Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

odvalilova25
5. kvě 2019

@utrikocku moje kamaradka mela tehotensky test pozitivni az v 8 tydnu a to uz mela davno potvrzene dvojcatka

utrikocku
5. kvě 2019

@odvalilova25 😀 tak to je dobra rarita! Ale beru to v potaz! Diky 🙂)

merope
5. kvě 2019

@odvalilova25 @utrikocku A přesně tohle je důvod, proč v CAR říkají, že bez ohledu na test léky nevysazovat do potvrzení z krve. Pokud chceš vysadit, můžeš jít na krev zítra ráno jako samoplátce a do odpoledne máš výsledek. Ale oni v CAR ví, proč čekají do čtvrtka. Prostě je vysoká pravděpodobnost, že těhotná nejsi - ale pořád je tam jistá malá pravděpodobnost, že těhotná jsi. A mimochodem - vezmu-li občas ty pravděpodobnosti otěhotnění v daném cyklu, tak zase říkat, že jsou to nějaké "zbytečné naděje", to je samo o sobě divné.

utrikocku
5. kvě 2019

@merope já myslela to s tou "nadějí", že nepotřebuji ujištění typu "neboj ještě to může dopadnout", chtěla jsem znát názor prostě tak nějak reálně, jak to kdo měl... Ale zároveň ráda uslyším o tom, že někdo měl // až třeba 12. den po ket apod. Přijde mi, že 10. den po KET už bývá poměrně slušná čárka. Ještě do čtvrtka počkám, třeba začnu krvácet i přes léky...

odvalilova25
5. kvě 2019

@utrikocku kdyz ono hlavne zalezi jak se komu uvolnuje hcg do moce. Ja mela teda 3 denni embryo a dusik byl az 10 den a znama mela uz 6 den. Dokonce jedna holcina ducha snad az 1ý den. Jestli chcete vtsadit jdete zitra do laborky cena cca 200-300 a vysledky do par hodin