Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
12. srp 2009

Jj, to bys byla jako ja, takze uz by ses tesila na srdicko. 😵

lenkakubickova
12. srp 2009

hlavně,aby jsem měla v Pá // 😵 Tu řeším utz a ještě nemám pořádné // 😀 😀 😀

barrca
12. srp 2009

ahoj těhulky!

Leni, koukám , že to u tebe vypadá velmi nadějně, moc moc držím palce.... v pátek jsem moc zvědavá, určitě napiš .... jedeme totiž příští pondělí ještě na dovču do beskyd a nevím, zad budu mít možnost jít na net 😒 ... a to bych to také s tou zvědavostí nemusela vydržet.
A jen pro info - dr. vykysalá už by měla být v gennetu i v týdnu od 24.8. - já jsem k ní objednananá totiž na kontrolní utz a injekci na 26.8. a sestřička říkala, že 25.8. má první konzultace (chtěla jsem ať mě objedná na 25.8., protože to budu 21dc, ale nenašla tam místo kvůli těm konzultacím).

barrca
12. srp 2009

takže Leni, kdybys šla na utz (jako, že já věřím, že tam ty // najdeš), tak já jdu 26.8. ve 14:30 k vykysalý a třeba se tam potkáme 😀

lenkakubickova
12. srp 2009

Raduš: díky 🙂 Tak uvidím,na kdy mě objednají 🙂 musím jít makat, papa 🙂

lenkakubickova
12. srp 2009

To si schválně někam poznamenám a možná se potkáme 😉 😀 😀

zdepros
12. srp 2009

no já jsem z těch čísel taky trochu zmatená, byl to 16. ten od ET a teď jdu příští středu to bude 30.den a už by mělo být vydět srdíčko a už mi snad řekne konečnej počet 🙂 ,, ale hned ten 14 den jsem tam šla na krev a to jsem měla HCG 2437, neboť v sobotu 12. den jsem si udělala test a během chvilky tam vyběhli dvě // tak jsem tam hned volala a řekli že nejdřív musím na krev a pak mě objednaj na UTZ

barrca
12. srp 2009

Leni, no proto ti to také píšu že 😀 😀

zdepros, tak to možná budou dvojčátka, že 😵

zdepros
12. srp 2009

Barrco, no ta šance tady ještě je, ale raději bych opravdu jen jedno 🙂

barrca
12. srp 2009

Chápu, pro někoho je to děsivá představa 😉 😀 ... a já se nebudu opakovat s tím, že bych to zas naopak brala, protože chci velkou rodinu, ale tím naším tempem bychom to asi po jendom dítěti nezvládli....samozřejmě teď budu ráda i za jedno zdravé mimčo 😀 ... tak držím palce 😉

zdepros
12. srp 2009

Holky co si myslíte o letění letadlem v prvním trimestru?, včeru tu teda Pets psala že jí to doktorka zakázala, já když jsem se ptala, tak nic proti neměla tak vůbec nevím

anlek
12. srp 2009

Zdepros, mozna Pet.s to dr. zakazala (nebo jen nedoporucila) kvuli tomu, ze ma dalsi zdravotni problemy. Ja nevim, to by ti mela ona sama napsat, co k tomu dr. rekla.

Jinak ja sama za sebe nevim, a to uz jsem toho jako tehu nacestovala dost, ale autem (2x8h a 2x5h), vcera jsem dokonce byla poprve cvicit pilatese. Ale je fakt, ze ja jsem za cely zivot letela 4x a docela spatne snasim snizeni tlaku, zacnu usinat v letadle a jeste par hodin po priletu jsem docela dost prastena. Takze ja bych asi neletela. Ale pokud litani snasis dobre a dr. ti to povolila, proc ne ...

barrca
12. srp 2009

zdepros, já bych to neriskovala ... myslím, že se názory lékařů liší, ale převažuje názor, že by se v 1. trimestru létat nemělo ... potřebuješ někam letět?

zdepros
12. srp 2009

no to je právě to, že se názory liší, že každej řekne něco jiného, míváme v září dovču u moře tak to pořád zvažuju jestli jo nebo ne, no ještě si s doktorkou o tom promluvím, ale rozhodnout se stejně budu muset sama 😉

anlek
12. srp 2009

A jak snasis litani? A jak bys to mela na dovce? Treba ja mam pocit, ze ted trochu hur snasim horko, jit pres poledne ven a chvili chodit, to pak jsem totalne odvarena a to do slova o do pismene. Ale pokud jsi ok, tak proc bys nemohla delat veci stejne ... Aspon ja jsem zastancem toho, ze tehotenstvi neni nemoc. A pokud delam veci, pri kterych telo nevysila varovne signaly, ze tohle mu ted nedela dobre, tak myslim, ze je dobre delat vse tak, jak jsem zvykla.

zdepros
12. srp 2009

no lítání mi nevadí, už jsem absolvovala 2x 10hodin a žádný problém, zatím se teda opravdu cítím netěhotně 🙂 a víkendu jsme byli v beskydech kdy jsme chodili po výletech, samozřejmě se to může změnit, nechala bych to až opravdu na poslední chvíli, jen se bojím o mimíska a by něco ☹

barrca
12. srp 2009

No já si myslím, že hlavním argumentem proti lítání v 1. trimestru je právě riziko chycení různých infekcí apod., protože jsi náchylnější a v letadle je např. dost riziková klimatizace + velká koncentrace různých lidí v malém prostoru ... v 2. simestru už se to považuje za celkem bezpečné. A nemohli byste třeba jet k moři do Chorvatska / Itálie autíkem? Já bych se spíš bála, aby (pokud by se stal nějaký problém) si to člověk zbytečně nevyčítal, že tomu mohl předejít .... je pravda, že já jsem v tomhle směru trošku magor, .... a rozhodnout se fakt musíš sama ...

zdepros
12. srp 2009

no ještě o tom popřemýšlím, třeba začnou nevolnosti a je vyřešeno, je pravda že pokud by opravdu nastal problém tak to za to rozhodně nestojí, já jsem trochu pohodlná a spíš upřednostňujem hotel s AI než apatrmany, no to je dilema 🙂

anlek
12. srp 2009

Zdepros, pokud to muzete nechat dlouho otevrene, tak bych to nechala do posledni chvile. A rozhodovala se podle toho, jak se budes citit, co bude rikat dr. ... Btw., kdybyste jeli autem, tak nelze mit AI?

zdepros
12. srp 2009

No asi to tak dopadne, mám v práci nahlášenou dovolenou od 7.9. tak podle toho jak mi bude se rozhodnem, plánovali jsme řecko, tam autem asi ne a chorvatsko nebo itálie tam jsou právě většinou apartnamy bez jídla, ale ještě jsem to úplně nezjišťovala možná i polopenze jde, no uvidíme 🙂 , a děkuji za názor

anlek
12. srp 2009

Prave jsem vyspionila na zirafkach toto: Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale vidím, že Milušky už se nemůžete dočkat. Ona už by se vám měla co nejdříve ozvat, ale abyste byly informované - u Apolináře už není, je v nemocnici u nich doma, měli by jí asi dnes pustit a co je nejdůležitější - v bříšku má DVOJČÁTKA

zdepros
12. srp 2009

jejda, tak to je krásná zprávička 🙂 , tak to je super
Ještě něco o Monče bys mohla zjistit, už tu teda taky pěkně dlouho nebyla a už by měla mít dávno po testíku 🙂

anlek
12. srp 2009

Presne, uz jen Monca nam tu chybi.

lenkakubickova
12. srp 2009

juuuuuuuu, já mám radoooooost!!!!! Úúúúúplně mám husí kůži, to je parádaaaa!!!! 😵 😵 😵 😵 Mám z toho obrovskou radost!!!! 🙂 🙂

Na Monču taky myslím,jestli se jí nepřihodilo něco špatného,ale snad ne! 😉 🙂 Měla přeci pořád nafouklé to bříško,třeba je taky někde v nemocnici s OHSS 😕 Tak snad se nám brzy taky ozve 🙂

barrca
12. srp 2009

anlek, díky za zprávu o Milu, už jsem se nechtěla pořád ptát, zda něco nevíte 😉 ... tak snad je jí už lépe 🙂

zdepros, v chorvatsku je určitě dost velká nabídka hotelů i s jídlem .... no každopádně uvidíš, jak ti bude a tak 😵

barrca
12. srp 2009

už mi z toho vašeho těhulkování začíná jít hlava kolem, ... tak si říkám, že bych to těhotenství mohla od vás "chytnout" ... škoda, že to není infekční 😀 😀 😀

mandre
12. srp 2009

Ahoj holky.
To Barrca: taky bych to těhulení ráda chytla 😀 😀 😀 Dnes jsem 13dní po IUI, tak čekám kdy mrcha dorazí 😠
Dneska jsem oběhala všechny odběry a EKG na předoperační, tak uvidíme...termín na hysterku mám 21.8., už se mi o tom zdá 😒 😒

zdepros
12. srp 2009

neboj, neboj, co nevidět jsi v tom 🙂

anlek
12. srp 2009

Ja bych rekla, ze to nakazlive je ... Aspon kdyz to tu pozoruju. 😉

barrca
12. srp 2009

Tak super, jestli je to nakažlivé, tak vás všechny zvu na kafe ... no a mandre se samozřejmě přidá, aby také něco "pochytila" 😀 😀