Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
21. únor 2014

@darkwitch MOC VELIKÁ GRATULACE AT VÁM ROSTE DO KRÁSY 😉

berusinka1
28. únor 2014

Ahoj holky, vím, že bych to zde našla v předcházejícíh stránkách, ale je jich tolik, že to nezvládnu přelouskat, tak to zkusím takto, konečně mám termín do Gennetu v Praze na Letné k MUDr. Vykysalé, můžete mi prosím říci, jak tam probíhá první konzultace, na co se mám připravit a jaké máte zkušenosti s pí. doktorkou? Když mi volali volný termín, tak moc sdílní nebyli a nevím, kde se jinde vyptat.

tabedla
1. bře 2014

Ahoj ja taky 🙂 taky mam k Dr.Vykysale na 1.4. Uz se tam moc tesim.🙂 Akorat tam musim jeste zavolat a zeptat se na to jak a kdy provest tu hys na kterou mi ted posl gynekolog.Mam polyp v cipku.

berusinka1
3. bře 2014

@tabedla Já jdu až 15.4., tak bych byla moc ráda, kdybys mi mohla sdělit svoje dojmy a jak to vše probíhalo. Budu držet palce na to, aby ses tam dobře dovolala, pokaždé, co jsem tam volala, tak jsem strávila hodně času na telefonu, asi tam toho mají opravdu hodně. jak jsem koukala do Tvého profilu, tak mi se ještě nesnažíme tak dlouho, jen dva roky, s jedním neúspěchem, ale i tak už je to dlouho.

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...

jana123123
7. bře 2014

ahoj jdu poprvy na ivf chtela bych se zeptat jak to prochazi vim ze se odebere sperma a pak se to pichne ineekci do vajicka a dal nevim diky moc za rady vsem tak zatim jana

jana123123
7. bře 2014

Ahoj holky mam prozbu jdu ted v breznu na privni konzultaci a chtela bych se zeptat jak to probiha diki moc za rady 🙂

ivec16
7. bře 2014

ahoj holky bola ste niektora na punkcii pod lokalnou anestezou? caka ma to zajtra...

barthia
9. bře 2014

@ivec16 Ahoj byla jsem na OPU 3x a vždy pod celkovou narkózou. Chodím do Gennetu Archa. Nikdy jsem neslyšela o punkci pod lokalní anastezií, ale docala bych to uvítala. Po narkóze se mi vždy dělá špatně. Do jakého Gennetu chodíš? A to ti sami nabídli lokání anastezii?

ivec16
9. bře 2014

@barthia ja to absolvujem vo francuzsku a musim povedat ze to hodne bolelo. Takze ja uz nikdy viac v lokalke nepojdem. To si tych 500€ za celkovu priplatim. V celkovej som uz bola tiez a to som ani nevedela, ze mi nieco robili, hned som bola fit. Takze lokalku neodporucam.

ivec16
9. bře 2014

@barthia a mohla som si vybrat, ci lokal alebo celkova. Nic viac ako ze za celkovu si budem musiet doplatit mi k tomu nepovedali. A myslela som ze to bude lokalka ako pri cisarskom reze... No bolo to len slabe umrtvenie od spodu... Mam pocit, ze obstrek u zubara je ucinnejsi... Takze uz nikdy viac..

tabedla
15. bře 2014

@barthia nu jsem prave premyslela,ze by to bylo mozna mnohem lepsi nez pod celkoou bit kratkodobou nrkozou.Po narkoze jsem blba jeste 4dny potom a neni m dobre.A to ze bych mla jit druhy den normos do prace po narkoze je hode patna predstava.Kdyz jdes na polyp v dloze do nemocnice pousti te druhy den rano a o jsi cely den jeste doma a vetsinou jeste min tyden.Ale takto....
Nu asi o bude mozna na dohode,zkusime se nekdo popat na ten rajsky plyn.🙂 Myslim,ze by tusim i usetrily.🙂

Holky tak jsem byla na ambulantni hysteroskopii kde mi odstranili ten polyp z deloznio hrdla.Bez narkozy a umrtveni.Nu bolelo to jako kdyz tlacite velkeho bedara a pak stipnuti.Takze nic velkeho.Prodycha se to a ok..Do 4dnu se ranka zahoji a uz mam plodny hlen.A uz bych......🙂 po tydnu uz muzu.🙂
Pri hsk mynuly rok jsem byla 3tydny doma po narkoze a jeste jsem krvacela(komplikace).Ted po dvouch dnech dovci jsem byla v patek v praci.🙂

Jinak v Gennetu delaji jen diagnostickou HSK ne opertivni ani minioperativni.🙂

tabedla
15. bře 2014

@ivec16 Tez bych to uvitala,jenze problem je v tom,ze ovi ty foliky napichuji na vice mistech.Takze s lokalni asi ne.Ale mozna v celkove nebo s rajskym plynem.Moznoo.:-) Zkusim se pak tez zeptat z pujdu na IVF.🙂 Ci ty uz neo vis?

ivec16
15. bře 2014

@tabedla ako to myslis ci nieco viem? 🙂 no ja lokalnu anestezu pri ovarielnej punkcii nikomu neodporucam... (bolelo to velmi), ja ak budem musiet znovu, tak jedine v narkoze... v pondelok nam vlozili dve embryjka.. a teraz cakame do buduceho piatku ako to dopadlo a ci sa embryjka zabyvaju 🙂

tabedla
15. bře 2014

@ivec16 aha...ty uz jsi podstoupila?Nu prave lokalni se mi moc nezda....ja nevim jeste jsem prave nebyla na nicem,jen jsem se prave co nejvic chtela optat.A premyslela jsem jestli jde vubec ten rajsky plyn.????🙂 🙂

ivec16
15. bře 2014

@tabedla tak s rajskym plynom nemam skusenost 🙂.. ale bodol by mi pri tej lokalke 😀

tabedla
15. bře 2014

🙂 🙂 chteji za 5min. 500,- husty. 😕

ivec16
15. bře 2014

@tabedla chi chi 🙂 to bych si mohla uz priplatit za tu celkovu narkozu

tabedla
15. bře 2014

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monnn
15. bře 2014

ahoj holky,já jsem byla na punkci bez anestezie - nebylo to příjemné,ale dalo se to vydržet.měla jsem než dva folikuly,tak možná proto,rozhodně to bylo příjemnější než trhání zubů 😉 😝

darkwitch
16. bře 2014

holky jak jste řešily po ivf antikoncepci když jste chtěly druhátko?

inza_ivd
17. bře 2014

@darkwitch:my nijak...

ivec16
17. bře 2014

@monnn hmm asi zalezi kolko mas tych folikulov, mozno aj zrasty urobia svoje... No ja som mala pocit, ze aj vytrhnutie zuba by bolo lepsie. Ja som mala 34 folikov odobrali 6 vajicok (asi najvacsie) a mala som dost. No mam endosku a celkom dost zrastov, mozno aj preto to tak bolelo. A vajecniku som mala take, ze mna uz bolelo len obycajne vaginalne sono (unosne) no to do mna nepichali ihly... Takze podla mna, ak ide o odber 2-3 vajicok tak sa to vydrzat da,... No ak je uz viac folikov, tak aj pre pokoj lekara je lepsia celkova narkoza...

ivec16
17. bře 2014

@darkwitch ja som este len po 1. Ivf ale antiku neplanujem brat...

monnn
17. bře 2014

@ivec16 jasně,právě proto,že to bylo malé množství 2,tak jsem šla bez anes.. ,víc bych taky nedala,zase taková hrdinka nejsem 😕 ale jak píšeš ty dva - tři,se to v poho zvládne,hlavně když víš,že to má smysl- i jiný .

mandre
24. bře 2014

@darkwitch vy nejste po ivf, ne?

darkwitch
29. bře 2014

@mandre ne, nakone se zadařilo přirozeně 🙂 po 3 neúspěšný if 😀 ale už jsme se rozodli že na antiku kašlem, budeme mít radši děti u sebe než jen jedno 🙂

darkwitch
29. bře 2014

pardon mě nějak vynechala písmenka...

mandre
30. bře 2014

@darkwitch abyste nebyli jak my 😀 , když byl Kristiánkovi rok, tak jsme to jednou zkusili a máme z toho Adriánka 😀 ...antiko jsem nebrala nikdy teda, ani teď nebudu 😵

darkwitch
31. bře 2014

@mandre 😀 no já jsem nad tím dlouho přemýšlela a rozhodla jsem se, že mi děti blízko u sebe nevadí i když si pak možná půjdu hodit mašli 😀 ale bylo to těžké rozhodování 🙂 jako antiko bych nebrala ted taky, jen jsme uvažovali o jiných možnostech ochrany a ani ty nebudeme používat 🙂