Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
10. dub 2013

@majcam co typuješ? růžová nebo modrá? 😀

majcam
10. dub 2013

@mandre modrou 😲

mandre
10. dub 2013

@majcam já růžovou 😅

monnn
10. dub 2013

@majcam @mandre 😀 já 😲 asi růžovou !!!! 😵

majcam
11. dub 2013

@inza růžová nebo modrá?! 😉

inza
11. dub 2013

@majcam,@monnn,@mandre:tak modrá. Dneska ráno po více jak 25 hod a pak zvítězil císař. Je to Vitek, 54cm;4,75 kilo. 🙂

majcam
11. dub 2013

@inza chachááááá,a jejda to je kus chlapa 😕 😕 😲 😲 😲 😲 ,kam se do tebe vešel?!

inza
11. dub 2013

@majcam:netusim:-) nahoře bylo jenom cca 15kilo.dneska se tu nad takovým objem všichni dívej... Jsme tu tím proflakly 🙂

majcam
11. dub 2013

@inza a kde ležíš?! To se nedivim,že šel císařem,šmudla šikovnej,to bude celej manža 😉 a teda 25hodin,klobouk dolů 😉

anlek
11. dub 2013

@inza Gratuluju k pořádnému chlapovi! Kolik jsi měla odhad váhy?

inza
11. dub 2013

@majcam:u Apolinare
@anlek:nikdo nic neřek

monnn
11. dub 2013

@inza velká gratulace!!! 😵 tý jo kus chlapa,ségra měla malého 4,05kg a to byl obr a Vítek 😅 ,hele to obejdete ty nejmenší velikosti ,že jo 😀 .tak hodně zdravíčka 😵 😵 😵

petaloudi
11. dub 2013

@inza Veliká gratulace k chlapákovi!!! 🙂

inza
11. dub 2013

@monnn:my máme nejmenší 62 a to bude asi jen tak tak🙂

majcam
12. dub 2013

@inza ty bláho,malá má teď 68 😉 ,ale je to holka 😉 ,no musela sis užít teda,ten ti bude sát jedna báseň 😉 , musí bejt manža pyšnej,viď 😵

inza
12. dub 2013

@majcam:jo bude. My spolu mluvili včera jenom po telefonu chvíli. Na jip ho nepustili takže přijde až dneska odpo. Ale malého už si choval🙂 teď se s ním nanosi 🙂

sipkova1
12. dub 2013

@inza moc gratuluju k Vítkovi 🙂

majcam
12. dub 2013

a kde máme @betox?! 😲 😲

petap1
12. dub 2013

inza: velikááááá gratulace...moc hezké jmého 🙂.....a ta váha..fijóóó 😀 😀

inza
12. dub 2013

Holky diky všem za gratulace 🙂

darkwitch
12. dub 2013

@inza gratuluju 🙂

inza
12. dub 2013

@darkwitch:diky:-) a teď jsi na řadě ty🙂...

darkwitch
12. dub 2013

Uvidíme za týden a kousek 😀 v pondělí jsem byla na KET... hele je normální, že když jsem byla v pondělí na KET tak už tak dva dny špiním? já si to už nějak nepamatuju, teda předtím se mi to nikdy nestalo, ale matně si vybavuju, že o tom někdo něco říkal, ale už si nevybavuju co 😀

inza
13. dub 2013

@darkwitch:tak to moc držím palce ať vše dopadne ok

mandre
13. dub 2013

@inza velká gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 co to je za míry? 😀 😀 😀 😀 hlavně, že je všechno v pořádku 😉

inza
14. dub 2013

@mandre:no my máme rovnou 3 měsíční dítě. Tu na něj nemá moc věcí... Místo bodicek fasujem jenom staré plátěné košilky. Velikost 62 mu je jen tak tak

petaloudi
14. dub 2013

@inza To si umím představit. Mariana měla 4170 g a už ta vypadala mezi těma malýma prďolama jak o měsíc starší. Taky si pamatuju, jak jsem si vždycky na chodbě nabrala nějaký hezký oblečky a pak je šla vrátit, protože jí nebyly 😀

inza
14. dub 2013

@petaloudi:já to vzdala a používám klasické staré plátěné košilky... Jsou fakt k nezaplacení...

betox
15. dub 2013

@inza Obrovská gratulace 😉 Týjo, malá má teď 4,75 kg, si neumím představit takový kus porodit 😲 .
@darkwitch držím moc palce
@majcam Ahojky, my teď máme takové období pos...navrch. Tchánovi našli po 7 letech metastázy na plicích, takže mu minulý týden operovali jednu plíci a příští týden jde na druhou ☹ Mě zase pro změnu zjistil gyn. na prohlídce, že se mi opět po 3 letech udělal nádor na tom mém zbylém vaječníku 😖 . Nevím co dál, mám tam jít teď koncem měsíce na kontrolu, jak to vypadá a pak event. operace, což si s malou neumím představit. Léčitelka mě od toho zrazuje, že to není zhoubné a otázka, aby mi vaječník nevzali celý, protože pak by to bylo hotovo úplně. Radila, ať v létě začneme pracovat na dalším mimču. Druhé si teda teď neumím představit, na druhou stranu, pokud by to mělo být teď nebo nikdy, tak je to jasné...Ale malá je OK. V noci spí třeba i 8 hodin, takže musím odsávat, což je opruz 😝 Bříško je mnohem lepší. Krásně se chechtá a moc pěkně drží hlavičku. Je to naše štěstí 😉
Co Vy, jak žijete?

majcam
16. dub 2013

@betox uf to je mi líto 😢 ,ještě že máme ty naše jezinky,třeba se ten vaječník ještě nějak vyvrbí 😕 ,ach to zdravíčko..