Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

myskaaaa
11. črc 2009

Ahoj holky,
Leni, ja momentalně prožívám to samé....dneska mela prijit mrcha a kdybych ji dostala do 12h,tak jsem mela zavolat do Gennetu a prijet si hned nafasovat arsenál na IVF. Tak jsem se dopoledne taky pekně hlídala... 😀 , prsa boli,mrcha nejspíš az zítra, takze v pondeli do Gennetu....hltám tady vsechno co píšete a pomalu se psych.pripravuju na stimlulku....
Anlek blahopreju k úspěšnému zavedení miminek. Pamatuju si jak plný močák před ET popisovala Hypo.... to se máme na co těšit.... a po zavedení po 10 minutách můžeš vstát? Já myslela ze potom nesmís vstat jeste tu hodinu asi....

miluse
11. črc 2009

Anlek, mě neřekla Langrová skoro nic, jen že mám být v klidu a že mám dělat všechno to aby mi bylo dobře, a toho koně podotkla taky plus že nemám mýt okna. Jinak ohledně sexu jsem se pak ptala sestřičky, když jsem si tam volala ohledně zamražení, tak říkala, že prý cca 7 dní by měl být půst.

Myško, mě k vyvolání MS pomohla sangrie a horká vana 😀

miluse
11. črc 2009

Anlek, gratuluju k zavedeným embrískům... (dočítátm to tu postupně), tak to tě fakt potrápili, to měli tolik OPU nebo vás tam bylo i hodně na ET? A s tím močákem jsme na tom byly stejně, ikdyž mě Dr. říkala, že prý zas tak plnej není, ale já měla co dělat, abych to pak těch cca 10 minut vydržela.

Myško, ležet by jsi měla zhruba půl hodiny, ale po těch 10 - 15 minutách se můžeš jít vyčůrat a pak zase lehnout

miluse
11. črc 2009

Hmm, tak to je hezký s tou veletžní, zrovinka jsem to viděla i ve zprávách a koukla i do mapy a samo, že tamtudy jezdíme 😒 no uvidíme podle testu, když bude negativní, tak tam asi pro ukončení neschopenky sjedu sama busem... ale to je předčasný to ještě řešit.

anlek
12. črc 2009

Dobre ranko,

trochu jsem opravila tabulku. Pokud tam jeste vidite nejakou chybku, nahlaste. Minimalne ja vim o jedne. 😀

Myskaaaa, tak to budes hodne podobne jako Leni, ta take ceka MS. Tady se dozvis hodne informaci. 😉

Milu, jsou dve moznosti jak se dostat ke Gennetu uplne pohodlne ze severu Prahy. Popisu ti jen jednu, jsem trochu lenoch, ale kdyby se ti nelibila, tak ti popisu i tu druhou.

Hned za mostem pres Vltavu(jsou tam dve odbocky, tak vyberes tu prvni) odbocis doprava a prijedes k semaforum. Na semaforech se das doprava, jsou tam dva pruhy, pojedes levym. Na dalsich semaforech odbocis doleva a pak pojedes porad rovne, okolo Vystaviste. U Vystaviste na semaforech zahnes doleva, pojedes podel tramvaje az prejedes Strossmayerovo namesti (krizovatka, kde se krizi i tramvaje). No a pak dalsi ulici do prava do kopce. Ta ulice se jmenuje kostelni. Kdyz dojedes nakonec ty ulice, jsi u Gennetu.

Jinak nevim, co se vcera delo, ze jsem cekala tak dlouho. Ale hlavni, ze mam mrnousky u sebe. A jsem z toho takova cela nabita energii, odpoledne jsem se vyspala 3h (mozna to me spis nabilo energii 😕 ) a vecer se mnou nebylo k vydrzeni, tak jsme s mamkou sjeli do Tesca nakoupit a pak jsme u nasich kecali do pul jedenacte. 😀 Nasi mrnouskove budou zvykli, ze uz od zacatku se zije aktivne. 😀

miluse
12. črc 2009

Anlek, takže za výstavištěm se nedám , po tím mostkem do prava, ale pojedu rovně, jestli to chápu a do genetu přijedu vlastně jakoby zadem? ne okolo ministerstva? Jak jezdíme teďky? Díky, nějak to s manžou vykoumáme, páč prý tu veletžní mají opravovat až skoro do konce sprna, magoři. Si vždycky na to vzpomenou o prázdninách, no je sice možná menší provoz, ale stejně, je to otrava.

Anlek, tak to je fajn,že jsi si ten včerejší den takhle krásně užila. My si včera s manžou zajeli na výroční večeři do hotelu kde jsme měli svatbu, tak to taky bylo fajn. Jen od dnešního rána mě trošku popíchává v břiše a trošku hůř se mi dejchá, tak snad si nevzpomněl hypestimulák, že by se mu u mě zalíbilo, piju jak se dá, tak snad to nebude ono, ale něco inčího. Všude kolem řádí nějaké virozu, tak snad jsem taky jednu nechytla. Nechám se překvapit.

anlek
12. črc 2009

Presne, podjedete viadukt a nedate se doprava do kopce, ale pojedete dal podel koleji. 😉

Kdyby to byl mirny OHSS, tak to vypada nadejne, ze najdes //. 😵

My vyroci svatby oslavime svatbou me sestry. 😀 Tak jsem ji rikala, at udelaji poradnou veselku, at mame paradni vyroci. Ale urcite take budeme chtit oslavit pak sami v klidku.

miluse
12. črc 2009

Anlek, to je taky hezká oslava svatby svatbou 😀 a to má sestra přesně ve stejný den jako vy? 😕 😀

anlek
12. črc 2009

Jj, presny. 😀 Rok po nas, jsme je inspirovali. 😉

miluse
12. črc 2009

Tak to je dobrý 😀

myskaaaa
12. črc 2009

AHoj holky,
tak se musím vypsat - čekam na mrchu kvůli stimulce od soboty rano,ale furt nikde. A dneska rano jsem si jen tak udelala tehu test a byla tam behem minuty slaba druhá čárka....no ale jsem ho pak stejne vyhodila...snazime se necelych 5 let a připadá mi to divné,tak se nechci nejak zacit radovat a hned se zase zklamat....to jsou ale smíšený pocity....
No tak jsem si rekla,ze uvidim rano, kdyz do ty doby dostanu mrchu,volam do Gennetu a jedu pro Gonal atd, a kdyz mrcha neprijde, rano udelam test znova a pojedu ke svymu gyn at me vezme krev, v případě že bych spontánně byla tahotna pod 5 letech snažení se pak nejspíš zblázním radostí, takže si to pak asi taky neužiju... 😀 ....no snazim se byt v klidu ale nejde mi toooo.

anlek
12. črc 2009

Myskaaa, to by byla bomba. Klidne skoc rano do Gennetu, tak ti krev take naberou. Btw. jaky mate problem, ze jste se dopracovali k IVF?

miluse
12. črc 2009

Myska, to se holt někdy stává 😉 bylo by to super. Jak píše Anlek, můžeš si nechat nabrat krev i v genetu, hlavu ti tam neutrhnou 🙂

Držím pěstičky, aby se ti těhu potvrdilo 😉 🙂

myskaaaa
12. črc 2009

Díky holky, do Gennetu to mam tak hodinu a pul cesty,nejsem z Prahy,myslim,ze mi muj gyndar taky vezme krev, ale treba to do rana dostanu,nadeji si radsi moc nedavam... 😒 , dam vědět... 🙂

miluse
12. črc 2009

Aha, jsem myslela, že jsi z Prahy, tak to jo. JJ, měl by ti vzít normoš krev, toho bych se nebála 🙂

anlek
12. črc 2009

Miluse, jeste mam na tebe jeden dotaz. Rikali ti neco o koupani? Je mi jasne, ze se nalozit do vany horke vody asi neni to prave ... Ale do vany s vodou s normalni teplotou? 😅

lenkakubickova
13. črc 2009

Ahoj holky 🙂 Vůbec jsem se sem včera nedostala, dorazili jsme z vikendu a vrhla se do praní a žehlení a ještě jsem musela honem dodělat 2 háčkované čepičky na zakázku 😝 Tak jsem pak padla za vlast 😀 Nestíhám to vše pročíst,tak pokud na někoho z vás zapomenu,omluvám se! 😅 ...dnes to tu budu mít rozlítaný,páč jdu na 10:15 do gennetu a pak bůh ví,jak pojedu zpátky, takže mrknu asi až z domova,uvidím 🙂

Anlek: pořád jsem na tebe myslela!! Juuu,tak to je skvělý,že už máš bobánky v bříšku 😵 😵 😵 Opatruj se beruško a už se těším na tvůj a Miluše testík!!! 😵 😵

Mysko: jeeee,my by jsme na tom měly být fakt na stejno, teda tak nějak +,- 😉 🙂 ...já čekám na mrchu a pořád nic 😝 ...tak jdu dnes do Gennetu na kontrolu na utz a nechat si píchnout Agolutin. Už týden mám citlivý prsa a nic,to je fakt děs!!! 😝

Milu: prosím tě ta uzavírka je až do srpna 😠 ... v sobotu.když jsme jeli k tchýni,tak musíme přez Letnou na Plzeň a jeli jsme přez Argentinskou a kolem Vltavský a Letenským tunelem nahoru. Sjíždíme vlastně z Proseka (od Letňan) a jedem pořád rovně... Kukám,že cítíš bříško, to se ti určitě zabydlují miminka 😉 😵 😵

anlek
13. črc 2009

Leni, drzim dneska palecky, at je vse tak, jak ma byt.

Ja asi tenhle patek skocin na krev, na hcg je brzo, ale chtela bych vedet, jak jsem na tom s progesteronem. A treba uz i hcg bude. 😵

lenkakubickova
13. črc 2009

Anlek děkuju 🙂 A myslíž,že by po týdnu mohlo být HCG v krvi? 🙂

anlek
13. črc 2009

Spis ne, ale me jde o ten progesteron. Abych videla, jestli ho mam akorat. 😉

miluse
13. črc 2009

Ahojky děvčata,

Anlek o koupání jako takovém nic neříkaly, tedy krom tý horký vany, sauny a pod.

Já taky dneska jedu do genetu, od včera mě furt bolí na prsou a blbě se mi dýchá, tak jsem tam ráno volala jestli si na to můžu něco vzít a primářka mě chce radši vidět. Takže si udělám zase výlet do Prahy 😔

lenkakubickova
13. črc 2009

Anlek,jojo,chápu 🙂 Já se jen ptám i tak trochu kvůli sobě,že kdybych byla třeba tak týden těhu,jestli by to vůbec Dr. poznala podle HCG 😕 😅 ...zaráží mě už delší dobu bolest prsou a dnes jsem si ráno měřila baz.teplotu a mám 37°C ...přitom bych měla údajně být před MS, tak by měla být nižší. Ale spíš nad tím zbytečně přemýšlím a je to jen nějaká náhoda 😀 😀

lenkakubickova
13. črc 2009

Milu: budu na tebe mooooooc myslet!!!! Ať jste s miminkama v pořádku!!!! 😵 😵 V kolik jdeš do Gennetu? Já tam jdu na 10:15. Třeba se někde mineme 🙂 Neboooj,všechno bude v pořádku 😉 🙂

miluse
13. črc 2009

Leni, máme přijít kolem půl 12, že prý tam má primářka pro nás místečko , tak to už tam asi nebudeš

myskaaaa
13. črc 2009

holky nevite za jak dlouho jsou výsledky v gennetu kdyz vezmou krev na hcg?

lenkakubickova
13. črc 2009

Mysko,já mám dojem, že snad do hodinky jsou hotový, ale 100% jsou ještě ten den 🙂

lenkakubickova
13. črc 2009

Milu: to doufam,ze uz tam nebudu 😝 ...ale clovek nikdy nevi, minule jsem tam hodinu cekala ☹

miluse
13. črc 2009

ale ty jdeš Leni k Vykysalý ne?

lenkakubickova
13. črc 2009

Milu: dneska ne ☹ ...ona je na sále,takže na kontrolní utz jdu k té Langerové a jdem podepsat tu žádost o IVF.

lenkakubickova
13. črc 2009

tak já mažu do Genetu,papaaaaaa 😵