Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
3. črc 2009

milu: aha, tak to jo s tím ICSi. Jinak to chápu ten KET....ono je to těžký,kor když to tak těžce snášíš :( ...ale ono vám to vyjde napoprvé!!! 😉 🙂

monivo
3. črc 2009

Holky, pěkný prodloužený víkend všem.

Leni, ať vám neprší a úspěšné snažení 🙂
Milu, ať je ti dobře a držím palce.

dracekmracek
3. črc 2009

Leni koukni na nás zmrzlíček se chytil a to byl jedinej,nevím proč ale v poslední době spíš slíchám o těhu po Ketu...asi to bude tím že to zamražení a rozmražení přežijou jen nejsilnější jedinci 🙂
Já dneska omdlela v autobuse super den 😝 tak jsem se doplazila do práce kolegyně mi chtěla hned volat sanitu ale já si sedla před větrák a už to bylo o.k....

miluse
3. črc 2009

katu, já myslela, že jsi doma, že nechodíš do práce? 😕

dracekmracek
3. črc 2009

miluse nechodím,ale potřebovali heslo do programu cizinců,a jaksi jsem si ho po 5 měsících nevybavila tak jsem tam jela 😝

lenkakubickova
4. črc 2009

přeji vám všem krásný prodloužený víkend, na nás kouká sluníčko,tak vyrážíme stanovat!! 😵 😵

Milu: držím palce!!! 😉 🙂

Kačenko: jeeeejda,to jsi měla včera den 😲 ...tak se v tom vedru raději moc sama někam dál nevypravuj, já nejsem těhu a ty vedra těžce snáším 😝 ...já vím,že zrmzlíčci to dokážou!!! 😉 🙂 ...jen Dr. hold uvádějí menší pravděpodobnost,no 🙂

papaaaaa v pondělí 🙂

miluse
4. črc 2009

krásné ranko,

také přeji krásný prodloužený víkend.

Tak po dnešním ranním volání do genetu nám zbylo 7 bojovníčků a volat si mám až v pondělí, takže ET bude asi v úterý 😅

barrca
4. črc 2009

milu, tak to vypadá velmi slibně, držím palečky!!!

já zítra jedu na 14 dní na školení do Vídně, ale budu vás tam sledovat, tak se všechny držte 😉

miluse
6. črc 2009

Ahojky, tak bojovníčků máme pořád 7, jen jsem se zapomněla opět zeptat jak jsou velký 😅 a na ET to vypadá na zítřek 😨 tak jsem na to zvědavá.

Jo holky, to se dělá normoš při vědomí, že jo? Mám si s sebou vzít noční košili na převlečení nebo ne? 😕

barrca
6. črc 2009

Ahoj Milu, zdravim z Vidne 😀 ET se dela normalne pri vedomi, ale vubec nic neucitis. Je to pohoda ... jen to bude pod utz, tak ti bude sestricka trosku jezdit po brise. Nocni kosili si vezmi, zase se budes prevlikat na pokoji a chvili si pak polezis ... jo a sestricky doporucuji, abys mela plny mocovy mechyr, lepe to pak doktor vidi, ale zase to nesmis prehnat jako ja {ja pak musela na zachod jeste pred ET protoze se to nedalo vydrzet a sestricka ze mne byla na infarkt 😅 } tak zitra drzim lace 😉

miluse
6. črc 2009

Barru díky, jsem si nějak nebyla jistá.

Jo a za jak dlouho jste museli přijet do genetu, když vám sestřičky ráno zavolali? 😕

barrca
6. črc 2009

No my si rano v 9 volali sami, takove jsem dostala instrukce .... a pak jsme tam musely byt cca na 11h. - ET se delaji po OPU, takze zalezi, kolik toho doktori maji. Ja mela ET v sobotu a byla jsem tam jedina, takze jsem sla nekdy kolem 11:30 na radu 😵

miluse
6. črc 2009

Barru, díky 😉

lenkakubickova
6. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Milu: no teeeeda,to je super úrodička 😵 Mám radost,tak držím zítra palce na ET, pak dej vědět,jaké to je 🙂 Znám už to od Kačenka,když jsme tam s ní byla a byl to neskutečně úúúžasný pocit!! 😵 😵 Pak už budu jen týdny držet palce na // na testíku 😉 🙂

Anlek: a tebe čeká OPU zítr,viď? Tak na tebe budu myslet a držet palečky!!! 🙂 😉

Moni: a co ty? Ty vlastně teď čekáš,až dorazí MS,viď? Aby jsi začala stimulovat? 🙂

miluse
6. črc 2009

Anlek, už zítra ju? Tak to se tam možná potkáme 🙂

Barru, no mě dneska sestra řekla, že pokud se oni neozvou do 9, tak si mám zavolat já

barrca
6. črc 2009

Jasne Milu, tak uvidis ... treba se ozvou 😉 Kazdopadne drzim moc moc vsechny palce, mas paradne naslapnuto ... moc sikovna vajicka, je z ceho vybirat 😵

Leni, tak jak bylo pod stanem? Nezmokli jste?

lenkakubickova
6. črc 2009

Barco: nezmokli,bylo parádně 🙂 Sice dusno,ale v pohodě, dokonce jsem se spálila 😀 Byli jsme ve Skryjích a na nějakých hradech,fakt parádní víkend, perfektně jsem se odreagovala,ale bylo to krátký ☹ 😀 😀

miluse
7. črc 2009

Krásné ranko,

tak tu netrpělivě čekám na founa 😕

Leni, tak to je paráda, že jste si víkend užili. Taky bych někam vyrazila, ale prozatím to opět vidím jen na výlet do Práglu 😀

Tak držte palec, já se pak snad ozvu, pokud mi zase manža nezakáže ležet 😎 😅

lenkakubickova
7. črc 2009

Milu: jo,víkend byl fakt bomba! 🙂 😵 To víš,za chviličku nás bude čekat stimulka a OPU a ET, tak pak už asi tak nikam jezdit nebudem, tak si užívám do zásoby 😀 Moooooc držím paelčky,aťmáš co nejdřív foun!!!! 😉 🙂 A jupíííííí pro miminkaaaaa 😵 😵 😵 😵 Pak se ozvi, v rámco možností, držím mooooooc palce!!! 🙂

barrca
7. črc 2009

Milu, drzim palce uz dva dny 😉 😉 😉 Tak se drz kocko .... a hlavne drz plod 😀

Lenko, tak to je supr, ze jste si to uzili ... ja ted nabiram take energii na stimulku {ve Vidni na skoleni} ... a kdyz se mi o tri dny omozdi mrcha, tak stihnu stimulku i v srpnu, ale uvidime ....

Tak se mejte holky, bezim se skolit 😒

lenkakubickova
7. črc 2009

Barco: mě mrcha chodí všelijak, takže vůbec nemám představu,kdy začnu stimulovat,ale pokud mrcha nedorazí do Po 13.července (to jdu na kontrolu), tak dostanu vyvolávačku a začnu stimulovat konecm července 🙂 Tak na tom asi pak budem časově hodně podobně 😉 🙂 Držím palečky,ať stimuluiješ co nejdříííííív 😵 😵 😵
Užij si školení,papa 🙂

monivo
7. črc 2009

Ahoj holky,

Milu, moc držím palce, číslo je opravdu pěkné. Možná se tam dnes mineme, tak držím palce 🙂

Já dnes hlásím 1DC, před chvílí jsem si volala do gennetu, už mi připravují léky, za chvíli tam vyrážím. Už od soboty jsem nervozní, věděla jsem, že MS dnes dorazí a že se to tedy blíží. Mám žaludek jak na vodě. Od zítřka mi to začíná. Vím, že to všechny zvládáte super, že se asi není čeho bát, ale je to něco nového, tak mám trochu strach. Představa, že si zítra budu muset něco někam píchnout je hrozná 😅

Až se vrátím, tak poreferuju.

lenkakubickova
7. črc 2009

Moni: ahooooj 🙂 Juuuu, tak to je super,že už mrška dorazila 😵 😵 Neboooj, věřím,že jsi nervozní,já budu taky,páč jde člověk do něčeho neznámého...ale to zmákneš 😉 🙂 Kéž bych já takhle věděla,kdy mrcha dorazí 😖

anlek
7. črc 2009

Ahoj,

hlasim se z OPU. Vajicek 14, 10 super, 4 trochu min zrala, ale embryolog nad nima hul nelame. Nejak jsem pres ten prodlouzeny vikend depkarila, tak jsem se ani nehlasila.

Moni, uplne presne vim, jak se citis, takhle jsem to mela v unoru, kdy jsem poprve stimulovala na IUI puregonem. Ten strach, neprijemne pocity, ... Nic moc. Ale uvidis, ze jak se poprve pichnes, ze zjistit, ze to neni nic hrozneho. Clovek se toho boji, ale ani neni moc proc. Zvladnes to v pohode. 😉

lenkakubickova
7. črc 2009

Anlek ahoooooj 🙂 Juuuu,tak to je skvělý,že už jsi doma 😵 A kolik ti teda zavedli vajíček 2,viď? A zbytek jste si nechali zamrazit? A uz jsi aspoň klidnější? A jak se cítíš s embryjkem v bříšku? 😵 Teď bude asi děsně dlouhý to čekání 😝 ...a marodíš? 😕

lenkakubickova
7. črc 2009

Anlek: já jsem debíííííleeeeek!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Já myslela,že jsi byla na ET, mám v tom hokej,tak se omlouvám 😉 😅 Mám tu v práci neskutečnej frmol,tak jsem to popletla ☹ 😅 ....ale jinak super počet vajuch!!! A kdy asi půjdeš na ET? 🙂

anlek
7. črc 2009

Lenko, ja docela koukala, co to pises. 😀 Jsem si rikala, to musi byt nasledek narkozy. 😀

Byli jsme na OPU, ET bud v patek nebo v sobotu, dr. i embryolog doporucuji sobotu, pokud to bude mozne, tj. v patek alespon 5 embryek skvele kvality.

Jinak rikal, ze OPU je brnkacka. 😉 Ale stejne se ji budete bat. 😀 A nebudete verit, dokud si to sami nevyskousite. 😉 To je stejne jako to pichani.

lenkakubickova
7. črc 2009

anlek: to víš,no,jsem do toho zblbá z Miluse.která šla na ET 😀 😀 Tak hlavně,že jsem si to uvědomila,neboooj,nemáš žádný následek narkózy, to já mám v hlavě nějaký chaos 😉 😀 😀 A kdyby jste šli v So, tak to je zdarma,nebo už by jsi platila za PK? To je skvělý,že máte 5 skvělých embryek 😵 😵 To vyjde na poprvé!!!! 😉 🙂 A jaké jsi si píchala injekce? Ty jsi měla pero,nebo klasiku?

anlek
7. črc 2009

Lenko, ja jsem ani nepokukovala, jestli uvidim Milusi. 😅 Jsem byla rada, ze nas pustili tak brzo a ze jsme ok. Jsem se narkozy pekne bala. 😅

Jinak me odebrali 14 vajicek, 10 jich je super, 4 trochu min zrala. Kolik se jich oplodni si mam volat zitra rano. Ale nemame ISCI, tak doufam, ze bude aspon prumerny prumerny - cca 55-60 procent. 😵 Pokud nebudeme mit PK, tak ET je v patek, coz jsou tri dny. Ale nebranim se tomu. Pokud by v patek bylo vic, jak 5 a vice krasnych embryek, tak nam doporucuji PK a ET by byl v sobotu.

lenkakubickova
7. črc 2009

Anlek,tak to jsem na tu PK zvědavá,ale myslím,že to vypadá náááádherně ty vajucha 😉 🙂 Už se těším,až dáš vědět,kolik se jich oplodnilo a supeeeeeer,že jste nemuseli mít ICSI 🙂 Já se ani narkozy nebojím,nikdy mi nedělala problémy,ale asi obavy před OPU budou, prostě jde člověk do něčeho. co je mu cizí,no 😕 🙂