Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
23. zář 2014

@inza_ivd tak moc držím palce at to vyjde 🙂

inza_ivd
23. zář 2014

@darkwitch:uvidíme co z toho nakonec bude či nebude. Co vy a sourozenec pro malou?

monnn
23. zář 2014

@inza_ivd držím palce !!! 😉 😵 😵

darkwitch
24. zář 2014

@inza_ivd v domácím snažení jedeme už od začátku 🙂 doufám, že se nám povede rychleji než malá a že se ivf vyhneme 🙂

darkwitch
24. zář 2014

@monnn ahoj 🙂 jak se daří?

inza_ivd
26. zář 2014

Tak v pondělí jdeme na to. Jo jeden dotaz nějak jsem zapomněla kam se píchá pregnyl 😀

darkwitch
27. zář 2014

@inza_ivd jestli si to dobře pamatuju tak do svalu

donia
27. zář 2014

@inza_ivd pregnyl jsem pichala do bricha (ne k pupiku !), chytit "spicek" a pichnout 😉

inza_ivd
2. říj 2014

Tak v pondělí bylo opu. Celkem po minimalce 9 Valuch z toho 5zralych a ty stále drzi 😀 😎

darkwitch
3. říj 2014

@inza_ivd ty jo ty mas po minimalce devet vajuch? To je hodne dobry. Kolik jich budete zavadet a zbytek zamrazite?

inza_ivd
4. říj 2014

@darkwitch:je taky si z toho dr dělala srandu... Že čím starší tim lepší úroda 😀. Kolik ještě pořád nevím. Máme čas do oběda si to rozmyslet. Zbytek necháme zatím pro jistotu zamrazit. Asi se zeptame juniora kolik. 😉 Jede s námi nemáme hlídání

darkwitch
4. říj 2014

@inza_ivd jasně tělu je jasné, že má posledních pár pokusů přivést potomka na svět a snaží se 🙂 tak držím palce aby to vyšlo 🙂

mandre
11. říj 2014

@inza_ivd tak jak, přijdu se mrknout a nic dočista nic nevidím 😀

darkwitch
11. říj 2014

@mandre taky čekám, ale ještě má na testování čas, ne?

mandre
11. říj 2014

@darkwitch to určitě, ale jak to proběhlo, kolik bylo zamraženo... 😎 atd. mimochodem 29. má Adriánek 1 rok, to hrozně letí, mám mlhu, jak kdybych rodila před pár měsíci 😲

inza_ivd
11. říj 2014

@mandre, @darkwitch:je ještě je týden čas. Jinak v pohodě. Bylo jich pět a pět zůstalo. Dali jsme jedno teda až po delší diskuzi s dr. Byla to expandovana blastocysta ohodnocena 1 s hvězdičkou. Zbytek nechali a nakonec pak ještě 2 dali k ledu(blastocysty). Jo a sestřičky tam "obstastnoval" nás mladej... vysomroval koláčky atd... Já teď zatím nic nepozoruji tak uvidíme. Jinak malému je dneska 1, roku. Strašně to letí.

darkwitch
18. říj 2014

@inza_ivd tak ted už napatě čekám 😀

inza_ivd
21. říj 2014

@darkwitch: 😀 no dvě se zjevily 😀... V pátek jdeme na UZ. 😎 😀

darkwitch
21. říj 2014

@inza_ivd jeeee, tak nadále držím všechno co mám 🙂 ty jo že by to druhé otěhotnění bylo fakt snadnější než to první? to by bylo super 😀

inza_ivd
21. říj 2014

@darkwitch:spíš nemáš čas nad ničím přemýšlel... Naše akční nespave dítě mě zaměstnává celý den.... Jinak asi prostě tam umějí.... opět po transferu jsem si týden dávala sklenku vína jak říkala už minule dr.... 😀

petap1
21. říj 2014

@inza_ivd
Velikáá gratulace 😀 😀

inza_ivd
21. říj 2014

@petap1:no zatím není pořádně k cemu 😀, ale snad bude vše ok. Co vy a sourozenec?

mandre
22. říj 2014

@inza_ivd 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 já to věděla, kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten... 😅 a tělo už ví přesně, co má dělat, paráda.

inza_ivd
23. říj 2014

@mandre:jj prostě tam umí.... 😀 😀.... Zatím to beru tak nějak že buď zůstane nebo se uvidí. S malým nemám vůbec čas o něčem přemýšlet.....

petap1
23. říj 2014

@inza_ivd My zůstáváme u jedináčka, i když s otěhotněním, po urovnání prolaktinu, by jsme neměli žádný problém. Pořád jsme se rozhodovali...a nakonec jsme se rozhodli, že nebudeme riskovat mé a miminka zdraví a zůstaneme u krásné a zdravé Evičky 😀 Asi tady moc souhlasit nebudete....jdete všichni do sourozenců bez větších rozpaků a já vám tleskám 😀 , ale naše rozhodnutí je toto 😉

mandre
23. říj 2014

@inza_ivd 4:54 😀 co to je za čas? To jsem zrovna kojila, ale že bych si u toho zapla PC, to nééé 😀 jsem KO i tak. Taky jsem Adrianka neřešila, buď to bude anebo neee 😉

@petap1 no jo, to se nedá nic dělat, aspoň 1, taky dobrý, i když já teda byla rozhodnutá pro 2 už dávno, asi bysme dali i to 3., kdybych nebyla už babka 🙂, ale přece jenom, až půjde Adrianek do 1. třídy, tak tam budu asi nejstarší matka, no jo no, co se dá dělat 😨 Kamarádka stejně stará teď čeká 2., tak bude ještě o rok starší při narození holčičky, taky jsme to tak neplánovali, ale zaplať pán bůh, že je máme 😝 .

inza_ivd
23. říj 2014

@mandre:malej byl vzhůru ma horecku a cekame na vyter z krku na streptokoka proto spi jeste min nez normálně. tak jsem koukla pres mobil. 😀
@petap1:je preci každého vec pro kolik prcku se rozhodne . 😉. Kamarádka jich ma třeba 5

mandre
23. říj 2014

@inza_ivd my máme zase "lepru", K. má od včera alergii na ATB a je celej poďobanej a fleky po nohách, no dílo 😒 ...Tady je jinak mrtvo 😀, co?

darkwitch
24. říj 2014

@mandre @inza_ivd už aby ten podzim skončil a zima vybila bacili... streptokok je mrcha a nějak ted řádí...

nannynka
24. říj 2014

Zdravím dámy - zase po roce....Některé z vás si ještě pamatuju 😉 . Čeká mě další IVF a Vykysalá, která se mnou trávila jako ošetřující lékařka posledních x-let tam prý není. Mám jít k Hrochové. Nějaká zkušenost ?
Mějte krásný víkend.