěvu? asi ano... u nás to bude asi hlavně o genetice, už jsem měla 2 zamlklý potrat, tak chceme zjistit proč....

lucik1986
6. dub 2013

@ljonas nene to bylo za víc návstěv. Aha tak to budete mít třeba trošku jiný postup.

klami
6. dub 2013

@irisi si piš, jako čestný titul.. měla bys být už čestnou matko 🙂) ale ono to bude.. všechno bude!

irisi
6. dub 2013

@klami no kéž by 😕 , jen ta víra občas kolísá 🙂......ale teď je konečně zase šance , tak uvidíme 😉 ..... hodně zdaru ti přeji a žádné dlouhě čekání, i když občas to za to stojí

inza
7. dub 2013

@majcam:mě to je jasný. Teď už skoro všichni známí porad chtěj vědět zda jsme ještě v celku atd...a máš pravdu že mě ty dotazy taky se.. u🙂 neboj dam vědět. Asi začnu pomalu Ufona vyhanet ven🙂. Nějaké rady?

🙂 🙂

majcam
7. dub 2013

@inza já hodně uklízela,chodila po schodech,prostě makala,no a v pondělí na monitoru mi řekli,ať přijdu ve středu a že se domluvíme na vyvolání,no a v úterý jsem se vzbudila,šla si pro snídani no a už to ze mě šplouchalo 😉 ,myslim si,že rady jsou na nic,až mu tam bude hodně těsno,tak si to tam prokopne 🙂 ,už aby byl venku 😲

inza
7. dub 2013

@majcam:no našemu už tesno bude. Se me porad mele v břichu a to vytváří dobre utvary🙂 mě zatím nepomáhají ani schody ani tepla koupel🙂 jo prokopne si až uzná za vhodné sam

anlek
7. dub 2013

@inza Prvorozený, vzorný odjakživa. Jedno odpoledne jsme mu řekli, tak jo už můžeš, už je vše zařízené, co jsme chtěli. Druhý den odpoledne byl na světě. Byl pět dnů před termínem, takže žádný stres, nikdo blbé dotaz nekladl. Druhorozený je trošku prevítek. 8 dnů před termínem jsem si říkala, dneska bych mohla jít ještě naposled tancovat, příští týden už to asi nepůjde a kdovíkdy uvidím všechny lidi. Manžel mě malinko prohnal, já v jednu chvíli cítila, jak břicho kleslo. Tak jsem ze srandy lidem na tancování říkala, že asi druhý den porodím a taky že jo. Sice porod se rozebíhal nadvakrát, ale druhý den vykoukl. Opět díky tomu, že jsem rodila před termínem, tak nikdo nestíhal mít blbé dotazy.

inza
7. dub 2013

@anlek:nojo šikovný děti máte. My máme termín v utery 🙂. Domlouváme tomu a nic platné 🙂

majcam
9. dub 2013

@inza jak je v Praze Ivčo?! Neprší?! 😉

inza
9. dub 2013

@majcam:no zatím vše při starem🙂. Ale začíná nějak tlačit v podbřišku 🙂 tak uvidíme co z toho bude. Další kontrola ve čtvrtek.

majcam
9. dub 2013

@inza a nezaprší a nezaprší 😅

anlek
9. dub 2013

@inza Tu už nestihnete, to už bude ufounek na světě. 😵

inza
9. dub 2013

@anlek:no doufám ze ano. Už to je docela únavné... a ještě mě začali bolet záda.
@majcam: přesně tak, ale snad brzo bude. Jo a náš pes začíná být velká vterka a porad mě pronásleduje 🙂

majcam
9. dub 2013

@inza já si ještě pamatuju,že dva dny před porodem jsem měla velké otoky a už bolely,no ale bylo to v létě,tak nevim jestli i teď mají těhule otoky když není teplo?!

inza
9. dub 2013

@majcam:tak ty naštěstí nemam🙂

majcam
9. dub 2013

@inza tak to máš dobrý,byl to humus 😕

inza
10. dub 2013

@majcam:tak už doprselo🙂 a třeba dnes či zítra bude už slunecno🙂

mandre
10. dub 2013

@inza 😉 😉 😉 hodně štěstí

inza
10. dub 2013

@mandre:diky:-) 🙂

majcam
10. dub 2013

@inza ty vole..... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲