Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

myskaaaa
14. črc 2009

Manžel nevěřil...absolutne....nejprve jsem mu rekla že nemužu prestat brečet a on mi rekl, že si myslel že mrchu dostanu...a ja v tom placi rikam,že jsem tehotna....tak se štěstím začal smát..... tak jsme se smáli oba dost dlouho.... 😀 pak volali z Gennetu at v pátek přijdu na ultrazvuk,tak snad vše bude OK, a primařka mi vzkazuje že mám brát Utrogestan.....tak večer začnu....jen minule jsem po něm měla mykózu jako hrom,tak nevim jestli ho radsi nepolykat...no nejak to udelam....díky holky, všem držim momomomoccccc pěsti!!!!!!!!!!

lenkakubickova
14. črc 2009

Myško, já ho ze začátku ( Utroš ) jen polykala,ani jsem nevěděla,že se zavádí 😀 😀 😀 😀 😀
To jsou krásné zprávičky!!!! 😵 😵 Tak si s manžou užívejte Vašeho štěstí a radosti 😉 🙂

myskaaaa
14. črc 2009

Miluško, moc moc moc blahopřeju, viděla jsem fotku a // tam je videt krásně!!!!
Paráda!!!! Taky jsi ukápla slzičku? Já nad testem ještě ne, až nad krví.... 😀 ,zato vydatně... 😀

myskaaaa
14. črc 2009

A ten Utroš já si zaváděla, ale fakt hrůza s tou mykózou..já na to docela trpím, jak se mi naruší to kyselý prostředí, tak hned mykóza jako hrom, tak nevím jestli ho nemám rovnou polykat....

miluse
14. črc 2009

Ikdyž holky mě tak napadlo, nevíte jak dlouho se může v těle držet pregnyl? Já jen, abych se tu neradovala předčasně 😕 ale 14 dní už snad ne, ne?

Myško, mě to zatím nějak nedochází, asi mi to nejspíš úplně dojde, až to bude z krve nebo až uvidím bobíska nebo bobísky na UTZ

Myško, tak si radši zavolej do caru, určo ti poradí. Ikdyž nechci tě strašit, ale když jsem ho já polykala, tak mi po něm bylo docela zle ☹

lenkakubickova
14. črc 2009

milu: já myslím,že už je Pregnyl fuč, navíc jsi měla krásnou sliznici,ne? 🙂

Maško: asi je to individuální,mně třeba nic u polykání nedělal,ale asi bych se poradila s Dr. 🙂

holky, to jsem vám taky chtěla říct...story... O víkendu jsme byli u kamarádky,má 4-měsíční holčičku a normálně mi líčila komplikace s ateřskou a rodičákem,že se mi chtělo brečet... Na mateřskou šla někdy koncem listopadu a první peníze jí přišli v dubnu!!! 😠 😢 ...teď si zařizovala rodičák a řekli jí, že nestíhají,že ho bude mít nejdřív tak za 3-4 měsíce 😠 Chápete to???? Já se uplně bála v tu chvíli jít na mateřskou!!!! ☹ ...paltíme hypo a spoustu poplatků a to by jsme prostě nezvládli 😢 😢 Noooo a teď bum,koukámna idnes a najdu toto:

http://finance.idnes.cz/soucasna-realita-vyplat...

kam to tu spěje???? Vždyť to jsou peníze na které se prostě musíme splehnout!!! 😢

miluse
14. črc 2009

Leni, jj, o tom vím, mají s tím problémy od začátku roku co se přešlo na ten novej systém, a upřímně čssz má bordel ve všem ☹ když po nich chci něco pracovně, tak odpověď na dopis kolikrát přijde až za 3/4 roku, takže já už se tomu fakt nedivím. 😠

lenkakubickova
14. črc 2009

milu: to je hrozný....a když pak jsme všichni naprosto normální lidi,co si sotva něco našetřej,co pak? To nikohp nezajímá ☹ ...asi škoda slov. Vidím to,že sotva porodím,budu chodit do práce...pokud se to do té doby nesrovná.

monivo
14. črc 2009

Ahoj holky,

Milu, ať se to nezakřikne, potichu držím palečky 😉 Podle vyšetření atd. jsme na tom hodně podobně, tak doufám, že ti to vyjde a my půjdeme ve tvých šlépějích 🙂

Už se těším, až stimulka skončí, už břicho cítím, něco jako kdyby měla přijít MS. A píchání Cetrotidu mi moc nejde 😅

Leni, a co ty? Nezkoušela sis dělat test?

Myško, moc gratuluji, zázraky se opravdu asi někdy dějí 🙂

zdepros
14. črc 2009

Ahoj všichni,
Miluše, moc gratuluji, určitě bude vše v pořádku

Monivo, přesně jak jsi včera psala chvilku jsme seděli vedle sebe a my jsme si pak přesedli na proti ordinaci, myslela jsem že jsi to ty ale neodhodlala jsem se tě oslovit, tak třeba příště 🙂

monivo
14. črc 2009

Ahoj zdepros,

mě to došlo až když jste šli do ordinace hned po mě. Do té doby jsem netušila, která jsi, bylo tam hodně lidí 🙂 Takže zítra OPU? Čím jsi stimulovala? Neměla jsi Cetrotide? Potřebovala bych to s někým zkonzultovat, jestli něco nedělám blbě. Včera se mi při aplikaci tak divně vedle vpichu svraštělo břicho, že jsem měla docela strach a pak se mi z toho udělala trochu boule.

lenkakubickova
14. črc 2009

Mončo ahoj 🙂 Moc ti držím palečky,ať jdeš v Miluščiných šlépějích, je to krásný, to číst 🙂 Neboooj,to ještě chvilenku vydržíš ten Cetrotid 🙂 😉 Do kdy ho zatím pícháš?
Jinak na test je to fakt zbytečný, pokud se zadařilo,tak minulý víkend 5.7. a to je brzy... zatím jen měřím dál teplotu,tak uvidíme, jestl imrška dorazí po injekci 😅

to je stejně holky sranda,že sedíte v Gennetu vedle sebe,nebo jsme někdy i před tím vedle sebe seděli a teď to váhání...oslovit...neoslovit? 😀 😀

monivo
14. črc 2009

Gonal i Cetrotide mám do čtvrtka, to jdu znovu na kontrolu a tam se uvidí, co dál.

Včera jsem byla docela vykulená z Gonalu. Mám si snížit dávky na 100IU. Doma mi zbylo ještě 150IU a pak jsem dostala pero, ve kterém je 300IU. Večera jsem si k tomu sedla, že si tam nastavím dávku na hodnotu 100 a s mým velkým překvapením jsem zjistila, že tam taková hodnota není 😅 Je tam 75, 112,5 a pak 150. Takže jsem to nastavila na 112,5, tak je to snad tak v pořádku. Akorát to nové pero, které je na 300IU nevím, jak vyjde na tři dny s dávkou 112,5IU, to mi nějak nevychází 😅

lenkakubickova
14. črc 2009

Mončo: tomu já bohužel nerozumím s tím Gonalem ☹ Snad to někdo poradí. Juuu, do Čt to uteče jako voda 😵 😵 už jsem zvědavá,kdy půjdeš na OPU 🙂

monivo
14. črc 2009

To já taky, doufám, že to bude o víkendu. Hodilo by se to kvůli manžovi, aby si nemusel brát volno v práci a u mě taky, aspoň bych si nemusela nic vymýšlet v práci.

lenkakubickova
14. črc 2009

Mončo,neboooj,vyjde ti to na sobotu!! 😉 🙂

monivo
14. črc 2009

Leni, díky 🙂

Stejně je to sranda, ale já se na to i tak trochu vždycky večer těším na to píchání, protože mě to zase vždycky posune o kus dál 🙂

zdepros
14. črc 2009

Ahoj Monivo, taky jsem měla gonal a cetrotide-s ním jsem měla taky trochu problém pokaždý se mi udělalo něco jiného, na právý straně modřiny ty mám ještě teď, a na levo takovej velkej červenej flek trochu vyboulenej, ale do rano to zmizlo 🙂

lenkakubickova
14. črc 2009

Mončo,to se ti nedivím,právě a to se už těším já,že každým píchnutím budu blíž a blíž!!! 🙂 A jinak ti je dobře? Snášíš to v pohodě?

monivo
14. črc 2009

Jo jo, jinak je mi dobře, akorát trochu cítím břicho, jako před MS. Jinak nic. Ale řekla bych, že to každá snáší dobře podle toho, co tu holky psaly.

lenkakubickova
14. črc 2009

Taky mi to připadá,že to všichni zvládají v pohodě, a že jen pobolívá to břicho.To je dobře 🙂 Už aby MS dorazila a mohla jsem se k vám přidat 🙂

miluse
14. črc 2009

Moni, tak to je paráda, OPU se ti blíží. A je fakt, že jak psala Hypo, tak stimulka je opravdu procházka růžovou zahradou, pro mě je prozatím nejhorší OPU, ta narkoza a teďky to období, no doufám, že to brzy odezní a bude líp. Už nevím jak si mám lehnout, sednout, všechno mě bolí, ale to si nechci stěžovat, holt to k tomu patří, co nadělám 😕

Holky tak se držte a za chvíli tu chci také vidět krásné // 😀

anlek
14. črc 2009

Ahoj, jeste budu muset docist poradne.

Milu a Myskaaa gratuluju.

Milu, co ti volala primarka? Bud jsem to prehlidla nebo jsi to nepsala.

lenkakubickova
14. črc 2009

Milu: jen si postěžuj 😉 🙂 ...ale jak říkáš,hold to k tomu patří,no 😖 No jo a volala ti ta primářka?

Anlek: tak jak jsi uhlídala dětičky? 🙂

anlek
14. črc 2009

Hlidani pohoda, oni jsou uz dost velci 5,7, a 8 let. Takze jen obcas usmernit. Byli jsme v IQ parku, pak na pizze (to jim slibila mamka) a pak piskoviste. 😀 Pohodicka. Jen ja se citim totalne netehotne, stejne jsem se citila po IUI. Tak doufam, ze pocity jsou spatne. 😖

dracekmracek
14. črc 2009

Leničko to je otřes ten článek,ale já už se ničemu nedivím když mi nemocenskou neposlali svině hnusný 😠 co mají ty maminky jako dělat?z čeho mám já nakupovat na miminko?

lenkakubickova
14. črc 2009

Anlek co je IQ park?? 😅 A nepovídej,určitě jsi těhotná,mimískové se ti teprve zabydlují 😉 😵

Kačenko,ahoj 😵 ...dneska jsem ho náhodou našla na idnesu a to jsme se o tom včera bavili,co? ☹ ...snad to dají co nejdřív do kupy! Protože jinak tam pak budou maminky chodit žebrat,aby přežily!

anlek
14. črc 2009

http://www.iqpark.cz/cs/ Ale ted maji nejakou cast i v Praze v Novomestske radnici.

lenkakubickova
14. črc 2009

hmmm,to vypadá zajímavě 😉 🙂

lenkakubickova
15. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Sakra,já jsem najednou tak nervozní...už aby byla neděle!!! Po injekci bych to měla do 7 dnů dostat. Tak uvidím,jestli budu mít pořád v Ne teplotu okolo 37°C a MS nikde, tak si zkusím test...ale nějak se mi tomu nehce věřit 😕 Teplota mi nějak vyskočila....

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...