Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
3. srp 2009

Brejny,no supeeeeeeeeeeeeer!!!! Gratuluju k těhotenství maminko 😉 😵 😵 😵

anlek
3. srp 2009

Brejni, gratuluju!!! Kdy jsi byla na OPU a kdy na ET?

anlek
3. srp 2009

Tak hlasim, ze hcg je 9320 a CRP uz kleslo. Takze jsem si oddechla.

lenkakubickova
3. srp 2009

Alek: supeeeeeeeeeer!!!! Gratulujuuuu maminko 😉 😵 😵

anlek
3. srp 2009

Leni, zrovna dneska to na me zacalo trochu padat, jak je mozne, ze po te hormonalni smrsti o tehu vim jen z krve. 😔 Proste magor. Ale snad zas najdu nejaky klid. 😅

lenkakubickova
3. srp 2009

Anlek: netrap se tím!! Já vím,ono se mi to snadno říká,asi bych byla stejná 😅 ale věřím,že každou chviličku se nějaké aspoň menší příznaky dostaví,aby jsi o miminku věděla 😉 🙂 Já mám takovou radost,že máš ty výsledky O.K. !!! 😵 😵 snad už tě tam na žádné odběry nepoženou 😝 ...a kdy jdeš na utz?

brejny
3. srp 2009

Anlek - držím pěsti ať je vše až do konce OK.

Leni, OPU 15.7. a ET 18.7.

anlek
3. srp 2009

Leni, ja vim, ze je to iracionalni. A doufam, ze me to brzo prejde. 😀

Brejny, mela jsi zavedena dve embryjka? To by mohly byt dvojcatka. 😉

brejny
3. srp 2009

Anlek, zavedli mi dvě.

Dvojčátka? I jedno by bylo fajn, mooooooooooooc fajn.

lenkakubickova
3. srp 2009

Anlek: bůh ví,jaká budu já 😉 😀 Když jsem byla x těhu,tak mi vůůůbec nic nebylo,třeba to bude teď taky a pak budu prdlouš jako ty 😉 😅 😅

Brejny: hmmm,to vypadá zajímavě to HCG, to by fakt mohla být dvojčátka 😵 😵

Už aby se nám ozvala Miluška a Monča ☹

anlek
3. srp 2009

Brejny, podle tehle tabulky http://www.betabase.info/showBasicChart.php?typ... vypadas na dvojcata. 😉 Ale neber me stopro vazne. 😉

Jj, vubec nevim, co Miluse. Uz je pekne dlouho v nemocnici. Moni je snad jen na dovce.

lenkakubickova
3. srp 2009

jj,Monča je na dovče,to jo, jsem na ni moooooc zvědavá, 6. ve Čt by měla testovat 😵 😵

doufám,že Miluška je i s miminkem/kama v pořádku!!! 😕 😖 Snad nám to monča zjistí,minule taky nějak zjistila v jiné diskuzi co s Miluškou je.

anlek
3. srp 2009

Pisla jsem an tu jeji druhou diskuzi, jestli o ni neco nevi. Ale je tam nejak mrtvo, nekolik dnu uz tam nikdo nebyl, tak uvidime.

Ted take mela testovat Zdepros, mam pocit, ze rikala o vikendu. Ale zadna zpravicka.

lenkakubickova
3. srp 2009

To jsem zvědavá,kdy se nám ty "tulačky" ozvou 🙂 To jsem teda zvědavá,jestli nám dá někdo vědět o Milušce 😕 Tyyyyjo,Zdepros už taky měla testovat??? sakra to letí,co??? 😕 😅

lenkakubickova
3. srp 2009

Je fakt, že tu vlastně Zdepros 31.8. psala, že už ji o víkendu čeká test, a že se jí do toho nechce neboť se bojí zklamání, tak snad testovala a dá nám vědět k večeru 🙂

pet.s
3. srp 2009

Brejny gratulace, tak to se mineme. Já jedu na ultrazvuk 10.8. k Dr.Langerové. Prosím tě, osvětli mi. To ti nabírali HCG ještě jednou? A co to je to CRP? Ty jo to tady budeme všechny na stejno. 😀
Hele máte taky někdo křeče v podbřišku? Nemůže to znamenat něco špatnýho? Nebo to jen roste děloha? Jinak žádné příznaky nemám.Spíš nechutě než chutě 😒

anlek
3. srp 2009

No nekdo o Milu psal, ze ma snad vodu na plicich, takze te se asi OHSS pekne rozjel. ☹ Snad ji pusti brzo.

anlek
3. srp 2009

Me nabirali hcg 3x, protoze kdykoliv prijdu ted do Gennetu na krev, tak rovnou nabiraji i hcg. A CRP je znak pro bakterialni infekci, coz jsem mela zvysene, ale uz to kleslo. A to CRP mi nabrali v ramci hromady testu, co mi dr. predepsala, jak me bolelo bricho.

Pet.s ja mam obcas MS bolesti, ale to je dle dr. normalni. Jinak take jim daleko min nez obvykle. Ale zacalo to hlavne, jak jsem pila 4l vody denne, pak uz jsem nemela v zaludku misto na jidlo. Od OPU mam 4kg dole.

lenkakubickova
3. srp 2009

Anlek: to tu právě psala Monča,že je to vyčetla v té druhé diskuzi....snad ji to pustí,hlavně,pokud je ještě v nemocnici,tak je pod kontrolou a tam udělají pro mimi všechno!!! 🙂

pet.s: to nechutenství znám od dost kamarádek,které byli těhu a měli problém vůbec něco sníst,ale to přejde 😉 🙂

lenkakubickova
3. srp 2009

Anlek to mám přesně já,že jak hodně piju,tak jsem pořád plná 😅

anlek
3. srp 2009

Ale u me to neni vylozene nechutenstvi ... Proste jen nejak mi staci jist min. Tak se ridim pocity a myslim, ze telo rekne, kdyby bylo potreba jist vic. Zaludek prijima nadsene cokoliv.

lenkakubickova
3. srp 2009

anlek: doufala jsem,že mi to pití taky přinese nějaký úbytek,aspoň malinkoooo!! ale piju šťavy,džusy a mám dojem,že spíš přibírám ☹ ....nic už mi k pití nechutná...jinak jsem vždy pila jen vodu,ale 4 litry vody fakt nemůžu!!! To už mám pak v břiše žabáky 😝 ...aspoň tolik nepřibereš a je dobře,že ti chutná! Aspoň má miminko všechno 🙂

mandre
3. srp 2009

Ahoj holky, chci se zeptat, dělali Vám kromě krevních testů, spermia a imuna, ještě nějaké jiné vyšetření? Třeba hysteroskopii nebo laparoskopii před IVF. Jsem teď po 2. IUI 30.7., tak přemýšlím o případném dalším postupu...jestli hysteroskopii a pak IVF, nebo ještě zkusit IUI se stimulací... 😉

lenkakubickova
3. srp 2009

Mandre ahoj 🙂 Mně nic zvláštního před IVF nedělali,žádnou laprku ani hysteroskopii... Uvidíš, co ti spíš k tomu řekne Dr. 🙂

mandre
3. srp 2009

No já mám spíš pocit, že to je na mě, co si rozhodnu, jenom mi řikala dr. Brandejská, že by to mimotělní neodkládala, že vajíčka stárnou 😒, je mi už 35, no a řikala, že by každá žena měla mít hysteroskopii udělanou před IVF. Ale do ničeho mě netlačí...když jdu na UZ před OVU, tak všechno vypadá normálně, narostlý folikul, sliznice dobrá, spermio v poho, no a pak nic 😖 😖 Ale já řikám, že by se asi snad stal zázrak 😝

anlek
3. srp 2009

Leni, ja naopak pila jen vodu. Vse ostatni, co melo nejakou chut mi porad prislo na jedno brdo.

Mandre, my nemeli skoro nic vysetrene pred 1. IVF. Jen HP, ktery byl spatny a vedl i IVF, samo mame spermiogram. Pak pohlavne prenosne choroby a to uz dokonce 2x. 😀 To je nejake narizeni EU. O hysteroskopii a laparoskopii dr. nemluvila. Asi bych to nadhodila az po 1. neuspesnem IVF, stejne jako genetiku a imunologii. Ale nejvic bych se ridila tim, co rekne dr.

pet.s
3. srp 2009

Mandre, mně kdysi Mrázek v Iscare řekl,že v mém případě není čas na hrdinství a hned jsme šli na IVF. Žádné vyšetření mi nedělali. Hysteroskopii až když jsem po stimulaci měla polyp. Mají pravdu. Já bych na nic nečekala a šla do IVF.Někdy bývá problém v tom, že vajíčka mají ztluštělý obal a spermie se do nich nedostane.
Já jsem pro razantnější postup než je IUI. 😀

mandre
3. srp 2009

Anlek, já jsem o tom začala s Dr., spíš jako že jestli jsou průchodné vejcovody, tak to je jediná možnost, jak to zjistit...akorát já zatím bojuju sama se sebou, páč mám strach z narkózy (ta je u OPU taky 😠 ), mám dilema mnooo 🙄 🙄

pet.s
3. srp 2009

anlek : Taky bych vypila rybník. Chuť by i byla,ale nějak nevím na co. Mám chuť třeba na koblihu, tak do ní kousnu a už mi nechutná. Myslíš, že bych teda měla kvůli těm bolestem břicha jet za dr.?Jinak mám jet až za týden na UZ.

mandre
3. srp 2009

Pet.s, a kolikrát jsi byla na IVF, nebo se zadařilo hned 🙂 , jestli to chápu, tak nejsi dvacítka (promiň) 😀 😀